[e-steki] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να αναφέρω κάτι που με ενοχλεί χρόνια τώρα και μάλλον πλέον το ποτήρι ξεχυλισε οπότε αποφάσισα να το γράψω.

Πρόκειται για το Θρεντ κουβεντούλα χωρίς θέμα. Οποιαδήποτε κουβέντα και οποιαδήποτε πρόταση έχει κάποιο θέμα, καθώς ως θέμα ορίζεται η εννοιολογική περίληψη της προτάσης. Στο τι αναφέρεται με λίγα λόγια.

Συπενως ένα Θρεντ με τιτλο κουβεντούλα χωρίς θέμα δεν θα έπρεπε να περιέχει κανένα μυνημα με εξαίρεση τα μυνηματα που αποτελούνται από κενές σύμβολοσειρες, καθώς όλα τα υπόλοιπα μυνηματα είναι off topic.

Το Θρεντ σύμφωνα με τα παραπάνω ή πρέπει να μετονομαστεί κατάλληλα, όπως 'κουβεντούλα πάντως θέματος' η να αδειάσει από όλα τα μυνηματα που δεν είναι κενές σύμβολοσειρες.

Πέτρο ως προγραμματιστη αυτό θα έπρεπε να σε ενοχλεί και εσένα. Ίσως να σε ενοχλεί υποσυνείδητα. Ίσως είναι το σαράκι που δεν σε αφήνει να κοιμηθείς καλά τα βράδια. Εμένα σίγουρα με ενοχλεί και αποφάσισα να σπάσω τη σιωπή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Το κουβεντούλα χωρίς θέμα υπονοεί "χωρίς ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θέμα" αφού τα εκτός θέματος μηνύματα από άλλα θρεντ πάνε εκεί. Είναι σαν να λες "ο επικεφαλής (άνθρωπος)". Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται. Οπότε δες το έτσι ώστε να κοιμάσαι τα βράδια. :yes::thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Καλησπερα
Αντιμετωπίζω πρόβλημα τόσο στις ειδοποιήσεις όσο και στις απαντήσεις σε προσωπικά μηνύματα ή και σε κάποιο νήμα .
Ειδικά στο δεύτερο ενώ διαβάζω τα μηνύματα δεν μου αφήνει να απαντήσω, κάνω refresh και συνεχίζει το ίδιο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Καλησπερα
Αντιμετωπίζω πρόβλημα τόσο στις ειδοποιήσεις όσο και στις απαντήσεις σε προσωπικά μηνύματα ή και σε κάποιο νήμα .
Ειδικά στο δεύτερο ενώ διαβάζω τα μηνύματα δεν μου αφήνει να απαντήσω, κάνω refresh και συνεχίζει το ίδιο .
Μπορείς να πεις πιο αναλυτικά το πρόβλημα; Στις ειδοποιήσεις τί πρόβλημα υπάρχει; Όταν πας να απαντήσεις σε πμ ή σε θρεντ, τί σού λέει; Δοκίμασε αρχικά να σβήσεις τα cookies και να συνδεθείς εκ νέου, μήπως έχει φάει κάποιο κόλλημα και πες μας τί έγινε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΔΕπειδή έχασα κείμενο 3 φορές.
1 να μπει η αυτόματη αποθήκευση
2 ΝΑ βγει το κουμπί απάντηση.είναι ενοχλητικό,δε βλέπεις από ένα σημείο κ μετά τι γράφεις
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
ΔΕπειδή έχασα κείμενο 3 φορές.
1 να μπει η αυτόματη αποθήκευση
2 ΝΑ βγει το κουμπί απάντηση.είναι ενοχλητικό,δε βλέπεις από ένα σημείο κ μετά τι γράφεις
Η αυτόματα αποθήκευση είχε περισσότερα ελαττώματα από όσο είχε να προσφέρει :P Πιθανότατα να ξανά ασχοληθώ μαζί της κάποια στιγμή, αλλά για τώρα να ξέρεις ότι υπάρχει και η δισκετούλα η μπλε στον επεξεργαστή κειμένου που σώζει χειροκίνητα αντί για αυτόματα. Είναι ίδια λειτουργία απλά όχι αυτόματη.

Ποιο κουμπί απάντηση; :hmm:
 

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αυτόματα αποθήκευση είχε περισσότερα ελαττώματα από όσο είχε να προσφέρει :P Πιθανότατα να ξανά ασχοληθώ μαζί της κάποια στιγμή, αλλά για τώρα να ξέρεις ότι υπάρχει και η δισκετούλα η μπλε στον επεξεργαστή κειμένου που σώζει χειροκίνητα αντί για αυτόματα. Είναι ίδια λειτουργία απλά όχι αυτόματη.

Ποιο κουμπί απάντηση; :hmm:


-η δισκέτα δε με εξυπηρετεί.δε ξέρω πότε θα χάσω κείμενο.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
-η δισκέτα δε με εξυπηρετεί.δε ξέρω πότε θα χάσω κείμενο.

Τι εννοείς ότι από ένα σημείο και μετά δεν βλέπεις "τι γράφεις" λόγω αυτού του κουμπιού, αφού δεν βρίσκεται σε σελίδα σύνταξης κειμένου :hmm:
 

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από κινητο δε μπορω να επεξεργαστω μεμονωμένα τις συνδρομές μου?
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Από κινητο δε μπορω να επεξεργαστω μεμονωμένα τις συνδρομές μου?

Θα το φτιάξω αύριο που θα μπω από PC inco μου. Στην ουσία να εμφανιστούν τα checkboxes διαχείρισης δίπλα από κάθε μεμονωμένο θέμα δεν εννοείς; :)
 

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΑΑπό κινητό ,όταν πάω λίστα αποκλεισμένων μελών δ μπορώ να δω μέχρι πότε είναι το μπαν.#Κατίνα_σάλαμακι
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ κ καιρο,αλλά βαριέμαι να το πω,ενώ μου έρχονται 2 ειδοποιήσεις για reaction στην πραγματικότητα είναι 1.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Πρέπει να διορθώθηκε και σε σένα :)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Κάτι δεν κάνω σωστά;Προσπαθώ να βάλω emotikon στα μηνύματα μου,πατάω το εικονίδιο,αλλα δεν ''στέκεται'' Δηλαδή εμφανίζεται το παράθυρο και πριν προλάβω να πατήσω ένα emotikon,μου εξαφανίζεται το παράθυρο.
Υπάρχει κάποιο τεχνικό ζήτημα ή κάνω κάτι λαθος;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Προσπαθώ να βάλω υπογραφή,σε σωστό μέγεθος,τίποτα.

Θα μου εξηγήσει κάποιος από τους υπεύθυνους του site τι συμβαίνει;Εγώ κάνω κάτι λάθος ή κάτι άλλο συμβαίνει;Διότι βλέπω χρηστες με φωτό στην υπογραφή τους.
Ευχαριστώ πολύ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top