Dating apps, online dating και θεωρίες για ραντεβού

yorkie

Δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 472 μηνύματα.
Αυτό το ότι ένας άνθρωπος είναι επιχειρηματικά/επαγγελματικά αποκατεστημένος συνεπάγεται αυτόματα ότι κατέχει και την ανάλογη συναισθηματική/κοινωνική ευφυϊα για να συμπεριφέρεται σωστά στον έξω κόσμο, ποτέ δεν το κατάλαβα.

Είναι επιχειρηματίας, άρα είναι αξιόπιστος και ώριμος
Είναι πατέρας και σύζυγος, άρα είναι ηθικός.
Είναι 40 χρονών άρα είναι σοφός.

Μμμμ, οκ.
Εμένα μου θυμίζει το «φαίνεται καλό παιδί, δεν το βγάζει η φάτσα του» :hehe:
Πλέον όπου τα ακούω κάνω πως δεν τα ακούω, έχω βαρεθεί την ίδια κασέτα στο ριπίτ για πράγματα οφθαλμοφανή και στοιχειώδη να τα επεξεργαστεί κανεις

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,592 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τι σχολιάζουμε και τι το κακό έκανε.

Την φώναξε σπίτι του στις 11. Για εμένα αυτό είναι πολύ αργά γιατί σε ώρες Γενεύης βγαίνουμε πολύ νωρίς. Τρώμε βραδινό στις 8-9. Το να πεις σε κάποιον να συναντηθείτε 11 συνήθως δεν βγάζει νόημα ακόμα και μόνο για σεξ να είναι.

Ακόμα και σεξ να θέλει απλά αν το γουστάρει και η Νελη ποιο το πρόβλημα; Ας πάει και ας δει. Μπορεί να βγει και σε κάτι θετικό, ποτέ δεν ξέρεις. Αν η Νελη θέλει να πάει τόσο αργά ας πάει.

Nick890

Περιβόητο μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 4,799 μηνύματα.
Το να πεις σε κάποιον να συναντηθείτε 11 συνήθως δεν βγάζει νόημα ακόμα και μόνο για σεξ να είναι.
Κλαμπ δεν εχετε ?(γενικα εννοοω οτι ,μετα τις 9 δεν παιζει να κοβεται βολτες εξω ?)

Τελευταία επεξεργασία:

Gaspar

Διάσημο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Αστυνομικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,353 μηνύματα.
Ο Ιταλος μου εστειλε στις 11 το βραδυ μηνυμα να παω σπιτι του. Για πειτε τι σημαινει αυτη η προσκληση;
σημαίνει ότι πάει κατευθείαν για σεξάκι.

Για να μην σε θεωρήσει εύκολη ή δεδομένη βγες τουλάχιστον άλλη μια φορά έξω μαζί του πρίν πας σπίτι του.
Ετσι θα έχεις εσύ τον έλεγχο του σεξ, και υποσυνείδητα και αυτός θα γουστάρει περισσότερο.

εκτός αν θέλεις και εσύ ons οπότε καλή διασκέδαση:ok:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,592 μηνύματα.
Κλαμπ δεν εχετε ?(γενικα εννοοω οτι ,μετα τις 9 δεν παιζει να κοβεται βολτες εξω ?)
Καλή ερώτηση. Τα κλαμπ είναι κλειστά πάνω από ένα χρόνο τώρα. Δεν ξέρω τι ώρα ανοίγουν αλλά και αυτά θεωρώ νωρίτερα από ότι νομίζουμε.

Κόβουμε βόλτες έξω και μετά τις 9, απλά είναι σπάνιο να βγεις στις 11. Βγαίνεις νωρίτερα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,434 μηνύματα.
Αυτό το ότι ένας άνθρωπος είναι επιχειρηματικά/επαγγελματικά αποκατεστημένος συνεπάγεται αυτόματα ότι κατέχει και την ανάλογη συναισθηματική/κοινωνική ευφυϊα για να συμπεριφέρεται σωστά στον έξω κόσμο, ποτέ δεν το κατάλαβα.

Είναι επιχειρηματίας, άρα είναι αξιόπιστος και ώριμος
Είναι πατέρας και σύζυγος, άρα είναι ηθικός.
Είναι 40 χρονών άρα είναι σοφός.

Μμμμ, οκ.
Είναι η ανάγκη του ανθρώπου να τοποθετεί τα πάντα σε κουτάκια για να νιώθει ασφαλής ο ίδιος και να μη φοβάται οτι οι άλλοι θα τον κατηγορήσουν - χλευάσουν - απομονώσουν. Καλό - κακό, λάθος - σωστό, πρέπον - απαγορευμένο, ηθικό - ανήθικο. Αν ακολουθείς αυτά τα κουτάκια θα έχεις την τιμή να ανήκεις σε αυτή τη θεϊκή κοινωνία που έχουμε φτιάξει. Γι' αυτό κι όταν γίνει κάτι όπως το έγκλημα στα Γλυκά Νερά πέφτουν όλοι από τα σύννεφα.. "Μα πώς έκανε αυτός τέτοιο πράγμα, αφού πιλότος = σωστός άνθρωπος, ηθικός, γενναίος κλπ".

