Κακό sex... τι κάνεις τελικά;

Κακό sex ... τι κάνεις;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 200)
  • Χωρίζω και του λέω την αλήθεια

  • Χωρίζω και του λέω ψέματα

  • Περιμένω, μήπως και αλλάξει κάτι

  • Δεν χωρίζω αν υπάρχουν σοβαρά και έντονα συναισθήματα

  • Δεν χωρίζω γιατί το sex δεν παίζει ρόλο

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,105 μηνύματα.
Σας φαινεται τοσο περιεργο μια γυναικα να πηδηξει εναν αντρα και να τον παρατησει εαν δεν της κανει στο κρεβατι ? ...ολοι το εχουμε κανει.... και το εχουμε κουτσομπολεψει με φιλες.......χαχαχαχαχα

Εμεις πρεπει να ειμαστε τα ευαισθητα ουφο και εσεις οι εξυπνοι? Για συνελθετε.....αγορια....

Εαν ο ανθρωπος δεν ειναι καλος στο κρεβατι παει στον επομενο.... τι πρεπει δηλαδη να κανει? ...... να βοηθαει τον καθενα με το σεξουαλικο του προβλημα?......... ειναι απλα τα πραγματα.......

Δεν με πειραζει για αυτα που λετε για εμενα.... Γουσταρω να πηδηξω καποιον εαν μου αρεσει.......εξαλλου ελευθερη ειμαι ..... εδω παντρεμενοι αντρες εχουν γκομενες αλλα αυτους τους εχετε ψηλα........ναι αυτοι ειναι ηρωες για τα ματια σας.....
εγω ειμαι η προβληματικη που δεν πειραζω και κανενα........

Πιο πολυ απο ολα με στεναχωρουν τα ορθογραφικα σου λαθη.... ελεος δηλαδη..... μπορει και εγω να μην βαζω τονους οταν γραφω αλλα αναρωτιεμαι ..... δεν εμαθες τιποτα στο δημοτικο?...... και αφου μου κανεις επιθεση ....δεν μπορεις να εχεις καποιο επιπεδο? ..... το καταλαβαινω οι κοπελες να μου μιλανε πιο εντονα γιατι ειναι συναισθηματικες και οντως εχουν καλη καρδια και ευγενικη σκεψη.......αλλα οταν ενας αντρας μου μιλαει απλα ασχημα χωρις επιχειρηματα βλεπω το ποσο πισω ειναι..... απορω δηλαδη..... εαν ειχες μια γνωστη σου που δεν περνουσε καλα με το γκομενο της στο κρεβατι...... δεν θα της ελεγες να τον παρατησει?? .....θα την καταδικαζες σε μια ζωη με κακο σεξ ?......ασε που εγω ειμαι σιγουρη πως θα το εβλεπες σαν ευκαιρια και θα της τα εριχνες αμεσως.......

Έχοντας τυχαία πέσει επάνω σε αυτό το πόστ, δε μπορώ να μην εκφέρω την άποψή μου. Όπως συμβαίνει με κάθε άνθρωπο, έτσι και με σένα, σέβομαι το δικαίωμά σου να υπάρχεις και να εκφέρεις άποψη. Άλλωστε φασίστας δεν είμαι και δεν θα γινόμουν για κανέναν.

Έχοντας πει αυτά, θα ήθελα να κάνω κριτική στα λεγόμενά σου, στην καλύτερη περίπτωση που πάντα είναι αληθινά και όχι άλλη μια φτιαχτή ιστορία για να προκαλέσει το κοινό αίσθημα και ηθικό κτίσμα των μελών του e-steki. Έστω λοιπόν, ότι όλα αυτά είναι αλήθεια αγαπητή Lady31ath (που το nickname σου παραπέμπει σε παλαιότερες εποχές chatting στα διάφορα κανάλια του GRnet, #hellas, #sxeseis, κι αν κρίνω από την ηλικία σου πρέπει να τα χεις προλάβει και εσύ, όπως κι εγώ).

Αυτές οι απόψεις λοιπόν, είναι ακραίες από το μέσο στερεότυπο που έχει η κοινωνία. Λέγοντας φυσικά μέσο στερεότυπο της κοινωνίας, δεν υπονοούμε αναγκαστικά ότι είναι ότι πιό βαρετό και ξενέρωτο υπάρχει, άρα ο ακραίος και ο αμφισβητών αυτό, είναι ένας αγωνιστής ή μάγκας ή ρεφορμιστής και ούτω καθ' εξής. Απλά είτε ακολουθούμε την κύρια ροή της κοινωνίας, είτε τείνουμε προς τις εξώτερες ροές, όπως αυτή η άποψη.

