Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νι, εγώ άλλο εννοούσα, αλλά και τα διβιδί καλά είναι:P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
νι, εγώ άλλο εννοούσα, αλλά και τα διβιδί καλά είναι:P:D:D

αααα...Lol!!:D E, ντάξει...πάνω-κάτω συννενούμαστε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
και ενα για τους λατρες του LOST :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • lostmaggyver4sp.gif
    lostmaggyver4sp.gif
    931.5 KB · Εμφανίσεις: 220

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χαντρ, βλασφημία :bleh:

βάλε lost, prison break, και 24 στο queue, τώρα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ποιο queue καλε, κατεβαινουν μεσα σε 40 λεπτα :devil: :teasing: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
[FONT=verdana, arial, helvetica]Τα νέα από τη συγχώνευση του UPN και του WB στο CW είναι μαύρα.



https://www.thefutoncritic.com/newswire.aspx?id=7163

Σχετικό θέμα - συνέντευξη:
https://community.tvguide.com/thread...eadID=800002018
Αρχική Δημοσίευση από Απόσπασμα από τη συνέντευξη:
Ausiello: I hear the decision to renew Heaven was made after the ratings for the finale came in. True?
Ostroff: It [drew] over seven million people. It's hard to ignore that.

You know what else is hard to ignore? Five million pissed-off Everwood fans.
Προσπάθειες των fans:
https://www.contracostatimes.com/mld...ia/14798680.htm

ΓΑ****ΝΟ 7th HEAVEN
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Friends και 24!!!! They are the best!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχω απαντήσει? Δεν θυμάμαι...

Έχουμε και λέμε:

  • LOST
  • 4400
  • 24
  • Friends

(Αυτές είναι ίσως και όλες οι σειρές που έχω δει ποτέ! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
στο 4400 τι παίζει; για κάνε ένα μπρίφινκ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Απ'ότι ξέρω 4400 άτομα εξαφανίζονται απο το 1950 περίπου και μετά και ξαφνικά εμφανίζονατι όλοι μαζί χωρίς να έχουν γεράσει και κάποιοι από αυτούς έχουν ειδικές ικανότητες.
Κάτι τέτοιο τελοσπάντων, δεν ξέρω και πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλά τα λες faithplus1

Έχουν ικανότητες όπως τηλεκίνηση, χέρια που γιατρεύουν, τηλεπάθεια, ταξίδι στο χρόνο. Καλό ειναι.
Είδα την πρώτη σεζόν σε DVD και τις επόμενες ξέρετε που. Αυτή τη στιγμή παίζεται η τρίτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τα 'δα και εγώ.. δεν είναι τίποτα το σπουδαίο, αλλά μιας και είμαστε σε summer break από prison break, lost, 24, ας όψεται..
Το παίξιμο των δύο πρωταγωνιστών/agents είναι για κλάμματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BladeRunner

Νεοφερμένος

Ο BladeRunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Δεν βλέπω σειρές στην τηλεόραση ποτέ, αλλά συνήθως νοικιάζω/προμηθεύομαι τα επεισόδια μιας σειράς που θέλω σε DVD. Αυτόν τον καιρό μου δώσανε τις 2 πρώτες σεζόν των X-Files, που σημαίνει 48 επεισόδια, που σημαίνει κάψιμοοοο...Και το καλύτερο ; Το παιδί που μου τις έδωσε έχει και τις υπόλοιπες 7 σεζόν.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BladeRunner:
Δεν βλέπω σειρές στην τηλεόραση ποτέ, αλλά συνήθως νοικιάζω/προμηθεύομαι τα επεισόδια μιας σειράς που θέλω σε DVD. Αυτόν τον καιρό μου δώσανε τις 2 πρώτες σεζόν των X-Files, που σημαίνει 48 επεισόδια, που σημαίνει κάψιμοοοο...Και το καλύτερο ; Το παιδί που μου τις έδωσε έχει και τις υπόλοιπες 7 σεζόν.... :whistle:


ΤΥΧΕΡΑΚΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BladeRunner

Νεοφερμένος

Ο BladeRunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Χεχεχεχε.....τους συγγενείς δεν τους διαλέγεις, τους φίλους όμως? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Valder - σημερα 14/07/2006 ξεκινανε και παλι SG Atlantis +
+
+
+
+
+
+
+
+
Battlestar Gallactica!!!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
η τέταρτη σαιζόν του smallville σας έχει. πάμε για την πέμπτη τώρα :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
1. Παρα πέντε!
2.Πενήντα-πενήντα!
3.Θα βρεις τον δάσκαλό σου( να δούμε αν θα συνεχίσει καλά ή θα το χαλάσει η 2η χρονια?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
η τέταρτη σαιζόν του smallville σας έχει. πάμε για την πέμπτη τώρα :P.
Πράγματι καλή παραγωγή γενικά με την κινέζα και κάποιες άλλες να δίνει ρέστα! Δεν είμαι σίγουρος αλλά τώρα δεν περιμένουμε την 6η?Νομίζω την πέμπτη την είδα!! Δεν σου λέω Δεν σου λέω!

Δεν έχω δει αλλά μάλλον μιλάμε για φοβερή σειρά!Μιλάω για το Eureka! Επίσης τώρα τελειώνει και το 4400 x3 να επιμορφωθούμε και εκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
  • Lost
  • 24
  • Friends
  • Futurama!
  • X-Files
  • Malcolm In The Middle
  • Complete Savages
  • Simpsons!
  • Law And Order
  • CSI:Las Vegas
  • Without A Trace
  • και άλλα....!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top