Logitech

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
και αν δεν εχει το creative player;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Τότε δεν ξέρω...Τις πληροφορίες τις βρήκα στο site της creative στο support center.Δεν έλεγε τιποτα για την live 5.1 αλλά έλεγε για τις άλλες καρτες ηχου που έχει βγάλει η εταιρία και τελικά τυχαίνει να ισχυει και για την δικιά μας καρτα ήχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Συχρόνως τα ηχεία μου συγκεκριμένα τα 2 rear κανουν παράσιτα κατά την αναπαραγωγη ήχου.:'(:'(:'(:'(:angry::angry::knife::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
με τπτ δεν ειναι λογικο αυτο ... εμενα δεν κανιυν παρασιτα ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Λοιπόν...τα προηγουμενα που ήταν δυο απλά μου κανανε παράσιτα για μια περιοδο.Τώρα όμως μου έχει γεννηθεί η εξής απορία:Γιαατί να κανουν παράσιτα μονο τα rear και όχι όλα για να πεις ότι μπορεί να ειναι προβλημα software?
Πιστεύω ότι έχουν πρόβλημα.Θα κλάψω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Λοιπόν...τα προηγουμενα που ήταν δυο απλά μου κανανε παράσιτα για μια περιοδο.Τώρα όμως μου έχει γεννηθεί η εξής απορία:Γιαατί να κανουν παράσιτα μονο τα rear και όχι όλα για να πεις ότι μπορεί να ειναι προβλημα software?
Πιστεύω ότι έχουν πρόβλημα.Θα κλάψω....

αν απενεργοποιησεις το cmss κανουν παρασιτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Nαι τελικά όμως με το power dvd 6 οτιδηποτε και αν ανοίξω (dvd,mp3,wav,wma) δεν κάνουν παράσιτα όμως με τα winamp και media player
έχω παράσιτα.Δεν μπορω να καταλάβω τι συμβαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εε τοτε ειναι σιγουρα software... μαλλον το power dvd εχει καλλιτερη διαχειρηση ηχου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Καθώς πειραματιζομουν με τα ηχεία και συγκεκριμενα με τους κωδικοποιητες ηχου(dolby digital κ.α) το έφτιαξα το πρόβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οι νέοι τρόχοι που θα έχουν τα νέα ποντίκια της Logitech θα έχουν την δυνατότητα να περιστέφονται μόνοι τους για 7 δευτερόλεπτα.

Αυτό θα βοηθήσει πολυ εκείνους που διαχειρίζονται μεγάλου όγκου πληροφοριών αρχεία όπως κάποια database ή καποιο αρχείο excel.

Αξίζει να σημειωθεί ότι οι νέοι τρόχοι είναι φτιαγμένοι από κράμα πέτρας και μέταλλου.

Τα ποντίκια που θα έχουν τον νέο τρόχο θα είναι δύο, το MX και το VX ... Το πρώτο είναι για Desktop και κοστίζει 100$ ενω το VX είναι για laptop και θα κοστίζει 80$

Περισσότερα για τον νέο τρόχο θα βρείτε εδώ και εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θα ήταν χρήσιμο και για μερικά threads στο e-steki :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα ήταν χρήσιμο και για μερικά threads στο e-steki :P

Ειδικα με το προβλημα που εχει το ασυρματο μου.. Αφου εχω καταντισει να τα εχω και τα δυο συνδεδεμενα και να πιανω μια το ενα μια το αλλο αναλογα την χρηση που θα κανω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Το Page Down δεν σας κάνει παιδιά?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το Page Down δεν σας κάνει παιδιά?:P
Οχι δεν μας κανει... Εμεις θελουμε serfing με ενα χερι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το Page Down δεν σας κάνει παιδιά?:P
Δεν μας κανει για τους λογους:

  1. Ειναι σπαστικο να πρεπει να χρησιμοποιεις και τα χερια στο internet
  2. Το Page Down πρεπει να το πατας συνεχομενα αρα το wheel ειναι καλλιτερο
  3. Το Page Down σε πηγανει μια οθονη κατω και αυτο τις περισσοτερες φορες δυσκολευει την αναγνωσει κειμενων επειδη δεν θυμασαι που σταματησες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αγόρασα το VX Nano, τελικά δεν είναι και τίποτα wow ο "νέος" τρόχος. Μάλιστα δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν button. Ευτυχώς που έχει και άλλα button όποτε μετέτρεψα κάποιο αυτό σε middle button
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top