Κακό sex... τι κάνεις τελικά;

Κακό sex ... τι κάνεις;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 200)
  • Χωρίζω και του λέω την αλήθεια

  • Χωρίζω και του λέω ψέματα

  • Περιμένω, μήπως και αλλάξει κάτι

  • Δεν χωρίζω αν υπάρχουν σοβαρά και έντονα συναισθήματα

  • Δεν χωρίζω γιατί το sex δεν παίζει ρόλο

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το σεξ ειναι σημαντικο.... για αυτο και ενδιαφερει ολο το κοσμο οποιασδηποτε εθνικοτητας ......το ποσο σημαντικο ειναι για τον καθενα ειναι υποκειμενικο....
Καποιοι προτιμουν μια καλη ανθρωπινη επικοινωνια μεσα σε μια σχεση παρα ενα καλο κρεβατι.... και αυτο ειναι σεβαστο....
Εμενα μου αρεσει το σεξ ....
Δεν μου αρεσει ο καφες.... και αυτο ειναι σεβαστο...
Ειμαστε νεοι και σιγουρα θελουμε να περασουμε καλα.... η ικανοποιηση μας ειναι σημαντικη.... σε αυτο το θεμα πρεπει να ειμαστε ειλικρινεις με τον εαυτο μας......
Εαν μαγειρεψει ο φιλος σου μακαρονια και τα καψει μπορει να μην θελεις να του το πεις γιατι θα στεναχωρεθει και ειναι κριμα.... αλλα ειλικρινα δεν τρωγονται τα καμμενα μακαρονια..... ειλικρινα θελεις να περασεις τη ζωη σου με τρωγοντας καμμενα μακαρονια?
μεταφραση
Εαν ο φιλος σου δεν ειναι καλος στο κρεβατι μπορει να μην θελεις να του το πεις και ειναι ανθρωπινο... λυπησου ομως τον εαυτο σου.....και μην κοροιδευεις το σωμα σου και τις αισθησεις σου...θα το κανεις υπομονη ενα μηνα .... θα περιμενεις δυο μηνες.... εαν δεν βελτιωθει... βαλε καποιον αλλο αντρα να σου μαγειρεψει...... χαχαχαχαχαχαχα..... ειναι πολυ ωραια τα μακαρονια!!!
Μπορεις ομως να βελτιωθεις στο να φτιαχνεις μακαρονια, αντι να αλλαξεις αμεσως το μαγειρα. Μακαρονια ειναι, δεν ειναι να ανεβουμε το Εβερεστ με ποδηλατο. Απλά τα παραταμε ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Παρατηρω πως καποιες κοπελες ζουν σε ενα ωραιο ροζε συννεφακι.....σε ενα δικο τους κοσμο.....

Θα κανω τον εξης συλλογισμο....... υποθετω πως ειμαι αντρας και εχω μια σταθερη σχεση με μια ομορφη,μορφωμενη κοπελα την οποια σεβομαι, εχουμε τους κοινους μας φιλους και περναμε καλα και την θελω για στηριγμα μου, να μου μαγειρευει και να μου κανει και στο μελλον παιδια....... αλλα στο κρεβατι δεν ειναι και πολυ καλη.............Τι κανω?
Θα την ειχα για σχεση και παραλληλα θα ψαχνομουν για καμια ξεπετα απο διαφορα μερη......για να περασω καλα και να δοκιμασω κατι διαφορετικο.....Δεν θα χαλουσα μια τοσο καλη σχεση για καλο σεξ τη στιγμη που θα ειχα και τα δυο....απο διαφορετικα ατομα......
Πιστεψτε με οι αντρες δεν ειναι τοσο ειλικρινεις σε αυτα.....

Ενω εαν ειμαι γυναικα θα παω να του μιλησω ειλικρινα και να του πω τι? Πως πρεπει να κραταει πιο πολυ κατα τη διαρκεια του σεξ? θα του παρω δωρο στα γενεθλια του το kama soutra? θα του πω τι μου εκανε ο πρωην μου και εφτανα στον 7ο ουρανο? Απορω ποια γυναικα θα λυσει αυτο το θεμα με τη συζητηση.... Το να παρεις νεα εσωρουχα ... να ντυνεσαι πιο θηλυκα.... και να του βαζεις ιδεες στο μυαλο ειναι μια λυση....αλλα ποια γυναικα θα πει στον αλλο "μωρο μου δεν το κανεις σωστά κανε μου εκεινο ή το αλλο κολπο" Εδω οι Ελληνιδες γυναικες δεν βλεπουν και πορνοταινιες... και φοβουνται να ζητησουν τα πιο βασικα στο κρεβατι απο τον αντρα... και ειλικρινα δεν μπορω να το αναλυσω αυτο γιατι θα μιλησω ασχημα..... απλα ποσες κοπελες λενε στο αγορι τους ή στον εραστη τους.... μπορεις να με γλ...... με ανεση ?
Εγω προσωπικα εαν ο αλλος δεν τα παιρνει ευκολα δεν καθομαι να ασχοληθω και πολυ μαζι του εκτος εαν οντως ειναι κατι το ιδιαιτερο και εχει προοπτικες να καταλαβει και να δουλεψει για να εχω ενα χαμογελο στο προσωπο μου.....Δεν θεωρω ευγενικο να του μιλησω για αυτο.... ασε καμια αλλη να ασχοληθει μαζι του και οταν τον εκπαιδευσει εδω ειμαστε παλι.....θα τα ξαναπουμε......ασε που εαν πεις σε αντρα οτι δεν τα παει και τοσο καλα σε αυτον τον τομεα θα αποκτησει ανασφαλειες...ή μαλλον μεσα στις επομενες μερες θα σε στειλει .... ποια εισαι εσυ που θα του πεις πως δεν ειναι καλος? χαχαχαχαχαχαχα και ας μην ξερει τι του γινεται....ασε που μπορει να κατεβει με φιλους σε διαφορα υποπτα μερη και να δοκιμασει με αλλη για επιβεβαιωση του ανδρισμου του......

Επισης αυτο το ντομπρα δεν μου αρεσε.... εαν γυρισει αντρας και μου πει πως δεν ειμαι καλη στο κρεβατι...,,,,,θα του ριξω σφαλιαρα.... μπορει ετσι να την βρισκει πιο καλα το αγορι μου με χαστουκια.........και στην τελικη εαν δεν περναει καλα ας ψαξει αλλου για καλυτερα ....... δεν τον εχω παντρευτει κιολας.....
Απλα αυτα τα λενε καποιοι στις κοπελες τους για να τις κανουν να νιωθουν μεικονεκτικα και να τις εχουν στο χερι.....Θα σου πουν αααα ο φιλος μου ο Χ με την κοπελα του την Μ το κανουν χωρις προφυλακτικο και ειναι καλυτερο... και εγω με την κοπελα που ειχα πιο πριν το καναμε χωρις προφυλαξεις.....ειναι καλυτερο ετσι.....μονο εσυ εισαι στριμμενη....... Ανοησιες.... εαν μεινεις εγγυος ή κολλησεις κατι μετα εσυ θα τραβας το ζορι.... Αυτο ειναι ενα απλο παραδειγμα για το τι μπορει να ακουσεις..... Η καθε κοπελα που ξερει τη δυναμη της και σεβεται τον εαυτο της προσεχει τον εαυτο της και δεν καθεται να ακουει τι θα της πει ο αλλος...... Εχει κριση και ξερει τι ειναι σωστο για την ιδια.....και οχι για τον εκαστοτε φιλο της......

