• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πόσο φοβάστε την ακτινοβολία που εκμπέμπουν τα κινητά;

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Εγω θα το ελεγα πιο ρεαλιστικα...χιλιοστα απο τον απροστατευτο εγκεφαλο μας...το αυτι δεν παθαινει τιποτα,χονδρος ειναι...:(

εγκξάκτλι!!!:thumbup: :thumbup: :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Μέχρι στιγμής δεν μου είχε φανεί τόσο τραγικό σαν συνήθεια και για να γράψω την αλήθεια δεν είχα δώσει βάση στις έρευνες σχετικά με την ακτινοβολία των κινητών:(
Βέβαια μετά απο όλα όσα διάβασα ένα μπορώ να σας εγγυηθώ απο σήμερα το βράδυ το κινητό μου θα "κοιμάται" μακρυά απο μένα:)
Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για τις παραινέσεις τους :clapup: :clapup: :clapup:

ΩΩΩ τουλάχιστον κάναμε κάτι κάλο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
εγκξάκτλι!!!:thumbup: :thumbup: :thumbup:

τουϊτι :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
H μάνα μιας κοπέλας που ξέρω,δεν την αφήνει να πάρει κινητό για αυτό το λόγο.Εν τω μεταξύ,η κοπέλα αυτή είναι 17 χρονών:| .Δεν είναι λίγο υπερβολικό?:/:


Μπορεί αυτό να ειναι μια πολύ καλη δικαιολογια που προβάλει η μητέρα της για να μη μπορει να φέρει αντιρήσεις η κόρη της....
Ισως τα πραγματικά αιτια να ειναι ΠΟΛΥ διαφορετικα ;)


Στο θέμα μας τώρα.....
Γενικώς δεν μπορώ να πω οτι με αφήνει κι εντελώς αδιάφορη το θέμα....
Δε με πιανει υστερία αλλά κάποια πραγματα τα προσεχω....
Αν ειναι να μιλήσω αρκετή ώρα, μιλάω μόνο με Hands free (βασικά έχω συνηθίσει έτσι και δεν μπορώ αλλιώς :redface: ), τωρα που ειμαι εγκυος προσπαθω να το εχω οσο γινεται πιο μακρια απ την κοιλια μου :redface: αλλά η αλήθεια ειναι οτι το βράδυ το έχω στο κομοδινο μου... δεν ξέρω κατα ποσο αυτο ειναι καλο η κακο... έλα μου ομως που το χρησιμοποιω για ξυπνητήρι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
η αλήθεια ειναι οτι το βράδυ το έχω στο κομοδινο μου... δεν ξέρω κατα ποσο αυτο ειναι καλο η κακο... έλα μου ομως που το χρησιμοποιω για ξυπνητήρι! :P

κι εγώ για ξυπνητήρι το χρησιμοποιώ... για αυτό το λόγο το τοποθετώ σε απόσταση τέτοια που να με υποχρεώνει να σηκωθώ από το κρεβάτι μου για να το κλείσω, γιατί αλλιώς δεν πρόκειται να σηκωθώ ποτέ :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Δε μιλάω πολύ ώρα στο κινητό,-το αντίθετο, επομένως δε φοβάμαι την ακτινοβολία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tralala

Νεοφερμένος

Η tralala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
H μάνα μιας κοπέλας που ξέρω,δεν την αφήνει να πάρει κινητό για αυτό το λόγο.Εν τω μεταξύ,η κοπέλα αυτή είναι 17 χρονών:| .Δεν είναι λίγο υπερβολικό?:/:

Καλά κάνει :)

Έχω διαβάσει αρκετές έρευνες γύρω από το θέμα (δουλεύω σε ερευνητικό κέντρο, και σε ένα ιεκ, το δεύτερο είναι άσχετο βεβαίως), το κινητό θα έπρεπε να απαγορεύεται δια ροπάλου μέχρι τα 16 και αυτό δεν το έβγαλα από το κεφάλι μου. Αυτό με το οποίο εγώ έχω τρελαθεί είναι το πόσο μικρές ηλικίες χρησιμοποιούνε κινητό ενώ τα πιθανά παρεπόμενα είναι εντελώς αμφισβητούμενα.



