[e-steki] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιο συγκεκριμένα;
Screenshot_2021-08-09-21-45-17-697_com.android.chrome.jpg
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Αν εννοείς ότι θες να κάνεις ignore κάποιον συντονιστή δυστυχώς δεν γίνεται.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ignore συντονιστή; :bleh:
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να ρωτήσω κάτι και εγώ..

Πως σταματάς να έρχονται αναφορές στο μέιλ σου και πως αποκλείεις κάποια άτομα ,να μην τα βλέπεις καν ?
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Πως σταματάς να έρχονται αναφορές στο μέιλ σου
Στο mail που έρχεται κάτω κάτω μπορείς να πατήσεις απενεργοποίηση όλων των ειδοποιήσεων από Νέα θέματα.

πως αποκλείεις κάποια άτομα ,να μην τα βλέπεις καν ?
Πατάς πάνω στο όνομά τους και έχεις την επιλογή να τους κάνεις ignore.

Τί θες να κάνεις;
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα κουμπιά αμέσως αποθηκεύουν την ενεργεία..σήμερα έβαλα στ άκυρο δυο μέλη στην αγνόησή
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Θέλει να με κάνει Ignore γιατί έχω κακή διαγωγή :'(
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Τα κουμπιά αμέσως αποθηκεύουν την ενεργεία..σήμερα έβαλα στ άκυρο δυο μέλη στην αγνόησή
Οπότε θα ήθελες να σου ζητάει επιβεβαίωση πριν κάνει follow ή ignore. Okay απλά δεν ξέρω τώρα αυτό αν γίνεται ή αν είναι έτσι φτιαγμένο από το σύστημα οπότε απλά πρόσεχε τώρα που το ξέρεις.
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οπότε θα ήθελες να σου ζητάει επιβεβαίωση πριν κάνει follow ή ignore. Okay απλά δεν ξέρω τώρα αυτό αν γίνεται ή αν είναι έτσι φτιαγμένο από το σύστημα οπότε απλά πρόσεχε τώρα που το ξ
Ακριβώς αυτό.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Το chat και η πλατφόρμα θα αναβαθμιστούν σύντομα (ο developer του chat αναφέρει ότι ανά τις εκδόσεις βελτιώνονται πολλά bugs / πχ εγώ έχω το bug ότι δεν κάνει καλό scroll down στα μηνύματα, που διορθώνεται σε επόμενη έκδοση). Λογικά θα φτιαχτούν και τα reactions. :)
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν σχετίζεται με την επικείμενη αναβάθμιση του chat, αλλά το chat bot είναι πολύ αγενές από χθες. Δε με υποδέχεται με το γνωστό "Aspiring Lawyer has joined the room".
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Το chat και η πλατφόρμα θα αναβαθμιστούν σύντομα (ο developer του chat αναφέρει ότι ανά τις εκδόσεις βελτιώνονται πολλά bugs / πχ εγώ έχω το bug ότι δεν κάνει καλό scroll down στα μηνύματα, που διορθώνεται σε επόμενη έκδοση). Λογικά θα φτιαχτούν και τα reactions. :)
Εμένα με αφήνει να κάνω reactions από το κινητό μόνο όταν μου στείλει κάποιος privé, πατήσω στην ειδοποίηση και απαντήσω στην συνομιλία χωρίς να κάνω join the room στο γενικό τσατ (εκεί δεν με αφήνει).
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,108 μηνύματα.
Μπαίνω σε θέμα στεκιού, γράφω ποστ, το ποστάρω.
Πάω πάνω στη σελίδα, κάνω ριφρές, πατάω "αναίρεση παρακολούθησης" (όπως πάντα), βγαίνει το pop up για την επιβεβαίωση.
Πατάω "αναίρεση παρακολούθησης" στο popup, βγαίνει η κουρτίνα από πάνω ότι ξεγράφτηκα επιτυχώς, αλλά το popup παραμένει και πρέπει να του πατήσω χ από μονός μου για να φύγει.
Παλιότερα εξαφανιζόταν με το που πάταγες την επιβεβαίωση όπως βλέπω κάνει ακόμα και στο ischool κανονικά.

* με τρολλάρει, μόλις το κανα και σε αυτό το θέμα κι έφυγε κανονικά, άλλες φορές δε φεύγει από μόνο του :hmm:
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,108 μηνύματα.
1646526206326.png


Τα γράμματα που είναι έτσι μαύρα στον τίτλο του preview του link, δε θυμάμαι να ήταν έτσι :hmm:
Απ' ότι θυμάμαι είχαν το κλασικό πορτοκαλοκίτρινο της παλέτας του dark theme.
Έτσι μαύρα και με τη σκίαση δεν κάθονται τόσο καλά στο μάτι.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
View attachment 98106

Τα γράμματα που είναι έτσι μαύρα στον τίτλο του preview του link, δε θυμάμαι να ήταν έτσι :hmm:
Απ' ότι θυμάμαι είχαν το κλασικό πορτοκαλοκίτρινο της παλέτας του dark theme.
Έτσι μαύρα και με τη σκίαση δεν κάθονται τόσο καλά στο μάτι.
Μήπως το κάνει με visited links μόνο ή ήταν κάτι προσωρινό; εγώ πορτοκαλί τα βλέπω.
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,108 μηνύματα.
Όχι, δεν τα 'χω/είχα επισκεφτει.
Αλλά πράγματι, άλλα τα δειχνει με το κλασικό πορτοκαλί, άλλα με αυτό το μαύρο (πχ. εδώ και στην παράθεσή του αντίστοιχα).
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,009 μηνύματα.
Καλημέρα σας! Γνωρίζετε μήπως τον λόγο που όταν επισυνάπτω με copy paste κάποιο ειδησεογραφικό link, ενώ στον Google Chrome, εμφανίζεται preview της σελίδας, στον Microsoft Edge δε συμβαίνει αυτό και αν αφορά κάποια ρύθμιση στο στέκι ή στον browser;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top