Σχολιασμός φθηνών laptops

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Την Acer :P . Χάλια υποστήριξη σαν εταιρία... Γενικά τα προϊόντα της έχουν μια "φτήνια". Για μένα, κοίτα κάτι σε Sony / Toshiba.
:)

Οσους ξερω οτι εχουν acer ειναι ευχαριστημενοι και δεν τους εχει παρουσιαστει κανενα προβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Απο αυτα που παρεθεσες προτιμω το sony που ποσταρα.Παντως εχω την εντυπωση πως και με ενα acer 600 ευρω εισαι αρκετα καλυμενος...Γενικα ποιες μαρκες πρεπει να αποφυγω κατα την γνωμη σου?
https://www.laptopreviewsonline.com/AcerLaptop/Aspire5739/

εδωσα περσι 680 περιπου για αυτον.Οταν λεω του εχω βγαλει τα ματια,το εννοω.Αν τα πσ ειχαν ανθρωπινα δικαιωματα,θα με ειχαν κλεισει μεσα.Ωστοσο λειτουργει μια χαρα αξιοπρεπεστατα,και δεν μπορω να πω οτι εχω παραπονο.Τα χρηματα του τα αξιζει με το παραπανω,κι απο αλλα μοντελα ιδιας τιμης,εχει περισσοτερες δυνατοτητες.Για εναν φοιτητη με οχι πολυ εξειδικευμενες απαιτησεις,τον συστηνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Επειδή κι εγώ θα φύγω για σπουδές, πριν ένα μήνα πήρα το Vaio της Sony (E series) με επεξεργαστή i5 και οθόνη 15.5", με 850 ευρώ. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη καθώς δεν κολλάει καθόλου και με καλύπτει απόλυτα.
Επιδότηση, αν επιτρέπεται, από πού θα πάρεις; Νομίζω πάντως ότι είναι λίγο αργά το Δεκέμβρη.
Όσον αφορά τώρα στις μάρκες, για Sony και HP έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Την Acer :P . Χάλια υποστήριξη σαν εταιρία... Γενικά τα προϊόντα της έχουν μια "φτήνια". Για μένα, κοίτα κάτι σε Sony / Toshiba.
:)
Οι acer ομως,στις τιμες που ενδιαφερεται ο petran βαζουν ανταγωνιστικοτερα συνηθως μοντελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Επειδή κι εγώ θα φύγω για σπουδές, πριν ένα μήνα πήρα το Vaio της Sony (E series) με επεξεργαστή i5 και οθόνη 15.5", με 850 ευρώ. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη καθώς δεν κολλάει καθόλου και με καλύπτει απόλυτα.
Επιδότηση, αν επιτρέπεται, από πού θα πάρεις; Νομίζω πάντως ότι είναι λίγο αργά το Δεκέμβρη.
Όσον αφορά τώρα στις μάρκες, για Sony και HP έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια.

Απο το προγραμμα δες την ψηφιακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Απο το προγραμμα δες την ψηφιακα
εισαι σιγουρος οτι δινουν επιδοτησεις και φετος με ολα αυτα?Ακουω διαφορα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
εισαι σιγουρος οτι δινουν επιδοτησεις και φετος με ολα αυτα?Ακουω διαφορα..

Οχι δεν ειμαι σιγουρος αλλα ειχα δει οτι το προγραμμα ισχυει μεχρι 2013 νομιζω.Οταν λες με ολα αυτα ,τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Οχι δεν ειμαι σιγουρος αλλα ειχα δει οτι το προγραμμα ισχυει μεχρι 2013 νομιζω.Οταν λες με ολα αυτα ,τι εννοεις?
αναμεσα σε ολα τα επιδοματα και λοιπα που κοπηκαν,και δεδομενου οτι και στο γυμνασιο δε δοθηκαν επιδοτησεις για λαπτοπ φετος,ακουστηκαν καποια πραγματα σχετικα με τις επιδοτησεις και στα Πανεπιστημια.Τωρα το τι ισχυει,δεν ειμαι υπουργος για να μπορω να μαντεψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Οι acer ομως,στις τιμες που ενδιαφερεται ο petran βαζουν ανταγωνιστικοτερα συνηθως μοντελα.

