Νέα ομάδα χρηστών - Innovators

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αγαπητή Μάνια, λυπάμαι πραγματικά για τη γνώμη σου για μένα, όπως και για τον χαρακτηρισμό "χάλια", τον οποίο προσωπικά δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ, για κανέναν, ακόμη και αν διαφωνούσα μαζί του. Ωστόσο, αυτή είναι η γνώμη σου και φυσικά σου αναγνωρίζω το δικαίωμα να την εκφράζεις ελεύθερα

Aυτό ήθελα να το γράψω κι εγώ :/:
Τα περί αντικειμενικότητας πιστεύω πως δεν σχετίζονται σε καμμία περίπτωση με το έργο που έχει επιφυλλάξει η ΟΔ για τους Innovators. Εμείς δεν έχουμε καμμία δικαιοδοσία ή αρμοδιότητα να κρίνουμε τους χρήστες, αντικειμενικά ή μη. Δεν αποφασίζουμε για τίποτε απολύτως και ο ρόλος μας είναι καθαρά συμβουλευτικός.
οπότε υπό αυτό το πρίσμα δεν...χρειάζεται να είμαστε αντικειμενικοί. :) Να λέμε τη γνώμη μας χρειάζεται :)

Εφόσον κάποιοι από εμάς στην πορεία φανεί ότι δεν μπορούμε ν' ανταποκριθούμε στις προσδοκίες, οι οποίες μας έθεσαν εντός της ομάδας των "μωβ", φυσικά θ' αντικατασταθούμε από άλλα μέλη, πιο ικανά από εμάς.

Κι εμένα έτσι μου το ...εξηγήσανε :)


[disclaimer: δεν υπερασπίζομαι κανένα, ούτε καν τον εαυτό μου, απλά και μένα αυτό το "χάλια" με άφησε λίγο έτσι-->:eek::/:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Να πω και εγω κατι...?:redface:

Δεν ξερω εαν ειμαι αντικειμενικη, οπως μας ειπε η Μανια μας, δεν ξερω εαν εχει και σημασια βεβαια, ξερω ομως οτι θα προσπαθησω και εγω μαζι με τα υπολοιπα παιδια, να φανω αξια των προσδοκιων..
Ο ρολος μας ειναι και θα παραμεινει καθαρα συμβουλευτικος...
Εκτιμω πολυ τους υπολοιπους 3(την Isi, την Res και τον Χαος) και χαρηκα ιδιαιτερα με την επιλογη αυτων ..
Ευελπιστω να πληθυνουμε, γιατι πιστευω πως υπαρχουν και αλλα μελη, που θα μπορουσαν να συνεισφερουν...

(εαν δε σας κανω μελλοντικα, να με τζασετε με ενα σπρωξιματακι αλα Μενεγακη!!:P Δε θελω κλωτσιες:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τεσπα, διαφωνώ λίγο, η διαλογή των ατόμων χωρίς να έχω κάτι με τα παιδιά για μένα είναι χάλια, συγνώμη κιόλας αλλα πώς ξέρεις την αντικημενική γνώμη; απο άτομα που ήταν π.χ. πρώην μονδ και ξέρει το στέκι σαν την παλάμη του, πώς μπορείς να ξέρεις πόσο αντικειμενική είναι; Δεν έχω κάτι με την ισιστέλ να το ξεκαθαρήσω

Κάτι έχεις μπερδέψει φίλη Μάνια. Για να προσφέρεις ιδέες, κάτι που έχω κάνει ήδη πολύ πριν γίνω moderator αλλά και κατά τη διάρκεια της θητείας μου ως τέτοια, δεν χρειάζεσαι αντικειμενικότητα, αλλά την υποκειμενικότητα που σου δίνει η Αγάπη σου προς ένα χώρο.
Επειδή ακριβώς ξέρω το στέκι σαν την παλάμη μου, επειδή ακριβώς έχω δουλέψει πολύ για να γίνει το στέκι ...μέρος της παλάμης μου είμαι κατάλληλη για μια τέτοια θέση.

