Μια προσευχή για την Ελλάδα!

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Ο Θεός μου δεν ακούει τις κατάρες, φίλε μου Μπανγκς :redface:, δυστυχώς!

Ο Θεός πραγματοποιεί τις κατάρες φίλε μου Νώα, ευτυχώς !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτό είναι το καλό με τον Θεό. Καθένας τον φαντάζεται σύμφωνα με τις ανάγκες του, ευτυχώς ή δυστυχώς... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ο Θεός πραγματοποιεί τις κατάρες φίλε μου Νώα, ευτυχώς !

Δεν τον (ανα)γνωρίζω τον ...κύριο:redface:...

Αυτό είναι το καλό με τον Θεό. Καθένας τον φαντάζεται σύμφωνα με τις ανάγκες του, ευτυχώς ή δυστυχώς... :P

Ίσι μου, γι' αυτό είναι και το ζητούμενο, ποιος είναι ο αληθινός, όπως αναρωτιούνταν και οι Έλληνες τραγωδοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Πάντως πολλοί έχουν για Θεό τους το διάβολο... οποτε δεν θα έστελναν βέβαια ποτε αυτοί το διάβολο στο πυρ το εξώτερον ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Πάντως πολλοί έχουν για Θεό τους το διάβολο...

Φευ, αυτό φαίνεται να 'ναι αλήθεια:redface::redface::redface:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top