Σαν να λέμε, κι η Hyundai στα 10.000 euros έχει ανταγωνιστικότερα μοντέλα. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις... Ό,τι πληρώνεις παίρνεις. ;-)

Υ.Γ. No offence σε όσουν έχουν Hyundai :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Σαν να λέμε, κι η Hyundai στα 10.000 euros έχει ανταγωνιστικότερα μοντέλα. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις... Ό,τι πληρώνεις παίρνεις. ;-)
Ακριβως αυτο λεω.Οταν εχεις 15.000 ευρω θα παρεις ενα οπελ,δε θα παρεις δυο πορτες Ferrari να τρεχεις μ'αυτες παραμασχαλα στο δρομο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Ακριβως αυτο λεω.Οταν εχεις 15.000 ευρω θα παρεις ενα οπελ,δε θα παρεις δυο πορτες Ferrari να τρεχεις μ'αυτες παραμασχαλα στο δρομο :P

Εχμ, στα χρήματα που ανέφερε ότι διαθέτει μπορεί να βρει Opel... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εχμ, στα χρήματα που ανέφερε ότι διαθέτει μπορεί να βρει Φεραρι (?)... :P
ειπε το πολυ 750 αν θυμαμαι,εκει το οπελ μπορει να σου προσφερει κατι καλυτερο απο οτι η φεραρι οταν της πας με αυτα τα λεφτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
ειπε το πολυ 750 αν θυμαμαι,εκει το οπελ μπορει να σου προσφερει κατι καλυτερο απο οτι η φεραρι οταν της πας με αυτα τα λεφτα :P

Δεν αντιλέγω, αρκεί το Opel να καλύπτεται από την αντιπροσωπεία... Όπως είπα, ακούγονται πολλά για την Acer και το service που προσφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Δεν αντιλέγω, αρκεί το Opel να καλύπτεται από την αντιπροσωπεία... Όπως είπα, ακούγονται πολλά για την Acer και το service που προσφέρει.
δεν ξερω τι παιζει η αληθεια,δινουν μαζι ενα φυλλαδιο που ειναι ασφαλεια η κατι τετοιο,αν χρειαστει και χρειαστει να το χρησιμοποιησω(ουτε καν εδω δεν το χω Ηρακλειο ειναι) θα εχω αποψη για αυτο.Δεν ξερω ποσο κρατα η εγγυηση,τωρα το pc κλεινει γυρω στους 14 μηνες κακομεταχειρισης.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
δεν ξερω τι παιζει η αληθεια,δινουν μαζι ενα φυλλαδιο που ειναι ασφαλεια η κατι τετοιο,αν χρειαστει και χρειαστει να το χρησιμοποιησω(ουτε καν εδω δεν το χω Ηρακλειο ειναι) θα εχω αποψη για αυτο.Δεν ξερω ποσο κρατα η εγγυηση,τωρα το pc κλεινει γυρω στους 14 μηνες κακομεταχειρισης.:redface:
Μια απλή αναζήτηση στο google θα σε πείσει για τα παρατράγουδα που αντιμετώπισαν αρκετοί. Again, η επιλογή είναι προσωπική. Αγοράστε και Τoyotomo που λέει ο λόγος (αλήθεια, υπάρχει αυτή η εταιρία ακόμα ; :P ) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
και αυτο ειναι ωραιο και οικονομικο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βασικα,μεχρι 750-800 ευρω,,παλι δυο ειναι οι γνωστοι υποψηφιοι

toshiba
dell

το sony που λες..δεν εχει led οθονη... και το μελλον ειναι λεντ..υψηλοτερη φωτεινοτητα στη μερα..και καλυτερα χρωματα και χαμηλοτερη καταναλωση.

ισως να πας προς τοσιμπα..γερο και αξιοπιστο..

ακους wildboy?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
και το hp ομως,ειναι καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
και το hp ομως,ειναι καλο!

Tο μαγαζί που το πουλάει μου είναι άγνωστο. Γιατί δεν υπάρχει σε άλλα καταστήματα το συγκεκριμένο μοντέλο; Προφανώς είναι παλιό (λειτουργικό σύστημα windows vista; ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
οχι υπαρχει και στα multirama και σε αλλα καταστηματα..βασικα ενα τυχαιο μοντελο διαλεξα.καθε χρονο βγαινουν και καινουρια μοντελα δεν ειναι παλιο φανταζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top