X-Men:First Class (2011)

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Όλοι έχουμε δει ταινίες με τους Χ-Μen και σε αυτό το prequel και reboot ταυτόχρονα συναντάμε μερικούς γνωστούς χαρακτήρες με κυριότερους τον Magneto τον οποίο υποδύεται ο Michael Fassbender και τον Professor Charles Xavier τον οποίο υποδύεται ο James McAvoy. Συναντάμε τους ήρωες από μικρή ηλικία όταν ήταν ακόμη παιδιά μέχρι ένα συγκεκριμένο σημείο της ζωής τους.

Γενικά μου άρεσε παρά πολύ αν και είχα αρκετές επιφυλάξεις γιατί ο McAvoy μου φαινόταν κακή επιλογή στο ρόλο του Professor X και γενικότερα η ιδέα των Χ-Μen χωρίς Wolveine και Hugh Jackman έμοιαξε αδύνατη. Μου άρεσε πολύ ο Fassbender καθώς και το πρώτο μισό της ταινίας που ήταν νομίζω καλύτερο από το δεύτερο. Σίγουρα περιμένω και τη συνέχεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Απίστευτη ταινία, όπως όλα τα X-Men. Μου άρεσε που εστίαζε περισσότερο στους χαρακτήρες και όχι τόσο στην δράση! Όσο για τον McΑvoy, είναι ο μοναδικός άντρας ηθοποιός που με κάνει να παραλυρώ όπως ο Ρουβάς τα 16χρονα. Ήταν άψογος, όπως πάντα, και έδωσε άλλο class στην ταινία. James, I love you!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top