[e-steki] Προτάσεις και Ιδέες για το site

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Αλλαξε κατι στην κατηγορια της μουσικης; Δεν βρισκω θεματα προσφατα! Πχ το θεμα με την δεκαετια 80/90 ,με τα ροκ κομματια,με τα τουρκικα τραγουδια... κλπ.Τι εγιναν; :eek:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Ισχυει;Και γιατι,αν ισχυει;

Τι κανει ενα θεμα μουσικο να μενει στο στεκυ στη μουσικη και τι να πηγαινει στο φαν;Mπορουμε να εχουμε μια απαντηση;

@Scandal
Τα συγκεκριμένα θέματα δεν προσφερόντουσαν τόσο για συζήτηση, οπότε πράγματι τα μεταφέραμε στο chat and fun μαζί με τα ποιήματα. Τα μουσικά θέματα πήγανε στο Playlists & Αφιερώματα (Συλλογές από διάφορα είδη μουσικής).
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Τα συγκεκριμένα θέματα δεν προσφερόντουσαν τόσο για συζήτηση, οπότε πράγματι τα μεταφέραμε στο chat and fun μαζί με τα ποιήματα. Τα μουσικά θέματα πήγανε στο Playlists & Αφιερώματα (Συλλογές από διάφορα είδη μουσικής).
Ενω αυτο ας πουμε προσφερεται για συζητηση;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ή αυτο;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Ενω αυτο ας πουμε προσφερεται για συζητηση;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ή αυτο;
Το ένα είναι είδηση και το άλλο συζήτηση, ασχέτως του αν ποστάρονται τραγούδια.

Αυτά.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Το ένα είναι είδηση και το άλλο συζήτηση, ασχέτως του αν ποστάρονται τραγούδια.

Αυτά.
Σοβαρα τωρα..για να ποσταρω αγαπημενα ροκ κομματια ..ΜΟΥΣΙΚΗ... πρεπει να μπω στο υποτιμητικο τσατ εντ φαν;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το ένα είναι είδηση και το άλλο συζήτηση, ασχέτως του αν ποστάρονται τραγούδια.

Αυτά.
Ναι και σε ρωταω,Εγω δεν γουσταρω να μπάινω στο τσατ εντ φαν/.Θεωρω την ροκ μουσικη..ΜΟΥΣΙΚΗ...ΜΟΥΣΙΚΑΡΑ/Κια οχι να περναμε την ωρα μας με παιχνιδακια.
ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ.Πρεπει να γραψω στο τσατ εντ φαν; Θεμα εδω δεν μπορω να εχω για την ροκ μουσικη;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
γιατι υποτιμητικο καλε?Μια χαρα αναρτησεις εχουμε απο πολλα μελη και στο τσατ ν φαν.
Ειναι παιχνιδακια ξαναλεω.
ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ Η ΡΟΚ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ;
Κια δεν περιμενω απαντηση απο σενα.,
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
υπαρχει στο τσατ ν φαν,επισης βαλαμε και αλλες κατηγοριες ροκ κλπ αν μπεις θα τις δεις
Κοπελα μου δεν περιμενω απαντηση απο εσενα.Απο τον επικεφαλης περιμενω σε αυτα που ρωταω.Εκπροσωπος του στεκιου εισαι;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Σοβαρα τωρα..για να ποσταρω αγαπημενα ροκ κομματια ..ΜΟΥΣΙΚΗ... πρεπει να μπω στο υποτιμητικο τσατ εντ φαν;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι και σε ρωταω,Εγω δεν γουσταρω να μπάινω στο τσατ εντ φαν/.Θεωρω την ροκ μουσικη..ΜΟΥΣΙΚΗ...ΜΟΥΣΙΚΑΡΑ/Κια οχι να περναμε την ωρα μας με παιχνιδακια.
ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ.Πρεπει να γραψω στο τσατ εντ φαν; Θεμα εδω δεν μπορω να εχω για την ροκ μουσικη;
Γίνεται ενοχλητικό η αλήθεια είναι , αν όλα τα πρώτα θέματα είναι αγαπημένα αποσπάσματα, σοφά λόγια, αγαπημένα τραγούδια .
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σοβαρα τωρα..για να ποσταρω αγαπημενα ροκ κομματια ..ΜΟΥΣΙΚΗ... πρεπει να μπω στο υποτιμητικο τσατ εντ φαν;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι και σε ρωταω,Εγω δεν γουσταρω να μπάινω στο τσατ εντ φαν/.Θεωρω την ροκ μουσικη..ΜΟΥΣΙΚΗ...ΜΟΥΣΙΚΑΡΑ/Κια οχι να περναμε την ωρα μας με παιχνιδακια.
ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ.Πρεπει να γραψω στο τσατ εντ φαν; Θεμα εδω δεν μπορω να εχω για την ροκ μουσικη;
Ναι, μπήκε και το «σοφά λόγια» δυστυχώς εκεί :(
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Δεν υπάρχει τίποτε άλλο να συζητηθεί, κρίναμε ότι τα συγκεκριμένα μουσικά θέματα ταιριάζουν σε εκείνη την κατηγορία και τα στείλαμε. Το αν κάποια θέματα τα υποτιμά η κατηγορία είναι προσωπική άποψη του καθενός. Αν θες να ανοίξεις κάποιο μουσικό θέμα, τότε η ΟΔ θα το στείλει εκεί που κρίνει.

Καλή συνέχεια!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Ναι, μπήκε και το «σοφά λόγια» δυστυχώς εκεί :(
Εκφραζω την απολυτη αντιθεση μου,ως εχω δικαιωμα να κανω και το θεωρω εντελως ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟ.Ευχαριστω.
Εγω στο τσατ εντ φαν δεν μπαινω.,Δεν γραφτηκα εκει.
Η κατηγορια ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ.Οχι για να αποχαιρεταμε 10 χρονια την Αρλετα.ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ/.
ΤΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΑΡΛΕΤΑΣ;
ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ; :hehe:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,225 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Δεν υπάρχει τίποτε άλλο να συζητηθεί, κρίναμε ότι τα συγκεκριμένα μουσικά θέματα ταιριάζουν σε εκείνη την κατηγορία και τα στείλαμε. Το αν κάποια θέματα τα υποτιμά η κατηγορία είναι προσωπική άποψη του καθενός. Αν θες να ανοίξεις κάποιο μουσικό θέμα, τότε η ΟΔ θα το στείλει εκεί που κρίνει.

Καλή συνέχεια!
Το οτι κρινατε το καταλαβαμε.Το σκεπτικο θα μας το πειτε;Μπας και το καταλαβουμε και εμεις;
Δηλαδη ο θανατος της αρλετας ειναι θεμα προς συζητηση..ενω η ΡΟΚ ΜΟΥΣΙΚΗ δενε χει λογο υπαρξης στο θεμα μουσικης στο στεκυ;:alljumpy:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top