Κολώνιες και αρώματα

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω ειμαι πιο ωραια .
αποδειξη!:D
φωωτοογραφίιιααα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

johnblade

Νεοφερμένος

Ο johnblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά δυστυχώς δεν έχω δει απόψεις για μια υπέροχη κολόνια dsquared... Εξαιρετική κολόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Πας σε πολύ ψαγμένα εσύ .... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johnblade

Νεοφερμένος

Ο johnblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι ψαγμένα αλλά είναι τέλεια κολόνια, εδώ κι ένα χρόνο αυτή χρησιμοποιώ και τη diesel plus plus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Παιδιά δυστυχώς δεν έχω δει απόψεις για μια υπέροχη κολόνια Dsquared ... Εξαιρετική κολόνια
αν εννοεις τη wooden της Dsquared ειναι οντως πολυ καλη και η ανδρικη και η γυναικεια και δεν ειναι και χιλιοφορεμενες απ ολους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johnblade

Νεοφερμένος

Ο johnblade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχεις δίκιο...έτσι ειναι με όλα τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
για ειδικές περιστάσεις :P(τη BOSS)

το καλοκαίρι κυρίως τη love-love
και χειμώνα της Benetton
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • essencedefemme_packaging.jpg
    essencedefemme_packaging.jpg
    17.8 KB · Εμφανίσεις: 139
  • moschino-i-love-love-100ml-dama.jpg
    moschino-i-love-love-100ml-dama.jpg
    23.7 KB · Εμφανίσεις: 127

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Rebel by Oriflame.






Θεωρητικά είναι after-shave, αλλά για τη μέρα το χρησιμοποιώ σαν κανονική κολόνια, αφού αρέσει. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Tώρα που καλοκαίριασε σταμάτησα την pure poison γιατί μου φαίνεται βαριά για καλοκαίρι...πήρα λοιπόν την Crème Brûlée της Laura Mercier...:inlove:


Ααααααααχ μυρίζει όπως και η αντίστοιχη κρέμα σώματος, την οποία όταν είχα απορώ πως δεν την έφαγα με κανένα κουταλάκι btw :worry: :look: To ευχάριστο της υπόθεσης είναι οτι επειδή την μάρκα την ξέρουν μόνο όσες το ψάξουν πολύ το θέμα, δεν έχω πετύχει άλλη να την φοράει (unlike light blue που και στο λεωφορείο ακόμα έβρισκα άλλες 2-3 να την φοράνε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
amor amor-cacharel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
την μάρκα την ξέρουν μόνο όσες το ψάξουν πολύ το θέμα,

ναι απο οτι ξερω στην αμερικη τη ξερουν αρκετα οσες ασχολουνται με μακιγιαζ , φρου φρου και αρωματα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
ναι απο οτι ξερω στην αμερικη τη ξερουν αρκετα οσες ασχολουνται με μακιγιαζ , φρου φρου και αρωματα..:P
Στην Ελλάδα ευτυχώς την ξέρουν 3 και ο κούκος, και αυτό δηλαδή από τότε που την έφεραν τα beautyworks...έχει πάντως γενικά ωραία πραγματάκια, ειδικά για μακιγιάζζζ :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ειναι απ'τις καλυτερες κολονιες που εχω δοκιμασει,αν και στην αρχη εχει λιγο εντονο αρωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Αυτήν τελευταία. Tί κερδίζω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.


Ο κεραυνοβόλος έρως...



Η σταθερή αξία...



Η πρώτη αγάπη από την οικογένεια Davidoff



Και η βραδυνή επιλογή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κελυ

Νεοφερμένος

Η κελυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βασιλικό (Εύβοια). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω φοραω τρεισ. την μπριτ τησ byrbery,το αγγελοι και δαινονεσ της givenchy και την the weekend της burbery
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Αυτήν εδώ αλλά στα 50ml
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


Ο κεραυνοβόλος έρως...



Η σταθερή αξία...



Η πρώτη αγάπη από την οικογένεια Davidoff



Και η βραδυνή επιλογή :)

και το πορτοφόλι μου :


attention : this image doesn't exist anymore - my wife went to hondos center
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top