ΚΕ αν κοιμάσαι με το κινητό σου ανοιχτό (αλήθεια γιατί το κάνεις, το ξυπνητήρι δε λειτουργεί κι όταν είναι κλειστό :hmm:?) να το αφήνεις πολύ μακριά σου. Και αυτό δεν έχει να κάνει μόνο με την πιθανή ακτινοβολία που εκπέμπει όταν επικοινωνεί με την κυψέλη ή αν πχ στο σπίτι σου δεν έχει καλό σήμα οπότε το κινητό εκπέμπει πολύ υψηλότερη ισχύ για να επιτύχει ικανοποιητικό επίπεδο υπηρεσίας, αλλά έχει να κάνει και με το πως επηρρεάζεται ο εγκέφαλος εν ώρα ύπνου από ακτινοβολίες μιας και κατά τη διάρκεια του ύπνου διεγείρονται διαφορετικοί ρυθμοί στον εγκέφαλο του ανθρώπου, δηλαδή εντελώς διαφορετικός τρόπος λειτουργίας σε σχέση με τη μέρα, οι οποίοι τον καθιστούν πολύ πιο ευάλωτο!

Κάποτε σε ένα παλιό μου κινητό μπορούσες να δεις τα dBm της ισχύος που εξέπεμπε το κινητό σε διάφορες καταστάσεις. Είχα τρελαθεί με το πόσο μεγάλο ποσό ισχύος εκπεμπόταν δίπλα στον εγκέφαλο μου σε χώρους όπως ασανσέρ κτλ. Στο μετρό είχα τρομοκρατηθεί. Αυτά πριν πολλά χρόνια βεβαίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ε οχι και καλα κανει. η μανα της ειναι κομπλεξικη σε τρελο βαθμο! καταρχην σε τετοια ηλικια που ειναι η κοπελα μπορει να της βγει σε αντιδραση.μπορει επισης να αγορασει κρυφα μονη της κινητο η και να αργει να γυρισει στο σπιτι.χανετε την ουσια εδω.. Πας να προστατεψεις ενα ατομο απο την ακτινοβολια οταν υπαρχουν χιλιαδες κεραιες εκπομπης ακτινοβολιων ,οταν υπαρχουν ασυρματες συσκευες στο σπιτι,οταν οταν οταν.Αν μπορουσαμε να δουμε αυτες τις ακτινοβολιες θα ειχαμε παντα μερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Θα πρέπει να συμφωνήσω με την tralala ακόμα μία φορά.
Είναι λάθος ο δρόμος που έχουν πάρει τα πράγματα και έχουν όλα τα παιδιά κινητό.Πρέπει μέχρι μια ηλικία, όπου κι ο εγκέφαλος είναι πιο ευαίσθητος, να προστατεύεται.Λάθος κάνουν οι γονείς που παίρνουν κινητό στο παιδί από μικρό.Αν κανένας γονιός δεν το έκανε αυτό, τότε και το παιδί δε θα ήθελε κινητό "επειδή όλα τα άλλα παιδιά έχουν".
Το ότι υπάρχει ακτινοβολία γύρω γύρω δε σημαίνει ότι ακόμα παραπάνω ακτινοβολία δε βλάπτει.Ότι μπορούμε να αποφύγουμε καλό είναι να το αποφεύγουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Αν και τα κίνητά είναι η κορυφή του παγόβουνου, το πιστολάκι μαλλιών για παράδειγμα παράγει EMF εκατοντάδες φορές ισχυρότερο της οθόνης υπολογιστή(και γενικά μίξερ και συναφή μοτέρια), εγω προσωπικά μιλάω στο κινητό 5-10 λεπτά τον μήνα και φυσικά με hands-free ειδικά τροποποιημένο με πυρήνα φερρίτη στο καλώδιο(σαν αυτό που έχουν οι crt οθόνες στην άκρη του vga καλωδίου,σε μικρή version) και αυτό είναι ΒΑΣΙΚΟ χωρίς κάποιο είδος choke στο καλώδιο, αυτό λειτουργεί σαν πομπός του σήματος στο άλλο άκρο δηλαδή στο κεφάλι μας,αντίθετα με τον πυρήνα η μεταφορά "πνίγεται" στο σημείο που βρίσκεται μετατρεπώμενη σε θερμότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Στα συνηθισμενα κινητα το ξυπνητηρι δουλευει οταν ειναι κλειστο, αν εχεις καποιο smartphone τυπου pda, symbian UIQ version μπορεις να το βαλεις στην στο flight mode ....