Το πιο σωστο ειναι να μαζευεις τα κουβαδακια σου και να πηγαινεις στον επομενο....η πολυ ειλικρινεια κανει κακο μερικες φορες.....και το ιδιο ισχυει και για τους αντρες.....
Εαν κανετε μια ερευνα στο διαδικτυο θα μαθετε πως η Top φαντασιωση μεγαλου ποσοστου ανδρων ειναι το να κανουν σεξ με δυο γυναικες... ποσες απο εσας ειναι ετοιμες να ακουσουν τον ειλικρινη φιλο τους να τους ζηταει να κανουν ενα τριο με μια αλλη κοπελα?.........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Θα σας πεσει το μαλλι......

Παντως αυτα δεν τα λεω με κακια...... αλλα επειδη και εγω ζω σε ενα διπλανο ροζε συννεφακι..... μαζι με αλλες φιλες μου που μιλαμε ανοιχτα μια και ειμαστε στο ιδιο μετωπο..... καλο ειναι να ξερουμε τι παιζει και να μην εχουμε παντα τοσο ευγενικες και ρομαντικες ιδεες.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Παρατηρω πως καποιες κοπελες ζουν σε ενα ωραιο ροζε συννεφακι.....σε ενα δικο τους κοσμο.....

Θα κανω τον εξης συλλογισμο....... υποθετω πως ειμαι αντρας και εχω μια σταθερη σχεση με μια ομορφη,μορφωμενη κοπελα την οποια σεβομαι, εχουμε τους κοινους μας φιλους και περναμε καλα και την θελω για στηριγμα μου, να μου μαγειρευει και να μου κανει και στο μελλον παιδια....... αλλα στο κρεβατι δεν ειναι και πολυ καλη.............Τι κανω?
Θα την ειχα για σχεση και παραλληλα θα ψαχνομουν για καμια ξεπετα απο διαφορα μερη......για να περασω καλα και να δοκιμασω κατι διαφορετικο.....Δεν θα χαλουσα μια τοσο καλη σχεση για καλο σεξ τη στιγμη που θα ειχα και τα δυο....απο διαφορετικα ατομα......
Πιστεψτε με οι αντρες δεν ειναι τοσο ειλικρινεις σε αυτα.....

Ενω εαν ειμαι γυναικα θα παω να του μιλησω ειλικρινα και να του πω τι? Πως πρεπει να κραταει πιο πολυ κατα τη διαρκεια του σεξ? θα του παρω δωρο στα γενεθλια του το kama soutra? θα του πω τι μου εκανε ο πρωην μου και εφτανα στον 7ο ουρανο? Απορω ποια γυναικα θα λυσει αυτο το θεμα με τη συζητηση.... Το να παρεις νεα εσωρουχα ... να ντυνεσαι πιο θηλυκα.... και να του βαζεις ιδεες στο μυαλο ειναι μια λυση....αλλα ποια γυναικα θα πει στον αλλο "μωρο μου δεν το κανεις σωστά κανε μου εκεινο ή το αλλο κολπο" Εδω οι Ελληνιδες γυναικες δεν βλεπουν και πορνοταινιες... και φοβουνται να ζητησουν τα πιο βασικα στο κρεβατι απο τον αντρα... και ειλικρινα δεν μπορω να το αναλυσω αυτο γιατι θα μιλησω ασχημα..... απλα ποσες κοπελες λενε στο αγορι τους ή στον εραστη τους.... μπορεις να με γλ...... με ανεση ?
Εγω προσωπικα εαν ο αλλος δεν τα παιρνει ευκολα δεν καθομαι να ασχοληθω και πολυ μαζι του εκτος εαν οντως ειναι κατι το ιδιαιτερο και εχει προοπτικες να καταλαβει και να δουλεψει για να εχω ενα χαμογελο στο προσωπο μου.....Δεν θεωρω ευγενικο να του μιλησω για αυτο.... ασε καμια αλλη να ασχοληθει μαζι του και οταν τον εκπαιδευσει εδω ειμαστε παλι.....θα τα ξαναπουμε......ασε που εαν πεις σε αντρα οτι δεν τα παει και τοσο καλα σε αυτον τον τομεα θα αποκτησει ανασφαλειες...ή μαλλον μεσα στις επομενες μερες θα σε στειλει .... ποια εισαι εσυ που θα του πεις πως δεν ειναι καλος? χαχαχαχαχαχαχα και ας μην ξερει τι του γινεται....ασε που μπορει να κατεβει με φιλους σε διαφορα υποπτα μερη και να δοκιμασει με αλλη για επιβεβαιωση του ανδρισμου του......

Επισης αυτο το ντομπρα δεν μου αρεσε.... εαν γυρισει αντρας και μου πει πως δεν ειμαι καλη στο κρεβατι...,,,,,θα του ριξω σφαλιαρα.... μπορει ετσι να την βρισκει πιο καλα το αγορι μου με χαστουκια.........και στην τελικη εαν δεν περναει καλα ας ψαξει αλλου για καλυτερα ....... δεν τον εχω παντρευτει κιολας.....
Απλα αυτα τα λενε καποιοι στις κοπελες τους για να τις κανουν να νιωθουν μεικονεκτικα και να τις εχουν στο χερι.....Θα σου πουν αααα ο φιλος μου ο Χ με την κοπελα του την Μ το κανουν χωρις προφυλακτικο και ειναι καλυτερο... και εγω με την κοπελα που ειχα πιο πριν το καναμε χωρις προφυλαξεις.....ειναι καλυτερο ετσι.....μονο εσυ εισαι στριμμενη....... Ανοησιες.... εαν μεινεις εγγυος ή κολλησεις κατι μετα εσυ θα τραβας το ζορι.... Αυτο ειναι ενα απλο παραδειγμα για το τι μπορει να ακουσεις..... Η καθε κοπελα που ξερει τη δυναμη της και σεβεται τον εαυτο της προσεχει τον εαυτο της και δεν καθεται να ακουει τι θα της πει ο αλλος...... Εχει κριση και ξερει τι ειναι σωστο για την ιδια.....και οχι για τον εκαστοτε φιλο της......

Το πιο σωστο ειναι να μαζευεις τα κουβαδακια σου και να πηγαινεις στον επομενο....η πολυ ειλικρινεια κανει κακο μερικες φορες.....και το ιδιο ισχυει και για τους αντρες.....
Εαν κανετε μια ερευνα στο διαδικτυο θα μαθετε πως η Top φαντασιωση μεγαλου ποσοστου ανδρων ειναι το να κανουν σεξ με δυο γυναικες... ποσες απο εσας ειναι ετοιμες να ακουσουν τον ειλικρινη φιλο τους να τους ζηταει να κανουν ενα τριο με μια αλλη κοπελα?.........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Θα σας πεσει το μαλλι......

Παντως αυτα δεν τα λεω με κακια...... αλλα επειδη και εγω ζω σε ενα διπλανο ροζε συννεφακι..... μαζι με αλλες φιλες μου που μιλαμε ανοιχτα μια και ειμαστε στο ιδιο μετωπο..... καλο ειναι να ξερουμε τι παιζει και να μην εχουμε παντα τοσο ευγενικες και ρομαντικες ιδεες.......


