Dating apps, online dating και θεωρίες για ραντεβού

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,639 μηνύματα.
Τι κακό έχουν τα βουνά και τα ποτάμια?

_Christine_

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

ilias90

Δραστήριο μέλος

Ο ilias90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Που ο typical man εχει ως προτεραιοτητα τα βουνα και τα ποταμια αντι την κοινωνικοποιηση; Δεν απορω καθολου η πλειοψηφια αυτων εχει θεματα.

Όχι θα σε ρωτήσουν κιόλας για το τι θα γουστάρουν.

Καλή η πλάκα αλλά το σταματάω εδώ γιατί δεν θέλω να σχολιάσω σοβαρά αυτά που διαβάζω

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.
Όχι θα σε ρωτήσουν κιόλας για το τι θα γουστάρουν.

Καλή η πλάκα αλλά το σταματάω εδώ γιατί δεν θέλω να σχολιάσω σοβαρά αυτά που διαβάζω
Και εγω τα κανω αυτα, αλλα υπαρχει μια λεπτη γραμμη μεταξυ του ολη μου η ζωη ειναι hiking & fishing vs τα κανω μια στις τοσες που εχω ελευθερο χρονο και βγαινω εξω για φαγητο, ποτο, κτλ. Εσας σας ειχαν σε lockdown τοσους μηνες και απηυδησατε. Αυτοι εδω ζουν ετσι ολη τους την ζωη. Δεν ειναι κοινωνικοι. Το social distancing υπηρχε πριν την πανδημια. Οταν χαιρετας φιλους και γνωστους δεν κανεις αγκαλιες και φιλια. Κρατανε αποστασεις. Οτι και να πω δεν προκειται να το καταλαβετε. Βλεπεις κοσμο πεσμενο στο πατωμα απο overdoses και οι περιστατικοι να περνανε απο διπλα αδιαφοροι. Οι περισσοτεροι νιωθουν entitled επισης. Γενικα εχουν πολλα θεματα συμπεριφορας. Ουτε καν φιλους δεν μπορεις να κανεις ευκολα γιατι ο καθενας ειναι στην δικη του κλικα.

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,639 μηνύματα.
Και εγω τα κανω αυτα, αλλα υπαρχει μια λεπτη γραμμη μεταξυ του ολη μου η ζωη ειναι hiking & fishing vs τα κανω μια στις τοσες που εχω ελευθερο χρονο και βγαινω εξω για φαγητο, ποτο, κτλ. Εσας σας ειχαν σε lockdown τοσους μηνες και απηυδησατε. Αυτοι εδω ζουν ετσι ολη τους την ζωη. Δεν ειναι κοινωνικοι. Το social distancing υπηρχε πριν την πανδημια. Οταν χαιρετας φιλους και γνωστους δεν κανεις αγκαλιες και φιλια. Κρατανε αποστασεις. Οτι και να πω δεν προκειται να το καταλαβετε. Βλεπεις κοσμο πεσμενο στο πατωμα απο overdoses και οι περιστατικοι να περνανε απο διπλα αδιαφοροι. Οι περισσοτεροι νιωθουν entitled επισης. Γενικα εχουν πολλα θεματα συμπεριφορας. Ουτε καν φιλους δεν μπορεις να κανεις ευκολα γιατι ο καθενας ειναι στην δικη του κλικα.
Έχεις σκεφτεί να επιστρέψεις Ελλάδα? Μου φαίνεται το μεγαλύτερο θέμα σου είναι οι πολιτισμικές διαφορές.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.
Έχεις σκεφτεί να επιστρέψεις Ελλάδα? Μου φαίνεται το μεγαλύτερο θέμα σου είναι οι πολιτισμικές διαφορές.
Κοιτα, εγω δεν εχω θεμα γιατι εχω την παρεα μου εδω και θα βγαλω ακρη. Αλλα θα δυσκολευτω. Αυτο το ξερω. Ελλαδα δεν επιστρεφω γιατι δεν θα εχω δουλεια και επισης δεν μου αρεσει ο χειμωνας εκει. Σκεφτομαι ομως να μετακομισω σε αλλη πολη. Το προβλημα ειναι η συγκεκριμενη πολη, οταν βγεις εκτος οι ανθρωποι ειναι τερμα διαφορετικοι. Ισως καποια στιγμη παω Μοντρεαλ που θυμιζει περισσοτερο Ευρωπη.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,902 μηνύματα.
Νέλλη, θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για όλη την ενημέρωση που μας δίνεις.
Μέσα απο την δική σου ματιά, πέρασες ξεκάθαρα έναν ολόκληρο κόσμο.
Κόσμο διαφορετικό απο τον δικό μας και δίχως καμιά αμφιβολία.