Αυτή η άποψη μπορεί κατά τη γνώμη μου να εκφραστεί με 2 τρόπους. Είτε φανερά όπως έπραξες εσύ, είτε κρυφά, δηλαδή να δείχνεις ρομαντική, ευαίσθητη και γενικά σύμφωνη με το μέσο στερεότυπο της κοινωνίας, ενώ από πίσω να πράττεις όπως πράττεις. Ενόσω ο δεύτερος τρόπος θα με ενοχλούσε με απόλυτη βεβαιότητα, ταυτόχρονα ο πρώτος δεν θα αποδεικνύετο στα μάτια μου και ως πανάκεια στην ανθρώπινη διαλεκτική ή έκφραση καθώς θα τον θεωρούσα καύχημα προς ιδίαν τέρψιν (αμερικανιστί: "Rubbing the shit in their faces").

Άρα το πραγματικό ερώτημα εδώ δεν είναι αν πρέπει να θιχτώ εγώ από αυτή την εκπεφρασμένη άποψη δια του στόματός σου, αλλά για το αν χρειάζεται να φτάσεις σε αυτό το σημείο για να νιώσεις ευχάριστα απέναντι στις ομάδες που θέτεις a priori απέναντί σου, διότι ακριβώς αυτό γίνεται εδώ. Αυτό είναι και το λάθος των υπόλοιπων μελών. Βιαζόμαστε να τα βάλουμε με τον άνθρωπο, να του τα χώσουμε, να του βάλουμε αρνητική και να γκρινιάξουμε. Όχι δεν πάει έτσι. Γιατί; Να εξηγήσω σε όλους γιατί...

Όταν χτίσεις μια πυραμίδα ή έναν πολιτισμό, πάντα κοιτάζεις το ύψος, τη μεγαλοπρέπεια, το μεγαλύτερο επίτευγμα, πάντα δηλαδή κοιτάζεις ψηλά, αγνοώντας τη σημασία της πιό παλιάς άποψης, ακόμα και του κάθε λάθους ή και του χαμηλότερου σκαλοπατιού στην πυραμίδα. Μπορεί να μη συμφωνώ λοιπόν με την άποψή σου, αλλά αναγνωρίζω την πληγή στον συναισθηματικό σου κόσμο που σε ώθησε να εκφράζεις αυτή την άποψη και να αποτελείς τη βάση για κάτι καλύτερο, για κάτι μεγαλοπρεπές, βάση που αξίζει να ξεχαστεί στη λήθη προς όφελος κάποιου άλλου σκαλοπατιού και να χρησιμοποιηθεί -και μόνον και μόνον αυτό- για την ανάβαση σε κάτι καλύτερο.

Μια άποψη λοιπόν μπορεί να αξίζει για βαθμολογία 10 με τόνο. Θα πρέπει να είμαστε ευγνόμωνες όμως και για τις προηγούμενες 10, από το 0 έως και το 9, για την προσφορά τους από το απόλυτο κενό ως την παρολίγον τελειότητα. Μόνοι μας όμως επιλέγουμε να βάζουμε τον εαυτό μας στη θέση που μας αξίζει.

Αυτά, από μια...μηχανούλα που της αρέσει να παρατηρεί εσάς τους Ανθρώπους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Λυκουργο δεν καταλαβα και πολλα απο την απαντηση σου...... αλλα δεν πειραζει.... τουλαχιστον ησουν ευγενικος.....
Χαχαχαχ θα προτιμουσα να μου εξηγησεις τι εγινε με την Εδραση Ψαλλιδας...ή τι παιζει με το ΤΤ αλλωστε αυτος ειναι ο κλαδος σου και σιγουρα η συμβουλη σου σε αυτα τα θεματα θα ειχε πιο πρακτικο ενδιαφερον για εμενα....αλλωστε ειναι ο τομεας σου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrms

Νεοφερμένος

Ο kostasrms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για μένα το σέξ είναι σαν μια εγγύηση σε κάτι που αγοράζεις. Μία σχέση καλώς ή κακώς στηρίζεται πάνω σε κάποια πράγματα. Ένα από τα βασικότερα είναι το σεξ. Και αυτό γιατί πάνω στο σέξ βγαίνει το πάθος της στιγμής και το πόσο θέλει πραγματικά ο ένας τον άλλον. Συνήθως όταν έκανα έντονες σχέσεις με έντονη διεκδίκηση της άλλης υπήρχε έντονο σέξ και διάρκεια στο χρόνο. Όταν τα πράγματα ήταν πιο χλιαρά ήταν και το σέξ πιο χλιαρό. Για αυτόν ακριβώς το λόγο πιστεύω ότι έχει να κάνει άμεσα με την ψυχολογία του ανθρώπου και τί χημεία υπάρχει μεταξύ μας και όχι μόνο από βιολογική ανάγκη. Εγώ πάντως αν είχα μία κοπέλα με την οποία δεν θα ικανοποιόμουνα ερωτικά θα προσπαθούσα να την διακινήσω με κάποιο τρόπο σεξουαλικά, θα άλλαζα τον τρόπο συμπεριφοράς μου απέναντί της μήπως και έφταιγε τελικά αυτό και εάν δεν άλλαζε κάτι τότε θα χώριζα. Μ'αρέσει να ψάχνομαι μέσα στην σχέση για το τί συμβαίνει, αλλά όταν βρίσκομαι σε αδιέξοδο και δεν προχωράει, τελικά δεν βρίσκω νόημα να παραμένω σε αυτή. Γιατί όταν δουλεύεις πρέπει να πληρώνεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
οφτόπικ :
Σας φαινεται τοσο περιεργο μια γυναικα να πηδηξει εναν αντρα και να τον παρατησει εαν δεν της κανει στο κρεβατι ? ...ολοι το εχουμε κανει.... και το εχουμε κουτσομπολεψει με φιλες.......χαχαχαχαχα

Εμεις πρεπει να ειμαστε τα ευαισθητα ουφο και εσεις οι εξυπνοι? Για συνελθετε.....αγορια....
συνέρχομαι από την ανάγνωση και ερωτώ ταπεινά : γιατί πρέπει να υπάρχει ευαίσθητο ούφο και έξυπνος/η στο σεκς ; Χάθηκε να είναι και οι δύο έξυπνοι ή και οι δύο ούφο ; Οι πληγές δεν καλύπτονται δημιουργώντας πληγές σε άλλους
οντόπικ :
Δεν υπάρχει κακό sex μόνο κακοί άνθρωποι :)
όντως και κακοί άνθρωποι είναι όσοι κάνουν καλύτερο σεκς από εμάς :shifty:
π.σ.
Για μένα το σέξ είναι σαν μια εγγύηση σε κάτι που αγοράζεις. ............. αλλά όταν βρίσκομαι σε αδιέξοδο και δεν προχωράει, τελικά δεν βρίσκω νόημα να παραμένω σε αυτή. Γιατί όταν δουλεύεις πρέπει να πληρώνεσαι...
εδώ είναι η ουσία της συζήτησης : είναι ο μόνος τρόπος να πληρώνεσαι ; πόσο καιρό μπορείς ή πρέπει να αντέξεις απλήρωτος προσδοκώντας καλύτερες συνθήκες εργασίας ; Και κυρίως , τι αγοράζεις ; :confused:

π.σ.
Αρχική Δημοσίευση από ιδίου:
Εγώ πάντως αν είχα μία κοπέλα με την οποία δεν θα ικανοποιόμουνα ερωτικά θα προσπαθούσα να την διακινήσω με κάποιο τρόπο σεξουαλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ως προς το θεμα αυτο αν θα μου επιτρεπατε να εκθεσω την αποψη μου ...ειναι οτι δεν υπαρχει μια οψη....εξαρταται απο το ειδος της σχεσης ,ποιοτητα ,βαρυτητα συναισθηματων, θεμελια κλπ...που συντελουν στο να θελησουν δυο συντροφοι να επιλυσουν το προβλημα αυτο-γιατι σαν προβλημα επιλυεται-ή να διακοψουν τη σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το κακό σεξ, που ακόμα κι αν προσπαθείς να το κάνεις καλό δε γίνεται με τίποτα... χαλάει τη σχέση... Πέρα από αυτό, ποιός είπε οτι ο χαρακτήρας ενός ανθρώπου εξαφανίζεται όταν αυτός κάνει σεξ ;;; Τι θέλω να πω; Π.χ. ένας άνθρωπος εγωιστής, είναι έτσι και στο σεξ, κοιτάζει μόνο την πάρτη του με αποτέλεσμα να αγνοεί τα θέλω και τις ανάγκες του/της συντρόφου. Έτσι λοιπόν θεωρώ οτι δεν γίνεται σε όλα τα άλλα ένα ζευγάρι να τα βρίσκει κ στο σεξ όχι... Κάτι δεν πάει καλά... Νομίζω...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
χα χα χα χα χα χα χα χα χα!!!
Το αστείο είναι, ότι όλοι που έχουμε γράψει εδώ
γράφουμε ως αυτοί που κάνουν το καλό σεξ :pfff: ,
και έχουμε πέσει και σε κάποιους που κάνουν κακό σεξ...:knife:
Όλοι εδώ θερμόαιμοι είμαστε πάντως....:pfff:
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τι να σου πω βρε Μαρίνα μου, εμένα δε μου έχει τύχει να πέσω σε κάποιον που να κάνει κακό σεξ... Όσον αφορά εμένα, δεν μού'χουν πει κάτι.. οπότε δεν ξέρω!!! Χαχαχαχαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
χα χα χα χα χα χα χα χα χα!!!
Το αστείο είναι, ότι όλοι που έχουμε γράψει εδώ
γράφουμε ως αυτοί που κάνουν το καλό σεξ :pfff: ,
και έχουμε πέσει και σε κάποιους που κάνουν κακό σεξ...:knife:
Όλοι εδώ θερμόαιμοι είμαστε πάντως....:pfff:
:hehe:

Σοβαρά τώρα, περίμενες δηλαδή κανέναν να βγει και να πει "Εγώ κάνω άθλιο σεξ!!!"???

Εννοείται πως όλοι εδώ ξέρουμε το Kama Sutra απ' έξω...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Προσωπικά όσες φορές έχω κάνει κακό σεξ σε σχέση, αυτό δεν ήταν τεχνικά κακό (αν καταλαβαίνετε τι εννοώ), αλλά υπήρχαν άλλα θέματα, πχ εκείνος ήθελε με πρόγραμμα συγκεκριμένη ώρα και συγκεκριμένες στάσεις κι εγώ φυσικά δεν μπορούσα να λειτουργήσω. Σε πιο ..μεσοπρόθεσμες ή και εντελώς "στιγμιαίες" φάσεις, προφανώς μου έχουν τύχει και ..τεχνικά προβλήματα ή πλήρης ασυνεννοήσια ή βιασύνη ή κάτι άλλο τραγικό. Αλλά σε σχέση αυτό προφανώς δεν μπορεί να συμβεί - ακόμα κι αν υπάρχει κάποιο θεματάκι στην αρχή, τότε προφανώς θα αντιμετωπιστεί σύντομα, αλλιώς πως θα είναι η σχέση βιώσιμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Το σεξ χωρίς πλάκα τώρα είναι πολύ βασικό κομμάτι σε μια σχέση, πόσο μάλλον σε ένα γάμο. Οπότε του δίνεις περιθώρια βελτίωσης, δεν βελτιώνεται του λες το παρακάτω και αποχωρείς: είναι κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια και εγώ θα βρω αλλού φιλιά με δίχως παρακάλια.:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle: και γίνεσαι καπνός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Εννοείται πως όλοι εδώ ξέρουμε το Kama Sutra απ' έξω...:P:P:P

Είτε γράψε κάτι που αξίζει να διαβαστεί είτε κάνε κάτι που αξίζει να γραφτεί.
:P

Εγω παντως δεν το ξερω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Σοβαρά τώρα, περίμενες δηλαδή κανέναν να βγει και να πει "Εγώ κάνω άθλιο σεξ!!!"???

Εννοείται πως όλοι εδώ ξέρουμε το Kama Sutra απ' έξω...:P:P:P
χα χα χα χα χα χα χα χα χα!!!
Καλά, δεν το συζητώ...:pfff: Παλαιόθεν! :pfff:
Εγώ το catαλαβαίνω πότε τα δίνω τέρμα τα γκάζια και πότε είμαι ξενέρωτη...:hmm:
Νομίζω ότι όλοι το ξέρουμε για τον εαυτό μας...
Πάντως επειδή μια σχέση καλό είναι να σε καλύπτει ψυχή τε και σώματι,
αν το σώματι είναι στη δίαιτα, ή το ταϊζεις κακής ποιότητας φαγάκι...
ε πόσο ν'αντέξει(ς);;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καταλαβαίνουμε πότε δίνουμε τα μέγιστα και πότε όχι, όμως δεν ξέρουμε πως χαρακτηρίζει την "τέρμα τα γκάζια" κατάσταση το άλλο εμπλεκόμενο άτομο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Καταλαβαίνουμε πότε δίνουμε τα μέγιστα και πότε όχι, όμως δεν ξέρουμε πως χαρακτηρίζει την "τέρμα τα γκάζια" κατάσταση το άλλο εμπλεκόμενο άτομο...:P
Νομίζω πως η καλή χημεία εκπέμπεται και αξιολογείται catευθείαν εcatέρωθεν.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Νομίζω πως η καλή χημεία εκπέμπεται και αξιολογείται catευθείαν εcatέρωθεν.... :hmm:
Βρε συ Μαρίνα, εσύ που αγαπάς την ελληνική γλώσσα, θα έπρεπε να γράφεις γατευθείαν, εγατέρωθεν. :D

(sorry, δεν μου βγαίνει να γράψω σοβαρά σήμερα :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Νομίζω πως η καλή χημεία εκπέμπεται και αξιολογείται catευθείαν εcatέρωθεν.... :hmm:

Πάντα όμως??? Δεν τυχαίνει να υπάρχει αβεβαιότητα μερικές φορές???

