Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στις 6 εχει στις Ραχες και στο Φραντατο....εγω θα ειμαι Φραντατο τλχ μεχρι τις 4 το πρωι..και μετα Ραχες.....αν και στις Ραχες εχει τοσο πολυ κοσμο που δεν το ευχαριστιεσαι....
Στις 8 εχει στην Προεσπερα...ειναι μετα τον Αρμενιστη, μετα το Να....μην το χασετε...ειναι απο τα καλυτερα....
Στις 10 εχει στο Στελι...ειναι μικρο πανηγυρι αλλα καλο....

Απο Αγιο εχετε μετα και μια ωρα δρομο για Αρμενιστη....Για Ευδηλο δεν ειχε καραβι απο Καβαλα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Στις 6 εχει στις Ραχες και στο Φραντατο....εγω θα ειμαι Φραντατο τλχ μεχρι τις 4 το πρωι..και μετα Ραχες.....αν και στις Ραχες εχει τοσο πολυ κοσμο που δεν το ευχαριστιεσαι....
Στις 8 εχει στην Προεσπερα...ειναι μετα τον Αρμενιστη, μετα το Να....μην το χασετε...ειναι απο τα καλυτερα....
Στις 10 εχει στο Στελι...ειναι μικρο πανηγυρι αλλα καλο....

Απο Αγιο εχετε μετα και μια ωρα δρομο για Αρμενιστη....Για Ευδηλο δεν ειχε καραβι απο Καβαλα?!


:clapup::clapup::clapup::clapup:


Αχ ρε Neraida τι μου θυμίζεις!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
E, πες και σε μας!:whistle:


Ένα από τα καλύτερα καλοκαίρια!!!! :D:D:D


Πολύ πανηγύρι, πολύ ξεγνοισιά και πολλοί γκρούβαλοι!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ένα από τα καλύτερα καλοκαίρια!!!! :D:D:D


Πολύ πανηγύρι, πολύ ξεγνοισιά και πολλοί γκρούβαλοι!!! :P

...and on behalf of everyone I'd like to say: Huh??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πω πω..μη μου θυμιζεις τους γκρουβββββββ!!!!!!!
Θα παθω κανεναν ιλιγγοοοοοοο!!!!!!!!
Εχει μωρε που να μην ειχε...αλλα ζεν πειραζει...εχουν και αυτοι ακομα την χαρη τους..αρκει να μη με ακουμπανε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οι γκρουβαλοι ειναι αυτοι οι απλυτοι και βρωμιαρηδες που κανουν συνηθως ελευθερο καμπινγκ και ξεχνουν τι ειναι να κανεις μπανιο, οχι στη θαλασσα, αλλα στην μπανιερα...αντε εστω και ντουζιερα...περπατουν πολλες φορες ξυπολητοι και αλλα τετοια ομορφα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Στις 6 εχει στις Ραχες και στο Φραντατο....εγω θα ειμαι Φραντατο τλχ μεχρι τις 4 το πρωι..και μετα Ραχες.....αν και στις Ραχες εχει τοσο πολυ κοσμο που δεν το ευχαριστιεσαι....
Στις 8 εχει στην Προεσπερα...ειναι μετα τον Αρμενιστη, μετα το Να....μην το χασετε...ειναι απο τα καλυτερα....
Στις 10 εχει στο Στελι...ειναι μικρο πανηγυρι αλλα καλο....

Απο Αγιο εχετε μετα και μια ωρα δρομο για Αρμενιστη....Για Ευδηλο δεν ειχε καραβι απο Καβαλα?!

A ρε νεραιδια..Η καλυτερη τουριστικη πρακτορας..

Για τις 6 διαβασα και κατι πανηγυρια σττη Δαφνη και στο Καλαμο-Χριστός.

Αν ειχε κοροιδα θα ειμασταν να κανουμε 1 ωρα και..Μια φορα την εβδομαδα και μονο για αγιο κυρηκο..:mad:
Και αραγε οταν φτασουμε θα εχει συγκοινωνια ή θα αναγκαστω να νοικιασω αμαξι απο την πρωτη μερα..Εμαθα οτι συγκοινωνιες ειναι πολυ αθλιες και οτι παιζει πολυ auto-stop..Αληθευει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ίιιιου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
...and on behalf of everyone I'd like to say: Huh??


Είναι τουρίστες που κυκλοφορούν στο νησί άπλητοι, αχτένιστοι και σε ομάδες! :P

Βλέπεις πολλούς στα καμπινγκ! Περισσότερες πληροφορίες στην Neraida! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
A ρε νεραιδια..Η καλυτερη τουριστικη πρακτορας..

Για τις 6 διαβασα και κατι πανηγυρια σττη Δαφνη και στο Καλαμο-Χριστός.

Αν ειχε κοροιδα θα ειμασταν να κανουμε 1 ωρα και..Μια φορα την εβδομαδα και μονο για αγιο κυρηκο..:mad:
Και αραγε οταν φτασουμε θα εχει συγκοινωνια ή θα αναγκαστω να νοικιασω αμαξι απο την πρωτη μερα..Εμαθα οτι συγκοινωνιες ειναι πολυ αθλιες και οτι παιζει πολυ auto-stop..Αληθευει?

