[e-steki] Προτάσεις και Ιδέες για το site

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Εγω ξαναλεω.
Ο θανατος της αρλετας ειναι θεμα προς συζητηση;
Ειδηση ειναι εγω νομιζω.,
Η ροκ μουσικη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΚΙΟΥ;
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ;
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,629 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,363 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Εγω ξαναλεω.
Ο θανατος της αρλετας ειναι θεμα προς συζητηση;
Ειδηση ειναι εγω νομιζω.,
Η ροκ μουσικη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΚΙΟΥ;
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ;
Ναι άλλο ένα θέμα και άλλο να είναι όλα τα θέματα τίγκα με σοφά λόγια και τραγούδια, κάποια στιγμή το παρατήρησα ότι ήταν έτσι . Ούτε μπορείς να απαγορέψεις στα μέλη τι θα ανεβάζουν , άλλος θα βάλει στη μουσική , άλλος στην ποίηση άλλος στο σοφά λόγια και θα έρθουν όλα πάνω πάνω και οι συζητήσεις που είναι και ο σκοπός του φόρουμ θα πάνε στον πάτο. Μπορεί να πήγαν δίπλα τα πιο συχνά που ξεθάβουν τα μέλη ίσως .
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Ναι άλλο ένα θέμα και άλλο να είναι όλα τα θέματα τίγκα με σοφά λόγια και τραγούδια, κάποια στιγμή το παρατήρησα ότι ήταν έτσι . Ούτε μπορείς να απαγορέψεις στα μέλη τι θα ανεβάζουν , άλλος θα βάλει στη μουσική , άλλος στην ποίηση άλλος στο σοφά λόγια και θα έρθουν όλα πάνω πάνω και οι συζητήσεις που είναι και ο σκοπός του φόρουμ θα πάνε στον πάτο. Μπορεί να πήγαν δίπλα τα πιο συχνά που ξεθάβουν τα μέλη ίσως .
Ναι καμαρι μου.Συγχωνευεις ας πουμε τα πολλα θεματα για την ροκ και μεταλ σε ενα.
ΔΕΝ ΚΑΤΑΡΓΕΙΣ ΤΗΝ ΡΟΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΚΙΟΥ.
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ;
Κινεζικα μιλαω;
ΡΟΚ ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΚΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟς ΘΕΜΑΤΟΣ; ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ;
Τι σκατα δηλαδη να γραφουμε στην κατηγορια της μουσικης ;
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΣΟΥΣ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Δηλαδη να το ξεκαθαρισουμε.
Τι πρεπει να γραφουμε στην κατηγορια της μουσικης;
Και τι να μην γραφουμε;

Ευχαριστω.
@Scandal
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ναι καμαρι μου.Συγχωνευεις ας πουμε τα πολλα θεματα για την ροκ και μεταλ σε ενα.
ΔΕΝ ΚΑΤΑΡΓΕΙΣ ΤΗΝ ΡΟΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΚΙΟΥ.
ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ;
Κινεζικα μιλαω;
ΡΟΚ ΣΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΕΚΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟς ΘΕΜΑΤΟΣ; ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ;
Τι σκατα δηλαδη να γραφουμε στην κατηγορια της μουσικης ;
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΣΟΥΣ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ;
Δεν καταλαβαίνεις και εσύ τι λέω;

Μια χαρά είναι η μουσική, όταν ανοίγεις όμως και βλέπεις όλα τα πρώτα θέματα, σοφά λόγια, μουσική , αποσπάσματα από βιβλία , ροκ κτλ δεν είναι μια χαρά και δεν ξέρω τι περιορισμός θα μπορούσε να μπει .
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνεις και εσύ τι λέω;

Μια χαρά είναι η μουσική, όταν ανοίγεις όμως και βλέπεις όλα τα πρώτα θέματα, σοφά λόγια, μουσική , αποσπάσματα από βιβλία , ροκ κτλ δεν είναι μια χαρά και δεν ξέρω τι περιορισμός θα μπορούσε να μπει .
Μα εγω δεν μιλαω για τα σοφα λογια.
Εγω μιλαω για καθαρα μουσικα θεματα.
Ειναι δυνατον να μην εχουμε ενα θεμα στη ΜΟΥΣΙΚΗ στο στεκυ πχ για την ροκ..σοβαρα τωρα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Λοιπόν, ως μουσικόφιλη προτείνω να φτιαχτεί ξεχωριστό section, e-Music, e-steki music ή όπως θέλετε, και να πάνε εκεί ΟΛΑ τα θρεντ σχετικά με τη μουσική. Τέλειο;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Δηλαδη με ποιο σκεπτικο μενει αυτο και φευγει η ροκ;

