[e-steki] Προτάσεις και Ιδέες για το site

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,548 μηνύματα.
Θα ήθελα να μπορούμε να βλέπουμε τις αντιδράσεις στα status μας όπως τις βλέπουμε σε κάθε άλλο post, γιατί τώρα εμφανίζει μόνο κάποιες ρυθμίσεις σχετικά με αυτό αλλά δε φαίνονται οι αντιδράσεις (πέραν δηλαδή των ειδοποιήσεων).
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα ήθελα να μπορούμε να βλέπουμε τις αντιδράσεις στα status μας όπως τις βλέπουμε σε κάθε άλλο post, γιατί τώρα εμφανίζει μόνο κάποιες ρυθμίσεις σχετικά με αυτό αλλά δε φαίνονται οι αντιδράσεις (πέραν δηλαδή των ειδοποιήσεων).
ποιες αντιδρασεις εννοεις?των αλλων σε εμας?
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,548 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι, αν μπω στο προφίλ μου εκεί στον τοίχο δεν μπορώ να δω τις αντιδράσεις στα μηνύματα που έχω δημοσιεύσει.
στην αρχικη σελιδα εμφανισης πανω πανω ειναι το ονομα σου και εχει ενα βελακι που δειχνει κατω,οταν το πατησεις φαινονται καποιες επιλογες και μια απο αυτες ειναι "Αντιδρασεις σε μενα",πατωντας εκει βλεπεις ολες τις αντιδρασεις των αλλων στα σχολια σου,δεν εμφανιζονται μονο με μορφη ειδοποιησης οπου μπορεις να τις δεις μεσω των ειδοποιησεων αλλα και απο εκει απο το "Αντιδρασεις σε μενα".
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Να κάνετε το θρεντ πανδημία σαν το Reddit?
Να ποσταρει κάποιος κάτι και οι άλλοι άμα θέλουν να το σχολιάσουν να έχει κάτω από αυτό το ποστ χώρο για σχόλιο
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Να κάνετε το θρεντ πανδημία σαν το Reddit?
Να ποσταρει κάποιος κάτι και οι άλλοι άμα θέλουν να το σχολιάσουν να έχει κάτω από αυτό το ποστ χώρο για σχόλιο
Και πως θα μπορούν οι άλλοι να παρακολουθούν το thread με χρονολογική σειρά / συνέχεια των posts, αν τα σχόλια κάθε post πάνε αποκλειστικά από κάτω του; :P
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,798 μηνύματα.
Και πως θα μπορούν οι άλλοι να παρακολουθούν το thread με χρονολογική σειρά / συνέχεια των posts, αν τα σχόλια κάθε post πάνε αποκλειστικά από κάτω του; :P
Εδω που τα λέμε Πέτρο δεν νομίζω να διαβάζει κάποιος 50 σελίδες την μέρα θρεντ συζήτησης.Καλύτερα να διαβάζει κάνα κόμικς :P

Στα σχόλια κάτω από κάθε ποστ θα τοποθετηθούν με χρονολογική σειρά .

Αυτό το προτείνω διότι μέσα απ' το θρεντ (στην πανδημία τουλαχιστον) έχει γίνει chat ,σαν να κάνουμε συζήτηση.Θα ήταν καλύτερο αυτή η συζήτηση να μην δημιουργεί 50 σελίδες την μέρα
 

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορούν να μπουν και τα άλλα reactions στη mobile version πέραν του "μου αρέσει";

(btw γνωρίζω ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό αλλά είναι αδύνατον να μπουν έστω 2-3 ακόμα σαν επιλογές από mobile; )

