e-steki: The new era (part 1: forum)

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
xrz μην ανησυχείς, κι εγώ το βλέπω, δεν είσαι τρελή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
xrz μην ανησυχείς, κι εγώ το βλέπω, δεν είσαι τρελή:P


:rofl::rofl: το αναρωτήθηκα προς στιγμην!!! :P:P:P

[και άλλα πράγματα αναρωτήθηκα στη συνέχεια αλλά δεν έφταιγαν τα στατιστικά της εν λόγω κατηγορίας για αυτό! :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το σωστο ειναι "δεν εισαι τρελη...γιαυτο το λογο" :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Διορθώθηκε. Πλέον στην εν λόγω κατηγορία τα στατιστικά τα βλέπουν μόνο οι admins, οι super moderators και οι moderators της συγκεκριμένης κατηγορίας (αν μπουν ποτέ). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Οταν κάνω logout ενώ μου εμφανίζει τη σελίδα που πρέπει, πάνω αριστερά, εκεί που φαίνονται τα στοιχεία του χρήστη συνεχίζει να δείχνει τα στοιχεία μου, σαν να μην έξω κάνει logout. Είναι νορμαλ αυτό?

Και εμένα μου συμβαίνει αυτό! Κάνω κάθε φορά 2 φορές logout για να είμαι σίγουρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Για να καταλαβω γιατι καπου χαθηκα






Το ιδιο λεμε? Ή καπου εχω κανει λαθος? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Για να καταλαβω γιατι καπου χαθηκα


Το ιδιο λεμε? Ή καπου εχω κανει λαθος? :confused:
Η XRZ έλεγε για τα "Στατιστικά" στην αριστερή στήλη. ;)

Στο παρόν screenshot, η στήλη είναι αυτή που λέει <<"Στατιστικά" Έχετε δημοσιεύσει 138 μηνύματα σε αυτή την κατηγορία.... (μέχρι τέλος)>> ;)

Αυτά τα στατιστικά είναι για την κατηγορία "Σχολιασμός". Αν έμπαινες πριν* στην κατηγορία "Οι αναφορές σας" θα έβλεπες αυτό το πλαίσιο μαζί με τις πληροφορίες "Τα περισσότερα μηνύματα/θέματα έγιναν από το μέλος x", πράγμα που δε θα έπρεπε να συμβαίνει. ;)


*(τώρα διορθώθηκε το πρόβλημα γι αυτό δε φαίνεται)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
αα, νταξει. Αυτο το αριστερα/δεξια παντα με μπερδευε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ενώ είμαι συνδεδεμένη, αν πάω να δω φώτος που έχει βάλει κάποιο μέλος μου ζητάει να ξανασυνδεθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ενώ είμαι συνδεδεμένη, αν πάω να δω φώτος που έχει βάλει κάποιο μέλος μου ζητάει να ξανασυνδεθώ
Προφανώς θα μπαίνεις στο .gr και το λινκ που πατάς θα 'ναι .com ή vise-versa.

Άλλαξε το domain στο url σου. :)
(ή αν μπαίνεις απ' το .com μπαίνε απ' το .gr :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Διορθώθηκε. Πλέον στην εν λόγω κατηγορία τα στατιστικά τα βλέπουν μόνο οι admins, οι super moderators και οι moderators της συγκεκριμένης κατηγορίας (αν μπουν ποτέ). :)

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ερώτηση γιατί δεν γράφει σε ποιό θέμα είμαστε; όταν μπαινεις μέσα χάνεσαι και άν ξεχαστείς γράφεις αλλού νταλλού:worry:

Και γιατί δεν βλέπω πουθενά την εντολή τα μυνήματα της ημέρας;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το θέμα φαίνεται πάνω πάνω στον browser Μάνια μου, καθώς και στο πορτοκαλί πλαίσιο επίσης επάνω.. ( Βρίσκεστε εδώ: e-steki » Forum e-steki: The new era (part 1: forum) » e-steki The Site » Σημαντικές ανακοινώσεις » e-steki: The new era (part 1: forum) ) :)

Η εντολή που ψάχνεις είναι στα Εργαλεία κάτω από το αβατάρ σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το θέμα φαίνεται πάνω πάνω στον browser Μάνια μου, καθώς και στο πορτοκαλί πλαίσιο επίσης επάνω.. ( Βρίσκεστε εδώ: e-steki » Forum e-steki: The new era (part 1: forum) » e-steki The Site » Σημαντικές ανακοινώσεις » e-steki: The new era (part 1: forum) ) :)

Η εντολή που ψάχνεις είναι στα Εργαλεία κάτω από το αβατάρ σου :)

  • Νέα Μηνύματα
  • Εμφάνιση
  • Λίστας Φίλων
  • Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
  • Πίνακας Ελέγχου Χρήστη
  • Επεξεργασία Προφίλ
  • Επεξεργασία Επιλογών
  • Θέματα που παρακολουθείτε
  • Διάφορα
  • Το Προφίλ Μου
  • Συνδεδεμένοι χρήστες
  • Λίστα Μελών
  • Αποκλεισμένοι χρήστες
  • Υποστήριξη
  • Επικοινωνία
  • Δείτε τους υπεύθυνους του site
  • Βοήθεια
Μόνο αυτά γράφει, η εντολήπου έλεγε τα μυνήματα της ημέρας δεν είναι μέσα, εκτώς και άν δεν βλέπω καλα:hmm::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάνω από την εμφάνιση Λίστας Φίλων, Μάνια μου, πρέπει να έχει ένα κουμπάκι που λέγεται Νέα Μηνύματα! Δες το κόκκινο βελάκι στην φώτο:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πάνω από την εμφάνιση Λίστας Φίλων, Μάνια μου, πρέπει να έχει ένα κουμπάκι που λέγεται Νέα Μηνύματα! Δες το κόκκινο βελάκι στην φώτο:

αν δεν κάνω λάθος δεν υπήρχε και ένα κουμπάκι παλιά που έλεγε "τα μηνύματα των 24 τελευταίων ωρών" ή κάπως έτσι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και γιατί δεν βλέπω πουθενά την εντολή τα μυνήματα της ημέρας;:hmm:

Πάνω από την εμφάνιση Λίστας Φίλων, Μάνια μου, πρέπει να έχει ένα κουμπάκι που λέγεται Νέα Μηνύματα! Δες το κόκκινο βελάκι στην φώτο:


Δεν λέω τα νέα λέω αυτό που μας λέει η xrz. Οταν θές να δείς τα μυνήματα στις προηγούμενες 24 ώρες, μπορεί κάτι να χάσεις και μετά άντε βρέστο, ενώ έτσι είναι έυκολότερο;)

αν δεν κάνω λάθος δεν υπήρχε και ένα κουμπάκι παλιά που έλεγε "τα μηνύματα των 24 τελευταίων ωρών" ή κάπως έτσι? :hmm:

Σωστή;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ δεν θυμάμαι κανένα τέτοιο κουμπάκι.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ δεν θυμάμαι κανένα τέτοιο κουμπάκι.. :redface:

Προσωπικά το δούλευα συνέχεια, τώρα ψάχνω μέρες και τιποτα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μαλλον αυτο πλεον φαινεται μονο εμμεσα απο το κουμπι "Νεα Μηνυματα" στο μπλε tab "Τελευταιες συζητησεις" και κοιτωντας ποτε γραφτηκαν τα μηνυματα.(αν προσπαθειτε να το αποφυγετε, σας καταλαβαινω
:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top