Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

love_angel καρκίκος είσαι ; Απλά ένας που μου άρεσε ήταν καρκίνος και είχα πάντα αυτήν την απορία!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
ναι nPb !! κι εγώ ζυγός! χιχι.. ευαίσθητη ζυγός!! :) ταιριάζουμε νομίζω !! χιχι :P

γενικά ξέρω ότι τα άτομα ζυγοί είναι πολύ ευαίσθητοι, αισθηματίες,...κτλ :P :P χαχαχα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
love_angel καρκίκος είσαι ; Απλά ένας που μου άρεσε ήταν καρκίνος και είχα πάντα αυτήν την απορία!! :P

ναι με ωροσκοπο ζυγο.:D

τα ζωδια του νερου ταιριαζουμε μεταξυ μας, και με μερικα ζωδια της γης. αλλα με ζυγο δεν εχω ακουσει κατι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
οι ζυγοί γυναίκες είναι ωραιοπαθείς..... όλο στο καθρέπτη κοιτάζονται!!!!!:P
ρίχτε άφοβα αρνητικές οι ζυγίνες......!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
γενικά ξέρω ότι τα άτομα ζυγοί είναι πολύ ευαίσθητοι, αισθηματίες,...κτλ :P :P χαχαχα..

πολύ! Λένε ότι δίνουν τα πάντα όταν αγαπούν! Και να σου πω την αλήθεια ισχύει ! Ρομαντικοί, συχνά αναποφάσιστοι, με όρεξη για μάθηση και έφεση σε καλές τέχνες, μουσική και τα συναφή! οπότε ... επιβεβαιώνω πλήρως όσα λες ! χαχαχαχα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ναι με ωροσκοπο ζυγο.:D

τα ζωδια του νερου ταιριαζουμε μεταξυ μας, και με μερικα ζωδια της γης. αλλα με ζυγο δεν εχω ακουσει κατι.:P

χιχι... με ωροσκόπο ζυγό! :clapup: ξέρω πως οι σκορπιοί δεν ταιριάζουν με καρκίνους ! Μάλλον αυτό μου λένε οι σκορπιοί που ξέρω ! Αν και λέγεται πως ναι! ζώδια που ανήκουν στην ίδια ομάδα, ας το πω, ταιριάζουν !! πάντως μια φίλη μου πολυυυυυ καλή είναι καρκίνος! Λένε πως οι καρκίνοι είναι ευαίσθητη και ανοίγονται δύσκολα! ισχύει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χιχι... με ωροσκόπο ζυγό! :clapup: ξέρω πως οι σκορπιοί δεν ταιριάζουν με καρκίνους ! Μάλλον αυτό μου λένε οι σκορπιοί που ξέρω ! Αν και λέγεται πως ναι! ζώδια που ανήκουν στην ίδια ομάδα, ας το πω, ταιριάζουν !! πάντως μια φίλη μου πολυυυυυ καλή είναι καρκίνος! Λένε πως οι καρκίνοι είναι ευαίσθητη και ανοίγονται δύσκολα! ισχύει αυτό;

ναι ισχυει! υπερβολικα ευαισθητοι! :P

ααα κανεις λαθος εδω! με σκορπιους ταιριαζουμε υπερβολικα πολυ!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ναι ισχυει! υπερβολικα ευαισθητοι! :P

ααα κανεις λαθος εδω! με σκορπιους ταιριαζουμε υπερβολικα πολυ!:redface:

δεν ξέρω σίγουρα αν ταιριάζετε ! έτσι μου λένε μερικοί σκορπιοί ! τι να σου πω όμως; Αυτά είναι και θέμα ανθρώπου πάνω απ όλα νομίζω ! :) αχ μωρε! Είναι πολύ ωραίο να είναι ευαίσθητος ο άλλος! Επειδή είμαι μου αρέσει πολύ αυτό! χιχι ... θέλει προσοχή η ευαισθησία πάντως.. όταν είσαι υπερευαίσθητος και πληγώνεσαι, πονάει πολύυυυυ μετά! !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σπάνια ζώδιο οσον αφορά το θέμα της καλοσύνης!
ωω.
αυτη ειναι μεγαλη τιμη..:D

μακαρι να εχεις δικαιο..;)

(και το κυριο αρνητικο ειναι η ξεροκεφαλια και η επιμονη..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ωω.
αυτη ειναι μεγαλη τιμη..:D

μακαρι να εχεις δικαιο..;)

(και το κυριο αρνητικο ειναι η ξεροκεφαλια και η επιμονη..)

χιχι.. δεν είναι μεγάλη τιμή βρε! Χάρισμα είναι! Εγώ το εκτιμάω πολύ αυτό! Λίγοι το έχουν ! Ναι... επιμονή!! Τρομερή επιμονή! Δεν ακούνε τίποτα άλλο ώρες ώρες! Αλλά εκεί έρχεται η καλοσύνη και τα αλλάζει όλα!προς το καλύτερο! έτσι νομίζω εγώ τουλάχιστον! :) Γιατί βρε "μακάρι"; Δεν πιστεύεις πως είσαι ; Δηλαδή όλοι οι κριοί είναι ! όσοι έχω γνωρίσει εγώ μάλλον! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Να ρωτήσω, δίδυμος με υδροχόο ταιριάζει; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Το ψοφήσατε ρε παιδιά σήμερα, πολλά ποστ και επιθετικά εναντίον του μεγάλου ζωδίου.

