[e-steki] Αναφορά λαθών στις λειτουργίες του site

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
"Σας αναφέρανε"

σε περίπτωση mention του username μας, μας έρχεται αυτή η ειδοποίηση.

Θα πρέπει να αλλάξει για να μη συγχέεται με το ότι μας ανέφεραν στην ΟΔ για κάτι κακό (ντα) VS μας ανέφεραν (και όχι αναφέρανε) ονομαστικά.

Πρόταση μετονομασίας αντί της κυριολεκτικής μετάφρασης του mention:

Σας απήυθυναν το λόγο
ή
Σας απάντησαν προσωπικά


ή κάτι παρόμοιο τέλοσπάντων.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
@Valder ωραία πρόταση, το έκανα "Σας απήυθυναν το λόγο". :)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το count στα notifications έχει μπαγκαρει. Οταν μου κανουν λαικ σε μυνημα ξεκινάει πάντα από το 6, αντί για το 1.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Το count στα notifications έχει μπαγκαρει. Οταν μου κανουν λαικ σε μυνημα ξεκινάει πάντα από το 6, αντί για το 1.

ok λογικά τώρα διορθώθηκε μόνιμα για όλους, δηλαδή θα πάψει να συμβαίνει από εδώ και πέρα.

Όσοι το έχετε ακόμα πρόβλημα μπείτε στη σελίδα των ειδοποιήσεων εδώ και επισκεφθείτε στα γρήγορα τις πρώτες 5 - 7 σελίδες για να φτιάξει ο counter. :)
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
ok λογικά τώρα διορθώθηκε μόνιμα για όλους, δηλαδή θα πάψει να συμβαίνει από εδώ και πέρα.

Όσοι το έχετε ακόμα πρόβλημα μπείτε στη σελίδα των ειδοποιήσεων εδώ και επισκεφθείτε στα γρήγορα τις πρώτες 5 - 7 σελίδες για να φτιάξει ο counter. :)


έχω παρόμοιο πρόβλημα και εγώ. Κάθε φορά που έχω αντίδραση ή παράθεση μου βγάζει από 12 και πάνω .
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
έχω παρόμοιο πρόβλημα και εγώ. Κάθε φορά που έχω αντίδραση ή παράθεση μου βγάζει από 12 και πάνω .

Για δες τώρα :bye:
ok έκανα όλους τους counters reset, οπότε δε χρειάζεται να κάνετε κάτι άλλο εσείς.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Καλησπέρα. :)
Αν έχει την ευγενή καλωσύνη κάποιος να μου απαντήσει, γιατί ξαφνικά το gif- άβαταρ μου παραμένει ακίνητο, ενώ μέχρι πρόσφατα κινούνταν τα μάτια του.:confused:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Καλησπέρα. :)
Αν έχει την ευγενή καλωσύνη κάποιος να μου απαντήσει, γιατί ξαφνικά το gif- άβαταρ μου παραμένει ακίνητο, ενώ μέχρι πρόσφατα κινούνταν τα μάτια του.:confused:

Πολύ περίεργο, δεν άλλαξε κάτι τεχνικά! :)
Για δοκίμασε να το ξανά ανεβάσεις. Sorry, δεν θυμάμαι αν το έχεις καιρό αυτό το avatar, πάντως δεν το θυμάμαι αν κινείται / θα το είχε προσέξει. :redface: ααα ναι τώρα που το ξανά κοιτάει, το έχεις καιρό. Αλλά δεν θυμάμαι να κινούνταν ποτέ! :redface:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Λυπάμαι κύριοι και κυρίες, αλλά δεν έχετε πολύ παρατηρητικότητα (ή μνήμη, δεν ξέρω).:P
Δεν σειόταν ολόκληρη η αλεπού, τα μάτια της μόνο άλλαζαν (κι εκεί είναι η διαφορά.;) )
Τεσ πα, θα δοκιμάσω να το ξανανεβάσω, μπας και επιστρέψει στην παλιά του κατάσταση.
Ευχαριστώ Πέτρο για τη γρήγορη ανταπόκριση.:)


(Έντιτ) Μόλις το ανέβασα πάλι και προς το παρόν- δείτε τα ματάκια πώς κινούνται! :thumbsup:

Αν μετά από κάποιο χρονικό διάστημα αποσυντονιστεί πάλι, τι να πω.. δεν ξέρω...:|
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Σας αναφέρανε"

σε περίπτωση mention του username μας, μας έρχεται αυτή η ειδοποίηση.

Θα πρέπει να αλλάξει για να μη συγχέεται με το ότι μας ανέφεραν στην ΟΔ για κάτι κακό (ντα) VS μας ανέφεραν (και όχι αναφέρανε) ονομαστικά.

Σου ρθε flashback από στρατό? :hehe:
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλημέρα καλό ΣΚ :give_rose:

Έχουν θέμα τα πμ. Εγώ προσωπικά πρέπει να κάνω 3-4 φορές ανανέωση ή να μπω και να ξαναμπώ στο forum προκειμένου να με αφήσει να απαντήσω, δηλαδή να γράψω απάντηση.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καλημέρα καλό ΣΚ :give_rose:

Έχουν θέμα τα πμ. Εγώ προσωπικά πρέπει να κάνω 3-4 φορές ανανέωση ή να μπω και να ξαναμπώ στο forum προκειμένου να με αφήσει να απαντήσω, δηλαδή να γράψω απάντηση.

Μήπως έχεις το πληκτρολόγιο γυρισμένο στ αγγλικά; κι εμένα μου το κάνει μερικές φορές.
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Μήπως έχεις το πληκτρολόγιο γυρισμένο στ αγγλικά; κι εμένα μου το κάνει μερικές φορές.
Δεν είμαι σίγουρη να σου πω την αλήθεια, αλλά όχι δεν νομίζω, γιατί δεν χρησιμοποιώ το αγγλικό πληκτρολόγιο να σου πω την αλήθεια σχεδόν ποτέ :redface:
Είναι επειδή ο Πέτρος δεν ξέρει να γράφει κώδικα.

Χαχα :loltooth:, τι του λες βρε του ανθρώπου;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,209 μηνύματα.
Νομίζω ότι πρέπει να αλλάξει η ώρα καθώς εμφανίζει την παλιά ώρα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top