[e-steki] Προτάσεις και Ιδέες για το site

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να σου πω την αλήθεια, δεν διαφωνώ ούτε με εσένα, ούτε με τον Ηλία. Πιστεύω, ότι η αλήθεια βρίσκεται κάπου στην μέση. Σίγουρα φεύγεις, αδιαφορεις, οριοθετείσαι συναισθηματικά και απλά δεν σε νοιάζει και πιστεύω ότι αν τα έχεις καλά με τον εαυτό σου και το δουλέψεις είναι εφικτό να γίνει.
Αυτο !το ίδιο λέμε..
μονο οταν φεύγεις ...
Από την άλλη όμως, θέλω να πω, ότι δεν είναι κακό ταυτόχρονα να παλέψεις ώστε να μην υπάρχουν συμπεριφορές που διαταράσσουν την ευημερία του συνόλου και να κάνεις τα πάντα για να περιοριστούν αν όχι να εξαλείφθούν πλήρως. Δεν ξέρω εάν με κατάλαβες τι εννοώ. Μπορεί εσένα να μην σε επηρεάζει πχ κάτι, αλλά αυτό το κάτι επηρεάζει το κοινωνικό. Ως εν δυνάμει κοινωνική λειτουργός ξέρω, ότι μπορεί εγώ πχ να μην αφήνω τον εαυτό μου να επηρεάζομαι από συγκεκριμένη συμπεριφορά, αλλά θα κάνω τα πάντα ώστε το κοινωνικό σύνολο να θωρακιστεί από αυτήν. Δεν σημαίνει ότι ενοχλεί εμένα, αλλά θέλω να βελτιώσω την κοινωνία.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Απόλυτα ,αν δεις και εγώ αρχικά ειπα οτι δεν είναι κακό να το παραδεχτείς..
Μην το βλέπουν κάποιοι σαν αδυναμία όλο αυτό.

Ίσα ίσα για εμένα δηλώνει πολλά περισσότερα για εναν άνθρωπο που αναγνωρίζει τις δυνατότητες του και προσπαθει γι αυτές, τις εκθέτει χώρις να τον απασχολεί αν θα σχολιάσουν άλλοι..

Δυστηχως ολο αυτο ξεκινά από αλλού..
Πάντα θέλουμε να δείχνουμε στο κοινωνικό σύνολο ότι είμαστε δυνατοί γιατί φοβόμαστε πλέον οι περισσοτεροι άνθρωποι να λέμε τις οποιες ευασθησιες τους εφοσον η ευαισθησία και η ενσυναισθηση κάπως αλλιώς χατακτηριζεται ...

Μην παρεξηγηθώ όλα αυτά λέγονται γενικα και με αφορμή τα λόγια του Ηλία δίνεται το βήμα για μια πιο γενική συζήτηση..

Το ότι υποστηρίζεις κάτι το οποίο αντιλαμβανεσαι εσύ ο ίδιος δεν σε κάνει αυτόματο "εχθρο" του αλλού και ούτε προσπαθεί να σου βγάλει πραγματα τα οποία είναι ξεκάθαρα πλέον μετά από επαναλμβανομενες συμπεριφορές ;)
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Τι αξιολογήσεις λέτε βρε ,10 το πολύ 15 άτομα είμαστε που γράφουμε ο ένας στον άλλον :lol:
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Αυτο !το ίδιο λέμε..
μονο οταν φεύγεις ...

Απόλυτα ,αν δεις και εγώ αρχικά ειπα οτι δεν είναι κακό να το παραδεχτείς..
Μην το βλέπουν κάποιοι σαν αδυναμία όλο αυτό.

Ίσα ίσα για εμένα δηλώνει πολλά περισσότερα για εναν άνθρωπο που αναγνωρίζει τις δυνατότητες του και προσπαθει γι αυτές, τις εκθέτει χώρις να τον απασχολεί αν θα σχολιάσουν άλλοι..

Δυστηχως ολο αυτο ξεκινά από αλλού..
Πάντα θέλουμε να δείχνουμε στο κοινωνικό σύνολο ότι είμαστε δυνατοί γιατί φοβόμαστε πλέον οι περισσοτεροι άνθρωποι να λέμε τις οποιες ευασθησιες τους εφοσον η ευαισθησία και η ενσυναισθηση κάπως αλλιώς χατακτηριζεται ...

