[e-steki] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Υπογραφή πως αλλάζουμε;
Πατας στο γρανάζι πάνω δεξιά κάτω από το άβαταρ και επεξεργασία υπογραφής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
οκ το βρήκα :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τα θρεντς μετα απο καποια ωρα μαρκαρονται ως διαβασμενα.πχ δεν μπηκα σημερα στο θεμα περι ελεγχου μνημης κ ομως ειναιδιαβασμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
τα θρεντς μετα απο καποια ωρα μαρκαρονται ως διαβασμενα.πχ δεν μπηκα σημερα στο θεμα περι ελεγχου μνημης κ ομως ειναιδιαβασμενο..
Μήπως πάτησες στο "Σημειώστε ολα τα φορουμ ως διαβασμενα"; Ισχύει για όλα τα φορουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μήπως πάτησες στο "Σημειώστε ολα τα φορουμ ως διαβασμενα"; Ισχύει για όλα τα φορουμ.


νονο, ειχα αδιαβαστα. εγινε ενω ημουν afk

για την ιστορια ποτε λεει οτι ειδα το θεμα 'ονειρα';




τελικα, 9πατωντας το ''αδιαβαστα μηνυματα''τα 'ονειρα'ειναιαδιαβαστα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
@Incognito για δες μήπως διορθώθηκε. Είχαμε κάνει όντως μια αλλαγή από χθες - προχθές πάνω σε αυτό εξού και το bug. Παίζει τώρα να είναι εντάξει, αλλά επιβεβαίωσέ το αν θέλεις. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Σε θεμα που εχω ξαναγραψει, βγαινει αυτοματα στο κουτι η παλια μου απαντηση και δεν μπορω να κανω Quote ξανα for some reason
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ok ειναι.

δες και το #67
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κατα την μεταβαση στα αλλα φορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Πέτρο είχα το ίδιο θέμα και εγώ το απόγευμα. Από τον υπολογιστή τουλάχιστον ήμουνα στο i school και δεν μπορούσα να μεταβώ σε στέκι και σε chat&fun από το κινητό γινόνταν κανονικά η μετάβαση. Επίσης για κάποιο διάστημα δεν μπορούσα να απαντήσω στο θέμα "ή το ένα ή το άλλο" και έκανα 2-3 ανανεώσεις για να με αφήσει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Το συστημα τα εχει παιξει.Γραφεις σε ενα θεμα,εγω τουλαχιστον ..μπαινω με μοτζιλα,απαντας....μετα απαντα αλλος.Κανεις παραθεση στο μηνυμα του αλλου ,αλλα ακομα και γρηγορη απαντηση η και κανονικη απαντηση και σου βγαζει το προηγουμενο ποστ σου,καν μαλιστα χωρις την απαντηση.Τσεκαρετε το...μου εχει βγαλει την ψυχη να διαγραφω την προηγουμενη απαντηση μου ,οταν ποσταρω ΣΕ ΝΕΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Όντως κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα, ειδικά με την παράθεση χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Εγω το εχω σε ολα.Και σε παραθεση,που παρεπιπτοντως καν την παραθεση δεν βγαζει αλλα το δικο σου προηγουμενο μηνυμα,ακομα και πμ μου ,εγραψε σε θεμα,διοτι πρν ειχα στειλει πμ,αλλα και σε γρηγορη απαντηση και σε κανονικη απαντηση.
Επισης τουλαχιστον πριν λιγο,τωρα δεν τσεκαρα....σαν επισκεπτης δεν μπορεις να μπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
1. Καλά που το ανέφερες Έφη! Οι μη συνδεδεμένοι χρήστες είχανε θέμα γι' αυτό και η Inco έβλεπε 503 error (προφανώς ο browser της προσπαθούσε να μπει στα παρα δίπλα fora ως μη συνδεδεμένος οπότε εξού και το λάθος). Solved!

2. Όσον αφορά τον editor, φαίνεται ότι η αυτόματη αποθήκευση του μηνύματος στο πρόχειρο έχει αποτύχει :P Την έκλεισα και στη θέση της έβαλα το εικονίδιο αποθήκευσης προσχεδίου (μπλε δισκέτα) ώστε να σώζετε το κείμενο χειροκίνητα. Αν βλέπετε σχετικό πρόβλημα επανεμφάνισης του κειμένου παρά το γεγονός ότι δημοσιεύτηκε το μήνυμα στο φορουμ μπορείτε να μου το αναφέρετε και παράλληλα να το διορθώσετε πατώντας το κουμπάκι clear editor and draft (το κόκκινο Χ). :hi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Ωραια.Παντως τωρα ,οση ωρα γραφω στο θεμα με τις φωτιες,προς το παρων δεν μου εμφανιζει καποιο προβλημα.Θα δουμε και αυριο.
Απλα να ξερεις οτι το ιδιο προβλημα ειχε παρατηρηθει και παλιοτερα..δεν το ειχα αναφερει,διοτι μετα δεν το ειχα..αλλα σημερα ηταν απιστευτα εντονο στο θεμα με τις πυρκαγιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μου 'χει σπάσει τα νεύρα που τωρα τελευταία εμφανίζει όλα τα μηνύματα αναγνωσμένα ενώ δεν ειναι!

Για την ακρίβεια οτι γουστάρει εμφανίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
https://i.prntscr.com/EpYLkV4JReuU6OCkb7Ejvw.png

Αυτή η photo εξαφίζεται μόλις ποστάρω με tag
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top