Είναι τόσο λυπηρό όμως αυτό!!!

Προσωπικά θα μιλήσω για εμένα.
Εψαξα γράφοντας, λέγοντας την γνώμη μου άλλες φορές καθαρά και άλλες φορές μαζεύοντας την.
Πειράζοντας πολλές φορές γιατι και με αυτόν τον τρόπο έψαχνα κάτι.
Κάτι που δεν μου κολλούσε ή δεν ήθελα καλύτερα να το καταλάβω.

Ομως, οι εικόνες που δίνεις είναι ξεκάθαρες.
Τί τους συμβαίνει άραγε;
Τί τους έχει κάνει έτσι και ποια είναι η αιτία;

Ο Καναδάς και με τόσους φυσικούς πόρους, θα μπορούσε κάλλιστα να μην έχει τέτοιες εικόνες και να είναι μία χώρα ζηλευτή. Ισως και τώρα να είναι, αλλά για άλλους λόγους που εννοώ εδώ.

Δεν ξέρω αν θα μπορούσα να σου πω, συνέχισε το ψάξιμο.

Το ψάξιμο, είναι ΕΛΠΙΔΑ και με φωτεινά γράμματα. Είναι πολλά περισσότερα απο μία μερσεντές και απο μία ενδεχόμενη οικογένεια (του υποψήφιου γαμπρού) που θα μπεις εκεί μέσα και θα είναι σαν να μπαίνεις σε γυάλα.

Σε μία χώρα όπου αγνοούν την συντροφικότητα, πώς θα μπορούσαμε να ζητήσουμε τα παραπάνω;

Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4,222 μηνύματα.
απλά θα έβγαινα με τον άλλον και θα πέθαινα στα γέλια οτι τώρα βγήκαμε για να τα βρούμε και να ερωτευτούμε ξερω γω; Ειλικρινά θα γελούσα πάρα πολύ και δεν θα πετύχαινε ποτέ κάτι τέτοιο.

Είναι κι αυτός ένας τρόπος να σπάσει ο πάγος όμως, ειδικά αν ήταν κι ο άλλος χαλαρός και γελούσε μαζί σου. (θέλω αντίδραση διορατικός εδώ)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μου έχει καρφωθεί στο μυαλό πάντως, η μικρή πιθανότητα όλα αυτά να είναι αποκύημα της φαντασίας της Nelliel σε μια συνδυασμένη προσπάθεια trolling - δημιουργικής γραφής, με μια παράλληλη κατασκευή ενός επικού θηλυκού χαρακτήρα.

Όχι, είχαμε ένα τέτοιο μέλος αλλά έφυγε δυστυχώς.

Τι να κάνω, κάπως πρέπει να την παλέψω με αυτά που διαβάζω στο συγκεκριμένο θέμα.