Το ότι εσύ και άλλα μέλη δεν ξέρουν ποιές ακριβώς και πόσες ιδέες έχω προσφέρει στην ΟΔ και στο στέκι γενικότερα, οφείλεται στο γεγονός ότι μια ιδέα που "πέφτει στο τραπέζι" από έναν, σχεδόν ποτέ δεν είναι ολοκληρωμένη από μόνη της και πάντα ενισχύεται από όλη την ομάδα ώστε να γίνει όσο το δυνατόν τελειότερη. Αυτό σημαίνει "ομάδα" και με αυτό το πνεύμα λειτουργεί η ΟΔ αυτού του φόρουμ, είτε εγώ είμαι μέλος της, είτε όχι. Το ότι δεν κραυγάζω, δε σημαίνει ότι δεν προσφέρω... αλλά φαίνεται όπως λέει κάποιος "κανένα καλό δεν μένει ατιμώρητο"...

Τίποτα δεν εμποδίζει οποιοδήποτε μέλος του στεκιού που έχει ιδέες να τις καταθέσει στην ομάδα! Έχουμε reports, PM, MSN κ.τ.λ. Κανένας δεν αποκλείει δε, το γεγονός να προστεθούν κι άλλα μέλη σ' αυτή τη μόβ κατηγορία, αν οι αρμόδιοι το κρίνουν απαραίτητο.

Και κάτι τελευταίο: Όταν αναφέρεσαι προσωπικά σε κάποιον με τέτοιους χαρακτηρισμούς, δε φτάνει ένα "δεν έχω τίποτα με τον Χ" για να κατευνάσει τα λεγόμενά σου. Το μόνο που κάνεις είναι να χρυσώνεις το χάπι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αγαπητή Μάνια, λυπάμαι πραγματικά για τη γνώμη σου για μένα, όπως και για τον χαρακτηρισμό "χάλια", τον οποίο προσωπικά δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ, για κανέναν, ακόμη και αν διαφωνούσα μαζί του. Ωστόσο, αυτή είναι η γνώμη σου και φυσικά σου αναγνωρίζω το δικαίωμα να την εκφράζεις ελεύθερα. Σκοπός αυτού του φόρουμ δεν είναι να εκφράζουν οι χρήστες τη γνώμη που "χαϊδεύει αυτιά", αλλά να είναι ένας γόνιμος χώρος ζυμώσεων και ανταλλαγής τίμιων απόψεων. Σ' ευχαριστώ λοιπόν (και αυτό δεν είναι καθόλου ειρωνικό) για το θάρρος της γνώμης σου και την ευθεία εκφορά της, υπόσχομαι δε ότι θα προσπαθήσω να συμβάλλω στο να μπορεί ο κάθε χρήστης να εκφράζεται ελεύθερα και με το προσωπικό του στυλ, ακόμη και όταν προσωπικά με πικραίνει. Δεν νομίζω ότι μπορώ να κάνω κάτι περισσότερο "αντικειμενικό" επί αυτού του ζητήματος.

Και κάτι τελευταίο: Όταν αναφέρεσαι προσωπικά σε κάποιον με τέτοιους χαρακτηρισμούς, δε φτάνει ένα "δεν έχω τίποτα με τον Χ" για να κατευνάσει τα λεγόμενά σου. Το μόνο που κάνεις είναι να χρυσώνεις το χάπι.

Λοιπόν δεν στέκω σε τίπ[οτε αλλο παρα μόνο σε αυτό, δέχομαι την αντιπαράθεση αλλα όχι ότι έχω κάτι προσωπικά μαζί σας, δεν είπα ότι έχω κάτι μαζί σας, διαβάστε όσες φορές θέλετε το πόστ μου, ίσα ίσα για να μην προκλειθούν προβλήματα είπα ότι δεν έχω τίποτα μαζί σας, άρα καλά θα κάνετε όταν δεν καταλαβένετε κάτι παρόλο που το λέω κιόλας να μην απαντάτε σαν να είμαι κάνα ποπώπαιδο που έχει σκοπό να προσβάλει.