Το ότι υπάρχει ακτινοβολία γύρω γύρω δε σημαίνει ότι ακόμα παραπάνω ακτινοβολία δε βλάπτει.Ότι μπορούμε να αποφύγουμε καλό είναι να το αποφεύγουμε.
Μπορουμε να αποφυγουμε τοσα αλλα που δεν μας προσφερουν τπτ αλλα τα εχουμε που ειναι τελειως χαζο να αποφυγουμε το κινητο που μας προσφερει ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ. Και στην τελικη ενα παιδι αντε να μιλησει 1 λεπτο την εβδομαδα και αντε να στειλει 100μηνυματα ...
Αν ημουν πατερας στο παιδι μου θα εκανα τα παντα να μην ειχε:
  • CRT οθονη στον υπολογιστη του
  • Καθολικου σωλήνα τηλεόρασης
  • Dect βάση στο δωματιο του *
  • wifi access point στο δωματιο του *
Επισης δεν θα του επετρεπα να χρησιμοποιει τα μη Dect τεχνολογιας ασυρματα σταθερα τηλεφωνα

*Δεν λεω να μην υπαρχουν στο σπιτι αυτες οι τεχνολογιες αλλά να μην υπαρχει ο εξοπλισμος στο δωματιο του. Το κακο με την Dect βάση και το wifi access point είναι οτι εκπαίμπουν στην ίδια ένταση το σήμα συνέχεια ... Τα κινητα δεν εκπαίμπουν πότε στην ίδια ένταση και στην maxium ένταση ΜΟΝΟ όταν μιλάτε και υπάρχει πολύ χαμηλό σήμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nantia

Νεοφερμένος

Η Nantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγω φοβαμαι παρα πολυ την ακτινοβολια του κινητου γι'αυτο το χρησιμοποιω μονο οταν χρειαζεται.....δηλαδη οταν με παιρνουν τηλεφωνο,οταν καλω εγω καποιον κτλ....Δεν χρησιμοποιω ποτε ασκοπα το κινητο παιζοντας παιχνιδια ή κανοντας αναπαντητες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οταν παιζεις καποιο παιχνιδι δεν διατρεχεις κανενα κινδυνο, γιατι η ακτιβολοια τεινει στο 0 και το κινητο ειναι πολυ μακρια απο τον εγκεφαλο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Οταν παιζεις καποιο παιχνιδι δεν διατρεχεις κανενα κινδυνο, γιατι η ακτιβολοια τεινει στο 0 και το κινητο ειναι πολυ μακρια απο τον εγκεφαλο! :)

Νομίζεις!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Valder: η ενταση που εκμπεμει ενα κινητο δεν ειναι σταθερη, εξαρταται απο το ποσο ασθενες ειναι ενα σημα κτλ κτλ! Επισης εξαρταται απο το ποσο σημα χρειαζεται! Ενα κινητο που ειναι σε αναμονη η ενταση ειναι υπερβολικα χαμηλη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Valder: η ενταση που εκμπεμει ενα κινητο δεν ειναι σταθερη, εξαρταται απο το ποσο ασθενες ειναι ενα σημα κτλ κτλ! Επισης εξαρταται απο το ποσο σημα χρειαζεται! Ενα κινητο που ειναι σε αναμονη η ενταση ειναι υπερβολικα χαμηλη! :)

Και πάλι το "χαμηλή" είναι διαφορετικό από το "0" που είπες πιο πάνω.

