Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ναι, κάθε Σάββατο απόγευμα στο Σταρ:clapup:
Τι εννοείς ακόμη? Γιατί, παιζόταν και παλιότερα?

Ναι όπως λέει και η Κατερίνα 2-3 χρόνια, το έβλεπα τα μεσημέρια του Σαββάτου και μετά το σταματήσαν και δείχναν Σούπερμαν τα χρόνια της νιότης(χ*στηκαμε:P).
Το βάζει πάλι μετά τα Φιλαράκια στις 15.30 ή το έχει πάει πιο μετά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το βαζει το Σαββατο στις 4,30! Πηγαν την Κυριακη τον Ζουμπερμαν στα νιατα του :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Το βαζει το Σαββατο στις 4,30! Πηγαν την Κυριακη τον Ζουμπερμαν στα νιατα του :hehe:

Μετά απο απαίτηση πολλών τηλεθεατών να υποθέσω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επειδή έχει περάσει καιρός απο το 2005 και έχουν αλλάξει πολλά, απαντώ ξανά:

Αγαπημένες σειρές:
1. Futurama
2. Simpsons
3. I dream of Jeannie (τη θυμάται αλήθεια κανείς; 1964-1970 παίχτηκε)
4. American dad
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Michelle δοκίμασε και Family Guy! Τα σπάει αγρίως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είδα ένα επεισόδιο και δεν μου πολυάρεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μόλις συνηθήσεις το καμμένο χιούμορ του είναι όλα τα λεφτά :D
Trust me, εγώ μετά τα πρώτα επεισόδια έκλαιγα απ' τα γέλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει ο τόσος κυνισμός. Προτιμώ σειρές με μια δόση ευαισθησίας, πέραν του χιούμορ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει ο τόσος κυνισμός. Προτιμώ σειρές με μια δόση ευαισθησίας, πέραν του χιούμορ.
υποθέτω southpark πρέπει να είναι το αγαπήμενο σου????
Εν μέρη συμφωνώ αλλά διαφορετικά. Δεν μαρέσει να υπάρχει ένας απλά ισοπεδωτικός χαρακτήρας. θέλω να έχει περισσότερη κριτική επί της ουσίας. Δεν ξέρω αν γίονομαι κατανοητός αλλά η κριτική έχει και κάτι σαν αντίλογο σε αντίθεση με την ισοπέδωση.

Αλλά το make love not warcraft του southpark έχω χυθεί στο γέλιο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε οποιονδήποτε έχει έστω και την παραμικρή σχέση προσωπική ή με φίλους από massive online gaming.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
"Είμαι μια μικρή Μαϊμού, και τον πέρνω που και πού"

-: s1ngles :-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Απο ελληνικα singles κι 10η εντολη.Απο ξενες σειρες heroes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
singles :)
10η εντολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τωρα με της επαναληψεις ειδα και το singles, πολυ ωραια σειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ singles βλέπω τώρα και έχω κολλήσει!!
Ειδικά η δεύτερη σειρά είναι πολύυυ καλή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν θυμαμαι αν ειχα απαντησει και τι αλλα ξαναγραφω:
θα βρεις το δασκαλο σου
παρα πεντε
ηρθε κι εδεσε
μαρια η ασχημη
βερα στο δεξι
μονο εσυ
s1ngles
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Νέο reality.
The Beauty and The Geeks. Σε fast forward αλλά σαν ιδέα ότι να είναι.
7 και καλά θεές με 7 Geeks σε ζευγάρια με Αγγλικό σχολιασμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ξεκινησε παλι εχτες Prison Break, ειχαμε και επισοδιο 24, BSG + Heroes.

τα τορρενταδικα εχουν παρει φωτια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Είδα από το Νοέμβριο περίπου μέχρι πριν καμιά βδομάδα όλα τα επεισόδια όλων των season του 24 Hours. Μιλάμε για 30 DVD!!! Στραβώθηκα, αλλά γούσταρα πάρα πολύ. Αυτό θα πει σειρά δράσης με τα όλα της....
Δυστυχώς το season 6 προβάλλεται αυτή τη στιγμή στην Αμερική και δεν προβλέπεται η έκδοσή του σε DVD πριν τον επόμενο χειμώνα.... :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

duke nukem

Νεοφερμένος

Ο duke nukem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
το νέο μου κολημα soupernatural
https://www.youtube.com/watch?v=UTzwMMIeQFc

ριχτε μια ματια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Στο παρά 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top