Skype

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το skype αναλαμβανει να μεταφρασει της συνομοιλιες σας με 3$ το λεπτο. Η μεταφραση δεν την αναλμβανει καποιο μηχανημα αλλα ανθρωπος. Υποστηριζουν 150 λεξεις απλως για καποιες γλωσσες πρεπει να περιμενεις κανενα λεπτο μεχρι να βρεθει ο μεταφραστης.

Η skype δινει μια νεα πνοει στην voip τηλεφωνια ... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Τι άλλο θα διαβάσω; Πόσο τρελαμένος μπορεί να είναι κανένας για να έχει τέτοια υπηρεσία; :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αν και εγω μπορω να σκεφτω χρησιμοτητα για εμενα ... το οτι εχει ανθρωπους μεταφραστες μου φαινετε τελειο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ναι αλλά για φαντάσου να μιλάς για μισή ώρα θα πληρώσεις 90$ και μετά άμα σου γίνει και συνήθεια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αν τα εχεις τα λεφτα γιατι ειναι κακο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Όχι αλλά μου φένεται πολύ χοντρό αυτό της skype.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εβολουσιον ρε παιδια, εβολουσιον...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Πιοι χρησιμοποιειτε το εν λογω προγραμμα? Δωστε και τα nicknames σας. Το δικο μου ειναι στην υπογραφη μου...:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Θεωρώ ότι είναι το καλύτερο πρόγραμμα για συνομιλίες μέσω υπολογιστή. Προσφέρει την καλύτερη ποιότητα ήχου. Στο τσατ βέβαια υστερεί λίγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
θα μας πεις το skype name σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Δεν θέλω να το δώσω, αφού μετά θα βρίσκεται σε δημόσια θέα και όχι μόνο από τα μέλη του φόρουμ, αλλά και από απλούς επισκέπτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
δηλαδη οποιος θελει να σου στειλει pm?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Κάπως έτσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος ότι οι γονείς που έχουν σχέση με την τεχνολογία θα το λατρέψουν γιατί θα έχουν καλύτερη επικοινωνία με τα παιδιά τους όταν σπουδάζουν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος ότι οι γονείς που έχουν σχέση με την τεχνολογία θα το λατρέψουν γιατί θα έχουν καλύτερη επικοινωνία με τα παιδιά τους όταν σπουδάζουν. :D

οντως. Εγω μιλαω με τη θεια μου που ειναι στη Γερμανια τωρα...:D:D:D
αλλα μπορειτε να μ στειλετε σε τα σκαιπ ονοματα σας για να σας κανω αντ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Kαι εγω εχω ενα για να μιλαω με τον αδερφο μου πιο πολυ. Εχει πολυ καλυτερη ποιοτητα στο βιντεο απο οτι το μσν. Γενικα το σκαιπ ειδικευεται στις κλησεις ενω το μσν στα μηνυματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
μπορει να μου ΄πει κανεις τι χρειαζεται για το skype?
χθες το κατεβασα αλλα δε ξερω πολλα γι αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Λοιπόν, χρησιμοποιώ το skype εδώ και περίπου ένα χρόνο, καθημερινά. Καταρχήν για computer-calls αλλά και για κλήσεις σε πραγματικά τηλέφωνα. Έχω συνδρομή 10 ευρώ το μήνα για απεριόριστες παγκόσμιες κλήσεις σε landlines (σταθερά) και αγοράζω μονάδες (με την κάρτα) για κινητά. ΠΟΛΥ φτηνές χρεώσεις για τα κινητά. Συμφέρει 100%. Επίσης, μπορείς να αγοράσεις τηλεφωνικό αριθμό για το skype account σου, τον οποίο μπορούν να καλούν πραγματικά τηλέφωνα, και μάλιστα, αυτό το νούμερο, το διαλέγεις και μπορεί να είναι από όποια χώρα θες (δυστυχώς ελλάδα δεν έχει ακόμα). Δηλαδή μπορείς να έχει αμερικανικό νούμερο, ή ιταλικό κτλ. Επίσης, στα τα τηλεφωνήματα και στα SMS, μπορείς να επιλέξεις να δείχνει το νούμερο του κινητού σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Λοιπόν, χρησιμοποιώ το skype εδώ και περίπου ένα χρόνο, καθημερινά. Καταρχήν για computer-calls αλλά και για κλήσεις σε πραγματικά τηλέφωνα. Έχω συνδρομή 10 ευρώ το μήνα για απεριόριστες παγκόσμιες κλήσεις σε landlines (σταθερά) και αγοράζω μονάδες (με την κάρτα) για κινητά. ΠΟΛΥ φτηνές χρεώσεις για τα κινητά. Συμφέρει 100%. Επίσης, μπορείς να αγοράσεις τηλεφωνικό αριθμό για το skype account σου, τον οποίο μπορούν να καλούν πραγματικά τηλέφωνα, και μάλιστα, αυτό το νούμερο, το διαλέγεις και μπορεί να είναι από όποια χώρα θες (δυστυχώς ελλάδα δεν έχει ακόμα). Δηλαδή μπορείς να έχει αμερικανικό νούμερο, ή ιταλικό κτλ. Επίσης, στα τα τηλεφωνήματα και στα SMS, μπορείς να επιλέξεις να δείχνει το νούμερο του κινητού σου.


αν σου πω οτι δε καταλαβα τιποτα, θα με παρεξηγησεις? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ να βάλω skype για να παίρνω ελλάδα (βρίσκομαι κύπρο) και 4? είναι πράγματι φτηνό για ένα μήνα, αλλά λέω να πληρώσω με πέυπαλ, και πρέπει να συνδέσω την χρεωστική...και μετά να περιμένω για την κατάσταση λογαριασμού η οποία παρεπιπτόντως δεν μου έρχεται οπότε μάλλον δν παίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top