Θεωρώ πολυ εγωιστικό αυτο που λες για το χαστούκι, και τι θα προτιμούσες να σε κοροιδευει πισω απο την πλάτη σου, να πηγαινει με άλλες ή να μην είναι χαρούμενος, αφου θα σε αγαπαει αλλα δεν θα μπορει να κανει κατι για να αλλαξει την κατασταση!
Δεν ειπα να σου πει "ε δεν ξερεις να γ@...σαι" αλλα να πειτε ο ενας στον αλλο τι σας αρεσει, δεν το βρισκω δυσκολο, ουτε κακο, αλλα ουτε θελω να πιστευω οτι στις μερες μας υπαρχουν γυναικες και ανδρες που εχουν τετοια ταμπου... Δεν ειναι κακο ουτε ντροπη να πεις αυτο που πραγματικα θες και αυτο που σ ευχαριστει...

Το να μαζευεις τα κουβαδακια σου οπως λες και να πηγαινεις στον επομενο δεν το βρισκω λυση οταν προκειται για σχεση. Συμπεριφερομαστε διαφορετικα σε μια σχεση και διαφορετικα στις ξεπετες, εκει ναι την κανεις με ελαφρα, δεν υπαρχει και λογος να καθισεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Επιμενω στο να μην πεις στον αλλο οτι κανει κακο σεξ..... και να μην το συζητησεις ανοιχτα μαζι του λες και συζητατε το προγραμμα των καλοκαιρινων σας διακοπων....ή τον τροπο για την επιλυση της οικονομικης κρισης.....
Εαν οντως θελεις να κανεις κατι για να βοηθησεις.....
......αγορασε πιο καλα εσωρουχα..... δοκιμασε να πας σε ενα sex shop.... να δεις μια τσοντα μαζι του.....οχι ομως οτι να ναι......οπου ο αντρας κανει τα πραγματα που θελεις να σου κανει εσενα το αγορι σου.....ε τοτε θα το πιασει το νοημα το αγορι..... πες του μαλιστα οτι αυτα τα παιχνιδακια σε αναβουν.... ετσι ειναι πιο κομψο...μιλα του πιο ερωτικα...... κολακεψε τον για να του ανεβασεις το ηθικο.......ανεβασε τον τον ανθρωπο.....μην τον ξενερωνεις με μπλα μπλα.......εαν εχει προβληματα στη δουλεια του ή σε αλλους τομεις το τελευταιο που θελει ειναι γκρινια για το σεξ.........κανε του μια εκπληξη με ενα νεο φορεμα σου.... βγαλε τον καπου εξω για να τον αποπλανησεις......το γυναικειο μυαλο πρεπει να δουλευει......γινε μια χαδιαρα γατουλα .... αλλα απο μεσα να εισαι τιγρης..... μιαου μιαου.......φτιαξε του ενα ωραιο δειπνο..... με κερακια .... α και μεθυσε τον ωστε να χαλαρωσει οχι ομως να ξεραθει .....βαλε μια ψηλη γοβα.....ανοιξε μια σαμπανια..... αισθησιακη μουσικη ..... κατι για να τον αναστατωσεις......
....αυτα δουλευουν..... η ειλικρινεια δεν δουλευει...... ειναι οπως η πολιτικη........εαν οι πολιτικοι μας ελεγαν την αληθεια θα καθομασταν να τους ψηφιζουμε????? ......μας παραμυθιαζουν και πετυχαινουν το σκοπο τους....... εαν θελεις να παρεις αυτο που επιθυμεις..... πρεπει να το ζητησεις ωραια και με τροπο...... δουλευεις για εσενα ....... μην του πεις με κανενα τροπο οτι δεν τα παει καλα στο κρεβατι..... μην βαζεις μπαρουτι και κρατας τον αναπτηρα ετοιμη να ανατιναξεις τη σχεση σου........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Θα κανω τον εξης συλλογισμο....... υποθετω πως ειμαι αντρας και εχω μια σταθερη σχεση με μια ομορφη,μορφωμενη κοπελα την οποια σεβομαι, εχουμε τους κοινους μας φιλους και περναμε καλα και την θελω για στηριγμα μου, να μου μαγειρευει και να μου κανει και στο μελλον παιδια....... αλλα στο κρεβατι δεν ειναι και πολυ καλη.............Τι κανω?

σεκς στον πάγκο της κουζίνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Επιμενω στο να μην πεις στον αλλο οτι κανει κακο σεξ..... και να μην το συζητησεις ανοιχτα μαζι του λες και συζητατε το προγραμμα των καλοκαιρινων σας διακοπων....ή τον τροπο για την επιλυση της οικονομικης κρισης.....
Εαν οντως θελεις να κανεις κατι για να βοηθησεις.....
......αγορασε πιο καλα εσωρουχα..... δοκιμασε να πας σε ενα sex shop.... να δεις μια τσοντα μαζι του.....οχι ομως οτι να ναι......οπου ο αντρας κανει τα πραγματα που θελεις να σου κανει εσενα το αγορι σου.....ε τοτε θα το πιασει το νοημα το αγορι..... πες του μαλιστα οτι αυτα τα παιχνιδακια σε αναβουν.... ετσι ειναι πιο κομψο...μιλα του πιο ερωτικα...... κολακεψε τον για να του ανεβασεις το ηθικο.......ανεβασε τον τον ανθρωπο.....μην τον ξενερωνεις με μπλα μπλα.......εαν εχει προβληματα στη δουλεια του ή σε αλλους τομεις το τελευταιο που θελει ειναι γκρινια για το σεξ.........κανε του μια εκπληξη με ενα νεο φορεμα σου.... βγαλε τον καπου εξω για να τον αποπλανησεις......το γυναικειο μυαλο πρεπει να δουλευει......γινε μια χαδιαρα γατουλα .... αλλα απο μεσα να εισαι τιγρης..... μιαου μιαου.......φτιαξε του ενα ωραιο δειπνο..... με κερακια .... α και μεθυσε τον ωστε να χαλαρωσει οχι ομως να ξεραθει .....βαλε μια ψηλη γοβα.....ανοιξε μια σαμπανια..... αισθησιακη μουσικη ..... κατι για να τον αναστατωσεις......
....αυτα δουλευουν..... η ειλικρινεια δεν δουλευει...... ειναι οπως η πολιτικη........εαν οι πολιτικοι μας ελεγαν την αληθεια θα καθομασταν να τους ψηφιζουμε????? ......μας παραμυθιαζουν και πετυχαινουν το σκοπο τους....... εαν θελεις να παρεις αυτο που επιθυμεις..... πρεπει να το ζητησεις ωραια και με τροπο...... δουλευεις για εσενα ....... μην του πεις με κανενα τροπο οτι δεν τα παει καλα στο κρεβατι..... μην βαζεις μπαρουτι και κρατας τον αναπτηρα ετοιμη να ανατιναξεις τη σχεση σου........