Άκου ο Σκορπιός κάθαρμα και εκδικητικός και μνησίκακος. Καθάρματα είναι αυτοί που μιλούν με τέτοιο τρόπο για το καλύτερο ζώδιο. Να πέσει φωτιά να τους κάψει και να μην έχουν στον ήλιο μοίρα τα ανόητα πλάσματα που τόλμησαν και έγραψαν αυτά τα αποφθέγματα ζήλειας και μίσους.

Άκου ισχυρογνώμων. Επειδή οι υπόλοιποι έχουν άδικο πρέπει να μετανοώ που έχω πάντα δίκιο; Τι να κάνουμε κάποιος πρέπει να πω την αλήθεια για να γίνει ο κόσμος καλύτερος. Αν κάποιοι πιστεύουν ότι αυτό είναι ισχυρογνωμοσύνη, ας αλλάξουν απόψεις μην κατηγορούν το SUPER ζώδιο

Όσο ότι ταιριάζω με γυναίκες Καρκίνους είναι ψέματα. Σιγά μην ταιριάζω με τις bitches Καρκίνους. Ζήτώ οι γυναίκες Λέοντες. Αυτές είναι γυναίκες. Να την βρίσκεις πρωί, μεσημέρι, βράδυ...

Αυτά είχα να πω. Όποιος τολμήσει να εκφράσει αντίθετη γνώμη θα τον θυμάμαι μια ζωή και κάποια μέρα θα τον τιμωρήσω.

αχαχαχαχαχαχα!!!!!
:thumbup:

Διαφωνώ όμως για τις λεόντες....και ναι, με καρκίνους ταιριάζουμε!
Α! μην ακούσω κάτι διαφορετικό...σε έφαγα λάχανο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Να ρωτήσω, δίδυμος με υδροχόο ταιριάζει; :)

Νομίζω πως ναι Κλεοπάτρα!! Γιατί είναι αέρας και νερό!! Ωστόσο σου παραθέτω αυτό από μια ιστοσελίδα που βρήκα! Δεν ξέρω κάποιο τέτοιο ζευγάρι όμως για να σου πω με σιγουριά !!
Δίδυμος με Υδροχόος: Και τα δύο αυτά ζώδια αναζητούν την ελευθερία, την ανεξαρτησία και την αυτονομία. Ο Υδροχόος τρελάινετε γαι τους Διδύμους γιατί τους θεωρεί απρόβλεπτους. Το σεξ μπορεί να είναι καταπληκτικό όταν και οι δύο προσπαθήσουν να είναι ο ένας για τον άλλο. Συμπέρασμα, είναι μια σχέση που μπορεί να έχει μέλλον.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
ταιριαζουμε εμεις οι υδροχοοι με διδυμους, οπως επισης με τοξοτες και σκορπιους
αλλα εμεις οι υδροχοοι ειμαστε ελευθερες ψυχες,με ολους τα βρισκουμε και ολοι μας συμπαθουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο Υδροχόος, ο Διδύμος και ο Ζυγός είναι ζώδια του αέρα και τα τρία και συνεπώς σε θεωρητικό επίπεδο ταιριάζουν μεταξύ τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειναι οι λεγομενοι αεριτζηδες..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Όσο ότι ταιριάζω με γυναίκες Καρκίνους είναι ψέματα. Σιγά μην ταιριάζω με τις bitches Καρκίνους. Ζήτώ οι γυναίκες Λέοντες. Αυτές είναι γυναίκες. Να την βρίσκεις πρωί, μεσημέρι, βράδυ...

Τα καρκινάκια ταιριάζουμε τρελά με σκορπιούς και όποιος λέει το αντίθετο δε ξέρει τι του γίνεται! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Ο Υδροχόος, ο Διδύμος και ο Ζυγός είναι ζώδια του αέρα και τα τρία και συνεπώς σε θεωρητικό επίπεδο ταιριάζουν μεταξύ τους.

Ακριβώς έτσι είναι Κων/να ! Εγώ ως ζυγός το πιστεύω αυτό πάρα πάρα πολυυ !! Γενικά ζώδια της ίδιας "ομάδας" ταιριάζουν.. θεωρητικά όπως λες κι εσύ !! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χμμμ εγω δεν εχω προσεξει τοση ελξη για ζωδια του ιδιου στοιχειου, όσο για ζώδια της ιδιας "ποιοτητας" (νομιζω ετσι λεγεται).
ας πουμε εγω που ειμαι ταυρος και θεωρουμαι "σταθερο" συχνα στην επικοινωνια μου "τα βρισκω" με τα αλλα σταθερα ζωδια, όπως ο λεων και ο υδροχοος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top