Βρε συ Μαρίνα, εσύ που αγαπάς την ελληνική γλώσσα, θα έπρεπε να γράφεις γατευθείαν, εγατέρωθεν. :D

(sorry, δεν μου βγαίνει να γράψω σοβαρά σήμερα :redface:)

Όντως, πολύ σπαμ σήμερα, κυρία Supervisor!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Βρε συ Μαρίνα, εσύ που αγαπάς την ελληνική γλώσσα, θα έπρεπε να γράφεις γατευθείαν, εγατέρωθεν. :D

(sorry, δεν μου βγαίνει να γράψω σοβαρά σήμερα :redface:)
Καλά.... η ελληνική γλώσσα είναι αcatαμάχητη...:clapup: και δεν ξεχνάμε την catαπληκτική μας γλώσσα και την catαγωγή μας! :pfff:
Αλλά τί;;; Είμαστε catαδικασμένοι να μην την κάνουμε λίγο πιο παιχνιδιάρα;;;;:redface:
Τόσο catαστροφικά είναι 2-3 αγγλικά γραμματάκια;;;
Και εγώ δεν μπορώ σήμερα την σοβαρότητα και την catήφια!
Aλλά αν θες να χρησιμοποιώ αυστηρά και μόνο την ελληνική,...
θα catαβάλλω προσπάθεια! :P
Είναι όμως μια γλωσσική catαδίκη,στο λέω!

Πάντα όμως??? Δεν τυχαίνει να υπάρχει αβεβαιότητα μερικές φορές???
:hmm:Ποτέ δεν υπάρχει πάντα,όπως και ποτέ! :P ειδικάάάάά στον έρωτααααα!!!
Αν είσαι, ας πούμε, φουλ καψούρα, το σύστημα αξιολόγησης μπορεί να καίγεται!...
Να σε αγγίζει ο άλλος με το μικρό του δαχτυλάκι και αυτό να αρκεί για να βλέπεις εσύ τον Χριστό φαντάρο και να παραληρείς...και να λες ¨πωωωωω... τί κάνει ρε ο άνθρωπος!! Τί θερμός...¨
Ή να μην έχεις αρκετή εμπειρία να το κρίνεις...:hmm: αν και δεν το θεωρώ τόσο θέμα εμπειρίας , όσο σεξουαλικών ¨κεραιων¨...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:hmm:Ποτέ δεν υπάρχει πάντα,όπως και ποτέ! :P ειδικάάάάά στον έρωτααααα!!!
Αν είσαι, ας πούμε, φουλ καψούρα, το σύστημα αξιολόγησης μπορεί να καίγεται!...
Να σε αγγίζει ο άλλος με το μικρό του δαχτυλάκι και αυτό να αρκεί για να βλέπεις εσύ τον Χριστό φαντάρο και να παραληρείς...και να λες ¨πωωωωω... τί κάνει ρε ο άνθρωπος!! Τί θερμός...¨
Ή να μην έχεις αρκετή εμπειρία να το κρίνεις...:hmm: αν και δεν το θεωρώ τόσο θέμα εμπειρίας , όσο σεξουαλικών ¨κεραιων¨...

Ακριβώς αυτό λέω... Δηλαδή να μην νιώθεις εσύ κι ο άλλος το ίδιο και μετά να είσαι εσύ κάπως έτσι :inlove::yahoo: κι ο άλλος κάπως έτσι :ermm::| ...

Οπότε κάτι έχει πάει στραβά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Το σεξ χωρίς πλάκα τώρα είναι πολύ βασικό κομμάτι σε μια σχέση, πόσο μάλλον σε ένα γάμο. Οπότε του δίνεις περιθώρια βελτίωσης, δεν βελτιώνεται του λες το παρακάτω και αποχωρείς: είναι κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια και εγώ θα βρω αλλού φιλιά με δίχως παρακάλια.:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle: και γίνεσαι καπνός....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top