Τι ηλικίες κοιτάζετε;

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Αρκετά μεγαλύτερους από εμένα, έναν εξ' αυτών τον παντρεύτηκα κιόλας. Μου αρέσουν.....και μου δίνουν τέτοια συναισθηματική σταθερότητα. Ξέρουν πως να κάνουν μια γυναίκα να νιώσει γυναίκα....;) Σε κάνουν να νιώθεις μοναδική, δεν σου μιλάνε, ούτε σου φέρονται παιδιάστικα, δεν κάνουν ηλίθια σχόλια, είναι πάντα μετρημένοι, ξέρουν τι θέλουν από τη ζωή τους. Είναι κατασταλαγμένοι και ώριμοι. Είναι απλά τέλειοι. Και γίνονται και υπέροχοι γονείς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αρκετά μεγαλύτερους από εμένα, έναν εξ' αυτών τον παντρεύτηκα κιόλας. Μου αρέσουν.....και μου δίνουν τέτοια συναισθηματική σταθερότητα. Ξέρουν πως να κάνουν μια γυναίκα να νιώσει γυναίκα....;) Σε κάνουν να νιώθεις μοναδική, δεν σου μιλάνε, ούτε σου φέρονται παιδιάστικα, δεν κάνουν ηλίθια σχόλια, είναι πάντα μετρημένοι, ξέρουν τι θέλουν από τη ζωή τους. Είναι κατασταλαγμένοι και ώριμοι. Είναι απλά τέλειοι. Και γίνονται και υπέροχοι γονείς.....

Τρομερή γενίκευση! Δεν το αναλύω, αλλά απλά να πω ότι υπάρχουν πολλοί νέοι άνθρωποι που έχουν τις ποιότητες που αναφέρεις και πολλοί μεσήλικες που ούτε που τις πλησιάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Spiridakos

Νεοφερμένος

Ο Mr.Spiridakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Eιναι σχετικο και κατα τη γνωμη μου εχει να κανει με το γουστο..μερικοι γουσταρουν μικροτερες και αλλοι μεγαλυτερες...ετσι κι αλλιως δεν εχω ακουσει λιγες φορες τη φραση : Η γρια κοτα εχει το ζουμι :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Τρομερή γενίκευση! Δεν το αναλύω, αλλά απλά να πω ότι υπάρχουν πολλοί νέοι άνθρωποι που έχουν τις ποιότητες που αναφέρεις και πολλοί μεσήλικες που ούτε που τις πλησιάζουν.
Εννοείται ότι υπάρχουν και πιο νέοι με τα ίδια χαρίσματα και πολύ καλά κάνεις και δεν το αναλύεις διότι αναφέρομαι στους άνδρες που γνωρίζω εγώ προσωπικά και όχι σε όλους γενικά, που ούτε τους ξέρω, ούτε με νοιάζει.....;) άρα δεν είναι γενίκευση αλλά αφορά ειδικά εμένα....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
(mpla mpla) απλά να πω ότι υπάρχουν πολλοί νέοι άνθρωποι που έχουν τις ποιότητες που αναφέρεις και πολλοί μεσήλικες που ούτε που τις πλησιάζουν.


Μα ρε συ Πενσιονέρο, και η Αντεργουερ μιλά από προσωπική πείρα... Δεν είναι γενίκευση, απλά αφορά εκείνην :P


Να προσθέσω τη γνώμημ; (ΟΧΙΙΙΙ..ιιι...)

Δεν υπάρχουν 'ποιότητες' στον άνδρα. :P
είναι πεταμένα λεφτά σε όλες τις ηλικίες :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
μικρες , μεσσαιεσ , μεγαλες , ψυλες , κοντες , χοντρες , λεπτες , ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ!:P

Καθε ενας ομως και καθε μια ειναι διαφορετικος και διαφορετικη αρα οτι και να λεμε ειναι δωρο αδωρον ...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έλεν Τσέρι

Νεοφερμένος

Η Έλεν Τσέρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Καθένας είναι διαφορετικός! Μου είχε συμβεί να θέλω ταυτόχρονα έναν 45χρονο κι έναν 21χρονο. Το πού κατέληξα βέβαια, δεν έχει σημασία, αλλά τελικά ο άνθρωπος είναι αυτός που παίζει ρόλο κι όχι η ηλικία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Καθένας είναι διαφορετικός! Μου είχε συμβεί να θέλω ταυτόχρονα έναν 45χρονο κι έναν 21χρονο. Το πού κατέληξα βέβαια, δεν έχει σημασία, αλλά τελικά ο άνθρωπος είναι αυτός που παίζει ρόλο κι όχι η ηλικία....


