Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Βοηθητικό θέμα

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γιατι εκλεισε το θεμα του τριτου διαγωνισμου κλειδωσε πριν την ωρα του βγηκε νικητης? Παντως ειναι πολυ ομορφες φωτω στο συνολο τους και μπραβο σε οσους ανεβαζουν.Μου αρεσαν οι φωτω τις ισι και του fockou (αν και δεν ανεφερε τοποθεσια που την τραβηξες? περιοχη?) Αντε συνεχειστε ετσι περιμενουμε......
Έκλεισε διότι τελείωσε η διαδικασία. Δεν είδες το τελευταίο του ποστ;
Σε λίγες μέρες θα βάλουμε νέο θέμα, να ξεκουραστούμε λίγο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Εγω νομιζα οτι κλεινει 10-11 εχτες που μπηκα το βραδακι να τις δω και να ψηφισω κατα τις 10 ειχε κλειδωσει ηδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μάλλον υπάρχει παρανόηση...Κοίτα:

Οι συμμετοχές, έληγαν στις 8-11, αλλά η ψηφοφορία διαρκεί πάντα λίγες ημέρες παραπάνω, ώστε να μην αδικηθούν όσοι έβαλαν συμμετοχές τελευταίοι.
Μπορείτε να ψηφίζετε σε ένα θέμα ακόμη κι όταν είναι κλειδωμένο! Και τώρα να πας να ψηφίσεις, το σύστημα σε αφήνει. ;)
Δηλαδή, το θέμα μας κλειδώθηκε από τις 8-11, αλλά η ψηφοφορία συνεχίστηκε μέχρι χθες το βράδυ στις 12.00, όπου πήραμε αντίγραφα των σελίδων με όσες ψήφους είχαν καταχωρηθεί μέχρι εκείνη τη στιγμή, για να βγάλουμε τον νικητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
ok ευχαριστω για την διευκρινιση νομιζα οτι οταν κλειδωνει δεν μπορεις να ψηφισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Επειδή μπορεί να είχαν κι άλλοι χρήστες αυτήν την εντύπωση, καλό είναι που το διευκρινίσαμε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ποτε θα βγει καινουργιο θεμα? (ελπιζω να ειναι ευκολο αυτη την φορα:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Τα δίπτυχα επιτρέπονται; Ως μια συμμετοχή προφανώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χμμ...δεν την είχα σκεφτεί αυτήν την παράμετρο. Λέω να τα επιτρέπουμε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
τι ειναι τα διπτυχα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δες αυτά και πιστεύω θα καταλάβεις... Στην ουσία είναι ένα έργο που εκτείνεται σε δύο ... τελάρα; Καμβάδες; Εικόνες; You name it. :D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
α μαλιστα!!! Προσφατα εκανα μια φωτο μου ετσι! Δεν ηξερα οτι λεγεται διπτυχο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:eek: Μα ειναι πολύ κοντινές :( .

και δεν έχω την καλή μου φωτογραφική στο σπίτι που είμαι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει σχεδόν δύο εβδομάδες (ως τις 12.12). Δεν θα προλάβεις μέχρι τότε να συμμετέχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει σχεδόν δύο εβδομάδες (ως τις 12.12). Δεν θα προλάβεις μέχρι τότε να συμμετέχεις;

:P Ναι προς το τέλος λογικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τι φωνάζεις τότε; :ropalo: :P

Αλλά από περιέργεια...πόσο κοντά πλησιάζει η μηχανή που έχεις αυτή τη στιγμή; Μπορείς να μας βάλεις εδώ μια εικόνα;
Ούτε εγώ έχω καλή μηχανή -γενικώς. Μια Nikon coolpix p4 έχω (μόνο). Δεν είναι για πέταμα, αλλά δεν είναι και DSLR... :/::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τι φωνάζεις τότε; :ropalo: :P

Αλλά από περιέργεια...πόσο κοντά πλησιάζει η μηχανή που έχεις αυτή τη στιγμή; Μπορείς να μας βάλεις εδώ μια εικόνα;
Ούτε εγώ έχω καλή μηχανή -γενικώς. Μια Nikon coolpix p4 έχω (μόνο). Δεν είναι για πέταμα, αλλά δεν είναι και DSLR... :/::P
:D Δεν έχω άλλη φωτογραφική εκτός από την καλή.
Μόνο ένα κινητό. Nόμιζα πως τέτοιες φωτογραφίες τις βγάζεις μόνο από μικροσκόπιο.:worry:

Όταν πάω σπίτι θα κυνηγάω πεταλούδες (σαν το pokemon snap)

έχει το Χειμώνα πεταλούδες όμως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Δενδράκι-Μπρόκολο

Επειδή θα σκάσω, Ίσι με τι φακό έχεις τραβήξει αυτή την φώτο; (και με τι μηχανή, αλλά ο φακός με καίει πιο πολύ) Είναι μάκρο; Με την coolpix??!! :blink:

Ό,τι και να είναι πάντως, είναι απίστευτα σούπερ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν έχω άλλη μηχανή καρντιά μου εκτός από την coolpix. Απλά έχω μάθει να τη χειρίζομαι όσο καλύτερα μπορώ με πολύ trial & error φυσικά. Α! Και πάντα τραβάω περισσότερες από μια φωτογραφίες για κάθε θέμα που με ενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Και στον Chrome και στον firefox, υπάρχουν πρόσθετα που μπορείς να δεις τα exif των φωτογραφιών, δλδ, με τη μηχανή τραβήχτηκαν, ταχύτητα, διάφραγμα, φακό κλπ, εκτός αν κάποιος σκόπιμα τα εξαφανίσει, αν ψάξεις θα τα βρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν έχω άλλη μηχανή καρντιά μου εκτός από την coolpix. Απλά έχω μάθει να τη χειρίζομαι όσο καλύτερα μπορώ με πολύ trial & error φυσικά. Α! Και πάντα τραβάω περισσότερες από μια φωτογραφίες για κάθε θέμα που με ενδιαφέρει.

Πλάκα μας κάνεις? Και πώς έχεις πετύχει τέτοια ευκρίνεια??? :eek: :eek: :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top