Ποια είναι η γνώμη σας για τη γιορτή του Βαλεντίνου;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Είναι όντως μια συνηθισμένη μέρα οκ, και υπερεκτιμημένη από πόλους θα έλεγα. Με την έννοια ότι ερωτευμένος είσαι κάθε μέρα δεν χρειάζεται η συγκεκριμένη γιορτή για να το δείξεις. Αλλά όχι τόση χολή ρε παιδιά ξέρω γω κάτω τα ζευγαράκια κτλ όπως είπε η ντόιτς. Και τώρα το άλλο ότι είναι εμπορική γιορτή χαίρω πολύ και τα χριστούγεννα εμπορική γιορτή είναι και πολλές ακόμα τι να κάνουμε σε τέτοιο κόσμο ζούμε.

Δεν ηθελα να φανει ετσι! Οχι και κατω τα ζευγαρακια αλλα το παρακανουν αυτη τη μερα η αληθεια ειναι.. Γεμιζει το facebook γλυκολογα θα κολλαει η συνδεση σε λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ο Βαλεντινος τι γνώμη εχει για τη γιορτη μου; Αν δεν εχει, γιατι να έχω εγω για τη δική του! Μπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν ηθελα να φανει ετσι! Οχι και κατω τα ζευγαρακια αλλα το παρακανουν αυτη τη μερα η αληθεια ειναι.. Γεμιζει το facebook γλυκολογα θα κολλαει η συνδεση σε λιγο
Καλά όλοι κάποιες μέρες το παρακάνουν. Τα Χριστούγεννα ας πούμε το παρακάνουμε με τις αγορές (οι περισσότεροι) ή θυμόμαστε κόσμο που κατά τα άλλα όλο το χρόνο έχουμε γραμμένο. Αυτό είναι καλό; Όχι! Κάθε είδους υπερβολή έχει και κάτι κακό δεν λέω αλλά δεν χρειάζεται να λέμε "κάτω η Χ γιορτή" για αυτόν τον λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
η μονη γιορτη που αξιζει ειναι η τσικνοπεμπτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Αυτή η γιορτή μου προκαλεί εφιάλτες. :rant:
Ο λόγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αχ ας γραψω και γω τη γνωμη μου... Λοιπον valentine's day ωραια μερα για αυτους που γιορταζουν αλλα για αυτους που δεν γιορταζουν ωχ παναιτσα μου ειναι απο τις χειροτερες μερες του χρονου αχχχ οκ φτανει δε θελω να το σκεφτομαι οτι πλησιαζει..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αχ ας γραψω και γω τη γνωμη μου... Λοιπον valentine's day ωραια μερα για αυτους που γιορταζουν αλλα για αυτους που δεν γιορταζουν ωωχ παναιτσα μου ειναι απο τις χειροτερες μερες του χρονου αχχχ οκ φτανει δε θελω να το σκεφτομαι οτι πλησιαζει..... :P
ωραία μέρα για αυτούς που γιορτάζουν..δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
ωραία μέρα για αυτούς που γιορτάζουν..δηλαδή?
διατυμπανιζουν οτι εχουν σχεση, λενε θα το γιορτασουν και καμαρωνουν σαν γυφτικα σκεπαρνια :P:P:hehe:

υγ. εννοειται πως οχι ολοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Πίτσα,Monster και LOL αυτο.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loret

Νεοφερμένος

Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Όσοι είναι ερωτευμένοι είναι 365 μέρες τον χρόνο δεν υπάρχει ανάγκη να περιμένουν μόνο μια συγκεκριμένη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ερωτευμενοι ανθρωποι γιορταζουν καθημερινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτως. Ειναι ομως ακομα μια ευκαιρια για να σπασει η μονοτονια της καθημερινοτητας και της ρουτινας. Μια δικαιολογια να περασει το ζευγαρι μια ομορφη βραδια και να ξεχασει λιγο τα οσα προβληματα της καθημερινοτητας το απασχολουν. Δεν ειναι και λογος ομως να σκασουν και αυτοι που ειναι μονοι. Μια μερα ειναι και αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εμένα με λένε Σοφία κάθε μέρα αλλά μία μέρα το γιορτάζω. Αλλά μια συνηθισμένη μέρα είναι και εκείνη της γιορτής (της δικής μου και του καθενός) άρα να πούμε ψόφος και σε αυτές επειδή γεμίζουμε με χρόνια πολλά; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Και εμένα με λένε Σοφία κάθε μέρα αλλά μία μέρα το γιορτάζω. Αλλά μια συνηθισμένη μέρα είναι και εκείνη της γιορτής (της δικής μου και του καθενός) άρα να πούμε ψόφος και σε αυτές επειδή γεμίζουμε με χρόνια πολλά; :redface:
δεν ειναι το ιδιο :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunmoom

Νεοφερμένος

Η sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
αρχείο λήψης (3).jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν ειναι το ιδιο :P:P:P
Είναι μία γιορτή όπως όλες οι άλλες ρε συ.. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση χολή από πολλούς. Εδώ τα Χριστούγεννα/Πάσχα (κυρίως) τρέχουμε συνέχεια για ψώνια και θυμόμαστε κόσμο που κατά τα άλλα όλο το χρόνο ξεχνάμε ότι υπάρχει αλλά η γιορτή του αγίου βαλεντίνου είναι θέμα γιατί πολλοί παίρνουν δώρα για τον/την σύντροφό τους κτλ; Γουατ δε φακ πια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Σήμερα διαπίστωσα πως υπάρχει ακόμη κόσμος που λέει χρόνια πολλά :eek:
Και μετά πως υπάρχει ακόμη κόσμος που φέρνει λουλούδια!
Το καλύτερο πάντως ήταν στον καφέ, που μας μοίραζαν duo+lacta, λέγοντάς μας πως αν μέχρι το βράδυ δε χρησιμοποιήσουμε το πρώτο, να φάμε τη δεύτερη! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inna De

Νεοφερμένος

Η Τζιτζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Παλούκια (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αν εξαιρέσεις την εμπορευματοποίηση της γιορτής και τη διαφήμιση που πέφτει από κάναν μηνα πριν είναι μια ευκαιρία να κανεις κατι ξεχωριστό με τον αγαπημένο σου και να γιορτάσεις...χωρίς αυτό να σημαίνει ότι πρέπει να γινεται μονο την συγκεκριμένη μέρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KristenRoss

Νεοφερμένος

Η KristenRoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Κάθε άποψη δεκτή. Σίγουρα, όταν είσαι ερωτευμένος δε χρειάζεται να περιμένεις τον Φλεβάρη για να το δείξεις, αλλά ειλικρινά... όλοι το υποστηρίζουμε, αλλά πόσοι το κάνουμε πράξη; Σόρρυ κιόλας, αλλά με όσα έχω δει, ζήσει και ακούσει δεν είναι ούτε τόσοι οι άντρες που γιορτάζουν τον έρωτά τους με εκπλήξεις απλές, καθημερινές, αλλά και πιο "high class" τον υπόλοιπο καιρό, μα ούτε και γυναίκες. Σίγουρα θα υπάρχουν άνθρωποι που το κάνουν, αλλά αλήθεια... το κάνουμε όντως ή επαναπαυόμαστε με τη συγκεκριμένη ατάκα-καραμέλα στις 14 φλεβάρη, το θυμόμαστε τότε, πετάμε την ατάκα ως άρνηση και μετά τίποτα; Μπορεί να είναι άστοχη η απορία μου, αλλά ειλικρινά αναρωτιέμαι... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top