Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 339)
  • Ξανθό

    Ψήφοι: 65 19.2%
  • Καστανό

    Ψήφοι: 91 26.8%
  • Μαύρο

    Ψήφοι: 82 24.2%
  • Κόκκινο

    Ψήφοι: 21 6.2%
  • Δεν έχω προτίμηση

    Ψήφοι: 80 23.6%

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
βαλε μωρε καμια καλυτερη κοκκινομαλα

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Οι ξανθές θεωρούνται πιο ελκυστικές γιατί παρομοιάζονται με τις περισσότερες τσόντες.
Οι ξανθοί ΔΕΝ θεωρούνται πιο ελκυστικοί γιατί συνήθως οι πρίγκιπες όλων των παραμυθιών ήταν μελαχρινοί οπότε αυτοί παρομοιάζονται σαν πιο συχνά με αυτούς πάνω στο άσπρο άλογο.
Όπως και να χει. Πολλοί ξεκίνησαν με το ξανθό και κατέληξαν στο μελαχρινό. Ουδείς αναμάρτητος.

Πολύ θεά η γκόμενα.
Αυτές που έχουν πρόσωπο 14χρονου κοριτσιού και κάνουν τέτοια ανέμελα μαλλιά και τολμούν να το παίξουν μονιά έχουν πλάκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ξανθοί και καστανόξανθοι θα έλεγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Κατα προτίμηση μαύρο αν και δεν εστιάζω σε αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
μελαχρινοι με μουσακι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μελαχρινές ή καστανές :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
όλοι καλοί είναι μωρέ......
εμένα δε με νοιάζει το μαλλί,αν είναι ωραίος χαρακτήρας,και σαν του λάζαρου από το "είσαι το ταίρι μου"
https://1.bp.blogspot.com/_6hYLrw8Dp...frpaiCD6I/s400/LAZAROS+EISAI+TO+TAIRI+MOU.jpg
να είναι ,πολύ που χέστηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Καστανόξανθο.
Φυσικό ή βαμμένο μου είναι αδιάφορο. Απλά γλυκαίνει τις γυναίκες πολύ. Ταιριάζει στις περισσότερες που έχω δει.
Σε αντίθεση με έντονα κόκκινα και κορακί μαύρα που με απωθούν.
Αν είναι και μακρύ μέχρι την μέση της πλάτης, ίσιο και περιποιημένο, ακόμα καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν είναι και μακρύ μέχρι την μέση της πλάτης, ίσιο και περιποιημένο, ακόμα καλύτερα.

Σωστός ;)

Άσχετο, είμαι ο μόνος που του αρέσει τα κορίτσια να φοράνε εκείνα τα μικρά σκουλαρίκια που είναι σαν μαργαριτάρια; :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
μια φίλη μου(μελαχρινή) λέει ότι οι ξανθιές είναι πολύ παγερές κ' κρυόμπλαστες..
πώς μπορείς να πεις κάτι τέτοιο;;εμένα οι περισσότερες μου βγάζουν μια γλύκα:redface: και όχι πάγο(είμαι καστανή:redface:)
στον καθένα πάει κάτι άλλο γιου νοου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ξανθο :D
παντως περα απο την πλακα αυτοι που γουσταρουν ξανθο δεν θα λεγαν οχι σε εναν/μια μελαχρινο/η και το αντιθετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Οι μελαχρινες μου αρεσουν πιο πολυ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Υπαρχει και το ΦΥΣΙΚΟ καστανοξανθο που με τον ηλιο ανοιγει και μετα σκουραινει. Ετσι το καλοκαιρι την εχεις (σχεδον) ξανθεια και το χειμωνα (σχεδον) μελαχροινη. (Ολα τα χρωματα σε μια συσκευασια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπαρχει και το ΦΥΣΙΚΟ καστανοξανθο που με τον ηλιο ανοιγει και μετα σκουραινει. Ετσι το καλοκαιρι την εχεις (σχεδον) ξανθεια και το χειμωνα (σχεδον) μελαχροινη. (Ολα τα χρωματα σε μια συσκευασια).

Αυτό έχω και είναι ΟΛΑ τα λεφτάααααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αυτό έχω και είναι ΟΛΑ τα λεφτάααααα!!
Συμφωνω. Κι εγω το ιδιο εχω. Δηλαδη οχι εγω, αλλα αυτη. Τα δικα μου μαλλια ειναι (σχεδον) μαυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
πιστεύω πως είναι θέμα στερεοτυπων πιο πολύ...ειδικά αυτό το "ξανθός, ψηλός, γαλανομάτης"...νταξ! πάντως αν ο άλλος είναι και γαμώ τους τύπους και έχει καλό χαρακτήρα δεν κοιτάζεις ούτε χρώμα μαλλιών ουτε τίποτα. γενικά πάντως προτιμώ τους μελαχρινούς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
πεντε φορες Μελαγχρινες!
Να ζησουμε οι Μελαγχρινοι!
Ζητω η Μελανγχροια φυλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top