Δεν είπα ουτε να μην ειμαστε αισθησιακες, ουτε να μην τους αποπλανηνουμε,ειμαι πολυ υπερ σε ολα αυτα που εθεσες, αλλα ουτε να προσπαθουμε μονες μας να διορθωσουμε τα πραγματα. Εμεις μπορει να νομιζουμε οτι εκεινος δεν ειναι καλος στο κρεβατι και αυτος ομως μπορει να εχει την ιδια εντυπωση για μας. Μπορει να μην εχουμε βρει ο ενας τα κουμπια του αλλου βρε αδερφε. Δεν σου ειπα να του πεις καταμουτρα κατι τετοιο, ουτε να αρχισεις την κρεβατομουρμουρα, αλλα την ωρα οπως ειπες και εσυ που θα εχετε βγει εξω και θα φορας τα καινουρια σου εσωρουχα, τις γοβες και ολα αυτα, να του πετας σεξουαλικα υπονοουμενα τι θελεις να σου κανει, ετσι θα σου πει και αυτος απο την πλευρα του τι του αρεσει και ολα θα κυλησουν απο μονα τους. Αυτο μπορει να γινει και ευκολοτερα, με σεξουαλικα μηνυματα, αλλα και βγαινοντας για ενα ποτο και φερνοντας την συζητηση προς την συγκεκριμενη κατευθυνση... Να σαι σιγουρη πως αν ξερεις να ελιχθεις και δεν πας ντουγρου να τον προσβαλεις και θα καταφερεις να εχει μαθει μερικα απο τα κουμπια σου, αλλα και θα τον εχεις κανει τουρμπο...:redface::P

Οσο για την ειλικρινεια, δηλαδη τωρα που οι πολιτικοι σε παραμυθιαζουν θες να μου πεις πως δεν το καταλαβαινεις? Ετσι, θα συμβαινει και στο σεξ! Ποσο πια θα προσποιησε? Καποια στιγμη σιγουρα θα το καταλαβει, ασε που δεν βρισκω τον λογο να το κανεις!

Δεν δουλευεις μονο για σενα αλλα και για τους δυο, στην περιπτωση που μιλαμε για σχεση, τα διαχωρισα στο προηγουμενο ποστ μου, αλλιως δεν παλευεις καθολου...

Τελος, μπαρουτι βάζεις οσο δεν λες αυτο που αισθάνεσαι, γιατι καταπιεζεις πρωτα απόλα τον εαυτο σου και κατ επεκταση ξεσπας και στον συντροφο σου, ο οποιος δεν θα φταιει αφου εσυ δεν θα του χεις εξηγησει τι ακριβως συμβαινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παρατηρω πως καποιες κοπελες ζουν σε ενα ωραιο ροζε συννεφακι.....σε ενα δικο τους κοσμο.....
μηπως εισαι μια απ αυτες , απλά οχι σε ροζ συννεφακι, αλλά σε συννεφακι πριγγκηπισσας ; Γιατι το λεω ; Δες παρακατω.

Θα κανω τον εξης συλλογισμο....... υποθετω πως ειμαι αντρας και εχω μια σταθερη σχεση με μια ομορφη,μορφωμενη κοπελα την οποια σεβομαι, εχουμε τους κοινους μας φιλους και περναμε καλα και την θελω για στηριγμα μου, να μου μαγειρευει και να μου κανει και στο μελλον παιδια....... αλλα στο κρεβατι δεν ειναι και πολυ καλη.............Τι κανω? Θα την ειχα για σχεση και παραλληλα θα ψαχνομουν για καμια ξεπετα απο διαφορα μερη......για να περασω καλα και να δοκιμασω κατι διαφορετικο.....Δεν θα χαλουσα μια τοσο καλη σχεση για καλο σεξ τη στιγμη που θα ειχα και τα δυο....απο διαφορετικα ατομα...... Πιστεψτε με οι αντρες δεν ειναι τοσο ειλικρινεις σε αυτα.....
Ενω οι γυναικες κανουν το αντιθετο και ειναι ειλικρινεις ; Στην πονηρια, και στο "multitasking" μας τρωτε μακράν. Απλά εσεις ειστε τοσο καλυτερες που δε σας "πιανουν" στα πρασσα τοσο συχνα.

Ενω εαν ειμαι γυναικα θα παω να του μιλησω ειλικρινα και να του πω τι? Πως πρεπει να κραταει πιο πολυ κατα τη διαρκεια του σεξ? θα του παρω δωρο στα γενεθλια του το kama soutra? θα του πω τι μου εκανε ο πρωην μου και εφτανα στον 7ο ουρανο? Απορω ποια γυναικα θα λυσει αυτο το θεμα με τη συζητηση....
Γιατι συζητας μονο το ενα ή μονο το αλλο ; Και τα 2 δε γινεται ; :confused:

Εγω προσωπικα εαν ο αλλος δεν τα παιρνει ευκολα δεν καθομαι να ασχοληθω και πολυ μαζι του εκτος εαν οντως ειναι κατι το ιδιαιτερο και εχει προοπτικες να καταλαβει και να δουλεψει για να εχω ενα χαμογελο στο προσωπο μου.....Δεν θεωρω ευγενικο να του μιλησω για αυτο.... ασε καμια αλλη να ασχοληθει μαζι του και οταν τον εκπαιδευσει εδω ειμαστε παλι.....θα τα ξαναπουμε......
Ωραια νοοτροπια. Λες και εισαι η βασιλλισσα του σεξ. Κατεβα απο το καλαμι καλυτερα. Αν ολοι σκεφτονταν ετσι, θα ειχαν σχεση μονο οσοι τυχαια συνεβενε να ειναι στο ιδιο επιπεδο στο σεξ. Και επισης...δε θα υπηρχε το "να ασχοληθει αλλη μαζι του και οταν τον εκπαιδευσει (τι ειναι σκυλος ; )", αφου ολες θα σκεφτονταν σαν εσενα...Ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις κατσει να σκεφτεις πως θα νιωσεις αν στο πει και στο κανει ενας αντρας σε σενα αυτο. Να σε παρατησει δλδ επειδη σε θεωρει ξενερωτη ή ασχετη ή οτι δεν το κατεχεις το σεξ.

ασε που εαν πεις σε αντρα οτι δεν τα παει και τοσο καλα σε αυτον τον τομεα θα αποκτησει ανασφαλειες...ή μαλλον μεσα στις επομενες μερες θα σε στειλει .... ποια εισαι εσυ που θα του πεις πως δεν ειναι καλος? χαχαχαχαχαχαχα και ας μην ξερει τι του γινεται....ασε που μπορει να κατεβει με φιλους σε διαφορα υποπτα μερη και να δοκιμασει με αλλη για επιβεβαιωση του ανδρισμου του......
Εξαρταται πως θα το προσεγγισεις το θεμα. Αν εισαι κουτσουρο και του το πεις ακομψα και αναισθητα, φυσικα και θα εχει κακο αποτελεσμα. Τροπο θελουν ολα.

Επισης αυτο το ντομπρα δεν μου αρεσε.... εαν γυρισει αντρας και μου πει πως δεν ειμαι καλη στο κρεβατι...,,,,,θα του ριξω σφαλιαρα.... μπορει ετσι να την βρισκει πιο καλα το αγορι μου με χαστουκια.........και στην τελικη εαν δεν περναει καλα ας ψαξει αλλου για καλυτερα ....... δεν τον εχω παντρευτει κιολας.....
Χαχαχα,...και πριν λιγο ελεγες οτι οι ανδρς θα σου απαντουσαν "ποια εισαι εσυ που θα του πεις πως δεν ειναι καλος"..και συ θα του εριχνες χαστουκι και θα τον εστελνες ! Σορυ αλλά το κειμενο σου με τσαντισε και γελαω με την υποκρισια που υπαρχει απο τη μια στην επομενη παραγραφο σου. Δλδ, seriously...get your shit together girl. Και θα το ξαναπω. Κατεβα απο το καλαμι. Θα σε ωφελησει.

