Dating apps, online dating και θεωρίες για ραντεβού

i_lie_us

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,893 μηνύματα.
Ισως απλα να ηταν ευχαριστο μονο για μενα.
Well, αυτό αρκεί. Μη σκεφτόμαστε αναγκαστικά emotionally unavailable κι αυτά που λεγες σε κάποια φάση, και μη θεωρούμε ότι επειδή κάποιος δείχνει ότι περνάει καλά, περνάει πράγματι. Βγαίνεις ένα ραντεβού, εσύ μπορεί να βλέπεις κάτι για το οποίο υπάρχει λόγος να επενδύσεις και σε 2ο ραντεβού, η άλλη πλευρά όχι.

Όσο κι αν δε με συμφέρει που μπορεί να πεθάνει το thread, πράγματι, άστο λίγο το γαμήδι το app :P

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,639 μηνύματα.
Με τον dragonball fan τι έγινε?

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.
Με τον dragonball fan τι έγινε?
Εσβησε το προφιλ του. Ηταν καινουριος user μαλιστα. Επρεπε να βγει καμια 50αρια ραντεβου πρωτα και μετα να διαγραψει :laugh:

Τελος το app και ομολογω οτι νιωθω μια ανακουφιση.
Ουτως ή αλλως ανοιγουμε περισσοτερο απο 1 Ιουλιου και υπολογιζουν μεχρι τον Σεπτεμβριο να εχουμε ανοιξει εντελως, οποτε θα γνωρισω κοσμο με φυσιολογικο τροπο.

ilias90

Δραστήριο μέλος

Ο ilias90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Nelliel, μακάρι να δεις γενικά ότι δεν χρειάζεται να αφιερώνουμε τόση ενέργεια και χρόνο για να βρούμε ταίρι, είτε από εφαρμογές είτε και από κοντά.

Είχαμε και μια ψιλοκόντρα, σόρι αν είπα και κάποια πράγματα παραπάνω :)

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.
Παιδιά ο Ιταλός συνεχίζει και στέλνει παρόλο που δεν απαντάω και τον έχω απορρίψει τουλάχιστον 3 φορές. Είναι τέρμα creepy

_Christine_

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Παιδιά ο Ιταλός συνεχίζει και στέλνει παρόλο που δεν απαντάω και τον έχω απορρίψει τουλάχιστον 3 φορές. Είναι τέρμα creepy
Θες να του στείλεις I'm seeing someone so fucking stop u Italian mofo.

Οκ, οχι έτσι αλλά κατάλαβες να του πεις πως βρήκες καλύτερο match.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Να πω στον νάρκισσο ότι βρέθηκε άλλος καλύτερος από αυτόν; Θα γίνει 3ος παγκόσμιος 🤣

_Christine_

Διάσημο μέλος

Οκ, θα το πάμε αλλιώς.
Στείλτου γαμώ το Κολοσσαίο και την Piazza Venezzia.

Λένω

Περιβόητο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,000 μηνύματα.

Margarita 00

Δραστήριο μέλος

Η Margarita 00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 429 μηνύματα.

Felid

Διάσημο μέλος

Η Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,919 μηνύματα.
@Nelliel

Απλά μη διαβάζεις τα μηνύματά του. Φαντάζομαι ότι καταλαβαίνει πότε διαβάζεις ένα μήνυμα και πότε όχι, έτσι δεν είναι;

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,774 μηνύματα.
Νέλλη οταν ειχες ρωτήσει προχθές .... εγω σου ειχα πεί αμέσως οτι ο τύπος αυτος δεν κάνει. Αμα ρωτησεις 10 διαφορετικά άτομα θα σου δωσουν 10 διαφορετικές απαντησεις ! Φαινεται οτι ειναι επίμονος και σπασίκλας... δεν ξεκινας ποτε στην αρχή έτσι. Άλλες γνωμες ηταν γυρω απο το "εξαρταται και τι κακο έχει" δεν υπάρχει εξαρταται σε τέτοιες περιπτώσεις.

Η εμπειρια του Θείου μίλησε και έπεσα μέσα, επιβεβαιωθηκες χωρις να έχουμε διαφωνιες ποιανου η άποψη ειναι η σωστή. Εχουμε πολυετη εμπειρια σε αυτα τα σκηνικά.... προσωπικα θα μπορουσα άνετα να ειμαι coach. Έχω βγάλει σκηνικό με φίλο και του κανονισα ραντεβού επιτοπου παλαιοτερα στο Γκάζι ενω ηταν έτοιμος να φυγει άπραγος. Προφανως αξιολογησα επιτοπου την περιπτωση και καταλαβα οτι υπάρχει προοπτικη.

Ειναι σημαντικο στο φλέρτ να ασχολεισαι με άτομα που θέλουν όντως ειτε ειναι γυναικες ειτε άντρες... κοιτα τι ειπε η άλλη τις προαλλες "αμα μου μιλησεις λεει στη δουλεια εισαι σεξιστης και φαιδρος δεν ξερω και εγω τι άλλο" αυτη το ειπε έτσι... αλλη ή αλλος θα το εκτιμουσε και θα ειχες επιτυχια. Καθε γυναικα/αντρας μπορει να ειναι εντελεως διαφορετική ως προς την νοοτροπια απο την διπλανη της ή να βρισκεται σε timing καταλληλο.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,991 μηνύματα.
Να πω στον νάρκισσο ότι βρέθηκε άλλος καλύτερος από αυτόν; Θα γίνει 3ος παγκόσμιος 🤣

Πες του "έρχονται τα ξαδέρφια μου απο την Κρήτη και θέλουν να σε γνωρίσουν γιατί με άγγιξες και τώρα σπιλώθηκε η τιμή μου"

Θα πάρει απο κείνες τις κλανιόλες που είχαν στα Επτάνησα μαζί με το δοχείο νυχτός στα δωμάτια το 1800 και θα τα φοράει ασορτί όταν θα πηγαίνει για τζόγκινγκ στο πάρκο.

