«Έκανα σεξ με τον πατέρα μου»

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ποια ποινικη διωξη επικαλεστηκα; O_o Εγω δε θεωρω οτι πρεπει να διωκεται ποινικα η αιμομιξια αν προκειται για συναινετικη πραξη και δε ξερω καν αν γινεται οντως κατι τετοιο.

Weird behavior για κάτι που θεωρητικά, δεν έκανες. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Weird behavior για κάτι που θεωρητικά, δεν έκανες. :hmm:

αφου νομιζα ελεγε σε μενα που δεν ειχα πει τπτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
αφου νομιζα ελεγε σε μενα που δεν ειχα πει τπτ...

Για την αιμομιξία λέω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Για την αιμομιξία λέω εγώ.

ααα
δεν μου φαινεται κ τοσο περιεργο, απλα πιστευω γενικα πως ο καθενας πρεπει να ειναι ελευθερος να κανει ο,τι θελει στο κρεβατι του αρκει να ειναι συναινετικο και δε βρισκω λογο να μη συμπεριλαμβανεται η αιμομιξια. Μου φαινεται διαστροφικο γιατι εχω μαθει τη σχεση μεταξυ παιδιων και γονεων οπως ειναι η δικη μου με τους γονεις μου, αλλα δε πιστευω οτι εχω δικαιωμα να απαγορευσω σε καποιον αλλο να το κανει γιατι δε ξερω πως ειναι η δικη του σχεση με τους γονεις του...καταλαβαινεις ελπιζω γιατι κουραστηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
ααα
δεν μου φαινεται κ τοσο περιεργο, απλα πιστευω γενικα πως ο καθενας πρεπει να ειναι ελευθερος να κανει ο,τι θελει στο κρεβατι του αρκει να ειναι συναινετικο και δε βρισκω λογο να μη συμπεριλαμβανεται η αιμομιξια. Μου φαινεται διαστροφικο γιατι εχω μαθει τη σχεση μεταξυ παιδιων και γονεων οπως ειναι η δικη μου με τους γονεις μου, αλλα δε πιστευω οτι εχω δικαιωμα να απαγορευσω σε καποιον αλλο να το κανει γιατι δε ξερω πως ειναι η δικη του σχεση με τους γονεις του...καταλαβαινεις ελπιζω γιατι κουραστηκα :P

Ααα.. ήταν humour attempt και μου το κατέστρεψες. :(

Ότι και καλά όταν η άλλη είπε "η αιμομιξία διώκεται ποινικά" χωρίς να αναφέρεται σε σένα και εσύ είχες την αντίδραση "τι? ποιος? εγώ?" και γιαυτό είπα weird behavior.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ααα.. ήταν humour attempt και μου το κατέστρεψες. :(

Ότι και καλά όταν η άλλη είπε "η αιμομιξία διώκεται ποινικά" χωρίς να αναφέρεται σε σένα και εσύ είχες την αντίδραση "τι? ποιος? εγώ?" και γιαυτό είπα weird behavior.

pfff :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
δηλαδη δεν συχενονται αηδια σκετη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Σίχαμα. Αιμομιξεία σε όλο της το μεγαλείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m1k3y

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Εφύρα (Ηλεία). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
μλιαχ τι αιδια:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifika!

Νεοφερμένος

Η fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Πραγματικά ΕΛΕΟΣ!!!:sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Η Φιλιπς ισχυρίζεται ότι είχε επί 10 χρόνια σεξουαλικές σχέσεις με τον πατέρα της.
Κι εμάς τι μας κόφτει;
Eίναι αφύσικο, αποκρουστικό, αηδιαστικό για όλους σας-μας, αλλά απ' την άλλη η σεξουαλική ζωή του καθενός ανήκει σ' αυτόν και μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Σίχαμα. Αιμομιξεία σε όλο της το μεγαλείο.
Να ρωτήσω, αιμομιξεια δεν γίνετε όταν κάνουν παιδί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Να ρωτήσω, αιμομιξεια δεν γίνετε όταν κάνουν παιδί?
Οχι η αιμομιξια αναφερεται στην συνουσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mamaguena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mamaguena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ύπαρχουν τόσες πολλές παρόμοιες περιπτώσεις... και πολύ ακόμα χειρότερα.
Μπράβο που το δήλωσε, αλλά κατά τ' αλλά, αυτά συνέβαιναν, συμβαίνουν και δυστυχώς θα συνεχίσουν να συμβαίνουν.
Απλά αηδιαστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Ιου!!Τελείως αηδία:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top