Προβλημα με την αρχικη σελιδα

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
προσφατα εγκατεστησα στον υπολογιστη μου το mozilla firefox...εβαλα καταλαθος μια ιστοσελιδα που δεν ηθελα για αρχικη σελιδα και τωρα δεν θυμαμαι πως να την αλλαξω!!!μπορει καποιος να μου πει πως?:):):):).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kasioph

Νεοφερμένος

Η Kasioph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εργαλεια -> Επιλογες Εκει που λεει βασικες. Επιλεγες αυτο που λεει "Προβολη της αρχικης μου σελιδας"(στην επιλογη : στη εκκινηση του firefox) και απο κατω βαζεις την σελιδα που θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Εργαλεια -> Επιλογες Εκει που λεει βασικες. Επιλεγες αυτο που λεει "Προβολη της αρχικης μου σελιδας"(στην επιλογη : στη εκκινηση του firefox) και απο κατω βαζεις την σελιδα που θες
ευχαριστω πολυ!!:thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top