Απλα αυτα τα λενε καποιοι στις κοπελες τους για να τις κανουν να νιωθουν μεικονεκτικα και να τις εχουν στο χερι.....Θα σου πουν αααα ο φιλος μου ο Χ με την κοπελα του την Μ το κανουν χωρις προφυλακτικο και ειναι καλυτερο... και εγω με την κοπελα που ειχα πιο πριν το καναμε χωρις προφυλαξεις.....ειναι καλυτερο ετσι.....μονο εσυ εισαι στριμμενη....... Ανοησιες.... εαν μεινεις εγγυος ή κολλησεις κατι μετα εσυ θα τραβας το ζορι.... Αυτο ειναι ενα απλο παραδειγμα για το τι μπορει να ακουσεις..... Η καθε κοπελα που ξερει τη δυναμη της και σεβεται τον εαυτο της προσεχει τον εαυτο της και δεν καθεται να ακουει τι θα της πει ο αλλος...... Εχει κριση και ξερει τι ειναι σωστο για την ιδια.....και οχι για τον εκαστοτε φιλο της......
Εδω εχεις δικιο. Και να πω οτι υπαρχει και το αντιστροφο. Να μη θελει η γυναικα το προφυλακτικο. (καλα, και ποιος το θελει...αλλά καταλαβατε τι εννοω). Ναι...υπαρχει κι αυτο.

Το πιο σωστο ειναι να μαζευεις τα κουβαδακια σου και να πηγαινεις στον επομενο....η πολυ ειλικρινεια κανει κακο μερικες φορες.....και το ιδιο ισχυει και για τους αντρες.....
Εαν κανετε μια ερευνα στο διαδικτυο θα μαθετε πως η Top φαντασιωση μεγαλου ποσοστου ανδρων ειναι το να κανουν σεξ με δυο γυναικες... ποσες απο εσας ειναι ετοιμες να ακουσουν τον ειλικρινη φιλο τους να τους ζηταει να κανουν ενα τριο με μια αλλη κοπελα?.........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Θα σας πεσει το μαλλι......
Δλδ...επειδη ζειτε στον κοσμο σας, προτεινεις αντι να ερθετε back to planet earth, να χαλατε μια σχεση που μπορει να ειχε πιθανοτητες, μεχρι να βρειτε καποιον που να ειναι εξισου στον κοσμο του ;

Επιμενω στο να μην πεις στον αλλο οτι κανει κακο σεξ..... και να μην το συζητησεις ανοιχτα μαζι του λες και συζητατε το προγραμμα των καλοκαιρινων σας διακοπων....ή τον τροπο για την επιλυση της οικονομικης κρισης.....
Ψυχολογοι και σεξλογοι διαφωνουν μαζι σου. Αλλά ειπαμε...εσυ εισαι η βασιλλισσα του σεξ, τι να μας πουν κι αυτοι με τα πτυχιακια τις εμπειριες,μαρτυριες,εργασιες και ερευνες τους σε πολλα ατομα...:whistle:

Εαν οντως θελεις να κανεις κατι για να βοηθησεις.....
......αγορασε πιο καλα εσωρουχα..... δοκιμασε να πας σε ενα sex shop.... να δεις μια τσοντα μαζι του.....οχι ομως οτι να ναι......οπου ο αντρας κανει τα πραγματα που θελεις να σου κανει εσενα το αγορι σου.....ε τοτε θα το πιασει το νοημα το αγορι..... πες του μαλιστα οτι αυτα τα παιχνιδακια σε αναβουν.... ετσι ειναι πιο κομψο...μιλα του πιο ερωτικα...... κολακεψε τον για να του ανεβασεις το ηθικο.......ανεβασε τον τον ανθρωπο.....μην τον ξενερωνεις με μπλα μπλα.......εαν εχει προβληματα στη δουλεια του ή σε αλλους τομεις το τελευταιο που θελει ειναι γκρινια για το σεξ.........κανε του μια εκπληξη με ενα νεο φορεμα σου.... βγαλε τον καπου εξω για να τον αποπλανησεις......το γυναικειο μυαλο πρεπει να δουλευει......γινε μια χαδιαρα γατουλα .... αλλα απο μεσα να εισαι τιγρης..... μιαου μιαου.......φτιαξε του ενα ωραιο δειπνο..... με κερακια .... α και μεθυσε τον ωστε να χαλαρωσει οχι ομως να ξεραθει .....βαλε μια ψηλη γοβα.....ανοιξε μια σαμπανια..... αισθησιακη μουσικη ..... κατι για να τον αναστατωσεις......
Ολα αυτα που λες ειναι καλα, και ειναι τα πρωτα που θα κανεις. Αυτο δε σημαινει οτι δε μπορεις να περνας εμμεσα και με τροπο, καποιες ιδεες και προτιμησιες σου, ή ακομα και να κουβεντιασεις ενα θεμα σε ασχτη φαση. Απλά προφανως εσυ δεν ξερεις τον τροπο και γιαυτο προτεινεις να μην ασχοληθει και κανενας αλλος. Καποια που θα το εχει πετυχει, προφανως θα προτεινει και τα 2. ;)

....αυτα δουλευουν..... η ειλικρινεια δεν δουλευει...... ειναι οπως η πολιτικη........εαν οι πολιτικοι μας ελεγαν την αληθεια θα καθομασταν να τους ψηφιζουμε????? ......μας παραμυθιαζουν και πετυχαινουν το σκοπο τους....... εαν θελεις να παρεις αυτο που επιθυμεις..... πρεπει να το ζητησεις ωραια και με τροπο...... δουλευεις για εσενα ....... μην του πεις με κανενα τροπο οτι δεν τα παει καλα στο κρεβατι..... μην βαζεις μπαρουτι και κρατας τον αναπτηρα ετοιμη να ανατιναξεις τη σχεση σου........
Αρα ζεις στο συννεφακι σου συνηδειτα, επειδη δεν εισαι ικανη να το διευθετησεις και να πας το σεξ στο επομενο επιπεδο. Οποτε τελικά διαλυεις τη σχεση και πας σε αλλην ! Αν στη ζωη σου παιρνεις παραδειγμα τους πολιτικους, βρασε ρυζι ! Σε πληροφορω πως η ειλικρινεια δεν εχει καν χρησημοποιηθει στην πλειοψηφια του κοσμου ανα τους αιωνας. Και βλεποντας πως ειναι οι σχεσεις μεχρι σημερα, το σιγουρο ειναι οτι η απουσια της και το παραμυθιασμα ειναι που δε δουλευουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Ειμαι πανω σε ενα ωραιο ροζε συννεφακι...... ολες οι γυναικες ειμαστε....και οι αντρες ειναι σε μπλε συννεφακια.....ομως προσπαθω να περναω καλα και δεν μενω με καποιον που με χαλαει....οχι επειδη ειμαι σκληρη γυναικα αλλα επειδη πλεον δεν προσποιουμαι τιποτα στο σεξ και για κανενα.....ηδη προσποιουμαι στην επαγγελματικη μου ζωη καθημερινα....δεν χρειαζεται να το εχω στις προσωπικες μου στιγμες...σιγουρα και εσεις στο σχολειο σας η στη σχολη σας ακουτε ενα σωρο ανοησιες αλλα δεν μπορειτε να κανετε κατι αλλο απο το να συνεχιζετε ... αλλα δεν υποκρινεστε και στη προσωπικη σας ζωη....τουλαχιστον οχι και στο κρεβατι..... ειναι κριμα.....
Εχω φαει τα χαστουκια μου και τις χυλοπιτες μου οπως ολοι μας..c est la vie... οπως λενε και οι Γαλλοι....τι να κανουμε ... συμβαινει και στις καλυτερες των οικογενειων.... και οταν λεω τα παθηματα μου στις φιλες μου παντα γελανε και γελαω και εγω και εχουμε και κατι να συζηταμε.....
Επισης μια και που το λες....εχω ντυθει πριγκιπισσα με μικρη τιαρα και μαυρο μακρυ φορεμα και εβαζα τον αντρα να μου γλυφει τις γοβες , να με αποκαλει κυρια και πολλα αλλα.......αχ ειναι αλλο πραγμα να το ζεις..... καποια στιγμη θα πρεπει ολες οι κοπελες να το δοκιμασουν.... ηταν πολυ ωραια εμπειρια.....και καθολου βαρετη.... ειχε πολυ γουστο....
Κοριτσια εκει εξω ... τα αγορια ειναι ωραια.... περαστε ευχαριστα μαζι τους και μην ανησυχειτε τι θα πουν και πως θα σας αντιμετωπισουν... υπαρχουν πολλοι αντρες εκει εξω να σας ικανοποιησουν .... αυτη ειναι η δουλεια ενος αρσενικου..... και εαν με καποιον αντρα κατι δεν παει καλα.... δεν πειραζει θα βρειτε εναν πιο ωραιο πιο ευγενικο και λιγοτερο στριμμενο .....μην στεναχωριεστε για τα μικρα πραγματα....την υγεια σας να εχετε και ολα θα πανε καλα....και οι γονεις σας σας αγαπανε και οι φιλοι σας σας συμπαθουν και δεν θα καταστραφει ο κοσμος απο μια κακη σχεση..... να εχουμε αυτοπεποιθηση..... γιατι ειμαστε κουκλες..... και ψωνια και σουπερ γυναικες......
Αχ και πραγματικα μου αρεσει να τσαντιζονται τα αρσενικα.... γουσταρω πολυ.... χαχαχαχαχαχα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ειμαι πανω σε ενα ωραιο ροζε συννεφακι...... ολες οι γυναικες ειμαστε....και οι αντρες ειναι σε μπλε συννεφακια.....ομως προσπαθω να περναω καλα και δεν μενω με καποιον που με χαλαει....οχι επειδη ειμαι σκληρη γυναικα αλλα επειδη πλεον δεν προσποιουμαι τιποτα στο σεξ και για κανενα.....ηδη προσποιουμαι στην επαγγελματικη μου ζωη καθημερινα....δεν χρειαζεται να το εχω στις προσωπικες μου στιγμες...σιγουρα και εσεις στο σχολειο σας η στη σχολη σας ακουτε ενα σωρο ανοησιες αλλα δεν μπορειτε να κανετε κατι αλλο απο το να συνεχιζετε ... αλλα δεν υποκρινεστε και στη προσωπικη σας ζωη....τουλαχιστον οχι και στο κρεβατι..... ειναι κριμα.....

