HP iPAQ 514 Voice Messenger ή LGKS360

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Βοηθηστε με να επιλεξω αναμεσα σε αυτα τα δυο! απο την μια μου αρεσει το HP iPAQ 514 γιατι ειναι smartphone me wifi αλλα αποτι διαβασα εχει προβληματα με τις καρτες μνημης και ειναι δυσκολο να τις κανεις να δουλεψουν. Απο την αλλη το LG ειναι κοσμο και εχει ωραιο σχεδιασμο και πληκτρολογιο qwerty ομως δεν εχει wifi και δεν λεει να μπαινεις στο internet απο το κινητο μιας και δεν εχω συνδεση αλλα καρτα και οι χρεωσεις ειναι ακριβες. Επισης το LG δεν ξερω αν δεχεται και αν υπαρχουν γι αυτο παιχνιδια και εφαρμογες. ΠΟΙΟ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?

HP iPAQ 514 https://www.oteshop.gr/product_details.asp?hop=p&prid=1629&gcid=7&cid=10 τιμη 159?
LGKS360 https://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse?product=47563&category=93 τιμη 178?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Καταρχάς, όταν ανοίγεις τέτοια θέματα, θα πρέπει οπωσδήποτε να δίνεις links με τα προϊόντα, διαφορετικά πολλοί μπορεί να βαριούνται να τα ψάξουν στο google και με το δίκιο τους.

Τώρα εγώ θεωρώ πολυτέλεια ένα τέτοιο gadget για την ηλικία σου (και για την δική μου). Θα ήθελα να μάθω σε τι ακριβώς δηλαδή μπορεί να το χρειαστείς... Από κει και πέρα, μπορεί το design του HP να μην μου αρέσει, αλλά εφόσον έχει wifi θα το προτιμούσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
το ενα εχει φοβερο σχεδιασμο και qwerty πληκρολογιο και το αλλο ειναι το φθηνοτερο smartphone. Πιστευω ειναι καλυτερο να παρω τετοια κινητα παρα να δινω 200-300ευρω για να παρω ενα συνηθισμενο και να πληρωνω τη μαρκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Και γιατί να μην πάρεις με 250? ένα netbook?... Εγώ αυτό θα 'κανα... Βέβαια σου ξαναλέω, ό,τι θες. Και για μένα παίζει μεγάλο ρόλο το design αλλά εφόσον το πρώτο έχει wifi, θα το σκεφτόμουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top