Νομίζω ότι έχω΄πεί πόσο αγαπώ τα παιδιά απο το στέκι ξέρετε πόσο εκτιμώ όσους είναι εδώ ΑΛΛΑ έχω και εγώ το δικαίωμα να κρίνω τον τρόπο της επιλογής της συγκεκριμένης ομάδας, είπα άν θέλετε γνώμη και την είπα, είτε σας αρέσει ήτες όχι, και ναί χάος δεν φοβάμε να πώ ην γνώμη μου ούτε θέλω να με χαιδέυουν ούτε να χαιδέυω.

Οταν λοιπόν δεν διαβάζετε σωστά και όταν λέω κάτι για την επιλογή που κατα την δική μου κρίση μπορεί να έκανα λάθος, και εσείς το πέρνετε προσωπικά πρόβλημα σας, πέσατε με 2 καταβατά πάνω μου για κάτι που δεν καταλάβατε, αφήστε λοιπόν την προσωπική μου κριση να σκασει και μηλάτε μόνοι σας.

Καλησπέρα σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μα, βρε Μάνια μου, τι μη-αρνητικό μπορεί να σημαίνει το "χάλια";

Τα παιδιά του στεκιού κάνουν κάτι καινούριο και για αυτό προφανώς θα κάνουν κάποιες επιλογές, εν μέρει έστω λίγο αυθαίρετες. Αν και δε νομίζω ότι είναι, προφανώς και είχαν τους λόγους τους.

Σε προσβάλλει τόσο, το ότι έφτιαξαν μία ομάδα επικοινωνίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα, βρε Μάνια μου, τι μη-αρνητικό μπορεί να σημαίνει το "χάλια";

ΤΡο λεώ τελευταία φορά, δεν μήλησα γσε προσωπικό επίπεδο αλλα σαν επιλογή, δεν είπα ότι είνα χάλια τα άτομα αλλα ο τρόπος της επιλογής, αργότερα μου εξήγησε η μισέλ και είπα ότι πάω πάσω, τώρα τι γίνετε; απαγορέυετε να λέμε την γνώμη μας; ή ο τρόπος που το είπα φάνηκε προσωπική επίθεση; πότε επιτέθηκα σε κάποιον; πότε είπα όχι όταν κάποιος μου εξήγησε ; πότε δεν ζήτησα συγνώμη άν παραφερώμουν; και τώρα τα ακούω κιαπο πάνω επιδεί πρώτη φορά είπα πεντακάθαρα και χωρίς γαρνητούρα αυτό που ένοιωθα; αυτό θέλετε; γαρνητούρα; κιάν κάποιος προσβλήθηκε ή ακούστηκε κάπως κάτι κακό γιατί δεν μου είπε μια λέξη και έτρεξε να απαντήσει; αντί να πεί ναι ρε μάνια προσβλήθηκα θέλω να μου πείς συγνώμη και εγώ θα το κάνω, αλλα δεν είπα κάτι για μέλοι είπα για την τακτική.....

Να προσβληθώ γιατί ρε γιδάκι; φάνηκε να προσβάλομαι με κάτι; και με τί; απλά ενοχλήθηκα που τα δύο μέλοι μήλησαν χωρίς να σκευτούν ή να καταλάβουν, αυτό με πείραξε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΤΡο λεώ τελευταία φορά, δεν μήλησα γσε προσωπικό επίπεδο αλλα σαν επιλογή, δεν είπα ότι είνα χάλια τα άτομα αλλα ο τρόπος της επιλογής, αργότερα μου εξήγησε η μισέλ και είπα ότι πάω πάσω, τώρα τι γίνετε; απαγορέυετε να λέμε την γνώμη μας; ή ο τρόπος που το είπα φάνηκε προσωπική επίθεση; πότε επιτέθηκα σε κάποιον; πότε είπα όχι όταν κάποιος μου εξήγησε ; πότε δεν ζήτησα συγνώμη άν παραφερώμουν; και τώρα τα ακούω κιαπο πάνω επιδεί πρώτη φορά είπα πεντακάθαρα και χωρίς γαρνητούρα αυτό που ένοιωθα; αυτό θέλετε; γαρνητούρα; κιάν κάποιος προσβλήθηκε ή ακούστηκε κάπως κάτι κακό γιατί δεν μου είπε μια λέξη και έτρεξε να απαντήσει; αντί να πεί ναι ρε μάνια προσβλήθηκα θέλω να μου πείς συγνώμη και εγώ θα το κάνω, αλλα δεν είπα κάτι για μέλοι είπα για την τακτική.....