Οχι δεν ζουμε ολοι σε συννεφακια...

Εχεις ενα δικιο, μικρο μεν αλλα δικιο, οσον αφορα την υποκρισια...

Αλλα η ζωη δεν ειναι μονο να περνας καλα... Δεν ειναι μονο ο ο αφρος στην θαλασσα αλλα και τα πιο βαθια νερα... Κι εκει αρχιζει το καλο... Κι αυτο το χανεις με αυτη την αντιμετωπισει...

Εχω φαει τα χαστουκια μου και τις χυλοπιτες μου οπως ολοι μας..c est la vie... οπως λενε και οι Γαλλοι....τι να κανουμε ... συμβαινει και στις καλυτερες των οικογενειων.... και οταν λεω τα παθηματα μου στις φιλες μου παντα γελανε και γελαω και εγω και εχουμε και κατι να συζηταμε.....

Μαλλον δεν εχεις ξεπερασει οσο λες τα παθηματα σου... Φωναζει απο τον τροπο αντιμετωπισης σου...

Επισης μια και που το λες....εχω ντυθει πριγκιπισσα με μικρη τιαρα και μαυρο μακρυ φορεμα και εβαζα τον αντρα να μου γλυφει τις γοβες , να με αποκαλει κυρια και πολλα αλλα.......αχ ειναι αλλο πραγμα να το ζεις..... καποια στιγμη θα πρεπει ολες οι κοπελες να το δοκιμασουν.... ηταν πολυ ωραια εμπειρια.....και καθολου βαρετη.... ειχε πολυ γουστο....
Κοριτσια εκει εξω ... τα αγορια ειναι ωραια.... περαστε ευχαριστα μαζι τους και μην ανησυχειτε τι θα πουν και πως θα σας αντιμετωπισουν... υπαρχουν πολλοι αντρες εκει εξω να σας ικανοποιησουν .... αυτη ειναι η δουλεια ενος αρσενικου..... και εαν με καποιον αντρα κατι δεν παει καλα.... δεν πειραζει θα βρειτε εναν πιο ωραιο πιο ευγενικο και λιγοτερο στριμμενο .....μην στεναχωριεστε για τα μικρα πραγματα....την υγεια σας να εχετε και ολα θα πανε καλα....και οι γονεις σας σας αγαπανε και οι φιλοι σας σας συμπαθουν και δεν θα καταστραφει ο κοσμος απο μια κακη σχεση..... να εχουμε αυτοπεποιθηση..... γιατι ειμαστε κουκλες..... και ψωνια και σουπερ γυναικες......
Αχ και πραγματικα μου αρεσει να τσαντιζονται τα αρσενικα.... γουσταρω πολυ.... χαχαχαχαχαχα......


Αχ... Αυτο θα πει ροζ συννεφακι... Αυτο θα πει την εχω δει Barbie... [...]

Ψαχνεις για εκδικιση... Τωρα γιατι θες να εκδικηθεις ολο τον κοσμο μονο εσυ το ξερεις...

Οχι δεν ειναι οι αντρες για να ικανοποιουν τις γυναικες... Ουτε και το αντιθετο... Οι μεν υπαρχουν για να αλληλοσυμπληρωνουν τους δε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Δεν ειναι ολοι σε συννεφακια. Υπαρχει κοσμος, αντρες και γυναικες που πατανε στο εδαφος. Σορυ που στο χαλαω..
2. Δεν ειπαμε να προσποιουμαστε. Δε θα μπορουσαμε αλλωστε, αφου υποστηριζουμε την ειλικρινεια...
3. Δεν παμε ολοι σχολειο, ή σχολή. Το στεκι εχει σχετικά μεγαλο μεοσ ορο ηλικιας μελων.
4. Αλλο το να δοκιμαζεις στο σεξ ενα σεναριο ρολων οπως αυτο που περιεγραψες, και αλλο να το υοθετεις σαν νοοτροπια στα σοβαρα, και να καβαλας καλαμι.
5. Επισης δεν αρεσουν σε ολους τα ιδια, οπότε ειναι ακυρο το "θα σας αρεσει'.


... υπαρχουν πολλοι αντρες εκει εξω να σας ικανοποιησουν .... αυτη ειναι η δουλεια ενος αρσενικου.....
:lol: Γελαω για να μην τσαντιστω. Τετοιες νοοτροπιες κανουν κακο στις οποιουδηποτε ειδους σχεσεις μεταξυ των φυλλων. Κριμα..Μαλιστα, τοσο που το τονιζεις, δινεις την εντυπωση οτι στο σεξ δεν κανεις και τιποτα ιδιαιτερο για να ικανοποιησεις τον ανδρα, αλλά τον βαζεις να τα κανει ολα αυτος και τα περιμενεις ολα απα αυτον. Και αν καταφερει να ικανοποιησει την βασιλλισσα, τον κρατας. Ε ρε σφαλιαρα που θελετε μερικες !

