Βάψιμο - φρεσκάρισμα δωματίου

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Ωραιο χρώμα το μωβ!! ΚΑι εγω εάν δεν διάλεγα τελικά το λαχανί , μωβ θα έβαφα τον τοίχο του υπνοδωματιού!!
Πολύ ώραίο είναι το μώβ στη φωτό της venividivici , το τελευταίο με τους κίτρινους καναπέδες! Άμα το συνδυασεις και με ενα γκρι πιστευω να βγει πολυ ωραιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
ωω ευχαριστω:redface:
veni, σκεφτομουν εναν συνδυασμο των 2 εικονων που ποσταρες,δλδ μωβ σκουρο κατα βαση και ανοιχτο σε εναν τοιχο.
αλλα και το γκρι ας πουμε και αυτο που προτεινε η ευα με βαζουν σε σκεψεις
καταλαβα δε θα μπορω να διαλεξω.:P:P

παντως ναι,η αληθεια ειναι οτι μαλλον ο υπολοιπος εξοπλισμος πχ μαξιλαρια πχ θα αποασισουν αν θα ειναι ''μελαγχολικο΄΄ η οχι.

να στε καλα παντως ολοι:redface:

paralytic@ : μαυρο σκετο;:hmm:τελειο θα το εκανα ανετα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως θα τολμούσα κι έναν συνδυασμό χρωμάτων όπως μωβ με φυστικί ή ώχρα... Πιστεύω πως πρέπει να γινόμαστε λίγο πιο τολμηροί στους συνδυασμούς, άλλωστε μας βοηθά κι η μόδα. Επιπλέον μπορείς να ανατρέξεις στους καταλόγους των διάφορων εταιρειών, όταν πας να διαλέξεις τι τελικά θα πάρεις, οι οποίοι έχουν προτάσεις χρωματικών συνδυασμών! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top