Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • Ξανθό

    Ψήφοι: 65 19.1%
  • Καστανό

    Ψήφοι: 92 27.1%
  • Μαύρο

    Ψήφοι: 82 24.1%
  • Κόκκινο

    Ψήφοι: 21 6.2%
  • Δεν έχω προτίμηση

    Ψήφοι: 80 23.5%

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.

χαχα η αληθεια ειναι οτι εχουν κατι πανω τους οι κοκκινομαλληδες που σε τραβαει :P εχουν και φακιδες συνηθως οποτε ειναι γλυκουληδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
χαχα η αληθεια ειναι οτι εχουν κατι πανω τους οι κοκκινομαλληδες που σε τραβαει :P εχουν και φακιδες συνηθως οποτε ειναι γλυκουληδες :P

Είμαστε τραβηχτικοί πώς να το κάνουμε τώρα... :D

Πάντως δεν έχω δει κανένα αγόρι κοκκινομάλλικο... Πρέπει να είναι πολύ σπάνιο :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Είμαστε τραβηχτικοί πώς να το κάνουμε τώρα... :D

Πάντως δεν έχω δει κανένα αγόρι κοκκινομάλλικο... Πρέπει να είναι πολύ σπάνιο :confused:

:eek: :eek:
εισαι κοκκινομαλα??? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλέ, γιος μου θα μπορούσες να είσαι. :P Τι να με κάνεις; :P Τόσες νέες κοπέλες υπάρχουν.:P Όσο για την κρίση των 40, η οποία πλησιάζει, σκέφτομαι το πράσινο χρώμα μαλλιών.:P Έλα, πάρε κι ένα πόντο για το εύστοχο χιούμορ σου.:P

Ε σιγά όταν εγώ θα είμαι 70 εσύ θα είσαι 84 και οι δύο κολόγεροι θα είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φάννυ

Νεοφερμένος

Η Φάννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω ως ξανθια θα πω οι ξανθοι, μηπως τελικά με το τι ειμαστε , ξανθοι, καστανοι η μελαχρινοι, καθορίζονται και οι επιλογές μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μπορεί να ακουστεί χαζό αυτό που θα πω αλλά το κάστανο χρώμα στα μαλλιά και στα μάτια, μου βγάζει μια ζεστασιά. :P Εντάξει, σίγουρα αν ο άλλος είναι ελκυστικός δεν θα κάτσεις να σκεφτείς χρώμα μαλλιών και ματιών...Αλλά όπως και να το κάνουμε οι μελαχρινοι έχουν άλλη χάρη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
Δηλαδή να τα βάψουμε με χρωμοσαμπουάν μαύρου χρώματος για να γίνουμε ποθητοί; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φάννυ

Νεοφερμένος

Η Φάννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μπορεί να ακουστεί χαζό αυτό που θα πω αλλά το κάστανο χρώμα στα μαλλιά και στα μάτια, μου βγάζει μια ζεστασιά. :P Εντάξει, σίγουρα αν ο άλλος είναι ελκυστικός δεν θα κάτσεις να σκεφτείς χρώμα μαλλιών και ματιών...Αλλά όπως και να το κάνουμε οι μελαχρινοι έχουν άλλη χάρη! :)
οι ξανθοι και οι ξανθες έχουν άλλη χάρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Προσωπικά μου αρέσουν οι καστανόξανθοι αλλά αυτό δεν είναι απόλυτο.
Έχει τύχει και έχω ερωτευτεί και μελαχρινό.
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evoula7

Νεοφερμένος

Η Evoula7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Είναι ότι πέφτει το μάτι μου πάνω σε ξανθούς!:P
Πιο σπάνια βλέπεις ξανθό και τον κοιτάς όσο να ΄ναι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ό,τι κάνει το κλικ στον καθένα.Ωστόσο αν αφήσουμε το κλικ στην άκρη και δώσουμε μια απάντηση έτσι όπως το έχουμε στο μυαλό μας,θα έλεγα ότι οι μελαχρινές είναι πρώτες στην κορυφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikaratrela

Νεοφερμένος

Ο nikaratrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ πάντως τρελαίνομαι για ξανθιά και ας είναι και βαμμενό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Το θεμα ειναι να μην ειναι ξανθια στο μυαλο μετα απο εκει δεν υπαρχει θεμα για της τριχες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simos_Moss

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Φυσικά και ΝΑΙ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μελαχρινοί με μια λευκή ανταύγεια, τύπου Παναγιωταρέα σαν να λέμε. Την έκανα κι εγώ προχτές και κάνει ωραία αντίθεση με τα μαύρα μαλλιά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Μαύρο :inlove: :jumpy: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Κοιτάξτε εγω ειμαι καστανόξανθο με καδτανα ματια αλλα προτιμώ τις μαυρομαλες με μαύρα μάτια.Δεν ξέρω μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Γενικα πιστευω οτι οι ξανθιες ειναι πολυ πιο ελκυστικες, δεν ξερω γιατι αλλα αυτο ειναι το γουστο μου. Αν εχουν και γαλανα ματια τελειωσε :D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top