Shopping Therapy

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εγω χτες πήρα ένα γαλανό μαγιώ με πολύ κουλ σχεδιάκι.
Δεν σας λέω για μπούστο... άλλο πράμα :redface:
Μ' αρέ πολύ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
ενα μαγιό κι ενα σορτσακι τζιν :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πηρα εναν νεροχυτη για την κουζινα μου. Μετραει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μία μπλούζα άσπρη με σχέδιο, μια ζώνη και ένα φουλάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σας τρωω λάχανο! :hehe:

Ένα ζευγάρι ασημί φλατ πέδιλα, ένα ζευγάρι ασημί αθλητικά, ένα άσπρο κάπρι σπορ παντελόνι, ένα μαύρο σατέν κάπρι παντελόνι, ένα χακί σατέν κάπρι παντελόνι, ένα μαύρο λεπτό υφασμάτινο γυαλιστερό μπουφανάκι σπορ κι ενα τέλειο ξώπλατο φόρεμα που δένει πίσω στον λαιμό με εμπριμέ σχέδιο στη φούστα του!! (Να είναι καλά η μαμά που τα πλήρωσε όλα εκτός από το ένα ζευγάρι παπούτσια! :inlove: )

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Δυο φουστες, ενα σοτρς, μια καμπαρτινα.....

Να σας πω ρε παιδες, εχει δει κανεις κατι ray ban που εχουν δυο μικρα αστερακια διπλα στους φακους? Δεν μπορω να τα βρω στο νετ............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Σας τρωω λάχανο! :hehe:

Ένα ζευγάρι ασημί φλατ πέδιλα, ένα ζευγάρι ασημί αθλητικά, ένα άσπρο κάπρι σπορ παντελόνι, ένα μαύρο σατέν κάπρι παντελόνι, ένα χακί σατέν κάπρι παντελόνι, ένα μαύρο λεπτό υφασμάτινο γυαλιστερό μπουφανάκι σπορ κι ενα τέλειο ξώπλατο φόρεμα που δένει πίσω στον λαιμό με εμπριμέ σχέδιο στη φούστα του!! (Να είναι καλά η μαμά που τα πλήρωσε όλα εκτός από το ένα ζευγάρι παπούτσια! :inlove: )

:clapup:
ξεσαλωσατε παλι ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δυο φουστες, ενα σοτρς, μια καμπαρτινα.....

Να σας πω ρε παιδες, εχει δει κανεις κατι ray ban που εχουν δυο μικρα αστερακια διπλα στους φακους? Δεν μπορω να τα βρω στο νετ............

Aviator?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ξεσαλωσατε παλι ε; :P

Έχω την πιο τέλεια μαμά του κόζμου και είχε και εκπτώσεις! :yahoo: :yahoo:

(πλάκα πλάκα έχουν πέσει σαν ακρίδες.. 3 ώρες έψαχνα για να τα βρω κι αυτά και να μου κάνουν.. μόνο νούμερα για κοκκαλόσουπες είχαν! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, έχει η επίσημη σελίδα τους ολόκληρη μηχανή αναζήτησης... δεν τα βρήκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χτες πήγα για ψώνια στο Marks and Spencer και πήρα το πρώτο μου εμπριμέ ρούχο: Ένα φόρεμα με μαύρο και διάφορες αποχρώσεις του κόκκινου που μου άρεσε πολύυ (και στον Πάνο καθόλου :P)
Επίσης πήρα και 2 μαύρα μπλουζάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Ένα ζευγάρι πράσινες Havaianas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγω την Δευτέρα θα πάω για τα αγαπημένα μου ψώνια σε πετ σοπ, μονο εκει δεν βαριεμαι, να ψωνίζω για τα ενυδρεία και τα ζωάκια μου:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χθες ψώνισα 1 σετ σκιών με ένα ειδικό υγρό που τις τροποποιεί από ματ σε υγρές, μια μάσκαρα, ένα ανοιξιάτικο μπουφανάκι και ένα τζινάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
τελικά άρχισαν εκπτωσεις στα χοντος?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ένα υπέροχο και πρωτότυπο ματάκι για το λαιμό...
Καμία σχέση με την γαλάζια πέτρα κλπ...το σχήμα του βασικά παραπέμπει σε ματάκι αλλά είναι τέλειο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήρα μία άσπρη φούστα λινή, μία τζιν μίνι, ένα μως τιραντάκι, δύο μαύρα βρακάκια, μαλακτικό μαλλιών, ένα καφέ κάπρι... τι άλλο; Α και δύο σφουγγάρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Προσφατα ανακαλυψα οτι εχω αστιγματισμο, οποτε.. χθες πηρα γυαλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top