Μην παρεξηγηθώ όλα αυτά λέγονται γενικα και με αφορμή τα λόγια του Ηλία δίνεται το βήμα για μια πιο γενική συζήτηση..

Το ότι υποστηρίζεις κάτι το οποίο αντιλαμβανεσαι εσύ ο ίδιος δεν σε κάνει αυτόματο "εχθρο" του αλλού και ούτε προσπαθεί να σου βγάλει πραγματα τα οποία είναι ξεκάθαρα πλέον μετά από επαναλμβανομενες συμπεριφορές ;)

Συμφωνώ φυσικά δεν είναι αδυναμία είναι η αρχή πιστεύω για να δυναμώσεις και να αντιμετωπίσει αυτό που σε "πονάει". Με συγχωρείς δεν κατάλαβα 100% αυτό που ήθελες να πεις. :give_rose:.

Έτσι είναι, και ό,τι να πεις, να κάνεις πάντα οι άλλοι θα λένε. Εάν χαιρόμαστε και ενεργούσε με τον φόβο τι και μήπως θα πούνε οι άλλοι, καήκαμε. Δεν μπορούμε να το ελέγξουμε, ας εστιάσουμε σε εμάς και μόνο :)

Πόσο συμφωνώ, δυστυχώς η ευαισθησία αποτελεί ταμπού. Πιστεύω ότι όλα είναι θέμα προκαταλήψεων και στερεοτύπων πχ τα αγόρια δεν πρέπει να κλαίνε, δεν πρέπει να είναι ευαίσθητα κλπ κλπ. Από πότε τα συναισθήματα έχουν να κάνουν με το φύλο; Δυστυχώς όταν αυτά εξακολουθούν να υπάρχουν θα διαιωνίζονται και όλα τα άλλα :( .
Για εμένα η εσυναίσθηση είναι πολύ σημαντικό στον άλλον, και απαραίτητο συστατικό να υπάρχει στον καθένα μας, αν θέλουμε να συνυπάρχουν. Αλλά αυτή απουσιάζει από πολλούς. Ειδικά πιστεύω οι τοξικοί, κακοποιητικοί άνθρωποι δεν έχουν αντιθέτως μπορεί να χαρακτηρίζονται από ψυχοπαθολογία, που να φέρονται όπως φέρονται, αλλά ανοίγω μεγάλο θέμα. :flowers: .

Δεν παρεξηγείσαι, ίσα ίσα ήθελα να σου πω ότι χαίρομαι που κάνουμε ένα τέτοιο όμορφο διάλογο. :redface:
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συμφωνώ φυσικά δεν είναι αδυναμία είναι η αρχή πιστεύω για να δυναμώσεις και να αντιμετωπίσει αυτό που σε "πονάει". Με συγχωρείς δεν κατάλαβα 100% αυτό που ήθελες να πεις. :give_rose:.

Έτσι είναι, και ό,τι να πεις, να κάνεις πάντα οι άλλοι θα λένε. Εάν χαιρόμαστε και ενεργούσε με τον φόβο τι και μήπως θα πούνε οι άλλοι, καήκαμε. Δεν μπορούμε να το ελέγξουμε, ας εστιάσουμε σε εμάς και μόνο :)

Πόσο συμφωνώ, δυστυχώς η ευαισθησία αποτελεί ταμπού. Πιστεύω ότι όλα είναι θέμα προκαταλήψεων και στερεοτύπων πχ τα αγόρια δεν πρέπει να κλαίνε, δεν πρέπει να είναι ευαίσθητα κλπ κλπ. Από πότε τα συναισθήματα έχουν να κάνουν με το φύλο; Δυστυχώς όταν αυτά εξακολουθούν να υπάρχουν θα διαιωνίζονται και όλα τα άλλα :( .
Για εμένα η εσυναίσθηση είναι πολύ σημαντικό στον άλλον, και απαραίτητο συστατικό να υπάρχει στον καθένα μας, αν θέλουμε να συνυπάρχουν. Αλλά αυτή απουσιάζει από πολλούς. Ειδικά πιστεύω οι τοξικοί, κακοποιητικοί άνθρωποι δεν έχουν αντιθέτως μπορεί να χαρακτηρίζονται από ψυχοπαθολογία, που να φέρονται όπως φέρονται, αλλά ανοίγω μεγάλο θέμα. :flowers: .