Επίσης εαν δεν κάνω λάθος, έχουμε εκπομπή ακτινοβολίας και στη λήψη κλήσης/μηνύματος αλλά και στην αναμονή καθώς -αν θυμάμαι καλά την όλη εξήγηση- το κινητό αναζητά το BTS (κεραία-σταθμός βάσης, αναμεταδότης, ή όπως σου αρέσει) ανα κάποια frames (κωδικοποιημένα πακέτα είναι τα frames βασικά). Τα νούμερα είναι 2 για την Cosmote και 7 για την ΤΙΜ. Για Voda/Q δεν θυμάμαι/γνωρίζω.

Πάντα τρώς ακτινοβολία. Είναι το λιγότερο αφελές να νομίζει κανείς ότι έχει δίπλα του το κινητό όταν κοιμάται ή τρώει και δεν δέχεται ακτινοβολία. Μακριά (πραγματικά μακριά, όχι αυνανιές) και μόνο όταν είναι ανάγκη.;)

ΥΓ: Για οποιαδήποτε λάθη μου ή παραλείψεις, θα χαρώ να δεχτώ παρατηρήσεις και διορθώσεις από πιό έμπειρους επί του αντικειμένου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.

Νόμος αντιστρόφων τετραγώνων...

Απο το 0.5 εκατοστό την ώρα που κάποιος μιλάει στα 30+ που το κρατάει στα χέρια το emf έχει το 1/3600 το περισσότερο της αρχικής του έντασης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Επισης δεν θα του επετρεπα να χρησιμοποιει τα μη Dect τεχνολογιας ασυρματα σταθερα τηλεφωνα

https://www.newtreatments.org/doc.php/WisdomExperience/100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και πάλι το "χαμηλή" είναι διαφορετικό από το "0" που είπες πιο πάνω.

Επίσης εαν δεν κάνω λάθος, έχουμε εκπομπή ακτινοβολίας και στη λήψη κλήσης/μηνύματος αλλά και στην αναμονή καθώς -αν θυμάμαι καλά την όλη εξήγηση- το κινητό αναζητά το BTS (κεραία-σταθμός βάσης, αναμεταδότης, ή όπως σου αρέσει) ανα κάποια frames (κωδικοποιημένα πακέτα είναι τα frames βασικά). Τα νούμερα είναι 2 για την Cosmote και 7 για την ΤΙΜ. Για Voda/Q δεν θυμάμαι/γνωρίζω.

Πάντα τρώς ακτινοβολία. Είναι το λιγότερο αφελές να νομίζει κανείς ότι έχει δίπλα του το κινητό όταν κοιμάται ή τρώει και δεν δέχεται ακτινοβολία. Μακριά (πραγματικά μακριά, όχι αυνανιές) και μόνο όταν είναι ανάγκη.;)

ΥΓ: Για οποιαδήποτε λάθη μου ή παραλείψεις, θα χαρώ να δεχτώ παρατηρήσεις και διορθώσεις από πιό έμπειρους επί του αντικειμένου. :)
Συμφωνω, περιπου τα ιδια λεμε! Ομως πιστευω οτι υπαρχουν πραγματα που μας καταστρεφουν την υγεια πολυ περισσοτερο και το χειροτερο ειναι οτι αυτα τα πραγματα δεν ειναι τοσο σημαντικα οσο η επικοινωνια! Ειναι σαν με λιγοτερα χρηματα να αγοραζεις κατι πιο χρησιμο :)

Πανω κατω λεει οτι λεω και εγω αν δεν κανω λαθος! Δυστυχως δεν εχω το χρονο να το διαβασω ολοκληρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top