Απλά μην τρέχεις να χαρακτηρίσεις το οτιδήποτε, πριν το καταλάβεις. Ειδικά αν το ονομάσεις "χάλια" χωρίς να ξέρεις γιατί και πώς, πώς περιμένεις να λάβεις ήρεμη απάντηση;
Και, σχετικά με το δεύτερο, πώς να σου πούμε μία λέξη; Εγώ δεν έχω το msn σου, και στην τελική γιατί να σου μιλήσω αλλού κι όχι εδώ, αφού εδώ συζητάμε γι' αυτό το θέμα και εδώ χαρακτηρίζεις πράγματα. :)

Στην τελική, πολύ φιλικά απάντησαν τα παιδιά, αν και λογικά εν μέρει ένιωσαν προσβεβλημένα ή απορημένα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλή κίνηση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Mania, αν είχες επιλεγεί εσύ για την ομάδα και ερχόταν πχ η Isiliel και έλεγε ότι η επιλογή μας ήταν χάλια και δεν μπορεί να καταλάβει γιατί διαλέξαμε να μπει η Μάνια στην ομάδα, πως θα ένιωθες;
Σκέψου το λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Απλά μην τρέχεις να χαρακτηρίσεις το οτιδήποτε, πριν το καταλάβεις. Ειδικά αν το ονομάσεις "χάλια" χωρίς να ξέρεις γιατί και πώς, πώς περιμένεις να λάβεις ήρεμη απάντηση;
Και, σχετικά με το δεύτερο, πώς να σου πούμε μία λέξη; Εγώ δεν έχω το msn σου, και στην τελική γιατί να σου μιλήσω αλλού κι όχι εδώ, αφού εδώ συζητάμε γι' αυτό το θέμα και εδώ χαρακτηρίζεις πράγματα. :)

Στην τελική, πολύ φιλικά απάντησαν τα παιδιά, αν και λογικά εν μέρει ένιωσαν προσβεβλημένα ή απορημένα. ;)


Εσύ απαντάς πλήρως σε μία απάντηση όταν δεν έχεις καταλάβει 100% το πόστ του άλλου; δεν είπα να μην απαντήσουν αλλα όταν ξέρουν ότι έχουν δίκιο όχι επιδή μπορεί να καταλάβαμε οτιδήποτε, ΄σα ίσα η ΟΔ έπρεπε να με πλακώσει γιατί έκρινα αυστηρά τον τρόπο ου και πάλι καταλαβαν τι ενοω και απάντησαν αρα κατάλαβαν την πρόθεση μου, αρα; πρώτα ρωτάς τι ενωεί ο άλλος και άν καταλαβες σωστά του τα χώνεις αλυπητα και καλά του κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Mania, αν είχες επιλεγεί εσύ για την ομάδα και ερχόταν πχ η Isiliel και έλεγε ότι η επιλογή μας ήταν χάλια και δεν μπορεί να καταλάβει γιατί διαλέξαμε να μπει η Μάνια στην ομάδα, πως θα ένιωθες;
Σκέψου το λίγο.

Προτων δεν υπήρχε περίπτωση να γινόταν οτιδήποτε επιδή μου αρέσω ώς εχω για να ξεκαθαρίσουμε τυχών "πονηρά" μυαλά..οκ; ξεκαθαρίστηκε; προχωράω..