Δεν παρεξηγείσαι, ίσα ίσα ήθελα να σου πω ότι χαίρομαι που κάνουμε ένα τέτοιο όμορφο διάλογο. :redface:
Πλέον ξέρω πως τα άτομα που ταλαιπωρουνται κυρίως με κατάθλιψη είναι άτομα που κατά βάση κρύβουν πάρα πολύ μεγάλες ευαισθησιες ..

Παλεύουν με τα συναισθήματά τους και κατά πόσο μπορούν να τα δαμασουν ωστε αυτά να μην είναι ορατά στους άλλους σε βαθμό που να μην είναι εκμεταλευσιμα..
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Πλέον ξέρω πως τα άτομα που ταλαιπωρουνται κυρίως με κατάθλιψη είναι άτομα που κατά βάση κρύβουν πάρα πολύ μεγάλες ευαισθησιες ..

Παλεύουν με τα συναισθήματά τους και κατά πόσο μπορούν να τα δαμασουν ωστε αυτά να μην είναι ορατά στους άλλους σε βαθμό που να μην είναι εκμεταλευσιμα..
Έχοντας βιώσει και δεν φοβάμαι να βγω να το πω και παλεύω ακόμα με αυτήν, ισχύουν απόλυτα και δεν είναι ταμπού, ίσα, ίσα!!! Παλιά ντρεπόμουν και το έκρυβα πλέον, είμαι υπερήφανη με τον εαυτό μου, που παλεύω με αυτά και γίνομαι δυνατότερη 💛🙏

Η εκμετάλλευση συναισθημάτων ανεξαρτήτως εάν παλεύεις ή όχι με κάτι είναι ό,τι χειρότερο.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχοντας βιώσει και δεν φοβάμαι να βγω να το πω και παλεύω ακόμα με αυτήν, ισχύουν απόλυτα και δεν είναι ταμπού, ίσα, ίσα!!! Παλιά ντρεπόμουν και το έκρυβα πλέον, είμαι υπερήφανη με τον εαυτό μου, που παλεύω με αυτά και γίνομαι δυνατότερη 💛🙏

Η εκμετάλλευση συναισθημάτων ανεξαρτήτως εάν παλεύεις ή όχι με κάτι είναι ό,τι χειρότερο.
:bigarmhug:bigarmhug
Αυτό από μια που φορεσε τα δικά σου παπουτσια και ξερρι πλέον πως όλοι μπορουν να μπουν σε αυτή..
Ακόμα και αυτοί που είναι κατηγορηματικοι ..
Η ζωή δεν σε ρώτα και σου στέλνει γεγονότα που λυγίζουν και τον πιο δυνατό χαρακτήρα ..

Ποτε να μην ντρέπεσαι γι αυτό και μάλιστα όταν με το καλό μπορέσεις και μάθεις να τη διαχειριζεσαι δεν υπάρχει καλύτερο φάρμακο από το να είσαι κοντά σε τέτοιους ανθρώπους δίνοντας τους τη δύναμη κσι την ελπίδα ότι μπορούν να τα καταφέρουν!!!!
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
:bigarmhug:bigarmhug
Αυτό από μια που φορεσε τα δικά σου παπουτσια και ξερρι πλέον πως όλοι μπορουν να μπουν σε αυτή..
Ακόμα και αυτοί που είναι κατηγορηματικοι ..
Η ζωή δεν σε ρώτα και σου στέλνει γεγονότα που λυγίζουν και τον πιο δυνατό χαρακτήρα ..

Ποτε να μην ντρέπεσαι γι αυτό και μάλιστα όταν με το καλό μπορέσεις και μάθεις να τη διαχειριζεσαι δεν υπάρχει καλύτερο φάρμακο από το να είσαι κοντά σε τέτοιους ανθρώπους δίνοντας τους τη δύναμη κσι την ελπίδα ότι μπορούν να τα καταφέρουν!!!!

