Αναζητήσεις κομματιών!

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Dailymotion - Rear View Girls - Los Angeles - a Webcam & Vlogs video
το βιντεο δειχνει δυο κοπελες που τοποθετησαν κρυφη καμερα πισω τους για να τραβηξουν τα βλεμματα των "λιγουρηδων" περαστικων!!
αλλα εγω θελω να μαθω ποιο τραγουδι παιζει στο βιντεο!!! οποιος το ξερει ας σχολιασει η ας στειλει μηνυμα.
τρομερο βιντεο παντως!!

Το τραγούδι που ψάχνεις είναι το --> Amanda Blank - Something Bigger, Something Better :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
αλλά , αλήθεια , πώς έπεσες σε αυτό το βίδεο ; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Λυσίππη κάνει θαύματα! :P Τώρα έμαθα τί είναι το shazam. Ούτε που το ήξερα! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ψάχνω ένα γαλλικό κομμάτι που το ακούω συνέχεια τελευταία.
Πρέπει να είναι αυτό(πάντως το θυμίζει), αλλά εγώ το θέλω από μια κοπέλα που το λέει, και νομίζω ότι είναι λίγο πιο ντάνς αυτό που ψάχνω .

Κάποιος;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Με μια γρήγορη αναζήτηση: 1, 2!

Αν είναι όντως αυτό, ήταν πολύ εύκολο να το βρεις από τη στιγμή που ήξερες τους στίχους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με μια γρήγορη αναζήτηση: 1, 2!

Αν είναι όντως αυτό, ήταν πολύ εύκολο να το βρεις από τη στιγμή που ήξερες τους στίχους! :)

Σ' ευχαριστώ για τον κόπο σου, αλλά δυστυχώς δεν είναι αυτό που ψάχνω.:(
Δεν είναι τόσο χορευτικό, και το λέει γυναίκα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το άκουσα πρόσφατα στην τι βι και εντυπωσιάστηκα που έπαιζε Ζαζ σε τρέιλερ! Δεν ξέρω αν ψάχνεις αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το άκουσα πρόσφατα στην τι βι και εντυπωσιάστηκα που έπαιζε Ζαζ σε τρέιλερ! Δεν ξέρω αν ψάχνεις αυτό.

Κιτούύύύύύλαααααααααααααααααααααααααααα αυτό είναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.
Σ΄ευχαριστώώ πολύ.:redface::redface:

Είναι τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!:D


Θενξ.:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.


SOS

Πως λεγετε το κομματι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
παιδια μου εχει κολλησει ενα τραγουδι απο το τελευταιο επεισοδιο του θεμου στο ολα που το χορευαν τα κοριτσια...αν θελει καποιος ας μπει στο https://webtv.antenna.gr/webtv/watch?cid=_v$_qa_rq3_h_a_o4= και στο 47ο λεπτο αν το τρεξετε λιγα δευτερολεπτα μετα παιζει το τραγουδι αν μπορειτε να μου πειτε τον τιτλο....μ αρεσει πολυ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια μου εχει κολλησει ενα τραγουδι απο το τελευταιο επεισοδιο του θεμου στο ολα που το χορευαν τα κοριτσια...αν θελει καποιος ας μπει στο https://webtv.antenna.gr/webtv/watch?cid=_v$_qa_rq3_h_a_o4= και στο 47ο λεπτο αν το τρεξετε λιγα δευτερολεπτα μετα παιζει το τραγουδι αν μπορειτε να μου πειτε τον τιτλο....μ αρεσει πολυ!!!!!

Dancing In The Dark (Side Of The Moon) - Tanto Project

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
σ ευχαριστω πολυ!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να 'σαι καλά!! Χαρά μου που βοήθησα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ακουγα στο ραδιοφωνο.Εναν σταθμο απο αυτους που βαζουν τις νεανικες τις μπουρδες με Rihana,Black Eyes Peas,Jennifer Lopez και τετοια.

Και ξαφνικα βαζει ενα ραπ τραγουδι που πρωτη φορα το ακουγα.Κανονικο ραπ ομως οχι βλακεις στυλ Pittbull.Εχει εναν ωραιο ρυθμο,αργο αν θυμαμαι καλα και η φωνη του τραγουδιστη εμοιαζε με των Cypress Hill.Η μουσικη εμοιαζε με μεξικανικο ρυθμο η κουβανεζικο κατι τετοιο.Και ηταν ραπ

Λογικα προσφατο πρεπει να ειναι.Φετος να εχει βγει.Εχετε καμια ιδεα μηπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top