Dating apps, online dating και θεωρίες για ραντεβού

Λένω

Περιβόητο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,000 μηνύματα.
Σε μια πολη που οι μισοι κανουν μπαφους και πεθαινουν 100-200 ατομα τον μηνα απο σκληρα ναρκωτικα, συν να περπατας και να ακους ψυχικα διαταραγμενους να φωναζουν, τι κοσμο περιμενεις να συναντησεις; Που ο typical man εχει ως προτεραιοτητα τα βουνα και τα ποταμια αντι την κοινωνικοποιηση; Δεν απορω καθολου η πλειοψηφια αυτων εχει θεματα. Μιλαμε για νοοτροπια τυπου σταματας καποιον στον δρομο να ρωτησεις για directions και σου λενε δεν εχουν ψιλα.
Ποια στο καλό είναι αυτή η πόλη;;;
Πες μας να χαρείς, μην κάνουμε κανένα λάθος και την επισκεφθούμε!

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,902 μηνύματα.
Ποια στο καλό είναι αυτή η πόλη;;;
Πες μας να χαρείς, μην κάνουμε κανένα λάθος και την επισκεφθούμε!
Πιθανό μέρος συνάντησης σου με τον Ιταλό, οποιαδήποτε πιτσαρία.
Οπότε, Καναδάς Ναι, χωρίς πιτσαρίες δε...χμμμ...και δίχως πάρκα μη ξεχνιόμαστε. :teasing: :teasing: :teasing: :morning1:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,774 μηνύματα.
Άκου εδώ ρε φίλε να στέλνει ο άλλος συνέχεια μήνυμα για να παει η άλλη σπίτι του με το ζόρι.... Προσωπικά εκτός του ότι δεν θα έστελνα τέτοια γυφτια θα αρ αιώνα αμα έβλεπα ότι η αλλη δεν έχει όρεξη η απαντάει βαριεστημενα. Απλά τα πραγματα αλλά από ότι φαίνεται δεν είναι για όλους απλά ε ρε γλέντια

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.
Άκου εδώ ρε φίλε να στέλνει ο άλλος συνέχεια μήνυμα για να παει η άλλη σπίτι του με το ζόρι.... Προσωπικά εκτός του ότι δεν θα έστελνα τέτοια γυφτια θα αρ αιώνα αμα έβλεπα ότι η αλλη δεν έχει όρεξη η απαντάει βαριεστημενα. Απλά τα πραγματα αλλά από ότι φαίνεται δεν είναι για όλους απλά ε ρε γλέντια
Το χειροτερο δεν ειναι αυτο, αλλα το οτι νευριασε που δεν δεχτηκα να παω!

Devil

Επιφανές μέλος

Τι να πεις... κάθε αντρας σκέφτεται διαφορετικά. Εγω οταν προσεγγιζα προτεινα αρχικα έξοδο και αμα πηγαινε καλά μετα δεν ειναι κάτι να κανεις μια επιπλεον προταση. Αλλα να ξεκινησεις να βγεις να πάς μια βολτα πρωτα... τι ειμαστε με τη μια ελα απο το σπιτι... λες και μιλάει σε καμια συνοδο - call girl. Αυτα ειναι ανισορροπιες στο ειπα εξαρχής.

Τα πραγματα ειναι απλά για μένα , προτεινεις σε κάποια να βγειτε ή σε κάποιον και μέχρι τοτε περιμενεις την εξοδο δεν τα έχετε να μιλάτε καθε μερα κ καθε λεπτ και αυτα τα "σε ανεβαζω για να σε φτυσω μετά να κολλησεις" για μενα ειναι παιδικα. Για αυτο κ δεν ριχνομαι πολυ στην αρχη , αμα η αλλη θέλει θα ερθει για καφέ και αμα επισης θέλει συνεχεια θα συνεχισετε..... και θα περνάτε μια χαρά. Δεν καταλαβαινω που εχει προκυψει το μπερδεμα με τις 1.000.000 θεωριες και τις αλληλοκατηγοριες. Δεν ειναι σνομπ μεγαλε απλα δεν σε γουσταρει... χωνεψε το δεν εισαι ο τυπος της... πάμε παρακάτω. Δεν μειωνεσαι ετσι, απλα δεν ταιριαζετε.