(όχι τόσο γι'αυτα που γράφεις εσύ, όσο γι'αυτούς που απαντάνε σοβαρά)

Γιατί να μην απαντάμε σοβαρά Ηλία; Πες μας τι σκέφτεσαι, μην κρύβεσαι πίσω απ'τις λέξεις.

ilias90

Δραστήριο μέλος

Ο ilias90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Γιατί να μην απαντάμε σοβαρά Ηλία; Πες μας τι σκέφτεσαι, μην κρύβεσαι πίσω απ'τις λέξεις.
Είναι πάρα πολλοί οι λόγοι και θα ήταν λίγο άσχημο να τους παραθέσω εδώ. Το μόνο που θα πω είναι ότι θρέφετε μια εμμονή.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Νέλλη, θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για όλη την ενημέρωση που μας δίνεις.
Μέσα απο την δική σου ματιά, πέρασες ξεκάθαρα έναν ολόκληρο κόσμο.
Κόσμο διαφορετικό απο τον δικό μας και δίχως καμιά αμφιβολία.

Είναι τόσο λυπηρό όμως αυτό!!!

Προσωπικά θα μιλήσω για εμένα.
Εψαξα γράφοντας, λέγοντας την γνώμη μου άλλες φορές καθαρά και άλλες φορές μαζεύοντας την.
Πειράζοντας πολλές φορές γιατι και με αυτόν τον τρόπο έψαχνα κάτι.
Κάτι που δεν μου κολλούσε ή δεν ήθελα καλύτερα να το καταλάβω.

Ομως, οι εικόνες που δίνεις είναι ξεκάθαρες.
Τί τους συμβαίνει άραγε;
Τί τους έχει κάνει έτσι και ποια είναι η αιτία;

Ο Καναδάς και με τόσους φυσικούς πόρους, θα μπορούσε κάλλιστα να μην έχει τέτοιες εικόνες και να είναι μία χώρα ζηλευτή. Ισως και τώρα να είναι, αλλά για άλλους λόγους που εννοώ εδώ.

Δεν ξέρω αν θα μπορούσα να σου πω, συνέχισε το ψάξιμο.

Το ψάξιμο, είναι ΕΛΠΙΔΑ και με φωτεινά γράμματα. Είναι πολλά περισσότερα απο μία μερσεντές και απο μία ενδεχόμενη οικογένεια (του υποψήφιου γαμπρού) που θα μπεις εκεί μέσα και θα είναι σαν να μπαίνεις σε γυάλα.