Αυτό ακριβώς μπορεί να συμβεί σε όλους και τα δύσκολα είναι για τους δυνατούς, αλλά τα καλύτερα έρχονται :redface: Έτσι είναι και επειδή ακριβώς θα το έχω ξεπεράσει και έχοντας μπει στην θέση τους, θα μπορώ να τους βοηθήσω καλύτερα γιατί το ξέρω από μέσα <3
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Ααα ναι ήθελα να σας γράψω περί των εφαρμογών:
α) η εφαρμογή για Android δεν είναι παρά μια εφαρμογή που ανοίγει τον πρώτο εύκαιρο browser (με βαρύτητα τον Chrome) σαν συντόμευση, το iSchool και χωρίς address bar. Έχει φτιαχτεί με τον pwabuilder. Υποστηρίζει και ειδοποιήσεις, αν επιλέξετε να τις ενεργοποιήσετε.
β) συνεπώς είναι πολύ εύκολο να φτιαχτεί κάτι αντίστοιχο και για το e-steki, για Android και είναι στα σκαριά

Από iOS είναι ακόμα πιο δύσκολο το θέμα, καθώς, μπορεί ο pwabuilder να το υποστηρίζει, όμως η Apple έχει αυστηρό app store που δεν αφήνει εφαρμογές που ανοίγουν απλά έναν browser/ site, να περνάνε από τον ποιοτικό της έλεγχο :( :P

Πάντως, στο Android με Chrome παρέχεται ήδη η δημιουργία συντόμευσης.
Υποθέτω ότι και για iPhone θα υποστηρίζει ο browser κάτι σχετικό (απλά δοκιμάστε να προσθέσετε το site ως συντόμευση, ίσως υπάρχει σχετική επιλογή στο [...] μενού).
Η συντόμευση θα έχει το εικονίδιο του forum και θα λαμβάνει κανονικά ειδοποιήσεις push, αν φυσικά επιλέξετε να τις ανοίξετε.

Ίσως ξέρει να μας πει ο @akikos αν ο browser της Apple δίνει τη δυνατότητα προσθήκης συντόμευσης (akiko το forum μας υποστηρίζει Progressive Web App).
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,775 μηνύματα.
Ίσως ξέρει να μας πει ο @akikos αν ο browser της Apple δίνει τη δυνατότητα προσθήκης συντόμευσης (akiko το forum μας υποστηρίζει Progressive Web App).
Σε macOS me to Chrome το καταλαβαίνει.

Σε iPadOS/iOS δες αυτό το video. Στο πρώτο μέρος του video εγκαθιστώ το pwa των financial times (https://app.ft.com/). Πρόσεξε όταν ανοίγω το PWA δεν εμφανίζεται η μπάρα των url από πάνω. Στο steki ενώ εντοπίζει ο safari το pwa (μου βγάζει url https://www.e-steki.gr/?_pwa=1) όταν το ανοίγω απλώς μου ανοίγει το safari με το esteki. Δεν είναι standalone.

Δεν έχω ασχοληθεί με PWA. Ξέρω ότι υποστηρίζονται με περιορισμoύς (δεν υποστηρίζοτναι notifications) και δεν γίνονται δεκτά στο App Store.

Θα το ψάξω. Αν κάνεις καμιά αλλαγή πες μου να το ξαναδοκιμάσω.

 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,775 μηνύματα.
822D08C4-2A46-4CAB-BC54-8C93960B4511.png

@Scandal; Εδώ στο manifest του WPA το display έχει την τιμη standalone. Λογικά αυτο αφαιρεί τη μπάρα του url πανω. Πρόσθεσε το στο steki αν δεν υπάρχει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

44ABE138-33E8-463D-8D4B-CCF3801F60C0.jpeg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

 
Τελευταία επεξεργασία:

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
Φτιάξτε λίγο καλύτερα το IGNORE ρε παιδιά.

Ignore σημαίνει κόβω και τα reactions και δεν θέλω να εμφανίζεται τίποτα ακόμα και στα Quotes και στη λίστα "Τελευταίες Συζητήσεις". Σαν να μην υπάρχει ένα πράγμα και να μην υπάρχω.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Αυτό δεν μπορεί να γίνει
1) γιατί κάποιος μπορεί να λέει αναληθειες και fake news οπότε πρέπει να ελέγχεται από αυτούς που έχουν αντίθετη άποψη
2) δεν μπορεί να συμβεί εκ των πραγμάτων γιατί μπορείς να μπεις στο σάιτ χωρίς σύνδεση οπότε μπορείς να δεις τι γραφεται από τον οποιονδήποτε.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Όταν διαγράφεται το μήνυμά μου λόγω απάντησής μου σε διαγραμμενο μηνύμα... υπάρχει τρόπος να δω ποιο είναι το αρχικό μήνυμα;

