Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
το νέο μου κολημα soupernatural
https://www.youtube.com/watch?v=UTzwMMIeQFc

ριχτε μια ματια

Ελα δικε μου!!!!!!!!!!!!!:D :clapup:
Μαζι ειμαστε!!!! :clapping:
Ειμαι ηδη στην δευτερη season αλλα το παω με ρεγουλο γιατι παλι θα μεινω να περιμενω τα νεα επεισοδια!
Πολυ καλη σειρα παντως!Την παω με 1000!!!:worship:
τωρα μαλιστα ειμαι σε "κομβικο σημειο" και ανυπομονω να δω το 10ο επεισοδιο...(φυσικα το εχω ηδη στο πισι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εις θάνατον και ορκιστήτε παρακαλώ, αξέχαστες και υπέροχες πάντα ήταν και είναι μέσα στην καρδιά μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Lord

Νεοφερμένος

Ο T_Lord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αγαπημενη σειρα ε?:hmm::hmm:Πολες αλλα για μια που τελενομαι ειναι το 24 ποθ εχω δει ολλες τις σεζον και περιμενω τιν 6.....Το βλεπω παλι που ειναι επαναλιψη στο Σκαι:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tίποτε δε με έχει καθηλώσει περισσότερο απο το Lost...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Lost και Prison Break!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifigeneia

Νεοφερμένος

Η ifigeneia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω και εγώ, Lost και Prison Break.
Ειδικά το δεύτερο είναι μακράν η καλύτερη σειρά που έχω δει. Ο πρώτος κύκλος είναι καθηλωτικός. Το προτείνω χωρίς δεύτερη σκέψη σε όποιον δεν το έχει δει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Λοιπόν τα φιλαράκια είναι για μένα η καλύτερη ξένη σειρά αν και πολύ ωραίο είναι και το Heroes!
Από ελληνική ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Smallville...
Eιδικα μετα τις πρωτες seasons οπου ειναι κτι σαν "αυτοτελη" επεισοδια περισσοτερο με περιπετειουλες, μετα το "παιχνιδι" χοντρενει, τα διαπλεκομενα ειναι παρα πολλα, δεν ξερεις ποιος ειναι τι και με ποιον, τι ειναι τι και γιατι κτλ κτλ...
Ασε που στην 5η season (νομιζω) σκαει μυτη και η υπεροχη Erica Durance και τα ειδα ολα...:inlove: :inlove: :inlove:

Προσωπικα δεν το ειχα τοσο σε εκτιμηση αλλα πραγματικα αλλαξα 100% γνωμη και τωρα περιμενω πως και πως την καινουργια season!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Αυτό τον καιρό έχω κολλήσει άγρια με το "Απόρητο σχέδιο Θρέσολντ". Στάρ, αμέσως μετά το Νιp/tuck, γύρω στις 1 μετά τα μεσάνυχτα. Δεν είναι X-files βέβαια αλλά μου αρέσει αρκετά. Εξωγήινοι επιχειρούν να καταλάβουν το πλανήτη, προκαλώντας γενετική μετάλλαξη στους ανθρώπους με διαφόρους τρόπους. Οι ειδικοί πράκτορες του Threshold, προσπαθούν να τους σταματήσουν. Δράση, αγωνία, καλό σενάριο που σε κάθηλώνει. (Τουλάχιστον αν σου αρέσει η επιστημονική φαντασία) Το προτείνω στους φαν. ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παρά Πέντε, 24, παλιότερα εβλεπα πολυ τις Μάγισσες, Τα κορίτσια του Γκιλμορ, Ντετέκτιβ Μονκ, Ιατρικές υποθέσεις, CSI. Τώρα βλέπω Lost και επιτέλους (φτάνοντας στο 12ο επεισόδιο του 1ου κύκλου) έχει αρχίσει να έχει την αγωνία που νόμιζα πως θα είχε απ' όσα είχα ακούσει! :D Και το nip/tuck μου άρεσε, αλλά δεν βλέπω τηλεόραση πια με τον κλασσικό τρόπο και οι υπότιτλοι που βρήκα δεν είναι συγχρονισμένοι.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Judge Dredd