Ναι παιζει τρελλο οτο-στοπ...
Ρε σεις..εαν εχετε σκοπο να νοικιασετε αυτοκινητο να το κανετε απο τωρα....γιατι οταν θα πατε δεν θα υπαρχει τιποτα!!! Και οχι μονο αυτο...αλλα και τωρα να ψαξετε παιζει και να μη βρειτε...
Οταν φτασετε Αγιο...ναι εχει λεωφορειο για Αρμενιστη...

Κοιτα...Δαφνη δεν εχω παει..ε δεν προλαβαινεις να πας και παντου...
Χριστος Ραχων...ειναι οι λεγομενες Ραχες που σου ειπα και εγω..
Απλα συνηθως πανε Φραντατο και Ραχες γιατι ειναι προς την ιδια κατευθυνση..ενω η Δαφνη ειναι στο απεναντι βουνο απο το αυτο που ειναι το Φραντατο...(αν θυμαμαι καλα...που θα θυμαμαι δλδ!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τωρα με πανικοβαλες...Λες να μην βρω αμαξι?Καλα τοσα λιγα για νοικιαζομενα εχει?Σε οσα νησια εχω παει εχω βρει ανετα..Α για κατσε να ψαξω κανα τηλεφωνο να παρω αυριο να κλεισω αν ειναι..

p.s.Καλα ποσες φορες εχεις παει και τα θυμασαι ολα???:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απο το '96 πηγαινω....βρε!;)
Και εννοειται να ψαξεις απο τωρα για τουτου.....και να βρεις απο Αγιο να το παρετε με το που φτασετε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κορπς για νησί που έλεγες εγώ σου προτείνω Ίο για παρέα! :)

Πάντως εγώ από όλους (συμπεριλαμβανομένου ενός φίλου μου που μένει εκει) έχω ακούσει ότι η Ίος είναι αισχρη, δεν βλέπεις τίποτε άλλο τριγύρω εκτός από βρωμιά, μεθυσμένους Άγγλους και τα ξερατά τους. (sorry people)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τελη Ιουλη θα ειμαι και εγω εκει:P:P:P
Μεχρι πότε...?

Μήπως να ανέβω και εγώ στα πάτρια εδάφη; :P
Εισαι από Ευβοια? Γιαυτό σε συμπάθησα εγώ με τη μία ρε!!! :beer:


Λεπόν, μετά τις 10/8 μαλλον θα μαι κι εγω Β.Ευβοια, αρκετά κοντά στην Αγ.αννα, οπότε κανονιστε όσοι θα είσαστε εκεί να πιούμε καφεδάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φέτος θα είμαι: Θάσο, Ελαφόνησο, Σαμοθράκη και Γούβες Ηρακλείου.

Και πως το περιμένω δε λέγεται.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Borat εχεις ξαναπαει Θασο και Σαμοθρακη?

Θασος..πολυ οικογενειακο νησι..προσωπικα το εχω βαρεθει.ουτε για τριημερο δεν πηγαινω..προτιμω χαλκιδικη δευτερο ποδι..

Σαμοθρακη..Ο ερωτας μου.εχω παει απειρες φορες.Μονο για το camping που ειναι πνιγμενο στη φυση,τις διαδρομες στη φυση και τις περιφημες βαθρες αξιζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μεχρι πότε...?


Εισαι από Ευβοια? Γιαυτό σε συμπάθησα εγώ με τη μία ρε!!! :beer:


Λεπόν, μετά τις 10/8 μαλλον θα μαι κι εγω Β.Ευβοια, αρκετά κοντά στην Αγ.αννα, οπότε κανονιστε όσοι θα είσαστε εκεί να πιούμε καφεδάκι!

Ναι καλε..Χαλκιδαια ειμαι..και ο μπαμπας εχει καταγωγη απο Βορεια Ευβοια....:)
Την τελευταια εβδομαδα του Ιουλιου θα ειμαι εκει, γιατι 2 Αυγουστου την κανω για Ικαρια...;)

Εσυ τι σχεση εχεις με Ευβοια..? Που κοντα στην Αγια Αννα εννοεις...? Εχει πολλα χωριουδακια εκει γυρω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Borat εχεις ξαναπαει Θασο και Σαμοθρακη?

Θασος..πολυ οικογενειακο νησι..προσωπικα το εχω βαρεθει.ουτε για τριημερο δεν πηγαινω..προτιμω χαλκιδικη δευτερο ποδι..

Σαμοθρακη..Ο ερωτας μου.εχω παει απειρες φορες.Μονο για το camping που ειναι πνιγμενο στη φυση,τις διαδρομες στη φυση και τις περιφημες βαθρες αξιζει..
Ούτε Θάσο έχω πάει ούτε και Σαμοθράκη...
Είναι αλήθεια αυτό που λένε για πολλά κουνούπια και γενικά πάσης φύσεως έντομα και ερπετά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
και να μην έχει, χρήματα βγάζεις από οποιοδήποτε ΑΤΜ με το σύστημα Δίας
απλά σε χρεώνουν ένα ευρώ την κάθε ανάληψη
Δε θα μείνεις δλδ χωρίς χρήματα... απλά με ένα ευρώ λιγότερο από κερατιάτικα
1. Προσοχή ακόμη και η ερώτηση υπολοίπου χρεώνεται
2. Σε κάποιες τράπεζες το Διας είναι 2 ευρώ. π.χ. από millenium
3. Κάποιες τράπεζες μπορούν να σου δώσουν 10 δωρεάν συναλλαγές μέσω ΔΙΑΣ
4. Πιστωτική και Διας δεν λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top