και εαν με καποιον αντρα κατι δεν παει καλα.... δεν πειραζει θα βρειτε εναν πιο ωραιο πιο ευγενικο και λιγοτερο στριμμενο
...βεβαια....γιατι αν κατι δε παει καλα οπωσδηποτε φταιει αυτος γιατι ειναι στριμμενος....οτι να ναι...ακομα και γυναικες παραδεχονται οτι οι ιδιες ειναι οι δυσκολες και στριμενες και οτι το να ικανοποιησεις εναν αδρα ειναι σχετικα ευκολο, και σιγουρα πιο ευκολο απο τη γυναικα.

.....μην στεναχωριεστε για τα μικρα πραγματα....την υγεια σας να εχετε και ολα θα πανε καλα....και οι γονεις σας σας αγαπανε και οι φιλοι σας σας συμπαθουν και δεν θα καταστραφει ο κοσμος απο μια κακη σχεση..... να εχουμε αυτοπεποιθηση..... γιατι ειμαστε κουκλες..... και ψωνια και σουπερ γυναικες......
Αχ και πραγματικα μου αρεσει να τσαντιζονται τα αρσενικα.... γουσταρω πολυ.... χαχαχαχαχαχα.....
.
Μεχρι τα υπογραμισμενα καλα το πηγαινες...μετά του δωσες μια και το ριξες στο χαντακι !

Με τετοια μυαλα...πως μετα οι ανδρες να μην προσπαθουν να σας εκμεταλλευτουν πριν τους εκμεταλευτειτε εσεις...ωραια τα κανατε...Γιατι στο παιδι σου μεθαυριο, αυτα θα του λες...και θα βγει και θα κανει κακο σε καποια αγορια ή ανδρες...οι οποιοι με τη σειρα τους θα κανουν σε αλλες γυναικες κ.ο.κ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως, η αλήθεια είναι πως αν δεν υπάρχει η λεγόμενη χημεία στο κρεβάτι, ό,τι και να κάνεις, αποκλείεται να την αποκτήσεις. Σίγουρα θα βελτιώσεις κάπως την κατάσταση, αλλά δεν θα την τελειοποίησεις. Και τότε παίζει ρόλο πόσο σημαντικό είναι το σεξ για σένα, οπότε αναλόγως πράττεις.

Κι αυτό το λέω μέσα από την εμπειρία μου: έχω προσπαθήσει για 4 χρόνια να βελτιώσω το σεξουαλικό κομμάτι μιας κατά τα άλλα, αρκετά ικανοποιητικής σχέσης, αλλά κατάφερα ελάχιστα. Το είχα διαισθανθεί από την αρχή πως δεν το πολυείχαμε, αλλά επέμεινα μέχρις εσχάτων. (Μη με ρωτήσετε πως το ήξερα, απλά το ήξερα. Όπως ήξερα και σε άλλη περίπτωση πως το είχαμε αν περιμένω λίγο ..κι όντως το βρήκαμε μετά από ελάχιστη δική μου προσπάθεια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eφοσον μιλαμε για μια σχεση που παει καλα σε ολα, πιθανοτατα θα υπαρχει μια χημεια γενικοτερα. Τουλαχιστον εγω αυτα που ειπα τα ειπα με την προυποθεση οτι οτι δεν υπαρχει χημεια, αλλά οτι για αλλους λογους το σεξ δεν ειναι οσο ικανοποιητικο θελουμε.

Βεβαια πολυς κοσμος μου φαινεται οταν λεει χημεια, εννοει κατι ευρυτερο και συμπεριλαμβανει και τις γνωσεις εμπειριες, τροπο προσεγγισης κλπ, οπότε τοτε συμφωνω με αυτο που λες Ντινα, γιατι τοτε θα φανει γρηγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ειμαι πανω σε ενα ωραιο ροζε συννεφακι...... ολες οι γυναικες ειμαστε....και οι αντρες ειναι σε μπλε συννεφακια.....ομως προσπαθω να περναω καλα και δεν μενω με καποιον που με χαλαει....οχι επειδη ειμαι σκληρη γυναικα αλλα επειδη πλεον δεν προσποιουμαι τιποτα στο σεξ και για κανενα.....ηδη προσποιουμαι στην επαγγελματικη μου ζωη καθημερινα....δεν χρειαζεται να το εχω στις προσωπικες μου στιγμες...σιγουρα και εσεις στο σχολειο σας η στη σχολη σας ακουτε ενα σωρο ανοησιες αλλα δεν μπορειτε να κανετε κατι αλλο απο το να συνεχιζετε ... αλλα δεν υποκρινεστε και στη προσωπικη σας ζωη....τουλαχιστον οχι και στο κρεβατι..... ειναι κριμα.....
Κατ αρχάς στο στεκι δεν υπάρχουν μονο μαθητες και φοιτητες αλλα αποτελειται οπως ειπωθηκε παραπανω και απο μεγαλυτερα ατομα. Δεν σου ειπε κανεις να προσποιησε αλλα να πεις την αληθεια στον συντροφο σου, εσυ ανεφερες πως με τεχνασματα δικα σου προσπαθεις να βρεις την λυση, αλλιως τον σουταρεις( αν δεν το κανεις απο την αρχη)...


Επισης μια και που το λες....εχω ντυθει πριγκιπισσα με μικρη τιαρα και μαυρο μακρυ φορεμα και εβαζα τον αντρα να μου γλυφει τις γοβες , να με αποκαλει κυρια και πολλα αλλα.......αχ ειναι αλλο πραγμα να το ζεις..... καποια στιγμη θα πρεπει ολες οι κοπελες να το δοκιμασουν.... ηταν πολυ ωραια εμπειρια.....και καθολου βαρετη.... ειχε πολυ γουστο....
Δεν θα θελα να το δοκιμασω πρώτον γιατι τον ανδρα δεν τον θεωρώ ούτε δουλο μου αλλα και ουτε τον μ@λ@κ@ που θα τον βαλω να μου γλυψει τα ποδια. Αλλο αν θελει να το κανει απο μονος του, αλλα και παλι μπορι να ξενερωσω λιγο απο την αποψη οτι θα χαθει στα ματια μου η αποκαλουμενη κοινως βαρβατιλα...:P Τον αντρα τον θελω διπλα μου κολώνα οχι να κανει οτι του λεω... Σε λιγο θα μας πεις να τον εχεις και καλη νοικοκυρουλα μεσα στο σπιτι...

Κοριτσια εκει εξω ... τα αγορια ειναι ωραια.... περαστε ευχαριστα μαζι τους και μην ανησυχειτε τι θα πουν και πως θα σας αντιμετωπισουν... υπαρχουν πολλοι αντρες εκει εξω να σας ικανοποιησουν .... αυτη ειναι η δουλεια ενος αρσενικου.....
:mad: Παρόλο που δεν ειμαι ανδρας διαβαζοντας κατι τετοιο εξοργηστηκα! Αυτα ακουν οι ανδρες και ριχνουν μετα το κερατο της ζωης τους και εχουν τετοια συμπεριφορα απεναντι στις γυναικες... Οι ανδρες δεν δημιουργηθηκαν για να ικανοποιουν εμας, αλλα ουτε εμεις για να ικανοποιουμε εκεινους! Υπαρχει μια ισοτητα!!?!!