Αν μου το έλεγε αυτό η ισιστελ Θα ρωτούσα γιατί πρώτα απο όλα και μετά την απάντηση θα απαντούσα και εγώ, όσο για την ισιστέλ εγώ το είπα και το ξαναλέω ότι δεν έχει να κάνει με ισι αλλα γενικά με την επιλογή;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τεσπα, διαφωνώ λίγο, η διαλογή των ατόμων χωρίς να έχω κάτι με τα παιδιά για μένα είναι χάλια, συγνώμη κιόλας αλλα πώς ξέρεις την αντικημενική γνώμη; απο άτομα που ήταν π.χ. πρώην μονδ και ξέρει το στέκι σαν την παλάμη του, πώς μπορείς να ξέρεις πόσο αντικειμενική είναι; Δεν έχω κάτι με την ισιστέλ να το ξεκαθαρήσω

...
Γιατί αυτά τα 4 άτομα; :hmm:


Μάνια μου, με άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε.
Εσύ πρώτα είπες ότι η επιλογή των ατόμων είναι χάλια, και έβαλες σαν κριτήριο το αν έχουν αντικειμενική γνώμη. Προφανώς και δεν είχες καταλάβει τότε κι εσύ τι σκοπό είχαν οι admins, αλλά σχολίασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ok πάω πάσο, αν και κάποια άλλα είχα στο μυαλό μου συμφωνώ μαζί σου, μπορεί να έχω και λάθος εντύπωση, ευχαριστώ για την απάντηση;):)


Μάνια μου, με άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε.
Εσύ πρώτα είπες ότι η επιλογή των ατόμων είναι χάλια, και έβαλες σαν κριτήριο το αν έχουν αντικειμενική γνώμη. Προφανώς και δεν είχες καταλάβει τότε κι εσύ τι σκοπό είχαν οι admins, αλλά σχολίασες.

Αυτό όμος δεν το είδε κανείς; αυτό είναι άλλα λόγια να αγαπιώμαστε; ή μήπως δεν κάνω για συζήτηση ηψηλού επιπέδου γιδάκι; μήπώς αφού δεν ξέρω τι λέω δεν έπρεπε να ασχοληθείτε με την άποψη μου; γιατί της δώσατε αξία; τέσπα οκ

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ

Συγνώμη παιδιά που πρόσβαλά εσάς και όλους στο στέκι δεν θα με ξαναδείτε και τελειώσαμε, μιάς που είμαι άλλα λόγια να αγαπιώμαστε

Καλη συνέχεια και καλή επιτυχία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μάνια, επειδή το θέμα θα πάρει διαστάσεις και δεν αξίζει, εγώ λέω αυτό και κλείνω:
κανείς δε σε κατηγόρησε και δεν ξέρω από πού έβγαλες όλα τα δραματικά "να μην ασχολούμαστε με τη γνώμη σου" κλπ.
Απλά είδα, προσωπικά, ότι πρώτα έσπευσες να χαρακτηρίσεις "χάλια" την επιλογή των παιδιών, μιλώντας μάλιστα για αντικειμενικότητα (κάτι που δεν ξέρουμε καν αν θέλουν οι admins), και μετά στο τέλος, μετά από 3 παραγράφους, είπες "γιατί αυτούς". :)

Μπορεί να ήταν κακή η διατύπωσή σου μόνο, εγώ δε θεώρησα ότι είχες κακή διάθεση και εννοείται μετράει η γνώμη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Προσωπικά ούτε παρεξηγήθηκα ούτε σου επιτέθηκα. Ούτε βλέπω κανέναν από μας να σου επιτέθηκε... :confused:
Σου επεσήμανα μόνο πως η επιλογή των λέξεων που χρησιμοποίησες ήταν ..."κάπως".

Και βέβαια αναφέρθηκες σε 3 συγκεκριμένα άτομα εκτός κι αν οι Admins, διάλεξαν στραγάλια και όχι ανθρώπους... :P

Γι' αυτό πιθανότατα αισθανθήκαμε την ανάγκη (και οι τέσσερις αν δε με γελούν τα μάτια μου) να αιτιολογήσουμε την επιλογή μας, όχι μόνο για σένα, αλλά και για οποιονδήποτε έχει απορία.