άρα κατέληξες στο πιπίνι (της δεύτερης νιότης) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Λοιπον ενα ωραιο βιντεακι για τις κοπελιτσες :)


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
17-22
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γυρω στα 4-5 χρονια να με περναει νομιζω ειναι ιδανικα! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τι ηλικίες κοιτάζετε;



Tρίχρονα και τετράχρονα... Είναι σκέτες γλύκες, μου έρχεται να τους φάω τα μάγουλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danielhealthy

Νεοφερμένος

Ο Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Δε κοιτάω ηλικίες αλλά ανθρώπους.Είτε έιναι 20, έιτε 40 το ίδιο είναι για μένα.Όταν γουστάρεις και αγαπάς έναν άνθρωπο,δε σε νοιάζουν τέτοιου είδους λεπτομέρειες.Η μόνη διαφορά είναι,πως στην πλειοψηφία,η κάθε ηλικία θέλει άλλα πράγματα και έιναι λιγότερο ή περισσότερο ώριμη,αλλά παντού υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy314

Νεοφερμένος

Η kristy314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
24-30..Αν κ πάντα μ αρεσαν οι συνομήλικοι γιατι είχα κόμπλεξ κατωτερότητας με τους μεγαλύτερους τώρα πλέον προτιμώ μεγαλύτερους γιατί άλλαξα εγώ.
Μου φαίνοται παιδάκια για μένα(προσωπική γνώμη!) οι συνομήλικοι εκτός εξαιρέσεων(η τελευταια μου σχέση με συνομήλικο ήταν ωραιότατη!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η μόνη διαφορά είναι,πως στην πλειοψηφία,η κάθε ηλικία θέλει άλλα πράγματα και έιναι λιγότερο ή περισσότερο ώριμη,αλλά παντού υπάρχουν και οι εξαιρέσεις.

Αυτες οι 2 διαφορες ισως ειναι οι μονες, αλλα ειναι απο τα σημαντικοτερα σε μια σχεση...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new_day*

Νεοφερμένος

Η new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ο φίλος μου είναι 33 χρονών και πέρα απο κάποια προβλήματα που είχα με το πατέρα μου στην αρχή τα πάμε πάρα πολύ καλά. Προσωπκά δεν έχω κανένα πρόβλημα να βγαίνω με τους φίλους του και τις κοπέλες τους αν και εκείνος αποφεύγει να βγαίνει βόλτα με την δική μου παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy314

Νεοφερμένος

Η kristy314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ο φίλος μου είναι 33 χρονών και πέρα απο κάποια προβλήματα που είχα με το πατέρα μου στην αρχή τα πάμε πάρα πολύ καλά. Προσωπκά δεν έχω κανένα πρόβλημα να βγαίνω με τους φίλους του και τις κοπέλες τους αν και εκείνος αποφεύγει να βγαίνει βόλτα με την δική μου παρέα.

Α τι καλά!Σε ζηλεύω!Το έχω απορία όμως το πως ξεκινάει μια τέτοια σχέση.Δηλαδή αν δεν γνωρίζονται απο πριν πως το ξεκινάνε?
(απο τη μερια του μεγαλυτερου το εχω απορία γιατι απο του μικροτερου το καταλαβαίνω).Οσο να ναι ενας 30αρης θα θεωρει πιο ανώριμη μια 20αρα.Ετσι είναι συνήθως δλδ.Ε πως ξέρει ότι η συγκεκριμένη 20αρα είναι πιο ώριμη κ δεν θα έχει πρόβλημα με τη διαφορά φάσης που περνάνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new_day*

Νεοφερμένος

Η new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Α τι καλά!Σε ζηλεύω!Το έχω απορία όμως το πως ξεκινάει μια τέτοια σχέση.Δηλαδή αν δεν γνωρίζονται απο πριν πως το ξεκινάνε?
(απο τη μερια του μεγαλυτερου το εχω απορία γιατι απο του μικροτερου το καταλαβαίνω).Οσο να ναι ενας 30αρης θα θεωρει πιο ανώριμη μια 20αρα.Ετσι είναι συνήθως δλδ.Ε πως ξέρει ότι η συγκεκριμένη 20αρα είναι πιο ώριμη κ δεν θα έχει πρόβλημα με τη διαφορά φάσης που περνάνε?

Είμαστε μαζί απο τα 17 μου. Γνωριζόμασταν χρόνια καθώς είναι γιος της καθηγήτριας που μου έκανε ιδιαίτερα απο όταν ήμουν πρώτη γυμνασίου. Παρόλη τη διαφορά ηλικίας κάναμε παρέα απο τότε και περνάγαμε πολύ όμορφα ώσπου μας προέκυψε ο έρωτας.:) Εκείνος είχε πρόβλημα με την ηλικία μου, εγώ δεν το σκέφτηκα καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy314

Νεοφερμένος

Η kristy314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Είμαστε μαζί απο τα 17 μου. Γνωριζόμασταν χρόνια καθώς είναι γιος της καθηγήτριας που μου έκανε ιδιαίτερα απο όταν ήμουν πρώτη γυμνασίου. Παρόλη τη διαφορά ηλικίας κάναμε παρέα απο τότε και περνάγαμε πολύ όμορφα ώσπου μας προέκυψε ο έρωτας.:) Εκείνος είχε πρόβλημα με την ηλικία μου, εγώ δεν το σκέφτηκα καν.

Α τι ωραια!! :inlove: Μπράβο βρε παιδια!!:clapup: Ευτυχισμένοι πάντα εύχομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlina20423

Νεοφερμένος

Η pavlina20423 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
εμενα που μ'αρεσουν οι μικροτεροι μονο εχω προβλημα? δεν ξερω αλλα οι 30αρηδες με ξενερωνουν. και δεν ειναι πλεον πιπινια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top