και εαν με καποιον αντρα κατι δεν παει καλα.... δεν πειραζει θα βρειτε εναν πιο ωραιο πιο ευγενικο και λιγοτερο στριμμενο
Αντρες μην ανησυχειτε!! Αν με καποια δεν παει καλα μην φοβηθητε, υπαρχουν εκει εξω γυναικες που ειναι λιγοτερο στριμμενες:D:P Παντα ισχυει και το αντιθετο μην το ξεχναμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κακό sex μόνο κακοί άνθρωποι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Επιμενω στο να μην πεις στον αλλο οτι κανει κακο σεξ..... και να μην το συζητησεις ανοιχτα μαζι του λες και συζητατε το προγραμμα των καλοκαιρινων σας διακοπων....ή τον τροπο για την επιλυση της οικονομικης κρισης.....
Εαν οντως θελεις να κανεις κατι για να βοηθησεις.....
......αγορασε πιο καλα εσωρουχα..... δοκιμασε να πας σε ενα sex shop.... να δεις μια τσοντα μαζι του.....οχι ομως οτι να ναι......οπου ο αντρας κανει τα πραγματα που θελεις να σου κανει εσενα το αγορι σου.....ε τοτε θα το πιασει το νοημα το αγορι..... πες του μαλιστα οτι αυτα τα παιχνιδακια σε αναβουν.... ετσι ειναι πιο κομψο...μιλα του πιο ερωτικα...... κολακεψε τον για να του ανεβασεις το ηθικο.......ανεβασε τον τον ανθρωπο.....μην τον ξενερωνεις με μπλα μπλα.......εαν εχει προβληματα στη δουλεια του ή σε αλλους τομεις το τελευταιο που θελει ειναι γκρινια για το σεξ.........κανε του μια εκπληξη με ενα νεο φορεμα σου.... βγαλε τον καπου εξω για να τον αποπλανησεις......το γυναικειο μυαλο πρεπει να δουλευει......γινε μια χαδιαρα γατουλα .... αλλα απο μεσα να εισαι τιγρης..... μιαου μιαου.......φτιαξε του ενα ωραιο δειπνο..... με κερακια .... α και μεθυσε τον ωστε να χαλαρωσει οχι ομως να ξεραθει .....βαλε μια ψηλη γοβα.....ανοιξε μια σαμπανια..... αισθησιακη μουσικη ..... κατι για να τον αναστατωσεις......
....αυτα δουλευουν..... η ειλικρινεια δεν δουλευει...... ειναι οπως η πολιτικη........εαν οι πολιτικοι μας ελεγαν την αληθεια θα καθομασταν να τους ψηφιζουμε????? ......μας παραμυθιαζουν και πετυχαινουν το σκοπο τους....... εαν θελεις να παρεις αυτο που επιθυμεις..... πρεπει να το ζητησεις ωραια και με τροπο...... δουλευεις για εσενα ....... μην του πεις με κανενα τροπο οτι δεν τα παει καλα στο κρεβατι..... μην βαζεις μπαρουτι και κρατας τον αναπτηρα ετοιμη να ανατιναξεις τη σχεση σου........

απορώ γιατί αυτό πήρε 4 αρνητικές ψήφους. Μια χαρά τα λέει, συμφωνώ, είναι γελοίο να συζητάς για σεξ. Το θέμα είναι να αλλάζεις τα πράγματα, πράξεις, όχι λόγια και θεωρίες, και πράγματι οι περισσότερες γυναίκες ζουν σε ροζ συννεφάκια, -συμφωνώ και σε αυτό- και οι πλέον σκληροπηρυνικές τάχα προοδευτικές τρομάζεις από τη μούχλα τους και τις καθυστερημένες απόψεις τους αν ζήσεις λίγο μαζί τους. Φυσικά δεν είναι όπως είπε και ο Λόριεν όλες στα συννεφάκια. Δίκιο έχει η lady και όταν έγραψε για σχολές και σχολεία, γιατί το πήρατε αρνητικά αυτό ; ψέμματα είναι ; έχουμε και γέρους πάντως εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
απορώ γιατί αυτό πήρε 4 αρνητικές ψήφους. Μια χαρά τα λέει, συμφωνώ, είναι γελοίο να συζητάς για σεξ. Το θέμα είναι να αλλάζεις τα πράγματα, πράξεις, όχι λόγια και θεωρίες, και πράγματι οι περισσότερες γυναίκες ζουν σε ροζ συννεφάκια, -συμφωνώ και σε αυτό- και οι πλέον σκληροπηρυνικές τάχα προοδευτικές τρομάζεις από τη μούχλα τους και τις καθυστερημένες απόψεις τους αν ζήσεις λίγο μαζί τους. Φυσικά δεν είναι όπως είπε και ο Λόριεν όλες στα συννεφάκια. Δίκιο έχει η lady και όταν έγραψε για σχολές και σχολεία, γιατί το πήρατε αρνητικά αυτό ; ψέμματα είναι ; έχουμε και γέρους πάντως εδώ.
Eγω δεν εβαλα απλα αρνητικη, το δικαιολογησα κιολας. Το 1/3 απ αυτα που ειπε ηταν σωστα. Αλλά τα υπολοιπα ηταν τοσο τραγικα λαθος, που απορω πως δεν πηρε κι αλλες αρνητικες βασικα...Μη ξεχνας οτι δεν ειπε μονο οσα εβαλες στην παραθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Eγω δεν εβαλα απλα αρνητικη, το δικαιολογησα κιολας. Το 1/3 απ αυτα που ειπε ηταν σωστα. Αλλά τα υπολοιπα ηταν τοσο τραγικα λαθος, που απορω πως δεν πηρε κι αλλες αρνητικες βασικα...Μη ξεχνας οτι δεν ειπε μονο οσα εβαλες στην παραθεση...

μια χαρά τα λέει σε όλα, βρίσκω πολύ ειλικρινή όσα γράφει ως τώρα ((((αυτό το προφίλ....)))

οι περισσότερες είναι σιγανοπαπαδιές, σοβαροφανείς ή φαρισαίες ψεύτρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μια χαρά τα λέει σε όλα, βρίσκω πολύ ειλικρινή όσα γράφει ως τώρα ((((αυτό το προφίλ....)))
Θα κανω πως δε το διαβασα αυτο...Παντως δεν ειδα να σχολιαζεις οτιδηποτε απο τα ποστ που τεκμηριωνουν γιατι ΔΕ τα λεει καλα, και μαλιστα λεει πολλα τραγικα...

οι περισσότερες είναι σιγανοπαπαδιές, σοβαροφανείς ή φαρισαίες ψεύτρες
Δλδ εσυ για να αποφυγεις αυτες....αντι να προτιμας σοβαρα ατομα, προτιμας υποκριτριες ξιπασμενες εγωκεντρικες αλαζονικες που εχουν καβαλησει το καλαμι ;

Κατι σε σοβαρα ατομα δε μας ενδιαφερει ; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είναι ολοφάνερο ότι αυτό το προφίλ (επιμένω να χρησιμοποιώ τον όρο προφίλ και όχι άνθρωπος, όπως κάνω πάντα μέχρι να πεισθώ για τον καθένα εδώ ότι "υπάρχει", υποστηρίζει κάτι συνολικά που δεν θέλει να το πει άμεσα. Επέτρεψε μου να το καταλαβαίνω από διάφορα "σημεία" που διάβασα, οπότε και να την ερμηνεύω διαφορετικά από εσάς και όχι έτοιμος να πάρω κεφάλια. Επιπλέον δεν έχω δείγματα αν κάποιος άνθρωπος είναι σοβαρός ή ασόβαρος λόγω χαρακτήρα ή επιλογών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top