Πώς βλέπετε οι άνδρες τις γυναίκες με ξυρισμένο κεφάλι

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ πάντως τις θαυμάζω τις γυναίκες που κάνουν τόσο μεγάλες αλλαγές.Αν ήμουν άνδρας (και τα είχα καλά μαζί της) δε θα είχα πρόβλημα για το πως φαίνονται τα μαλλιά της. Και με την ίδια λογική (περί θηλυκότητας) οι άνδρες θα έπρεπε να έχουν θέμα και με τα μικρά στήθη, με τα μικρά οπίσθια και γενικότερα με τα μη-θηλυκά γυναικεία σώματα.

Για μένα, κάθε άνδρας (όπως και κάθε γυναίκα) οφείλει να υποστηρίζει το ταίρι του και να του αρέσει όπως είναι.Και αυτές οι special λεπτομέρειες να του αρέσουν και να τις αγαπάει.

Υ.γ. Η Sinead O'Connor καθ'όλη τη διάρκεια της καριέρας της, ακόμα και τώρα, είχε και έχει ξυρισμένο κεφάλι. Εμένα μ'αρέσει.Τις βαρέθηκα τις ψεύτικες μπούκλες.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τις βαρέθηκα τις ψεύτικες μπούκλες.
και γω,,λατρευω το φυσικο απειραχτο ,περιποιημενο μαλλι..

χωρις βαφες ,λακ κλπ χημικα..
απλο μακρυ -κατα προτιμηση μαλλι...


αλλα το ξυρισμενο-και οχι απλα κοντο ειναι a la garcon που λεμε,,δηλαδη αγοριστικο...

παντως η natalie portman ωραια ειναι...:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Μια γυναίκα με ξυρισμένο κεφάλι;
Για μένα, καταρχήν, ένδειξη βαρβάτης αυτοπεποίθησης ...
Δεν μπορώ να μείνω αδιάφορη σε άτομα αντισυμβατικά.. εγώ δεν θα το τολμούσα, αλλά μπράβο και respect στις anti-cosmopolitan τύπισσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με την Μαρίνα και την Θάλεια.

Δείτε πόσο όμορφη εξακολουθεί να είναι...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
αλλά μπράβο και respect στις anti-cosmopolitan τύπισσες!

Είναι οι μόνες γυναίκες που αξίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Είναι οι μόνες γυναίκες που αξίζουν.

Με τι είδους αξία, όμως; Ναι, πολλές είναι έτι γοητευτικότερες ενδεχομένως, αλλά όλες μου θυμίζουν έξοδο, από μίας κάποιας μορφής "ασυλία":(!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Είναι οι μόνες γυναίκες που αξίζουν.
Σου ξέφυγε… (και με ανάγκασες να πατήσω το red button) ή έχεις κάποια επιχειρήματα? Αν είναι να μη ξαναπιάσω το Cosmopolitan από το περίπτερο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Γυναίκα χωρίς μαλλί---------> μισή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Γυναικες χωρις μαλλι εξαρταται αν εχει προβλημα η κοπελα ενταξει αλλα αν το κανει απο μοδα ΑΙΣΧΟΣ απολα και ξασθερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Για εσένα η ιδανική γυναίκα είναι ξυρισμένη;;; άλουστη;;; άπλυτη;;; και τι άλλο;;; αξύριστη σε πόδια και μασχάλες;;; Ω φαντάζομαι θα είναι μια ομορφιά....:whistle: Άλλωστε δεν είναι δούλος του άλλου όποιος σέβεται τις προτιμήσεις του. Αν κάποιος σε γνωρίζει με ένα συγκεκριμένο στύλ είναι τρομερό να του κάνεις εμφάνιση με ξυρισμένο κεφάλι απλά και μόνο να δηλώσεις τι;;; επανάσταση ή γελοιότητα;;;

το ευδοκίμησιν γράφεται με ήτα στο τέλος......
ευδοκίμησις θηλυκό
(καθαρεύουσα) ευδοκίμηση
https://el.wiktionary.org/wiki/%CE%B5%CF%85%CE%B4%CE%BF%CE%BA%CE%AF%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B9%CF%82

Λυπάμαι που η αντίληψή σου έχει τόσο μεγάλη έλλειψη ευαισθησίας ανταπόκρισης σε όσα γράφω, αλήθεια, γι'αυτό το λόγο υποφέρω από δραματική μοναξιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Με τι είδους αξία, όμως; Ναι, πολλές είναι έτι γοητευτικότερες ενδεχομένως, αλλά όλες μου θυμίζουν έξοδο, από μίας κάποιας μορφής "ασυλία":(!

θα πρέπει να διαβάσετε τι έκανα quote μάλλον παραπάνω. Τότε ίσως δείτε ότι δεν έγραψα "οι μόνες γυναίκες που αξίζουν είναι αυτές που έχουν ξυρισμένο κεφάλι".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
εγώ δεν έχω δει σοβαρή γυναίκα με ξυρισμένο κεφάλι:worry:..μόνο η Britney Spears το έκανε που προφανώς ήταν τρελή:redface:
τα μαλλιά προσδίδουν θηλυκότητα, τώρα τα ξυρίσματα και τα υπόλοιπα extreme σχόλια και γέλιο μπορούν να προκαλέσουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
θα πρέπει να διαβάσετε τι έκανα quote μάλλον παραπάνω. Τότε ίσως δείτε ότι δεν έγραψα "οι μόνες γυναίκες που αξίζουν είναι αυτές που έχουν ξυρισμένο κεφάλι".
οχι... οχι... :)
για τις anti-cosmopolitan τύπισσες εγραψες...

...εμεις, οι αλλες, δεν εχουμε αξια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και εγώ πέρα από tv δεν έχω δει γυναίκα με ξυρισμένο κεφάλι. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Είναι πολύ της μόδας το μισοξυρισμένο πάντως.Εγώ έχω μία συμμαθήτρια με μισό ξυρισμένο κεφάλι και το καλοκαίρι θα το κάνει όλο.
Εμένα με άρεσε η αλλαγή της. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
rosa azul , μηπως εχεις ξυρισει το κεφαλι σου/μηπως σκεφτεσαι να το κανεις ; Λιγο πατριωτικα δειχνεις να το χεις παρει.

Για μενα ειναι δυσκολο να στηριχτει το ξυρισμενο κεφαλι στη γυναικα, αλλά καποιες το χουν καταφερει. Χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν "εχασαν" ποσντους εμφανισης απο ενα καλο μαλλι βεβαια.

Κι αν ειναι να εχει τατουαζ , σκουλαρικια, piercings και ενα σωρο κλαμπατσιμπαλα, ωστε να "περναει" το ξυρισμενο κεφαλι, τοτε μαλλον δε μπορει να το στηριξει λογω ομορφιας/στυλ γενικοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
rosa azul , μηπως εχεις ξυρισει το κεφαλι σου/μηπως σκεφτεσαι να το κανεις ; Λιγο πατριωτικα δειχνεις να το χεις παρει.

Για μενα ειναι δυσκολο να στηριχτει το ξυρισμενο κεφαλι στη γυναικα, αλλά καποιες το χουν καταφερει. Χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν "εχασαν" ποσντους εμφανισης απο ενα καλο μαλλι βεβαια.

Κι αν ειναι να εχει τατουαζ , σκουλαρικια, piercings και ενα σωρο κλαμπατσιμπαλα, ωστε να "περναει" το ξυρισμενο κεφαλι, τοτε μαλλον δε μπορει να το στηριξει λογω ομορφιας/στυλ γενικοτερα.
1.Ξεχνας οτι εγω εβαλα το τοπικ.Το αν το εχω ή δεν το εχω κανει δεν νομιζω οτι εχει να κανει με το ερωτημα ή με την προοδο της συζητησης ...n'est pas? Tα περι πατριωτισμου δικες σου εκτιμησεις αρκει να μπορεις να τις θεμελειωσεις και περιμενω να το κανεις , γιατι,inter allia, βαριεμαι αφανταστα τον τελευταιο καιρο να διαβαζω ατεκμηριωτους χαρακτηρισμους .
2.Για μενα παλι δεν ειναι δυσκολο να στηριχθει ενα ξυρισμενο κεφαλι....το μονο που χρειαζεται ειναι ενα λαιμο για βαση.
3.Δεν μιλησα ποτε προσωπικα για συναφη αξεσουαρ οπως τατουαζ , σκουλαρικια, piercings και ενα σωρο κλαμπατσιμπαλα ...συμφωνω εδω...τα αρωματα και η γευση του εκλεκτου καφε αναδυκνυονται καλυτερα οταν αυτος ειναι σκετος ....;)
Ακου Lorien ....εγω επι του θεματος δεν εχω πολυμιλησει :Το ξυρισμενο ή το σχεδον ξυρισμενο κεφαλι στον αντρα ή στην γυναικα δεν με χαλαει ...Βασικα ειμαι της αποψης οτι ο καθενα ς στο κεφαλι του οτι αρεσκεται κανει...Προσωπικα ,μπορω να εχω σημερα μακρυα .,αυριο αλα γκαρσον και μεθαυριο ξυρισμενα τα μαλλια μου .Τολμαω τα παντα στο κεφαλι μου ,απλα γιατι εχω τον τσαμπουκα να το κανω ,γιατι η κατατομη του κεφαλιου μου ειναι τετοια που τα περισσοτερα κουρεματα μου ταιριαζουν και εχω τον αερα να τα υποστηριζω.That's all.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το μαλλι προστατευει ζεσταινει το κεφαλι..
χτες τα ξυρισα με την κουρευτικη..
σημερα το πρωι ξυπνησα με πονοκεφαλο λογω κρυου που ακομα εχω..


κοριτσια,,κρατηστε την πλουσια κομη σας στο κεφαλι,,κατι ξερει η φυση που την εδωσε..;)
και κατι ξερει που την παιρνει απο εμας.. (δεν εχει και πολλα να προστατεψει φαινεται:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
το μαλλι προστατευει ζεσταινει το κεφαλι..
χτες τα ξυρισα με την κουρευτικη..
σημερα το πρωι ξυπνησα με πονοκεφαλο λογω κρυου που ακομα εχω..


κοριτσια,,κρατηστε την πλουσια κομη σας στο κεφαλι,,κατι ξερει η φυση που την εδωσε..;)
και κατι ξερει που την παιρνει απο εμας.. (δεν εχει και πολλα να προστατεψει φαινεται:P)

Ελπίζω μόνο να μην σκέφτεσαι τον κόσμο. Mην υποχωρείς στις επαναστατικές αλλαγές που ξεκίνησες. Εν ανάγκη άφησε κι ένα κανονικό μούσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top