Επισης δεν στο παιζει δυσκολη αμα οταν της στειλεις δεν απαντησει ή σου πει "ειμαι απασχολημενη για να βγουμε..." αμα ηθελε θα εβρισκε χρονο... αραίωσε ! Και αν θέλει θα στειλει αυτη.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Θεος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,991 μηνύματα.
Κάποτε θυμάμαι είχα διαβάσει ένα απόφθεγμα, δεν ξέρω αν θα το πω σωστά ή αν θα το κατακρεουργήσω:

Αυτός που δεν ξέρει για ένα πράγμα, μιλάει γι αυτό. Αυτός που ξέρει, πράττει.

Εχω φοβερή επιφύλαξη και αλλεργία στους παντογνώστες και στους διαφημιζόμενους επιτυχημένους.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,993 μηνύματα.
Τι να πεις... κάθε αντρας σκέφτεται διαφορετικά. Εγω οταν προσεγγιζα προτεινα αρχικα έξοδο και αμα πηγαινε καλά μετα δεν ειναι κάτι να κανεις μια επιπλεον προταση. Αλλα να ξεκινησεις να βγεις να πάς μια βολτα πρωτα... τι ειμαστε με τη μια ελα απο το σπιτι... λες και μιλάει σε καμια συνοδο - call girl. Αυτα ειναι ανισορροπιες στο ειπα εξαρχής.

Τα πραγματα ειναι απλά για μένα , προτεινεις σε κάποια να βγειτε ή σε κάποιον και μέχρι τοτε περιμενεις την εξοδο δεν τα έχετε να μιλάτε καθε μερα κ καθε λεπτ και αυτα τα "σε ανεβαζω για να σε φτυσω μετά να κολλησεις" για μενα ειναι παιδικα. Για αυτο κ δεν ριχνομαι πολυ στην αρχη , αμα η αλλη θέλει θα ερθει για καφέ και αμα επισης θέλει συνεχεια θα συνεχισετε..... και θα περνάτε μια χαρά. Δεν καταλαβαινω που εχει προκυψει το μπερδεμα με τις 1.000.000 θεωριες και τις αλληλοκατηγοριες. Δεν ειναι σνομπ μεγαλε απλα δεν σε γουσταρει... χωνεψε το δεν εισαι ο τυπος της... πάμε παρακάτω. Δεν μειωνεσαι ετσι, απλα δεν ταιριαζετε.

Επισης δεν στο παιζει δυσκολη αμα οταν της στειλεις δεν απαντησει ή σου πει "ειμαι απασχολημενη για να βγουμε..." αμα ηθελε θα εβρισκε χρονο... αραίωσε ! Και αν θέλει θα στειλει αυτη.
ναι και εμενα δεν μου αρεσε αυτο που εκανε.
Παντως βρηκα επιτελους την ησυχια μου. Θα πηγαινω παραλια συχνα να γνωρισω εκει κοσμο. Θα ψαξω να δω για beach volley.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Διάβαζα πριν για την 30χρονη που την βίασε ένας 45χρονος. Της είπε να πάνε σπίτι του για μπύρες. Τι περίμενε και αυτή να κάνουν; Να παίξουν τάβλι; Προσωπικά εγώ δεν πάω σε σπίτι αν δεν τον ξέρω τον άλλο αρκετά και δεν έχω σκοπό να του κάτσω. Δεν είναι να εμπιστεύεσαι κανέναν πλέον.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Τι σημασία έχει;
Δεν έχει, αλλά έπρεπε να προσέξει. Δυστυχώς στις μέρες μας κυκλοφορούν άπειροι ανώμαλοι και άρρωστοι. Σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι φταίει αυτή, απλά έπρεπε να είναι πιο προσεκτική.