Σε μία χώρα όπου αγνοούν την συντροφικότητα, πώς θα μπορούσαμε να ζητήσουμε τα παραπάνω;
Δεν ειναι ολη η χωρα ετσι. Στις μικροτερες πολεις ειναι μια χαρα. Απλα εδω ειναι οι περιεργοι. Πιστευω εχει να κανει και με το πολυ υψηλο κοστος διαβιωσης που τους εχει κανει ολους να νοιαζονται μονο για το χρημα. Εχω ακουσει απο τυπους οτι πολλες φτανουν σε σημειο να τους ρωτανε ποσα βγαζουν σε ραντεβου. Εχω μια φιλη η οποια με ρωταει για τα ραντεβου μου και ξεκιναει με "τι φορουσε, οδηγαει; Εχει δικο του αυτοκινητο; Τι αυτοκινητο; Πληρωσε τον λογαριασμο; Τι δουλεια κανει; Τι χρωμα πιστωτικη εχει; Σε τι εστιατοριο σε πηγε". Μιλαμε για αρρωστημενες καταστασεις. Ζουν για να κανουν επιδειξη. Η ιδια μου λεει οτι ο λογος που δεν τα παω καλα στα ραντεβου ειναι επειδη δεν φαινομαι high maintenance. Αυτη ειναι απο αυτες που θελουν να τις λουζουν με ακριβα δωρα, να τις πηγαινουν σε ακριβα εστιατορια και να τις περιφερουν ως τροπαια. Σορρυ, αλλα εγω δεν θελω τα λεφτα κανενος. Δεν ψαχνω σπονσορα. Ποσο εχει αλλοιωθει ρε παιδια η κοινωνια μας; Αν μου παρει καποιος κατι νιωθω υποχρεωση και μετα πρεπει να ανταποδωσω. Δεν δεχομαι δωρα χωρις λογο. Εδω τις προαλλες κερδισα ενα στοιχημα στην δουλεια $100 και δεν δεχτηκα τα χρηματα. Μου αρκει η ηθικη ικανοποιηση που κερδισα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4,222 μηνύματα.
Δεν ειναι ολη η χωρα ετσι. Στις μικροτερες πολεις ειναι μια χαρα. Απλα εδω ειναι οι περιεργοι. Πιστευω εχει να κανει και με το πολυ υψηλο κοστος διαβιωσης που τους εχει κανει ολους να νοιαζονται μονο για το χρημα. Εχω ακουσει απο τυπους οτι πολλες φτανουν σε σημειο να τους ρωτανε ποσα βγαζουν σε ραντεβου. Εχω μια φιλη η οποια με ρωταει για τα ραντεβου μου και ξεκιναει με "τι φορουσε, οδηγαει; Εχει δικο του αυτοκινητο; Τι αυτοκινητο; Πληρωσε τον λογαριασμο; Τι δουλεια κανει; Τι χρωμα πιστωτικη εχει; Σε τι εστιατοριο σε πηγε". Μιλαμε για αρρωστημενες καταστασεις. Ζουν για να κανουν επιδειξη. Η ιδια μου λεει οτι ο λογος που δεν τα παω καλα στα ραντεβου ειναι επειδη δεν φαινομαι high maintenance. Αυτη ειναι απο αυτες που θελουν να τις λουζουν με ακριβα δωρα, να τις πηγαινουν σε ακριβα εστιατορια και να τις περιφερουν ως τροπαια. Σορρυ, αλλα εγω δεν θελω τα λεφτα κανενος. Δεν ψαχνω σπονσορα. Ποσο εχει αλλοιωθει ρε παιδια η κοινωνια μας; Αν μου παρει καποιος κατι νιωθω υποχρεωση και μετα πρεπει να ανταποδωσω. Δεν δεχομαι δωρα χωρις λογο. Εδω τις προαλλες κερδισα ενα στοιχημα στην δουλεια $100 και δεν δεχτηκα τα χρηματα. Μου αρκει η ηθικη ικανοποιηση που κερδισα.

Είχα κι εγώ μια τέτοια φίλη, Θεσσαλονικιά. Με όσους και να είχα κόλλημα, δεν την είδα ποτέ να ενθουσιάζεται και να με στηρίζει. Όταν βγήκα 2 ραντεβού με ένα παιδί που η οικογένειά του έχει πασίγνωστη εταιρία τροφίμων, έχει βγάλει Κολλέγιο Αθηνών και τα συναφή, αλλά εγώ ήθελα να το λήξω γιατί δεν έσπαγε με τίποτα ο πάγος, ηλιθια με ανέβαζε, βλαμμένη με κατέβαζε. :)

Nelliel

Διάσημο μέλος

Είχα κι εγώ μια τέτοια φίλη, Θεσσαλονικιά. Με όσους και να είχα κόλλημα, δεν την είδα ποτέ να ενθουσιάζεται και να με στηρίζει. Όταν βγήκα 2 ραντεβού με ένα παιδί που η οικογένειά του έχει πασίγνωστη εταιρία τροφίμων, έχει βγάλει Κολλέγιο Αθηνών και τα συναφή, αλλά εγώ ήθελα να το λήξω γιατί δεν έσπαγε με τίποτα ο πάγος, ηλιθια με ανέβαζε, βλαμμένη με κατέβαζε. :)
Ειλικρινα δεν ξερω τι ζορι τραβανε. Λες και δεν θελουν το καλο σου. Εχω και μια αλλη που μολις εστειλα στο τσατ γκρουπ που εχουμε την φωτο με το αυτοκινητο μου κανει "δεν φαινεται να ειναι μοντελο του 2021 ή 2020". Ειλικρινα δεν την παλευουν καθολου. Το αγορι της συγκεκριμενης δεν εχει καν αυτοκινητο και μενει με συγκατοικο. Προφανως ο λογος που πεταξε την κακια της ηταν επειδη ζηλευει. Πλεον δεν τις ακουω καθολου και κανω οτι μου λεει το ενστικτο μου. Τουλαχιστον οτι γινει θα γινει απο δικη μου βλακεια. Στην τελικη θελω να ειμαι ο εαυτος μου.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,774 μηνύματα.
Ειλικρινα δεν ξερω τι ζορι τραβανε. Λες και δεν θελουν το καλο σου. Εχω και μια αλλη που μολις εστειλα στο τσατ γκρουπ που εχουμε την φωτο με το αυτοκινητο μου κανει "δεν φαινεται να ειναι μοντελο του 2021 ή 2020". Ειλικρινα δεν την παλευουν καθολου. Το αγορι της συγκεκριμενης δεν εχει καν αυτοκινητο και μενει με συγκατοικο. Προφανως ο λογος που πεταξε την κακια της ηταν επειδη ζηλευει. Πλεον δεν τις ακουω καθολου και κανω οτι μου λεει το ενστικτο μου. Τουλαχιστον οτι γινει θα γινει απο δικη μου βλακεια. Στην τελικη θελω να ειμαι ο εαυτος μου.

Είναι κακός ο κόσμος ρε σεις... Λυπάται με την επιτυχία του άλλου γιατί τον κάνει να αισθάνεται κατώτερος. Τι δεν καταλαβαίνετε!

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός μηχανικός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Κοίταξε όμως το παράδοξο, μιας που εμείς οι ίδιοι είμαστε ο κόσμος!

Ναι δεν υπάρχει παραδοξο γιατί εγώ δεν λυπάμαι με την επιτυχία του άλλου. Εγώ παντα και στις παρεες ανοιχτός ήμουν να φέρω κ φίλες να φέρω κ γνωστές άλλοι κομπλεξαριζονταν και μετά έβγαιναν μόνοι τους μην τους φάμε τα θηλυκά παλια! Μετά σου λεγε ο άλλος είμαι κλεισμένος το Σάββατο αμα θέλετε για παρασκευη και τον εβλεπες Σάββατο έβγαινε μόνος του με 3. Αν δεν είναι αυτό ανασφάλεια τότε τι είναι... Τι χωριζεις τη παρεα ρε μεγάλε όλοι μια παρεα είμαστε εδώ. Τα ίδια πάνω κάτω που λέει και η Νελλη.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός μηχανικός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Ναι δεν υπάρχει παραδοξο γιατί εγώ δεν λυπάμαι με την επιτυχία του άλλου. Εγώ παντα και στις παρεες ανοιχτός ήμουν να φέρω κ φίλες να φέρω κ γνωστές άλλοι κομπλεξαριζονταν και μετά έβγαιναν μόνοι τους μην τους φάμε τα θηλυκά παλια! Μετά σου λεγε ο άλλος είμαι κλεισμένος το Σάββατο αμα θέλετε για παρασκευη και τον εβλεπες Σάββατο έβγαινε μόνος του με 3. Αν δεν είναι αυτό ανασφάλεια τότε τι είναι... Τι χωριζεις τη παρεα ρε μεγάλε όλοι μια παρεα είμαστε εδώ. Τα ίδια πάνω κάτω που λέει και η Νελλη

Η ουσία του σχολίου μου παραπάνω ήταν άλλη. Χωρίς να αναφέρομαι σε σένα προσωπικά, προσπαθούσα να πω ότι πριν προσάψουμε το ο,τιδήποτε στον κόσμο, ας είμαστε πρώτα εμείς σίγουροι ότι απέχουμε από αυτό. Καμία φορά δεν γίνεται αντιληπτό ότι κι εμείς οι ίδιοι, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, «είμαστε αυτό που κατακρίνουμε».

