Εντομοφοβία

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Για να ξεπεράσουμε τις φοβίες μας πρέπει να ενημερωθούμε κατά πόσον είναι "σωστές", αλλά και γενικά να γνωρίζεις πέντε πράγματα για αυτές. Έπειτα πρέπει να δουλέψεις την εξοικίωσή σου μαζί τους. Σιγά-σιγά θα πλησιάζεις όλο πιο κοντά, και ίσως έρθεις σε επαφή με κάποια από αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μπορώ να κάνω κι αλλιώς?Πραγματικά τρέμουν τα χέρια μου.Γενικά φοβάμαι όχι τόσο πολύ οτι θα με τσιμπήσουν αλλά δε ξέρω.Πως να στο πω...Νομίζω οτι θα μπλεχτούν στα μαλλιά μου,οτι θα μπουν στα ρούχα μου,στα αυτιά μου.ΤΖΙΖ ανατριχιάζω μόνο που το σκέφτομαι.Αν μένεις μόνη πάντως δεν έχεις και άλλη επιλογή. :/:
Πω ρε συ και εγώ είμαι έτσι ακριβώς. Τα σιχαίνομαι, είναι απαίσια πως το λένε. Πραγματικά δεν έχω ιδέα τι θα έκανα αν δεν ήταν η μαμά μου να το βγάλει από το σπίτι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top