Devil

Επιφανές μέλος

Διάβαζα πριν για την 30χρονη που την βίασε ένας 45χρονος. Της είπε να πάνε σπίτι του για μπύρες. Τι περίμενε και αυτή να κάνουν; Να παίξουν τάβλι; Προσωπικά εγώ δεν πάω σε σπίτι αν δεν τον ξέρω τον άλλο αρκετά και δεν έχω σκοπό να του κάτσω. Δεν είναι να εμπιστεύεσαι κανέναν πλέον.

Κανονικά και σχέση σου να είναι η άλλη αμα μια μέρα δεν θέλει σεξ πρεπει να το σεβαστείς αλλιώς είναι κ αυτό βιασμός. Γενικά βλέπω η κοινωνία έχει γεμίσει σκατανθρωπους. Αλλά δε φταίνε αυτοί...αυτος ο κερατάς ο συριζαίος ο παρασκευοπουλος φταίει. Και οσοι επόμενοι δεν αλλάζουν τη νομοθεσία.

Αυτό ήταν το κόμμα των ανθρωπίνων δικαιωμάτων και του σεβασμου της γυναίκας ;;; που αφήνει βιαστές να κυκλοφορουν έξω ;;;; αποφυλακισθεος κ ο άλλος που βίασε την 50χρονη.

Τελευταία επεξεργασία:

_Christine_

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν έχει, αλλά έπρεπε να προσέξει. Δυστυχώς στις μέρες μας κυκλοφορούν άπειροι ανώμαλοι και άρρωστοι. Σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι φταίει αυτή, απλά έπρεπε να είναι πιο προσεκτική.
Δηλαδή αν έβγαινες 2ο 3ο ραντεβού δεν θα πήγαινες στο σπίτι κάποιου; Κι εκεί μπορεί να βλεπες τ έκτροπα. Πάλι δεν μπορείς να ξέρεις τι ψυχάκι είναι ο αλλος.
Εγώ πριν πάω στο σπίτι κάποιου θα φρόντιζα να χω γνωρίσει κάποιους φίλους κτλ.
Αλλιώς και για σεξ με total stranger υπάρχουν και οι εξωτερικοί χώροι ή κάπου ουδέτερα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 4,222 μηνύματα.
Άντε, κατεβάστε κανας άλλος τιντερ να αναστηθεί το θρεντ, εγώ δεν μπορώ να κάνω εδώ που είμαι, τους ξέρω όλους εκ των προτέρων.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Πριν κλείσω τον λογαριασμό μου άφησα το τηλ μου σε 2 ατομα και με τον 1 εχω βγει 2 φορες. Καλο παιδακι. Affectionate. Φιληθηκαμε 2 φορες. Την 2η μαλιστα σε πολυ ρομαντικο σημειο. Το προβλημα ειναι οτι δεν ενιωσα τιποτα. Γαμω το σπιτι μου. Η καρδια μου δεν τον θελει, το μυαλο μου ομως τον θελει. Ο 2ος που εχω κρατησει επαφη ειναι Ελληνας και ελπιζω σε αυτο το ραντεβου. Θα ξαναβγω ομως με τον παραπανω τυπο και θα προσπαθησω να δω την κατασταση πιο θετικα. Ειναι πολυ ωραιος αλλα του λειπει παθος. Επισης ειναι 5 χρονια μικροτερος και νιωθω καπως αβολα με αυτο.