Δεν καταλαβαίνουν ούτε από ευγένεια, ούτε από "διάλεξα άλλον". Είναι θρασύδειλοι χέστες και εγωπαθείς ψωνάρες.

Όταν είναι να σώσει το κωλί του, θα δεις πως θα κόψει.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,902 μηνύματα.
Πες του "έρχονται τα ξαδέρφια μου απο την Κρήτη και θέλουν να σε γνωρίσουν γιατί με άγγιξες και τώρα σπιλώθηκε η τιμή μου"

Θα πάρει απο κείνες τις κλανιόλες που είχαν στα Επτάνησα μαζί με το δοχείο νυχτός στα δωμάτια το 1800 και θα τα φοράει ασορτί όταν θα πηγαίνει για τζόγκινγκ στο πάρκο.

Δεν καταλαβαίνουν ούτε από ευγένεια, ούτε από "διάλεξα άλλον". Είναι θρασύδειλοι χέστες και εγωπαθείς ψωνάρες.

Όταν είναι να σώσει το κωλί του, θα δεις πως θα κόψει.
Σιγά να μη ξέρει και κλανιόλα τι σημαίνει. :heat: :heat::heat:

Devil

Επιφανές μέλος

Εγώ ξέρω ο θείος παλι μέσα έπεσε 😇😇

Συμβουλή αλφαδι! Ότι είπα για τον τυπο έτσι και αποδείχθηκε.

Βέβαια από όσο καταλαβαίνω αυτά δεν είναι τίποτα... Εδώ ο άλλος είχε υποχρέωση την άλλη να έχει εφαρμογή να βλέπει λέει που είναι... Δεν παμε καλα. Καλυτερα ανύπαντρος μια ζωή.. Σοβαρά.

Έχει σαλταρει ο κόσμος. Δεν στέκει καλα... Η άλλη λέει μου μιλησες στο δρόμο μου είπες ένα γεια η με ρώτησες κάτι είσαι σεξιστής και χυδαίος και και και... Ε ρε γλέντια.

Τελευταία επεξεργασία:

_Christine_

Διάσημο μέλος

Κάτσε ρε θείο εσύ δεν έλεγες ...
Αυτό το θρεντ είναι η απόδειξη ότι αν κάποιος θέλει κάτι πρεπει να βγει και να το διεκδικήσει. Και όχι να κάθονται να κλαιγονται από το πρωο ως το βραδυ. Get your ass back to work.
και οτι..
Είναι κακός ο κόσμος ρε σεις... Λυπάται με την επιτυχία του άλλου γιατί τον κάνει να αισθάνεται κατώτερος. Τι δεν καταλαβαίνετε!

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,975 μηνύματα.

Βέβαια από όσο καταλαβαίνω αυτά δεν είναι τίποτα... Εδώ ο άλλος είχε υποχρέωση την άλλη να έχει εφαρμογή να βλέπει λέει που είναι... Δεν παμε καλα. Καλυτερα ανύπαντρος μια ζωή.. Σοβαρά.

Έχει σαλταρει ο κόσμος. Δεν στέκει καλα... Η άλλη λέει μου μιλησες στο δρόμο μου είπες ένα γεια η με ρώτησες κάτι είσαι σεξιστής και χυδαίος και και και... Ε ρε γλέντια.
Ντέβιλ, ειλικρινά στο λέω, θα ήθελα να είμαι για μια μέρα στο μυαλό σου να δω πως γίνεται να τα σκέφτεσαι όλα αυτά και να τα μπλέκεις μεταξύ τους. Εκπληκτικό.

Devil

Επιφανές μέλος

Ντέβιλ, ειλικρινά στο λέω, θα ήθελα να είμαι για μια μέρα στο μυαλό σου να δω πως γίνεται να τα σκέφτεσαι όλα αυτά και να τα μπλέκεις μεταξύ τους. Εκπληκτικό.

Απλα ανεφερα ολες μαζι καποιες παραδοξες αποψεις που ειδα τελευταια με αποκορυφωμα φυσικα την εφαρμογη στο κινητο. Εννοειται οτι οποιαδηποτε και οποιοσδηποτε εχει τετοιες απαιτησεις εχει ξεφυγει απο το μέτρο. Σχεση εχουμε δεν ειμαστε φυλακισμενοι.... ο αλλος ηθελε να παρουμε τη γκομενα του με τις φιλες της απο πισω να παμε λεει στα μπουζουκια χωρις ναμας καταλαβουν να δουμε τι θα κανουν.... τρεις λαλουν και 2 χορευουν.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4,222 μηνύματα.
Νελλιελ πες του Ιταλού ότι είσαι έγκυος απ το προηγούμενο date σου ή ότι ανακαλύπτεις ακόμη τη σεξουαλικότητά σου και μετά το ραντεβού σας σιγουρευτηκες ότι είσαι λεσβια και δε θες να ξαναπάς με άντρα.

@_Christine_ το εμπλούτισα, δες.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια