[e-steki] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
οταν ανταλλασεις πμς σε καποια φαση κολλαει κ στελνει κενο μηνυμα
Παίζει να έχει διορθωθεί. Let me know αν ξανά συμβεί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παίζει να έχει διορθωθεί. Let me know αν ξανά συμβεί :)


e again.

αυτο το κουμιπ Γρήγορη απάντηση δε λετουργει

φερε πισω την αυτοματη αποθηκευση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Σήμερα μου συμβαίνει ένα περίεργο πράγμα δεν ξέρω αν πρέπει να γίνεται έτσι, αλλά κάθε φορά που γίνεται ανανέωση της αρχικής του φόρουμ, στην κατηγορία του μήνα αλλάζουν και τα θέματα διαρκώς και μου εμφανίζονται παλιά θέματα από πολύ παλιά έτη.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
@sophie_96 δεν είναι bug, απλά θεωρήσαμε ότι είναι λιγότερο αποδοτικό να μένουν στην επιφάνεια για μέρες ή και εβδομάδες τα ίδια μηνύματα σε αυτή την πλευρά των τελευταίων συζητήσεων και τα κάναμε να επιλέγονται με random order μήπως και υπάρξει παρακίνηση / ενδιαφέρον από κάποιον να απαντήσει σε κάποιο από τα παλιά θέματα των ειδικά επιλεγμένων αυτών κατηγοριών. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
@sophie_96 δεν είναι bug, απλά θεωρήσαμε ότι είναι λιγότερο αποδοτικό να μένουν στην επιφάνεια για μέρες ή και εβδομάδες τα ίδια μηνύματα σε αυτή την πλευρά των τελευταίων συζητήσεων και τα κάναμε να επιλέγονται με random order μήπως και υπάρξει παρακίνηση / ενδιαφέρον από κάποιον να απαντήσει σε κάποιο από τα παλιά θέματα των ειδικά επιλεγμένων αυτών κατηγοριών. :thumbup:


Ναι, κατάλαβα τι λες .....Όντως έχει ένα point όλο αυτό, και υπάρχουν ενδιαφέροντα θέματα ;) <3
Ευχαριστώ πολύ :give_rose:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Σήμερα μου συμβαίνει ένα περίεργο πράγμα δεν ξέρω αν πρέπει να γίνεται έτσι, αλλά κάθε φορά που γίνεται ανανέωση της αρχικής του φόρουμ, στην κατηγορία του μήνα αλλάζουν και τα θέματα διαρκώς και μου εμφανίζονται παλιά θέματα από πολύ παλιά έτη.




Διαβάζοντας τα θέματα έπεσε το μάτι μου πάνω στο «Ελληνίδες vs αλλοδαπές».
Ούτε το μπ0υρδελα.κομ να ήμασταν ωρε @scandal!
Αχαχαχα συγγνώμη για το οφφ.
Καλο βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Διαβάζοντας τα θέματα έπεσε το μάτι μου πάνω στο «Ελληνίδες vs αλλοδαπές».
Ούτε το μπ0υρδελα.κομ να ήμασταν ωρε @scandal!
Αχαχαχα συγγνώμη για το οφφ.
Καλο βράδυ!
haha το πιο άβολο ήταν στην αρχή που είχαμε σε random order το "έρωτας και σεξ" και έβλεπες ό,τι τυχαίο θέμα εμφανιζόταν, σε κάθε page refresh σου. Ό,τι πρέπει για έξαψη της φαντασίας επί του προκειμένου :P
Τελικά μπήκε το Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια για αρχή αρχή σαν κατηγορία του μήνα αυτή τη φορά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ας αρχίσω να ξεθάβω θέματα λοιπόν :hehe: !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Οταν θελω να προσθεσω μια εικονα οταν γραφω ενα ποστ και δεν παταω στο εικονιδιο για να μου βαλει το IMG αυτοματα, αλλα το γραφω εγω μονη μου, ενω στην προεπισκοπιση μου εμφανιζει την εικονα, οταν υποβαλω το ποστ δεν εμφανιζεται. Πρεπει να χρησιμοποιω το εικονιδιο και να δωσω μονο το λινκ για να μου βγαλει αυτο τον κωδικα μπροστα, αν το γραφω εγω δεν εμφανιζονται οι εικονες. Γιατι ετσι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Οταν θελω να προσθεσω μια εικονα οταν γραφω ενα ποστ και δεν παταω στο εικονιδιο για να μου βαλει το IMG αυτοματα, αλλα το γραφω εγω μονη μου, ενω στην προεπισκοπιση μου εμφανιζει την εικονα, οταν υποβαλω το ποστ δεν εμφανιζεται. Πρεπει να χρησιμοποιω το εικονιδιο και να δωσω μονο το λινκ για να μου βγαλει αυτο τον κωδικα μπροστα, αν το γραφω εγω δεν εμφανιζονται οι εικονες. Γιατι ετσι? :P

Το λινκ της εικόνας πρέπει να είναι μόνο https γιατί αλλιώς δεν εμφανίζεται. Εναλλακτικά μπορείς να το σώσεις στον υπολογιστή σου και να το ανεβάσεις έτσι. Εκτός αν εννοείς κάτι που δεν κατάλαβα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Το λινκ της εικόνας πρέπει να είναι μόνο https γιατί αλλιώς δεν εμφανίζεται. Εναλλακτικά μπορείς να το σώσεις στον υπολογιστή σου και να το ανεβάσεις έτσι. Εκτός αν εννοείς κάτι που δεν κατάλαβα. :/:
Το link είναι σίγουρα https:// ;
Γιατί ναι, για να διασφαλιστεί ότι θα τρέχει σωστά το SSL, ότι κάνει print ο server, μετατρέπει τα src="https://" σε src="https://"

... οπότε μετά τη δημοσίευση, αν είχες βάλει https:// δε θα φανεί, ενώ στην προεπισκόπηση που δεν έχει δημοσιευτεί ακόμα το μήνυμα φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλό ΣΚ <3

Δεν μπορώ να μπω μέσα στο chat, μόνο από φωναχτήρι με αφήνει να γράφω, για ένα λόγο.
Έχω κλείσει ανοίξει Browser, έχω κάνει ανανέωση και τίποτις :P
Πατάω να μπω μέσα μου βγάζε το γύρω γύρω αλλά δεν μου δείχνει το chat απλά μία γκρι σελίδα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Σόφη κάνε μια επανεκκίνηση το κομπιούτερ. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Καλησπέρα και καλό ΣΚ <3

Δεν μπορώ να μπω μέσα στο chat, μόνο από φωναχτήρι με αφήνει να γράφω, για ένα λόγο.
Έχω κλείσει ανοίξει Browser, έχω κάνει ανανέωση και τίποτις :P
Πατάω να μπω μέσα μου βγάζε το γύρω γύρω αλλά δεν μου δείχνει το chat απλά μία γκρι σελίδα :/:

CTRL + F5 έχεις δοκιμάσει; :)
Εσύ που ξέρεις και από υπολογιστές, στη χειρότερη πες μας τι βλέπεις στη browser console για το ajax call που γίνεται αφού φορτώσει η σελίδα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
CTRL + F5 έχεις δοκιμάσει; :)
Εσύ που ξέρεις και από υπολογιστές, στη χειρότερη πες μας τι βλέπεις στη browser console για το ajax call που γίνεται αφού φορτώσει η σελίδα! :P


Να πω την αλήθεια, επανεκκίνηση δεν έχω κάνει ακόμα :P βαρέθηκα και απλά γράφω από φωναχτήρι :redface:
Πάτησα CTRL +F5, αλλά συνεχίζεται το ίδιο, βγάζει δηλαδή κανονικά το γύρω γύρω :P, αλλά δεν δείχνει το τσατ.

Δεν κατάλαβα τι λες μετά :P δεν είμαι και τόσο μυημένη χαχαχ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Πέτρο το δοκίμασα και από τους υπολογιστές της σχολής και πάλι δεν μου μπαίνει στο chat παρά μόνο από το φωναχτήρι μπορώ να γράψω :( και έχω και τώρα θέμα πάλι. !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Πέτρο το δοκίμασα και από τους υπολογιστές της σχολής και πάλι δεν μου μπαίνει στο chat παρά μόνο από το φωναχτήρι μπορώ να γράψω :( και έχω και τώρα θέμα πάλι. !!

Αχ αυτός ο Internet Explorer :P
Δοκίμασε να πατήσεις CTRL + F5, έκανα μια διόρθωση συμβατότητας :)
Ενημέρωσέ με πως πήγε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top