Αυτη τη φορα κραξτε με. Θα φταιω εγω αν δεν προχωρησει η φαση.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Το ξανασκέφτηκα και πιστεύω ότι αυτός ο τύπος είναι αυτός που έψαχνα. Θα πάω με την λογική αυτή τη φορά. Δεν νιώθω τίποτα αλλά πιστεύω ότι θα αλλάξει αυτό. Ούτως ή άλλως οι ορμόνες φεύγουν μετά από μερικούς μήνες. Έχω μια τάση να μου αρέσουν οι μαλακες και τα κακα παιδιά και να ακολουθώ την καρδιά και όχι την λογική. Ίσως για αυτό οι μέχρι τώρα σχέσεις μου και τα περισσότερα ραντεβού μου έχουν αποτύχει. Ουσιαστικά με το σημερινό ραντεβού διαπίστωσα την διαφορά μεταξύ ενός μαλακα και ενός καλού παιδιού. Ο μαλακας σε φιλάει και σε χουφτωνει, το καλό παιδί σε φιλάει και τραβάει τα μαλλιά σου από το πρόσωπο για να σε δει καλύτερα. Ο μαλακας σε φιλάει σε απόμερο μέρος, το καλό παιδί σε φιλάει διπλα στην θάλασσα. Ο μαλακας βιάζεται να φύγει, το καλό παιδί σε πιάνει από το χέρι και σε πάει σπίτι σου γιατί θέλει να περάσει περισσότερο χρόνο μαζί σου. Ο μαλακας σε αγνοεί μετά το φιλι, το καλό παιδί σου στέλνει μήνυμα να ξαναβγειτε. Ο μαλακας περιμένει από εσένα να κανονίσεις τα τυπικά του ραντεβού (μερος, ώρα, κτλ), το καλό παιδί τα οργανώνει όλα μόνος του.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,434 μηνύματα.
Welcome to settling down.

Nelliel

Διάσημο μέλος

Το τραγικο ειναι οτι ενω ειναι μικροτερος ειναι πιο σοβαρος απο εμενα :dash1:

hack3r

Επιφανές μέλος

Ο Τόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 10,639 μηνύματα.
Νέλλη όταν γράφουμε software θέλουμε να κάνει fail early, γιατί μετά δε συμμαζεύεται.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,902 μηνύματα.
Πριν κλείσω τον λογαριασμό μου άφησα το τηλ μου σε 2 ατομα και με τον 1 εχω βγει 2 φορες. Καλο παιδακι. Affectionate. Φιληθηκαμε 2 φορες. Την 2η μαλιστα σε πολυ ρομαντικο σημειο. Το προβλημα ειναι οτι δεν ενιωσα τιποτα. Γαμω το σπιτι μου. Η καρδια μου δεν τον θελει, το μυαλο μου ομως τον θελει. Ο 2ος που εχω κρατησει επαφη ειναι Ελληνας και ελπιζω σε αυτο το ραντεβου. Θα ξαναβγω ομως με τον παραπανω τυπο και θα προσπαθησω να δω την κατασταση πιο θετικα. Ειναι πολυ ωραιος αλλα του λειπει παθος. Επισης ειναι 5 χρονια μικροτερος και νιωθω καπως αβολα με αυτο.

Αυτη τη φορα κραξτε με. Θα φταιω εγω αν δεν προχωρησει η φαση.
Χμμμ...εμένα μου φαίνεται να μη γνωρίζει αρκετά και να πρέπει να τον μάθεις μερικά όπως...ε, μη το παρακάνω κιόλας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Την γνώρισε στο μπάρ, πήγαν σε άλλο μαγαζί, ξεκίνησαν για το σπίτι και ο άλλος αποδείχθηκε καθίκι.
Πώς να το γνωρίζει απο την πρώτη μέρα? σε αυτά δεν υπάρχει σήμερα καμία εγγύηση για το ποιον κανενός.
Αμυνες δεν είχε? την έγκυο οι Πακιστανοί προθυμοποιήθηκαν να την βοηθήσουν. Σαν κύριοι την πήγαν στο σπίτι τους. Λες και ήταν μία απλή δραστηριότητα τους.
Απίστευτα θέματα προκύπτουν σήμερα.
Πράγματα που απουσίαζαν απο το ημερήσιο δελτίο.
Και πού ήμαστε ακόμα...

Τελευταία επεξεργασία:

Nelliel

Διάσημο μέλος

Χρήστες Βρείτε παρόμοια