Δεν νομίζω ότι κανένας από μας έχει το παραμικρό μαζί σου! :kissing:
(στο κάτω-κάτω εγώ σε αποκαλώ "φίλη Μάνια" και ο Χάος "Αγαπητή" ..εκτός κι αν θεωρείς ότι σε ειρωνευόμαστε, πράγμα που είναι θέμα για άλλο τόπικ :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό όμος δεν το είδε κανείς; αυτό είναι άλλα λόγια να αγαπιώμαστε; ή μήπως δεν κάνω για συζήτηση ηψηλού επιπέδου γιδάκι; μήπώς αφού δεν ξέρω τι λέω δεν έπρεπε να ασχοληθείτε με την άποψη μου; γιατί της δώσατε αξία; τέσπα οκ

ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ

Συγνώμη παιδιά που πρόσβαλά εσάς και όλους στο στέκι δεν θα με ξαναδείτε και τελειώσαμε, μιάς που είμαι άλλα λόγια να αγαπιώμαστε

Καλη συνέχεια και καλή επιτυχία:)

Μάνια κανείς δεν είπε να μην εκφράσεις την άποψη σου, ούτε ότι δεν λαμβάνεται υπόψιν.
Απλά όταν κάποιος εκφράζει άποψη και μάλιστα αρνητική για κάτι, πρέπει να είναι προετοιμασμένος να δεχτει πιθανές διαφωνίες. Εσύ είπες την άποψη σου, και πολύ καλά έκανες, και επειδή κάποιοι διαφώνησαν έχεις μια αντίδραση που προκαλεί, το λιγότερο, απορία. :confused:
Τα περι υψηλού και χαμηλού επιπέδου δεν μπορώ να καταλάβω από που προκύπτουν οπότε δεν τα σχολιάζω. :confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:(

εγώ, χωρίς να είμαι σίγουρη (αφήνω το ενδεχόμενο να μην έχω πιάσει καλά το νόημα), νιώθω ότι η mania είναι τσαντισμένη και μιας και μόβισα και εγώ (και δεν με λένε Neraida,η οποία εξαιρέθηκε στο αρχικό ποστ) νιώθω ότι έχω μερίδιο ευθύνης (αν και δεν καταλαβαίνω που ακριβώς) και...

:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προτων δεν υπήρχε περίπτωση να γινόταν οτιδήποτε επιδή μου αρέσω ώς εχω για να ξεκαθαρίσουμε τυχών "πονηρά" μυαλά..οκ; ξεκαθαρίστηκε; προχωράω..

Α επίσης αυτό δεν το κατάλαβα καθόλου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α επίσης αυτό δεν το κατάλαβα καθόλου :redface:

Επειδη εφερες ως παραδειγμα εκεινη να βρισκοταν στη θεση της Ισι, ηθελε προφανως να ξεκαθαρισει, οτι δε θα την ενδιαφερε να εχει εναν τετοιο ρολο και πως η οποια αντιδραση της δεν ειχε να κανει με το οτι εκεινη δεν εγινε μια απο τους Ιννο....
Τλχ, εγω ετσι το καταλαβα....:redface:

(Και τωρα εχω αρχισει να αισθανομαι εγω ασχημα, που ειμαι το μονο ατομο για το οποιο δεν ειχε καποια αντιρρηση....:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επειδη εφερες ως παραδειγμα εκεινη να βρισκοταν στη θεση της Ισι, ηθελε προφανως να ξεκαθαρισει, οτι δε θα την ενδιαφερε να εχει εναν τετοιο ρολο και πως η οποια αντιδραση της δεν ειχε να κανει με το οτι εκεινη δεν εγινε μια απο τους Ιννο....
Τλχ, εγω ετσι το καταλαβα....:redface:
Ααααααα!
Μα αυτό δεν στέκει, είναι προφανές ότι έφερα αυτή ως παράδειγμα ώστε να προσπαθήσει να μπει στη θέση τους και να καταλάβει πως ένιωσαν. Δεν υπονόησα ποτέ ότι είχε τέτοιες "βλέψεις". :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top