• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Κόστος τεστ Παπανικολάου (test pap)

marion90

Νεοφερμένος

Η marion90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όλες οι βιοϊατρικές καλές είναι. Αναλόγως σε ποια περιοχή είσαι.

Έχω την εντύπωση πάντως οτι θα μπορούσε κι ο ίδιος να το κάνει το τεστ παπ...


Και εγώ αυτό νόμιζα.. Αλλά μιλήσαμε τηλεφωνικά πριν πάω και μου είπε αυτό που προανέφερα.. Αθήνα μένω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,057 μηνύματα.
Και εγώ αυτό νόμιζα.. Αλλά μιλήσαμε τηλεφωνικά πριν πάω και μου είπε αυτό που προανέφερα.. Αθήνα μένω..

Μπες στο σάιτ της Βιοϊατρικής και δες ποια σε βολεύει καλύτερα. Νομίζω πληρώνεις 2 ευρώ ή κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion90

Νεοφερμένος

Η marion90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μπες στο σάιτ της Βιοϊατρικής και δες ποια σε βολεύει καλύτερα. Νομίζω πληρώνεις 2 ευρώ ή κάτι τέτοιο.
11,32 λέει ότι θα πληρώσω στο παραπεμπτικό.. Αλλά και πάλι μικρό το ποσό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,057 μηνύματα.
11,32 λέει ότι θα πληρώσω στο παραπεμπτικό.. Αλλά και πάλι μικρό το ποσό.

Εγώ το Σεπτέμβρη είχα πληρώσει 2 ευρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
2 ευρώ αν έχεις παραπεμπτικό από ΙΚΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,057 μηνύματα.
2 ευρώ αν έχεις παραπεμπτικό από ΙΚΑ?

Ναι, και από γιατρό συμβεβλημένο με τον ΕΟΠΥΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Επειδή δεν τα γνωρίζω καθόλου αυτά και μου καρφώθηκε να μάθω τώρα και η μάνα μου θα κοιμάται, μήπως μπορεί να μου πει κάποιος πόσο πάνε πάνω-κάτω οι εξετάσεις του τεστ Παπ και ενός υπερήχου σε εξωτερικό γιατρό (αυτός πόσο πάει; ); Είμαι του δημοσίου, δεν ξέρω που κι αν μετράει. Είμαι τελείως άσχετη με τα ιατρικά, γιατί μέχρι τώρα η μήτηρ μου με κανόνιζε να πηγαίνω σε γνωστούς μας στη Θεσσαλονίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Θαλου αλλαζει απο γιατρο σε γιατρο αλλα το μεγιστο να ειναι 20 ευρω το τεστ και υπερηχος με επισκεψη απο 40 μεχρι 70 ευρω αναλογα το γιατρο κ την πολη.Ολα αυτα τα γραφεις εαν εισαι στο δημοσιο και πληρωνεις 25% απο το κοστος χωρις να πληρωσεις επισκεψη,μονο σε γιατρο συμβεβλημενο με τον ΕΟΠΠΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

marion90

Νεοφερμένος

Η marion90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θαλου αλλαζει απο γιατρο σε γιατρο αλλα το μεγιστο να ειναι 20 ευρω το τεστ και υπερηχος με επισκεψη απο 40 μεχρι 70 ευρω αναλογα το γιατρο κ την πολη.Ολα αυτα τα γραφεις εαν εισαι στο δημοσιο και πληρωνεις 25% απο το κοστος χωρις να πληρωσεις επισκεψη,μονο σε γιατρο συμβεβλημενο με τον ΕΟΠΠΥ

Ξέρετε αν έχει ημερομηνία "λήξης" το παραπεμπτικό που μ έγραψε ο γιατρός του εοππύ για το τεστ παπ?? Γιατί έχουν περάσει 2 βδομάδες και θέλω να κλείσω ραντεβού την επόμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top