Τι όνειρο είδατε χθες;

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι γινόταν η αποφοίτηση (αλλά δεν είχε καμία σχέση με αυτή που πραγματικά έγινε) Ήταν σε ένα θέατρο:worry: με πολύ άκυρο κόσμο..Ήταν και η αδερφή μου με τον φίλο της κ εγώ έψαχνα την εσάρπα της για να φύγουν κρυφά,μετά τσακωθήκαμε,:confused: έγιναν και κάτι άλλα κουλά με αυτοκίνητα και γκρεμούς:hmm: και στο τέλος ξαναγύρισα στη θέση μου και απέναντί μου καθόταν ο πρώην μου και ρίχναμε κλεφτές ματιές...:blink:
Ότι να'ναι όμως......!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εμμ... Εμενα να κανω αρχαια....Στο σχολειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ουτε που θυμαμαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Άμα δεις στον ύπνο σου την Κατερίνα Στικούδη ντυμένη τι είναι...;

:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άμα δεις στον ύπνο σου την Κατερίνα Στικούδη ντυμένη τι είναι...;

:worry::worry:

Ευσεβής πόθος :P

Εγώ είδα πως ήμουν σε ένα σταυροδρόμι με δύο δρόμους. Καθώς πήγα να πάρω τον έναν εμφανίστηκε ο νεκρός σκύλος μου και άρχισε να με δαγκώνει για να με τραβήξει προς τον άλλο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ειδα μια φιλη μου να γενναει δυο τεραστια μωρα
και εγω να τη ρωταω πως θα καταφερει να τα μεγαλωσει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ειδα μια φιλη μου να γενναει δυο τεραστια μωρα
και εγω να τη ρωταω πως θα καταφερει να τα μεγαλωσει....
εγώ θα της έλεγα τι θα τα κάνει και τα δυο:P

ον: είδα σχεδόν μαλλιοτραβήγματα με την αρραβωνιαστικιά ενός φίλου μου λόγω ζήλειας της και πως προσπαθούσε να μας απομακρύνει -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Θα πω το προχθεσινο πειράζει; Είχα δεί 1 κοπέλα που έχω να τη δω ενα χρονο και παντρευόταν ενα αλλο παιδι απο το φροντιστηριο με το οποιο και εγω και εκεινη παρολο που ημασταν φιλοι ήμασταν σε ''κοντρα''(ξέρεις συνεχεις κακιουλες και υπουλες απαντησουλες.Φορουσε κι ενα φανταστικο νυφικο και υπεροχα μακρια ολολευκα γαντια...τελος παντων δεν λεω παραπανω ,βραδακι ειναι,τα αγορακια θα νομιζουν οτι αντι για το e-steki μπήκαν σε κανα site με spooky stories
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είδα χτες στον ύπνο μου ότι είχα μπλε μαλλιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Εγώ ειδα χθες οτι γνωρισα ενα ψηλο και μελαχρινο αγόρι<3!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Είδα οτι κέρδισα 1 μύριο στο λοττο.....μην με ξυπνατε λεμε....:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tina Winchester

Νεοφερμένος

Η Tina Winchester αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αχ ώς ονειροπαρμένη κι έγω χθες είδα ένα όνειρο από αυτό που δεν θέλεις ναξυπνήσεις!Και όλως περιέργος τώρα που το σκέφτομαι είναι όργανομένο,σε συγκεκριμένο τόπο και χρόνο ,με συγκεκριμένα άτομα και έμιαζε αληθινό!(Από τα λίγα όργανομένα όνειρα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Χθές είδα όνειρο να μου κανει βίζιτα ο Στουρνάρας :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ειδα οτι ημουν σε μια λιμνη με πολυ εντονο πρασινο φως και επαιζα βελακια αλλα ηταν σε φαση ολα πολυ φυσιολογικα , σαν μια απλη καθημερινοτητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσπαθούσα να τρέχω και τα πόδια μου γινόταν πολύ βαριά. Έβγαινα έξω και δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου απ'το πολύ φως. Το βλέπω συχνά αυτό το όνειρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
πολλα παραξενα και σημερα.
αυτο που μου τραβηξε την προσοχη σε αυτο το λογικο θεατρο του παραλογου ηταν οτι επεσα απο ελικοειδεις λευκες μαρμαρινες σκαλες και οτι το ακεφαλο ελαφι αρχισε να κουνα την ουρα του και τα πισω του ποδια.....
μμμμμμμ ναι.το φειλ παρτι ηταν μια πραγματικοτητα μαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Την νονα μου νυφη! Τι να σημαίνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εβλεπα οτι είμουνα σε κατι εξωτικα μερη και είμουνα αραχτος....τυχαιό! δεν νομιζω...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Είδα ότι κοιμόμουν και η μαμά μου ήρθε και μου έκλεισε τον ανεμιστήρα που έχω στο δωμάτιό μου..! Και μετά ξύπνησα..
Μάλλον θα ήταν επειδή έσκαγα απ'τη ζέστη..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Had a dream i was king
i woke up
still king!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top