Αν δεν υπάρχει τρόπος να το δω αυτό μήπως θα ήταν καλό να υπάρχει;
 

Nick234

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nick234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 804 μηνύματα.
Θα επιθυμούσα αν είναι δυνατόν φυσικά να μπορούσαμε να προσαρμόσουμε το background του e steki με δικές μας εικόνες. Να είναι δηλαδή σαν το dark mode όπου έχει το φεγγάρι από πίσω αλλά εμείς να βάζαμε την εικόνα επιλογής
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Δηλωνω ως υπευθυνο μελος του στεκι οτι συμφωνω με τον παρκατω ορο και σε καμια περιπτωση αυτο που θα προτεινω ειναι αντιθετος με τον ορο αυτο
1646995892831.png


Θελω να προτεινω να προσθεσουμε και αλλους ορους ,πιο αυστηρους .Σε καθε διαμαχη να τημωρουνται και τα 2 μελη με 48 ωρες γενικου αποκλεισμου απ το στεκι .Εκτος αυτου να τιμωρούνται επισης και οσα μελη ειναι ΄΄συνεργοι΄΄στο να οξυνουν τις καταστασεις σε μια διαμαχη με οποιο μεσο (π.χ με το να πετανε σποντες , λαικ,να επικρινουν την μια πλευρα να συνεχίσει κλπ )

Αυτα μονο σε διαμαχες προσωπικου επιπεδου!
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλωνω ως υπευθυνο μελος του στεκι οτι συμφωνω με τον παρκατω ορο και σε καμια περιπτωση αυτο που θα προτεινω ειναι αντιθετος με τον ορο αυτο
View attachment 98542

Θελω να προτεινω να προσθεσουμε και αλλους ορους ,πιο αυστηρους .Σε καθε διαμαχη να τημωρουνται και τα 2 μελη με 48 ωρες γενικου αποκλεισμου απ το στεκι .Εκτος αυτου να τιμωρούνται επισης και οσα μελη ειναι ΄΄συνεργοι΄΄στο να οξυνουν τις καταστασεις σε μια διαμαχη με οποιο μεσο (π.χ με το να πετανε σποντες , λαικ,να επικρινουν την μια πλευρα να συνεχίσει κλπ )

Αυτα μονο σε διαμαχες προσωπικου επιπεδου!
Μηπως θα πρεπει να οριστει ο ορος ¨διαμαχη ¨πρωτα ?

Δεν ειναι ολα διαμαχες οταν τηρείται ενα αλφα επιπεδο ..
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.
Μηπως θα πρεπει να οριστει ο ορος ¨διαμαχη ¨πρωτα ?

Δεν ειναι ολα διαμαχες οταν τηρείται ενα αλφα επιπεδο ..
Διαμαχη προσωπικου επιπεδου ειπα ....αμα ειναι κοινωνικο ζητημα τοτε οκ .Αλλα το βρισκω ανουσιο καποιοι βουτηρομπεμπεδες να θελουν να τραβανε τους αλλους να μαλωνουν .Αυτο μου ξυπνησε μικρες αναμνησεις απ το σχολειο και δεν ειναι καθολου ωραιο
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διαμαχη προσωπικου επιπεδου ειπα ....αμα ειναι κοινωνικο ζητημα τοτε οκ .Αλλα το βρισκω ανουσιο καποιοι βουτηρομπεμπεδες να θελουν να τραβανε τους αλλους να μαλωνουν .Αυτο μου ξυπνησε μικρες αναμνησεις απ το σχολειο και δεν ειναι καθολου ωραιο
Αυτο ειπα και εγω ...
προσωπικες διαμαχες καλο ειναι να λυνονται σε μηνύματα ,αν ομως γινει δημοσια μηπως να οριστει το οριο ?
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτα μονο σε διαμαχες προσωπικου επιπεδου!
Άμα κάποιος κάνει flaming, ναι, να τιμωρείται. Το να τιμωρούνται όμως τα λάικ και οι αντιδράσεις πάει πια προς το φασιστικό. Επιπλέον, προσωπικά μιλώντας, εάν δω άδικη επίθεση και στοχοποίηση προς άλλο μέλος προφανώς και θα εμπλακώ. Δεν είμαστε μόνο η πάρτη μας και "μακριά από τον κ@λο μου και όπου θέλει ας είναι"
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top