Τι είδους μουσική άκουγαν οι γονείς μας;​

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτο γιατι μενει και φευγει η ροκ;
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτο γιατι μενει και φευγει η ροκ;
γιατί κάποιος έκανε μισές δουλειές; :look:
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν, ως μουσικόφιλη προτείνω να φτιαχτεί ξεχωριστό section, e-Music, e-steki music ή όπως θέλετε, και να πάνε εκεί ΟΛΑ τα θρεντ σχετικά με τη μουσική. Τέλειο;
Εγώ λέω να κάνουμε από ένα στέκι για κάθε τομέα. E-politics, e-economy, e-philosophy... Χαμός θα γίνει!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Εγώ λέω να κάνουμε από ένα στέκι για κάθε τομέα. E-politics, e-economy, e-philosophy... Χαμός θα γίνει!
Ναι αμε συμφωνω.
Να αφησουμε στο στεκυ μονο την κουβεντα χωρις θεμα.:vava:

Εγω ακομα δεν καταλαβα.Η ροκ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ;
Τι να γραφω στην κατηγορια μουσικη εδω;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ λέω να κάνουμε από ένα στέκι για κάθε τομέα. E-politics, e-economy, e-philosophy... Χαμός θα γίνει!

Αμέ, και στο e-humor προτείνω να βάλουμε ένα banner με το εκάστοτε αβαταρ σου και δίπλα με τεράστια γράμματα "ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΕ ΩΣ Ο ΝΟ.1 ΧΩΡΑΤΑΤΖΗΣ ΤΟΥ ΦΌΡΟΥΜ"
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,629 μηνύματα.
Εγώ λέω να κάνουμε από ένα στέκι για κάθε τομέα. E-politics, e-economy, e-philosophy... Χαμός θα γίνει!
Ε ρε κλέφτη ιδεών. Με το που διάβασα το σχόλιο της Αγάπης και εμένα αυτό μου ήρθε στο μυαλό.

Πάμε για ομοσπονδιοποίηση του e-steki :laugh:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Αμέ, και στο e-humor προτείνω να βάλουμε ένα banner με το εκάστοτε αβαταρ σου και δίπλα με τεράστια γράμματα "ΒΡΑΒΕΥΤΗΚΕ ΩΣ Ο ΝΟ.1 ΧΩΡΑΤΑΤΖΗΣ ΤΟΥ ΦΌΡΟΥΜ"
Δεν ξερω ρε φιλε.
Εγω στην κατηγορια ΜΟΥΣΙΚΗ....βλεπω αυτο το διευκρινιστικο.
Το soundtrack της ζωής σας... Συζητήσεις για τη μουσική σε κάθε της μορφή!

Δεν βλεπω οτι αν θελουμε να βαλουμε ροκ κομματια να παμε στο τσατ εντ φαν.Δεν βλεπω να λεει πουθενα να γραφουμε ΜΟΝΟ για τους μουσικους που πεθαινουν. ;H τι ακουγαν οι γονεις μας!
ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.
Τι να γραψω στην μουσικη;
Τελος παντων να μας διευκρινισουν τι μενει στο στεκυ ΣΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΙ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΤΣΑΤ.
Μπορει καποιος να μας το διευκρινισει;

ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ;Διοτι κανεις δεν μας διευκρινισε το σκεπτικο.Κια τι μενει και τι φευγει.
@Scandal
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε φιλε.
Εγω στην κατηγορια ΜΟΥΣΙΚΗ....βλεπω αυτο το διευκρινιστικο.


Δεν βλεπω οτι αν θελουμε να βαλουμε ροκ κομματια να λαμε στο τσατ εντ φαν.Δεν βλεπω να λεει πουθενα να γραφουμε ΜΟΝΟ για τους μουσικους που πεθαινουν.
ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.
Τι να γραψω στην μουσικη;

Screenshot_20220118_213742.jpg

Ας αναστήσουμε αυτό το διαμάντι γι' αρχή.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top