Νεοφερμένος

Ο Judge Dredd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
The Wire - Οι διωκτες του εγληματος
Τρεις κυκλοι, ο ενας καλυτερος απο τον αλλον, τωρα παιζεται ο 4ος, στον δευτερο κυκλο , οπου πισω απο τα λαθρεμπορια στο λιμανι και τις λοιπες παρανομιες βρισκεται ο "Ελληνας" σε καποια φαση προς το τελος ενω η ανδρεναλινη εχει ανεβει σου πεταει 2 φορες σερι Καζαντζιδη και σε στελνει γιατι ειναι το τελευταιο που περιμενεις να ακουσεις σε αστυνομικη σειρα.
Μεταξυ των παραγωγων κ σεναριογραφων ειναι ο πασιγνωστος στην Αμερικη νουαρ συγραφεας George Pelecanos - αγνωστος στην Ελλαδα (σχετικα)
Δεν ειναι "ευκολη" σειρα ειναι κουλαριστη κ αντιεμπορικη, στο εξωτερικο παντως αρεσει πολυ

Εξαιρετικος ειναι ο πρωτος κυκλος της σειρας Epitafios της HΒΟ γυρισμενη στην αργεντινη, αυτη συστηνεται σε οσους αρεσε η ταινια Seven η σειρα βεβαια ειναι ελαφρως καλυτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Φανατικά LOST
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Αυτό τον καιρό έχω κολλήσει άγρια με το "Απόρητο σχέδιο Θρέσολντ". Στάρ, αμέσως μετά το Νιp/tuck, γύρω στις 1 μετά τα μεσάνυχτα. Δεν είναι X-files βέβαια αλλά μου αρέσει αρκετά. Εξωγήινοι επιχειρούν να καταλάβουν το πλανήτη, προκαλώντας γενετική μετάλλαξη στους ανθρώπους με διαφόρους τρόπους. Οι ειδικοί πράκτορες του Threshold, προσπαθούν να τους σταματήσουν. Δράση, αγωνία, καλό σενάριο που σε κάθηλώνει. (Τουλάχιστον αν σου αρέσει η επιστημονική φαντασία) Το προτείνω στους φαν. ;) :)

Αυτό που συνέβη είναι προτοφανές, λυπηρό και εξοργιστικό. :( :mad: Το Σταρ αυθέρετα ανέστειλε τη σειρά με το έτσι θέλω και από χτές στη θέση της σειράς αυτής παίζεται μια άλλη ξένη αστυνομική - ούτε που τη κοίταξα. Το "Θρέσχολντ" κόπηκε έτσι απλά. Κοίταξα το πρόγραμμα το εβδομαδιαίο του Στάρ τίποτα-πουθενά δε το χουν. Λογικά λοιπόν τέλος. Προτοφανής ενέργεια τη στιγμή που η σειρά έφτανε στη κορύφωσή της και με είχε κυριολεκτικά καθηλώσει. Τί να πεις σαυτούς τους ανθρώπους για την αυθέρετη ενέργειά τους αυτή... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμόγελο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Είναι μια αμερικανική σειρά - αυτοτελή επεισόδια - κυκλοφορούν και σε dvds. Μυστηρίου με την Lea Thompson.

  1. Jane Doe: Til Death Do Us Part (2005) (TV) .... Cathy Davis
  2. Jane Doe: Now You See It, Now You Don't (2005) (TV) .... Cathy Davis/Jane Doe
  3. Jane Doe: Vanishing Act (2005) (TV) .... Cathy Davis/Jane Doe
  4. Jane Doe: The Harder They Fall (2006) (TV) .... Cathy Davis/Jane Doe
  5. Jane Doe: Yes, I Remember It Well (2006) (TV) .... Cathy Davis
  6. Jane Doe: The Wrong Face (2005) (TV) .... Cathy Davis/Jane Doe
  7. Jane Doe: Ties That Bind (2007) (TV) .... Cathy Davis/Jane Doe
  8. Jane Doe: How to Fire Your Boss (2007) (V) .... Cathy Davis/Jane Doe
  9. Jane Doe: Eye of the Beholder (2007) (TV) (completed) .... Cathy Davis/Jane Doe
:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
House M.D

ΘΕΙΚΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κάποιος, αν φέτος υπάρχει κάποια ελληνική σειρά σε στυλ 50-50; Κάτι από τον ίδιο σεναριογράφο ίσως;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πρεπει να λες ενα στον αντ1 που παιζει χαϊκαλης-μπουλας..δεν ξερω πως το λενε ουτε τι μερα παιζει ομως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το υπέροχα πλάσματα λέει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top