Υ.Γ. Αναφέρομαι στο τσατ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Μπορουμε, πλιζ, να διαγραφουμε τα δικα μας παλια σχολια χωρις να στελνουμε στην ΟΔ αιτημα για να τα διαγραψει εκεινη;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,574 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.
Μπορουμε, πλιζ, να διαγραφουμε τα δικα μας παλια σχολια χωρις να στελνουμε στην ΟΔ αιτημα για να τα διαγραψει εκεινη;
Η ΟΔ δε σβήνει ποστ παρά μόνο αν υπάρχει ανάγκη προσωπικών δεδομένων. Αν σβήναμε παλιά ποστ όλοι μας δε θα έμενε φόρουμ. Δεν ξέρω αν εννοείς κάτι άλλο.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Η ΟΔ δε σβήνει ποστ παρά μόνο αν υπάρχει ανάγκη προσωπικών δεδομένων. Αν σβήναμε παλιά ποστ όλοι μας δε θα έμενε φόρουμ. Δεν ξέρω αν εννοείς κάτι άλλο.
εχω γραψει καποιες βλακειες και θελω να τις σβησω, αυτο εννοω
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
verba volant, scripta manent αλλα το θεμα ειναι οτι τα γραπτα επεξεργαζονται κιολας.
Κι εγω το ιδιο αιτημα ειχα κανει παλια, οταν πρωτομπηκα ουσιαστικα.
Με την ιδια απαντηση που τη σεβομαι.
Απλα αναρωτηθηκα γιατι οι αλλες σελιδες με αρθρα με φορουμς με πολλα αλλα και σαν εδω τα σβηνουν τα σχολια? Πχ με τη διαγραφη ενος μελους σβηνονται και οτι εγραψε τα παντα ολα. Εδω γιατι να μη συμβαινει το ιδιο?
Αυτο ειχα αναρωτηθει.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,765 μηνύματα.
Η ΟΔ δε σβήνει ποστ παρά μόνο αν υπάρχει ανάγκη προσωπικών δεδομένων. Αν σβήναμε παλιά ποστ όλοι μας δε θα έμενε φόρουμ. Δεν ξέρω αν εννοείς κάτι άλλο.
Eκτός από αυτό θα χανόταν κάθε συνοχή αν ο καθένας έσβηνε αναδρομικά ό,τι του κάπνιζε.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγω το ιδιο αιτημα ειχα κανει παλια, οταν πρωτομπηκα ουσιαστικα.
Με την ιδια απαντηση που τη σεβομαι.
Απλα αναρωτηθηκα γιατι οι αλλες σελιδες με αρθρα με φορουμς με πολλα αλλα και σαν εδω τα σβηνουν τα σχολια? Πχ με τη διαγραφη ενος μελους σβηνονται και οτι εγραψε τα παντα ολα. Εδω γιατι να μη συμβαινει το ιδιο?
Αυτο ειχα αναρωτηθει.
Ποιος ο λόγος να το θες αυτό ?
Ίσα ίσα αν άλλαξες απόψεις και τις βλέπεις αυτό σε κάνει να αντιλαμβάνεσαι ότι έχεις μια καλύτερη εξέλιξη .
Έπειτα δεν νομίζω να υπάρχει πρόθεση να σε παρεξηγήσει κάποιος για κάτι που είπες πριν πολύ καιρό ας πούμε .
Είναι γνωστό ότι οι άνθρωποι μπορεί να αλλάξουν από την μια μέρα στην άλλη όχι τώρα μετά από ένα σεβαστό χρονικό διάστημα 🙂
Εκτός βέβαια και αν περιέχουν προσωπικές πληροφορίες που πλέον βάση νόμου μπορείς άνετα να γίνει διαγραφή αν συνεννοηθείς με τους διαχειριστές 😉
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Μπορουμε, πλιζ, να διαγραφουμε τα δικα μας παλια σχολια χωρις να στελνουμε στην ΟΔ αιτημα για να τα διαγραψει εκεινη;
Πιστεύω να ταιριάζει το τραγουδάκι.

 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποιος ο λόγος να το θες αυτό ?
Ίσα ίσα αν άλλαξες απόψεις και τις βλέπεις αυτό σε κάνει να αντιλαμβάνεσαι ότι έχεις μια καλύτερη εξέλιξη .
Έπειτα δεν νομίζω να υπάρχει πρόθεση να σε παρεξηγήσει κάποιος για κάτι που είπες πριν πολύ καιρό ας πούμε .
Είναι γνωστό ότι οι άνθρωποι μπορεί να αλλάξουν από την μια μέρα στην άλλη όχι τώρα μετά από ένα σεβαστό χρονικό διάστημα 🙂
Εκτός βέβαια και αν περιέχουν προσωπικές πληροφορίες που πλέον βάση νόμου μπορείς άνετα να γίνει διαγραφή αν συνεννοηθείς με τους διαχειριστές 😉
Δεν ηταν επειδη δεν ηθελα να βλεπω τις αποψεις μου, εγω τις εγραψα δεν ειχα ουτε εχω κατι με αυτο, εξαλλου το αποτυπωμα μας με τον εναν ή τον αλλον τροπο το αφηνουμε απο οπου κι αν περασουμε, παντα το πιστευω αυτο. Του καθενος το αποτυπωμα.
Το αιτημα μου ηταν επειδη τα σχολια μου ηταν δυσπεπτα για καποιους ενοχλησαν αλλους και μου ασκηθηκε ασχημη κριτικη απαξιωτικη σχεδον απο μελη.
Και αναρωτηθηκα επειδη το ειχα δει να συμβαινει η διαγραφη σχολιων σε αλλες σελιδες.
Αυτη ηταν ολη μου η απορια και η τοποθετηση.
Καταλαβα οτι ειναι οι οροι πλεον και συμφωνω με αυτο δεν εχω κατι εναντιον.
Απλα ειπα οτι ειχα εκφρασει μια απορια παλιά. That's all. 👍
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Προσωπικά πράγματα τύπου να λες σε κάποιο ποστ κάτι προσωπικό σου πχ ένα πρόβλημα μπορούν να σβηστούν ;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top