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,902 μηνύματα.
Από το ύφος του μηνύματος, καταλαβαίνω ότι ενδεχομένως κάπου θα ξέχασες ένα υ.
Είμαι της γνώμης, οτι πάντα μπορείς να πεις κάτι, ακόμα και αν δεν το λες.
Για να σου δώσω hint, θα πρέπει να βρίσκεται ανάμεσα στο παίξουν και ... στις 11.
Δεν έχω παίξει ποτέ, το παιχνίδι: τί νιαουρίζει στα κεραμίδια. Αυτός είναι και ο λόγος που κάποια στιγμή απάντησα στην ερώτηση, πως είναι ο ελέφαντας που νιαουρίζει.

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός μηχανικός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.
Είμαι της γνώμης, οτι πάντα μπορείς να πεις κάτι, ακόμα και αν δεν το λες.
Καλό θα ήταν να είμαστε ευθείς στο λόγο μας. Τα υπονοούμενα παρεξηγούνται και δε βγαίνει άκρη, τελικά.
Δεν έχω παίξει ποτέ, το παιχνίδι: τί νιαουρίζει στα κεραμίδια. Αυτός είναι και ο λόγος που κάποια στιγμή απάντησα στην ερώτηση, πως είναι ο ελέφαντας που νιαουρίζει.
"Αραμπάδες και καρούλια, ραπανάκια και μαρούλια
μια παντόφλα στο κρεβάτι, βάσανα που ‘χει η αγάπη
ωραία που ‘ναι η Λιβαδειά, χωρίς καμιά αιτία".

Ό,τι κατάλαβες, κατάλαβα.

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,639 μηνύματα.
Η απάντηση στο γρίφο ήταν η "μουνοπολη" για όποιον αναρωτιέται.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,902 μηνύματα.
Η απάντηση στο γρίφο ήταν η "μουνοπολη" για όποιον αναρωτιέται.
Είπαμε οτι είναι καλύτερα να το λες, δίχως να το λες. Εσύ το λες ξερά.
Πες το εμπνευσμένα όπως ο Τζώρτζ ο Χέμικαλ... καμία σχέση. :heat:

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,639 μηνύματα.
Ο @Zukov γέλασε, αλλά μετά είδε όλα τα έλεος και υπέκυψε στο peer pressure και το γύρισε σε λυπάμαι.

Κι εσύ τέκνον Ζουκοβ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είπαμε οτι είναι καλύτερα να το λες, δίχως να το λες. Εσύ το λες ξερά.
Πες το εμπνευσμένα όπως ο Τζώρτζ ο Χέμικαλ... καμία σχέση. :heat:

Είπα αυτό που θέλατε όλοι να πείτε αλλά δεν τολμούσατε.

_Christine_

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Μάλλον προκαλείς εδώ, αλλά τώρα έχω δουλειά και η έμπνευση αφήνει τον χώρο για μετά απο...

Ρε μαλάκα είσαι ινφλουένσερ και βλέπεις τις αντιδράσεις;
needy
αααααααά! και Ρε και Μαλάκα, αυτά τα δυο δεν πάνε μαζί.
Πάντα εξαγριώνομαι, ακόμα και αν τα διαβάζω... ιδιαίτερα το Ρε, είναι απαράδεκτο σε μια καθώς πρέπει κυρία... :teasing:

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

_Christine_

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

Zukov

Δραστήριο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ο @Zukov γέλασε, αλλά μετά είδε όλα τα έλεος και υπέκυψε στο peer pressure και το γύρισε σε λυπάμαι.

Κι εσύ τέκνον Ζουκοβ;

Πιστευα οτι ειχα κανει ταχυτατη εναλλαγη αντιδρασης αλλα αντ' αυτου εφαγα expose :(

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4,222 μηνύματα.
Ο Ιταλος μου εστειλε στις 11 το βραδυ μηνυμα να παω σπιτι του. Για πειτε τι σημαινει αυτη η προσκληση;

Στις 11 το βράδυ έχεις πιει καφέ, έχεις φάει βραδινό, σου μένει χρόνος μόνο για ποτό, οριακά και καμιά "ταινία".

Σε σπίτι δεν έχει κόσμο, έχει απόλυτη ιδιωτικότητα και πολλά έπιπλα με μεγάλες επιφάνειες. Αποτελεί έναν χώρο που δεν κλείνει ποτέ και μπορείς να περάσεις εκεί το βράδυ.

Εσύ τι λες να σημαίνει αυτή η πρόσκληση; :P

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Στις 11 το βράδυ έχεις πιει καφέ, έχεις φάει βραδινό, σου μένει χρόνος μόνο για ποτό, οριακά και καμιά "ταινία".

Σε σπίτι δεν έχει κόσμο, έχει απόλυτη ιδιωτικότητα και πολλά έπιπλα με μεγάλες επιφάνειες. Αποτελεί έναν χώρο που δεν κλείνει ποτέ και μπορείς να περάσεις εκεί το βράδυ.

Εσύ τι λες να σημαίνει αυτή η πρόσκληση; :P
Βρε Αγάπη, μα καλά, δεν έχεις καθόλου φαντασία;
φαντάσου να έκλειναν και τα έπιπλα.
Τσακ, θα τους τσάκωναν μέσα και τους δύο. Θα έβλεπες ποδάρια και χέρια να προεξέχουν απο τα έπιπλα και ούτε κιχ θα μπορούσαν να κάνουν τα καημενούλια...
Θα έσκαγαν βρε Αγάπη, θα έσκαγαν... :heat: :heat: :heat:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια