Αθλήματα

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Σα δεν ντρεπεσαι!!!:eek:
Κυκλοφορουν και ανηλικα!:P

Αυτό που εννοείς εσύ με το βρώμικο μυαλό σου είναι ένα άθλημα που αρέσει σε όλους!
ΕΓΩ όμως εννοούσα το κανονικό ....και όχι αυτό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ξανάρχισα την κολύμβηση...και έχω μία ερώτηση προς όσους κάνουν κολύμβηση.

Τι σκουφάκι έχετε να μου προτείνετε για να μην μπαίνει νερό στο κεφάλι, και βρέχονται τα μαλλιά;
Αγόρασα προχτές αυτό αλλά ακόμα και τώρα μπαίνει, ενώ είναι πολύυυ ελαστικό! Απογοητεύομαι γιατί και το προυγούμενο που είχα ήταν υποτίθεται "ειδικό" για να μην μπαίνει νερό στο κεφάλι...αλλά τίποτα!!!

Any ideas?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μπορείς να δοκιμάσεις αυτό απο την Orca.
Τριαθλητικό σκουφάκι,και συνήθως οι τριαθλητές θέλουν να είναι αδιάβροχα καθώς βάζουν και το ρολόι/gps μέσα στο σκουφάκι.
Και η orca έχει καλή ιστορία στον θεσμό.


P.S.Έχουμε κανένα ποδηλάτη στο στέκι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Basket από τα 13-16.
Κολύμβηση-΄Πόλο 17-Έως σήμερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Ξανάρχισα την κολύμβηση...και έχω μία ερώτηση προς όσους κάνουν κολύμβηση.

Τι σκουφάκι έχετε να μου προτείνετε για να μην μπαίνει νερό στο κεφάλι, και βρέχονται τα μαλλιά;
Αγόρασα προχτές αυτό αλλά ακόμα και τώρα μπαίνει, ενώ είναι πολύυυ ελαστικό! Απογοητεύομαι γιατί και το προυγούμενο που είχα ήταν υποτίθεται "ειδικό" για να μην μπαίνει νερό στο κεφάλι...αλλά τίποτα!!!

Any ideas?

Speedo Πάρε.
Γενικά και για μαγιό και για σκουφάκια είναι τα καλύτερα.
Μία άλλη μέθοδος για να μη βρέχονται τα μαλλιά σου είναι να φορά διπλό σκουφάκι.Ενα απλό και από πάνω ένα πιο μεγάλο από αυτά που χρησιμοποιούν στο πόλο αν ξες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Έπαιζα μπάσκετ παλιά. Το παράτησα, βαρέθηκα (πρωτότυπο :P).
Βόλεϋ θα ήθελα να ξεκινήσω. Θα ασχοληθώ με κάτι σίγουρα γιατί έχει αρχίσει να με εκνευρίζει η μονότονη γυμναστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Σωπα ρε υπαρχει τετοιο θρεντ;:worry: και γω που ημουν;:P

Να πω για το ποδοσφαιρο,για το μπασκετ,για την κολυμβηση,για την ενοργανη;
Κατα καιρους τα εκανα ολα αυτα αλλα τα σταματησα για διαφορετικους λογους το καθενα.
Φυσικα παντα με γοητευε το ποδοσφαιρο,εχω ζησει μια ζωη μεσα στο γηπεδο της ομαδας της πολης μου,οντας και σκληροπυρηνικη καποια περιοδο.
Το ραλλι μου αρεσει πολυ,ειχα παει να δω φορμουλα 1 στο Μονακο και τρελαθηκα.
Η νεα μεγαλη μου αγαπη ειναι το τεννις,με γοητευει η εναλλαγη και φυσικα βλεπεις κατι απιστευτους αγωνες που νομιζεις οτι ακομα γυρναει το μπαλακι περα δωθε.
Ξεχωριστη αγαπη ειναι η κολυμβηση και το προσθιο σα στυλ.Ειχα παρει ενα χαζο μεταλλιο σε κατι αγωνες και ακομα το παινευομαι!Υποψην στο ιπτυο ειχα βγει τελευταια:whistle:
Και ο στιβος,παντα καθομαι να παρακολουθησω με ενδιαφερον ενα παγκοσμιο πρωταθλημα.
Φαινεται οτι λατρευω τα σπορ ε;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ως βασικότερα το τένις και το σκι πάντως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αγαπάω το ποδόσφαιρο, έπαιζα πολύ παλιά και ήθελα να πάω αλλά δεν με άφησαν..Κρίμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μ'αρεσει το ποδοσφαιρο.Ακομα κι αν δεν ξερεις να παιζεις καλα.αμα πορωθεις,τα δινεις ολα στον αγωνα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Έπαιζα πολύ ποδόσφαιρο μέχρι το γυμνάσιο και αργότερα στο λύκειο το παράτησα για το μπάσκετ.Πλέον θέλω τένις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Θα γνωρίσεις ωραίο κόσμο στο τένις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
εγώ κάνω εδω και 2 χρόνια τέννις αλλά δεν έχω γνωρίσει και τόοοοσοωραίο κοσμο, μάλλον γιατί ήμαστε γυναίκες στο τμήμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγώ κάνω εδω και 2 χρόνια τέννις αλλά δεν έχω γνωρίσει και τόοοοσοωραίο κοσμο, μάλλον γιατί ήμαστε γυναίκες στο τμήμα
ε άρα έχει μια χαρά ωραίο κόσμο χααχχα;)
άλλη μια τενίστρια στο φόρουμ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
έτσι έτσι και εσύ κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Souzana, να πας να παίζεις στα γήπεδα του Αιγάλεω ή της Ηλιούπολης, έχει καλύτερο κόσμο :P

Στο Μαρούσι σε ποια γήπεδα παίζεις; Στου ΟΑΚΑ; Έχεις και προπονήτρια την Ισμήνη;

Πωωω είσαι και fan του Roger, είσαι ο άνθρωπός μου, χαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Thankssss εγω κάνω 2 χρόνια και το έχω μετανιώσει που δεν το άρχισα νωρίτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Καλημέρα!!

Σκ'εφτομαι να ξεκινήσω aqua - gym στο κολυμβητήριο της περιοχής μου!
Το έχετε δοκιμάσει??

Νομιζω πως θα έχει φάση, και θα κανει και καλο και στο σωμα,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top