One night stand

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Έχετε δοκιμάσει σας άρεσε??
Ποιά η γνώμη σας???





Δεν έχω κάνει και δεν θέλω να κάνω,έχει μεγάλη σημασία για εμένα το συναίσθημα εκείνη την στιγμή.
Μετά πιστεύω πως δεν θα νιώθω καλά μετον εαυτό μου. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Όχι και δε γουστάρω καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όχι και δεν έχω καμία όρεξη να κάνω. Όχι οτι βλέπω το σεξ τόσο "συναισθηματικα" όσο άλλοι/ες αλλα υπάρχει και το after sex το οποίο πιστευω οτι με καποιον αγνωστο ή γενικά με κάποιον που δεν υπάρχουν αισθήματα θα είναι χάλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Κανενα προβλημα απο μενα,αλλες φορες μου ερχεται να "κανω ερωτα" και αλλες φορες να"γ@**σω".Ε,το 2ο θα το ικανοποιουσα ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ στην δεύτερη περίπτωση βλέπω τσόντα :hehe:

//Λίγο δύσκολο να έχεις κ**λες και να θες να γ*μήσεις και να σου κάτσει την ίδια μέρα λαχείο, γιαυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μπα δεν παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
@yoma:Οντως,αλλα θα θελω να κανω το 1ο που ειπα οταν εχω δεσμο,οποτε ολες τις αλλες περιπτωσεις,θα εχω το 2ο.Ασε που δεν ειναι απαραιτητο να εχω κ@**ες για να χωθω,μπορει να δω καποια και να μου ερθουν,οποτε τοτε μιλαμε για το περιφημο One night stand.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
δεν έχω κάνει και ούτε θέλω... Για μένα παίζει το συναίσθημα στο σεξ. ʼσε που με όλες τις αρρώστιες που κυκλοφορούν δεν ξέρεις τι "έκπληξη" μπορεί να σου κρύβεται!!!!!!!! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Αυτο σωστο,nv!(το 2ο) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει και ούτε θέλω να κάνω, όχι γιατι φοβάμαι τις αρρώστιες κτλ κτλ αλλά γιατί για εμένα σεξ χώρις συναίσθημα χώρις να νιώθω κάτι για την παρτενερ μου για εμένα δεν έχει καμία αξία και κανένα νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει γιατί όταν μου έτυχαν ευκαιρίες στο παρελθόν ήμουν παρθένος και δεν ήθελα το συναίσθημα να είναι διακοπές την πρώτη μου φορά..

Πλέον, όμως δε θα είχα πρόβλημα να κάνω, γιατί και μόνοι μας όταν την βρίσκουμε μη μου πει κάποιος ότι τρέφει ιδιαίτερα συναισθήματα για την παλάμη του... :P

Φυσικά και το σεξ δύο ερωτευμένων ανθρώπων θα είναι απείρως καλύτερο, αλλά έτερον εκάτερον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Δεν ξέρεις εσύ τι νιώθω εγώ για την παλάμη μου, φίλε..

..μη τους ακούς αγάπη μου :inlove:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Δεν ξέρεις εσύ τι νιώθω εγώ για την παλάμη μου, φίλε..

..μη τους ακούς αγάπη μου :inlove:..

:hehe: :hehe: :hehe:
Να ένας άντρας που δεν φοβάται να παραδεχτεί τα συναισθήματά του!!! Με συγκίνησες βρε! :clapping: :jumpy: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ ήμουνα σε διάσταση μαζί της κάνα πεντάμηνο αλλά τώρα τα ξαναβρήκαμε :hehe: (μας έπιασε η άνοιξη, τι να κάνουμε :blink:)

στο one night stand λέω ναι (υπό προυποθέσεις).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
με τον λαό και γω....δε το χω κάνει και ούτε θα το επιχειρούσα ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Με άγνωστη, δεν ξέρω, πιθανότατα ναι αλλά με πολλές προφυλάξεις. ʼμα γουστάρει ρε παιδιά κι αυτή κι έχει ανάμματα (και είναι του γούστου μου), τι θα πω ΟΧΙ; Διπλή καπότα κυρίες και κύριοι. :worry: Με μια φίλη της παρέας για ενα γ@μ#σακι έτσι στο φιλικό, ναι βεβαιότατα και έχω αρκετές στα υπόψιν μου 8)

Τώρα, με την παλάμη δεν έχω συναισθήματα, απλά όταν έχω σηκωμάρες, είναι θαυμάσια γυμναστική για τα χεράκια μου το όλο συσπανσιόν. :hehe: Δε μου κάνουν τα 10κιλα βάρη που έχω στο ντουλάπι, είναι πολύ ελαφριά :rofl:

Για το σεξ μέσα στη σχέση, είναι χαλαρά ανώτερο και πιο σχετικό με την ψυχική ένωση. Τι εννοώ: Όταν το κάνεις με μια άγνωστη ή μια φίλη, είναι απλά ενα ζωώδες ένστικτο που σου βγαίνει. Όταν το κάνεις με την κοπέλα σου όμως είναι σα να επέρχεται και η σωματική ολοκλήρωση-ένωση επάνω στην ήδη πνευματική ένωση που έχεις με αυτήν. Δένεστε, κουμπώνετε κι άλλο μεταξύ σας.

Με μια φίλη ή άγνωστη, τι να δέσεις και σε τι να κουμπώσει επάνω το σεξ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα καπια στιγμη δεν εχω σχεση και μπορω να το κανω με καπια που γουσταρουμε και οι δυο γιατι οχι; Αμα ομως εχω σχεση τοτε οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Όχι, και μάλλον δεν πρόκειται να το κάνω ποτέ, γιατί δεν με εκφράζει μια σχέση τέτοιου είδους. :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δεν ξέρω γαμώτο. Δεν πρέπει να είναι "λίγο"... πορνίδιο μια κοπέλα για να κάνει συνειδητά sex με κάποιον που τον γνωρίζει 1 μέρα; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Δεν ξέρω γ**ώτο. Δεν πρέπει να είναι "λίγο"... πορνίδιο μια κοπέλα για να κάνει συνειδητά sex με κάποιον που τον γνωρίζει 1 μέρα; :/

Πώς ορίζεις το "πορνίδιο"? Ενας αντρας δηλαδή οταν το κάνει αυτό τι ειναι? "Πορνιδιος"? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top