Εντομοφοβία

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε αγγελεεε βαλτος εισαι που μου πασαρεις και φωτο
τι ειν το χουντινι; Καλα χεστηκα τι ειναι, τσιμπαει; Αυτο με νοιαζει
Το λαπτοπ μια χαρα ειναι, εγω εχασα την ορεξη μου και τωρα θα κοιμομουν
Ρε σεις αυτα επιτιθενται.
Εγω ποτε μα ποτε δεν τα εχω ενοχλησει, αυτα ερχονται πανω μου και με τσιμπανε, ειναι δυνατον σε μια παρεα πολλων, να ρχονται σε μενα;
Πες μου γιατι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Mήπως το πετούμενο έμοιαζε με.....
αυτό;
Και εσύ ήσουνα κάπως...

έτσι;
Θα έφυγε!! Αυτά φοβούνται χίλιες φορές απο ότι εμείς...Φαντάζεσαι το καημένο το πετούμενο;; Μια τρόμαξες εσύ;; Χίλιες αυτό...Γι'αυτό αφηνιάσε και πήγαινε απο εδώ και απο κει.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ρε Μυαλότσιρκο,ηρέμησε,ένα έντομο είναι..Δεν έχει βάλει και σκοπό της ζωής του να σε τσιμπάει.
Ντύσου με μακριά ρούχα,κάλυψε και το πρόσωπο αν μπορείς,και πάρε καμιά εφημερίδα ή πετσέτα.
Άνοιξε παράθυρα,πόρτες,και οδήγησέ το προς τα έξω.Problem solved.

Ο Χουντίνι ήταν μάγος που δραπέτευε απο τις πιό απίστευτες καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλα και πως βγηκε απο μεσα; Δε σας κανει εντυπωση; Eγω επαθα πλακα, μα ειχα κλειστά!! Τοσο ελαστικο ειναι και βγηκε απο την τρυπα, δεν καταλαβαινω. Μετα πηγα να δω μηπως ειχα και δευτερη παρεα και ηταν κανα σοι του, αλλα δεν υπηρχε τιποτα αρα ειχε βγει απο κε!


Ο Χουντίνι ήταν μάγος που δραπέτευε απο τις πιό απίστευτες καταστάσεις.

Α καλα:redface:
:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Καλα και πως βγηκε απο μεσα; Δε σας κανει εντυπωση; Eγω επαθα πλακα, μα ειχα κλειστά!! Τοσο ελαστικο ειναι και βγηκε απο την τρυπα, δεν καταλαβαινω. Μετα πηγα να δω μηπως ειχα και δευτερη παρεα και ηταν κανα σοι του, αλλα δεν υπηρχε τιποτα αρα ειχε βγει απο κε!
Ποιος σου είπε οτι έχει φύγει; :stunned: Η θα έχει πάθει ανακοπή η θα περιμένει να σου κάνει επίθεση.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ποιος σου είπε οτι έχει φύγει; :stunned: Η θα έχει πάθει ανακοπή η θα περιμένει να σου κάνει επίθεση.. :worry:


:worry:Νταξ. That's enough.
Παιρνω τα μπογαλακια μου και γεια σας

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
:worry:Νταξ. That's enough.
Παιρνω τα μπογαλακια μου και γεια σας

:P
Kαλέ πήγαινε έξω βρέστο πλάκωσε το στο ξύλο με την παντόφλα και μετα έξω απο την πόρτα!!
Τώρα σοβαρά θα φύγεις; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αφου εφυγε καλε, που να τρεχω τωρα; Στο καλο και να μη μας ξαναρθει:P
Παω ναναπληρωσω το χαμενο χρονο ριχνοντας εναν ξεγυρισμενο 2ωρο υπνακο, γιατι το σαββατοβραδo θελει φραπα μαγουλο!
Ευχαριστω πολύ για την καταννοηση και την παρηγορια σας:), εξαιρείσαι συ που με τρομοκρατησες και ο αγγελος που μου λεγε για σφηγκους και χουντινους:mad:
:P
:):kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Mια φορά είχε μπει μια μέλισσα στο σπίτι. Την κυνηγούσα με τη λακ, για να κολλήσουν τα φτερά της.
Της κάνω ένα σφιτ (:P), αλλά δε την έπιασε!
Και κατάντησα να με κυνηγά εκείνη μετά στους διαδρόμους.:confused:
Αλήθεια με ακολουθούσε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Α, με τα έντομα έχω μία...καθόλου καλή σχέση. :P
Σε σημέιο να φωνάζω την μαμά μου ακόμα και όταν βλέπω άκακα κουνουπάκια. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Mια φορά είχε μπει μια μέλισσα στο σπίτι. Την κυνηγούσα με τη λακ, για να κολλήσουν τα φτερά της.
Της κάνω ένα σφιτ (:P), αλλά δε την έπιασε!
Και κατάντησα να με κυνηγά εκείνη μετά στους διαδρόμους.:confused:
Αλήθεια με ακολουθούσε!!!

ο θύτης έγινε θύμα XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Α, με τα έντομα έχω μία...καθόλου καλή σχέση. :P
Σε σημέιο να φωνάζω την μαμά μου ακόμα και όταν βλέπω άκακα κουνουπάκια. :whistle:
έλα δικιά μου είσαι εσύ:P
μια φορά μπήκε ένα ζουζούνι στο δωμάτιο, βγήκα τσιρίζοντας, τυλίχτηκα ολόκληρη με ένα σεντόνι και περίμενα να πάει η μαμά μου στο δωμάτιο να το σκοτώσει xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η φοβία μου είναι σε τραγική κατάσταση..

Σήμερα είδα μέσα στο σπίτι(και μάλιστα δίπλα στα πόδια μου) ένα αλογάκι της παναγίας, Πραγματικά έπαθα σοκ παίζει να με άκουσε όλη η γειτονιά έτσι που τσίριξα:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τι γλυκούλιιιι.
Εγώ τα παίρνω με την σκοτώστρα συνήθως και τα βγάζω έξω. Και αν παίζει να έχει κοντά χόρτα πηγαίνω και το αφήνω εκεί.
Είναι από τα λίγα που δεν τσαλαπατώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι γλυκούλιιιι.
Εγώ τα παίρνω με την σκοτώστρα συνήθως και τα βγάζω έξω. Και αν παίζει να έχει κοντά χόρτα πηγαίνω και το αφήνω εκεί.
Είναι από τα λίγα που δεν τσαλαπατώ.
Τι να σε πω εγώ κατατρόμαξα:P Κόντεψα να σκάσω κάτω από το σεντόνι μέχρι να ρθει η μαμά μου να το βγάλει έξω xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Τι να σε πω εγώ κατατρόμαξα:P Κόντεψα να σκάσω κάτω από το σεντόνι μέχρι να ρθει η μαμά μου να το βγάλει έξω xD

Πω,είχα και πρόσφατη συνάντηση με αυτό το πράγμα. :kill:
Το κρεβάτι μου είναι δίπλα στον τοίχο. Εγώ ξαπλωμένη με το λαπιτόπι,έχοντας πλάτη προς τοίχο και έτσι πως είχα πιαστεί,γυρνάω να αλλάξω πλευρό,κοιτάω πάνω τον τοίχο και καθόταν ένα τέτοιο.ΙΟΥ
Περιττό να πω,ότι ξύπνησα την μάνα μου 3 το πρωί να το βγάλει έξω και κάθε φορά που αυτό άρχιζε να πετάει,εγώ άρχιζα τις φωνές. :redface:

Το μόνο έντομο που αντέχω είναι το κουνούπι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Κι εγω τα σιχαινομαι ολα απιστευτα.Αλλα δεν νομιζω πως ειναι φοβια απλα κι εσενα σε αηδιαζουν.Μια σίτα θα εδιωχνε το προβλημα και οταν βγαινεις εξω(όχι σε μπαρ σε υπαιθρο)κι εισαι με παρεα απλα τα ξεχνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πω,είχα και πρόσφατη συνάντηση με αυτό το πράγμα. :kill:
Το κρεβάτι μου είναι δίπλα στον τοίχο. Εγώ ξαπλωμένη με το λαπιτόπι,έχοντας πλάτη προς τοίχο και έτσι πως είχα πιαστεί,γυρνάω να αλλάξω πλευρό,κοιτάω πάνω τον τοίχο και καθόταν ένα τέτοιο.ΙΟΥ
Περιττό να πω,ότι ξύπνησα την μάνα μου 3 το πρωί να το βγάλει έξω και κάθε φορά που αυτό άρχιζε να πετάει,εγώ άρχιζα τις φωνές. :redface:

Το μόνο έντομο που αντέχω είναι το κουνούπι.
ιουυυυυυυυυυ :S εγώ μόλις το είδα ότι έπεσε δίπλα στα πόδια μου ήθελα να λιποθυμίσω:P Πάλι καλά που δεν άρχισε να πετάει θα έφευγα από το σπίτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
για αυτο να κοιμάστε ΠΑΝΤΑ με το teza στο κομοδίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top