Shopping Therapy

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Πήρα ενα τεεεελειο φόρεμα,κατι δωράκια για 2 φίλες και κατι τέεεεεελεια εσωρουχακια!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πήγα Factory στο αεροδρόμιο με τον γουίσκι και πήρα:
Ένα τσαντάκι μέσης eastpak κόκκινο
Ένα μαγιό μπλε με άσπρα λουλουδάκια
Ένα μαύρο πουκάμισο diesel κοντομάνικο
Μια μαύρη μπλούζα puma με το σήμα της Ferrari (κάπου εκεί ξέμεινα από λεφτά και μου έδωσε ο weak 10 ευρώ :P)

Α, και μια πλούζα Jack Daniel's απ' το μοναστηράκι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κι εγώ πήγα με την ντουλίνα (και τους συζύγους) mothercare Και πήρα 10μ αυτοκόλλητη διακοσμητική ταινία (μπορντούρα) για το δωμάτιο του μωρού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ πάλι αγόρασα Panda Antivirus 2007+Firewall:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Ένα μαύρο πουκάμισο diesel κοντομάνικο

είσαι τούμπανο :p.

εγώ έχω πάρει:
  • δύο τζινάκια levi's, ένα 512 bootcut κι ένα 501, μαύρα ξεβαμμένα both (κι ένα ακόμα που μου καναν δώρο, άσπρο 512 bootcut!)
  • ένα μαγιώ maui, ασπρούλι με λίγο λαχανί στην αριστερη πλευρά
  • γκρι παπά new balance για τρέξιμο
  • δύο μπλουζάκια puma, ένα μπέζ κι ένα μουντό γαλάζιο
  • ένα κοντομάνικο πουκαμισάκι americanino, ασπρο με κάτι ανάμεσα σε ροζ και κόκκινο, ελαφρώς psycho
  • ένα παρδαλιάρικο τσαντάκι ώμου eastpak
  • δύο βερμουδίτσες από sprider
  • άλλο ένα κοντομάνικο πουκάμισο, diesel με όμορφα απαλά χρωματάκια
  • άλλα δύο μπλουζάκια, από oxford company αυτή τη φορά, ένα άσπρο κι ένα ψιλογαλάζιο πάλι
  • δύο παντελόνια από bertolucci, ένα σκούρο μπεζ (κλασσικά) κι ένα χακί
  • πέντε κολλητά μποξεράκια :P
σύνολο, κάτι παραπάνω από 400?, shiiiiiit!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σήμερα ψώνισα ενα πρασινο αιλάϊνερ, στρας περτικαλί σκιά ματιών, μια αδιάβροχη μάσκαρα, ενα αντηλιακό λάδι, ένα ζευγάρι σαγιονάρες, ένα κοραλλί μανώ κι ένα άσπρω ολόσωμο μαγιώ απ' αυτά που εχουν λωρίδα υφάσματος μπροστά και αφήνουν την κοιλίτσα έξω από τον Χόντο και τρία παντελόνια και δύο σακάκια (ίδιο σχέδιο, άλλο χρώμα) από Μαρκς ν Σπένσερ! :D

(Σύνολο: 150?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Σεντόνια για το κρεβάτι μας, πολύχρωμα εσωρουχάκια και μελάνι για τον εκτυπωτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αγόρασα ένα σατέν μαύρο παντελόνι κι ένα σατέν σομόν μπλουζάκι με τιραντάκι (φαρδύ και ριχτό)
και τα δύο εγκυμοσύνης για κάτι επίσημες φάσεις που θέλω να παρευρεθώ και είναι πολύ σούπερ!
τα φόρεσα και αισθάνθηκα πολύ όμορφη μαμά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mε γειες Κουεδίνι! :clapup:

Εγώ τσάκισα τον Χόντο με την ευγενική χορηγία της μαμάς: δύο αφρόλουτρα (το ένα με άρωμα σοκολάτας, τέλειο! ;)), τρια κραγιόν, λαστιχάκια, κορδέλες και αφρός για τα μαλλιά, πούδρα και μολύβι ματιών μαύρο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πηρα ενα συνολο για ενα γαμο που εχουμε πολυ φοβερο μιλαμε:clapup::clapup::clapup:
δεν βλεπω την ωρα να το φορεσω:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όσο ήμουν Ελλάδα πήραλ λίγα αλλά καλά: Δύο κρέμες σώματος με ελιά και αλόη και ΚΑΝΕΝΑ χημικό, τέλειες!!! Και ένα βραχιόλι από τυρκουάζ, ένα με κοχύλια (οκ, δώρο της αδερφής μου)... και θέλω κι άλλα ψώνιααα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Ενα μαυρο t-shirt πολύ απλό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηρα ενα ωραιοτατο σατεν σαμπανι μπλουζοφουστακι απο το j.lo και ενα τελειο ασπρο πουκαμισο με μαυρο σατεν "σφιχτο" γιλεκο απο τα bsb (το χρυσοπληρωσα το δευτερο, αλλα χαλαλι).. και λαστιχακια μαλλιων (αυτα που τα φορανε σαν στεκα).. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πήρα μια καπαρντίνα και ένα μπλουζακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια μηπος ξερει κανεις αν εχουν καμια ιδιετερη ονομασια τα παπουτσια που φοραει ο James σε αυτην την φοτο;
https://img236.imageshack.us/img236/8444/lyceumnewhw7.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Μία φοβερή ζιβάγκο αμάνικη μαύρη μπλούζα μακρυά που δένουν τα δύο άκρα της στην πλάτη όπου την αφήνουν ακάλυπτη. Tres chic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κρεμα σωματος και ρολον αποσμητικο :P
λιγα πραματα:P


με yes!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
εσώρουχα...:redface:
και μολύβια ματιών σε μπλέ, πράσινο, φυτρί και γαλαζοπράσινο! έχω πρόβλημα το πιστεύετε κι εσείς?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ορισμένα πολύ καλά βιβλία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top