Για σένα προσωπικά, γνωρίζω ότι είσαι ο καλύτερος του «χωριού»! 😋

Devil

Επιφανές μέλος

Η ουσία του σχολίου μου παραπάνω ήταν άλλη. Χωρίς να αναφέρομαι σε σένα προσωπικά, προσπαθούσα να πω ότι πριν προσάψουμε το ο,τιδήποτε στον κόσμο, ας είμαστε πρώτα εμείς σίγουροι ότι απέχουμε από αυτό. Καμία φορά δεν γίνεται αντιληπτό ότι κι εμείς οι ίδιοι, με τον ένα ή τον άλλο τρόπο, «είμαστε αυτό που κατακρίνουμε».

Για σένα προσωπικά, γνωρίζω ότι είσαι ο καλύτερος του «χωριού»! 😋

Επειδη κάποιοι δεν έχουν τη νοημοσυνη να καταλαβαίνουν τι γραφεις κ τι γράφουμε... Αυτό διαπίστωσα τις προαλλες... Sad but true... Πρέπει να τα κάνουμε πενηνταρακια.

Ναι εννοείται ότι απέχω από αυτό... Ο τυπος μας έλεγε ότι είναι κλεισμένος με παρεες τις οποίες είχε γνωρίσει απο εμας. Συγκεκριμένα από εμένα.

Όποτε γιατί να μη καταλάβω αυτά που γράφει η Νελλη περι ηλιθίων ανταγωνισμών αφου ορισμένοι τετοιοι είναι. Κουτοπόνηροι.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Επειδη κάποιοι δεν έχουν τη νοημοσυνη να καταλαβαίνουν τι γραφεις κ τι γράφουμε

Μεγάλη συζήτηση, άστο, θα βγούμε εκτός όπως πάντα.

Ναι εννοείται ότι απέχω από αυτό... Ο τυπος μας έλεγε ότι είναι κλεισμένος με παρεες τις οποίες είχε γνωρίσει απο εμας. Συγκεκριμένα από εμένα.

Μονοφαγάς αυτός. Μα να βγει με 3 και να μη θέλει έστω έναν για support? Ούτε εγώ δεν τα κάνω αυτά, lol.

Όποτε γιατί να μη καταλάβω αυτά που γράφει η Νελλη περι ηλιθίων ανταγωνισμών αφου ορισμένοι τετοιοι είναι. Κουτοπόνηροι.

Δυστυχώς δεν είμαστε όλοι σε θέση να αναγνωρίζουμε τα κίνητρα των άλλων. Προσωπικά, δε θα χαρακτήριζα τους άλλους, αν δεν προσπαθούσα πρώτα να περπατήσω με τα δικά τους παπούτσια. Όμως για να το λες εσύ για την περίπτωση που παρουσιάζεις, θα ξέρεις καλύτερα.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Υπαρχει ανταγωνισμος. Ειδικα αναμεσα στις γυναικες ειναι χειροτερος. Ξερω παντως και αντρες που δεν φερνουν την γκομενα για να μην της την πεσουν αλλοι.

Ο Ιταλος μου εστειλε στις 11 το βραδυ μηνυμα να παω σπιτι του. Για πειτε τι σημαινει αυτη η προσκληση;

Τελευταία επεξεργασία:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,902 μηνύματα.
Υπαρχει ανταγωνισμος. Ειδικα αναμεσα στις γυναικες ειναι χειροτερος. Ξερω παντως και αντρες που δεν φερνουν την γκομενα για να μην της την πεσουν αλλοι.

Ο Ιταλος μου εστειλε στις 11 το βραδυ μηνυμα να παω σπιτι του. Για πειτε τι σημαινει αυτη η προσκληση;
Μάλλον να σου δείξει την διαφήμιση <<Den έχω αυτοκίνητο καρDιά μου>> :)

Χρήστες Βρείτε παρόμοια