Τι θεωρείτε ότι ξεχωρίζει το e-steki από άλλα fora;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σε σχέση με άλλα fora που συμμετέχετε (όσοι συμμετέχετε, οι υπόλοιποι αλλάξτε θέμα please), ποιο χαρακτηριστικό θεωρείτε οτι ξεχωρίζει (θετικά) το e-steki απο τα υπόλοιπα;
Όχι, δεν ανοίγω αυτό το θέμα για να ευλογήσουμε τα γένια μας, χρειαζόμαστε αυτές τις πληροφορίες για κάτι (θα καταλάβετε το καλοκαίρι) και θέλουμε τη γνώμη σας επι του θέματος. :)
Προσπαθήστε να μην επηρεαστείτε απο το κειμενάκι στην αρχική, τα χρώματα κλπ αλλά αποκλειστικά απο τις συζητήσεις που γίνονται.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων όσους απαντήσουν. :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η μικρή ηλικία κάποιων μελών δημιουργεί μια φοβερά αναζωογονητική ατμόσφαιρα. Επίσης έχει ένα επίπεδο που δεν έχω βρει σε άλλα φόρουμς (και ήμουν φανατική σε αρκετά). Τo layout είναι πολύ χρηστικό, αισθητικά ωραίο και ξεκούραστο. Έχει μεγάλη ποικιλία θεμάτων και πολύ χούμορ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
kajira τι θεωρείς οτι κάνει το layout ξεκούραστο; Μόνο τα χρώματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Είναι δεδομένο οτι υπάρχει ένα πολύ όμορφο, χαλαρό και ευδιάθετο κλίμα,
πολλά από τα μέλη γνωρίζονται πολύ καιρό, κάποιοι μάλιστα και από κοντά και αυτό βοηθάει ώστε να διατηρείτε ένα πολύ υψηλό επίπεδο διαλόγου χωρίς έντονες αντιπαραθέσεις, και τέλος διακρίνω μια ελευθερία λόγου χωρίς περικοπές και κριτικές.
Σε άλλα φόρουμ με το παραμικρό οφ τόπικ την άκουγες κανονικά και κινδύνευες να μπαναριστείς άσχημα.
Επίσης όλοι οι διαχειριστές, είναι όπως θα έπρεπε να είναι δεν έχουν το ύφος και το στυλ του πλανητάρχη, σε αντίθεση πάλι με άλλα φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει οτι έχει μέλη από όλη την Ελλάδα και διάφορες ηλικίες.
Επίσης μαρέσει που δεν υπάρχουν έντονες διενέξεις πχ σε πολιτικά θρησκευτικά θέματα.

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Η μικρή ηλικία κάποιων μελών δημιουργεί μια φοβερά αναζωογονητική ατμόσφαιρα.
και σε κάνει να θες να τα τραβήξεις από το αυτί :D
Επίσης έχει ένα επίπεδο που δεν έχω βρει σε άλλα φόρουμς .
σφαζόμαστε με το "σεις και με το σας":D:D:D
Έχει μεγάλη ποικιλία θεμάτων και πολύ χούμορ! :D
μη πετροβολάτε το χούμορ. κάνει καλό στην ψυχική υγεία των εργαζομένων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
deadhead την σύγκριση αυτή την κάνεις μόνο με ένα συγκεκριμένο φόρουμ ή ισχύουν αυτά για όσα φόρα έχεις συμμετάσχει; Η εμφάνιση σε επηρεάζει καθόλου σε αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kajira
Η μικρή ηλικία κάποιων μελών δημιουργεί μια φοβερά αναζωογονητική ατμόσφαιρα.

και σε κάνει να θες να τα τραβήξεις από το αυτί :D Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kajira
Επίσης έχει ένα επίπεδο που δεν έχω βρει σε άλλα φόρουμς .

σφαζόμαστε με το "σεις και με το σας":D:D:D
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kajira
Έχει μεγάλη ποικιλία θεμάτων και πολύ χούμορ! :D

μη πετροβολάτε το χούμορ. κάνει καλό στην ψυχική υγεία των εργαζομένων.

:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
deadhead την σύγκριση αυτή την κάνεις μόνο με ένα συγκεκριμένο φόρουμ ή ισχύουν αυτά για όσα φόρα έχεις συμμετάσχει; Η εμφάνιση σε επηρεάζει καθόλου σε αυτά;
Σε ένα μόνο φόρουμ συμμετείχα ενεργά για αρκετά χρόνια, κάποια άλλα απλά τα παρακολουθώ, δεν αποκλείεται και κάποια άλλα να έχουν το ίδιο καλό κλίμα με το στέκι.
Η εμφάνιση μου αρέσει πολύ, τη θεωρώ πρωτότυπη, ίσως να ήταν καλό βέβαια να προσθέσουμε περισσότερες επιλογές σε αυτήν, πχ. περισσότερες επιλογές themes....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
όσον αφορά την εμφάνιση : Δε μου αρέσει ιδιαίτερα που έχει μόνο στο κεντρικό πλαίσιο τη σελίδα και που δεξιά και αριστερά είναι άδειο. Θα προτιμούσα να καταλαμβάνει όλο το πλάτος του browser :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σε ένα μόνο φόρουμ συμμετείχα ενεργά για αρκετά χρόνια, κάποια άλλα απλά τα παρακολουθώ, δεν αποκλείεται και κάποια άλλα να έχουν το ίδιο καλό κλίμα με το στέκι.
Η εμφάνιση μου αρέσει πολύ, τη θεωρώ πρωτότυπη, ίσως να ήταν καλό βέβαια να προσθέσουμε περισσότερες επιλογές σε αυτήν, πχ. περισσότερες επιλογές themes....
Σε αυτό είμαστε κάθετοι πειρατή. Μόνο ένα θα είναι το επίσημο theme, διότι ουσιαστικά αποτελεί κομμάτι της ταυτότητας του κάθε site. Τα υπόλοιπα υπάρχουν για λόγους πρακτικούς (pda theme), ιστορικούς (e-steki classic) ή ομαλής μετάβασης μετά απο κάποια ριζική αλλαγή. Αλήθεια πως θα αντιμετωπίζατε μια ριζική αλλαγή στην εμφάνιση του site? Θα είσασταν κατά μόνο και μόνο επειδή είναι αλλαγή, ή θα την κρίνατε ανάλογα με το αν σας αρέσει ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Σε αυτό είμαστε κάθετοι πειρατή. Μόνο ένα θα είναι το επίσημο theme, διότι ουσιαστικά αποτελεί κομμάτι της ταυτότητας του κάθε site. Τα υπόλοιπα υπάρχουν για λόγους πρακτικούς (pda theme), ιστορικούς (e-steki classic) ή ομαλής μετάβασης μετά απο κάποια ριζική αλλαγή. Αλήθεια πως θα αντιμετωπίζατε μια ριζική αλλαγή στην εμφάνιση του site? Θα είσασταν κατά μόνο και μόνο επειδή είναι αλλαγή, ή θα την κρίνατε ανάλογα με το αν σας αρέσει ή όχι?
Φυσικά το δεύτερο...;)Ριζική αλλαγή δε θα μου άρεσε καθόλου,σιγά σιγά οι αλλαγές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Kάτσε βρε Μισέλ γιατί με μπέρδεψες. Τη μια λες οτι είστε κάθετοι και αυτό είναι το επίσημο theme, και μετά ρωτάς πως θα αντιμετωπίζαμε μια ριζική αλλάγή; Πως να απαντήσουμε τώρα;
Εμένα μου αρέσει το Theme, διαφέρει αρκετά από το τετριμένο που έχουν άλλα φόρουμ. Μια αλλάγή μπορεί και να μου άρεσε μπορεί και όχι, θα πρέπει να δω για να δώσω σαφή απάντηση.

Πάντως όποια κι αν είναι η αλλαγή, ακόμα κι αν δεν μου αρέσει καθόλου, δεν θα επηρρεάσει τη γνώμη μου για το φόρουμ, είναι άλλα πράγματα που έχουν πιο καθοριστικό ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
kajira τι θεωρείς οτι κάνει το layout ξεκούραστο; Μόνο τα χρώματα;

Τα χρώματα παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο σίγουρα. Αλλά γενικά είναι εύχρηστο, τα κουμπιά είναι εκεί που πρέπει, όλα είναι όπως πρέπει κι έχει και φοβερά εμότικονς! :clapup:

Σε αυτό είμαστε κάθετοι πειρατή. Μόνο ένα θα είναι το επίσημο theme, διότι ουσιαστικά αποτελεί κομμάτι της ταυτότητας του κάθε site. Τα υπόλοιπα υπάρχουν για λόγους πρακτικούς (pda theme), ιστορικούς (e-steki classic) ή ομαλής μετάβασης μετά απο κάποια ριζική αλλαγή. Αλήθεια πως θα αντιμετωπίζατε μια ριζική αλλαγή στην εμφάνιση του site? Θα είσασταν κατά μόνο και μόνο επειδή είναι αλλαγή, ή θα την κρίνατε ανάλογα με το αν σας αρέσει ή όχι;

Η εμφάνιση και μένα δεν θα με επηρέαζε και τόσο, απλά λογικά θα μου έπαιρνε κάποιο χρόνο να την συνηθίσω. Πάντως γενικά ενώ είμαι υπέρ των αλλαγών, επειδή βαριέμαι εύκολα, το στέκι μ' αρέσει τόσο που δεν θα με πείραζε να μην αλλάξει ποτέ layout. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Kάτσε βρε Μισέλ γιατί με μπέρδεψες. Τη μια λες οτι είστε κάθετοι και αυτό είναι το επίσημο theme, και μετά ρωτάς πως θα αντιμετωπίζαμε μια ριζική αλλάγή; Πως να απαντήσουμε τώρα;
To theme είναι μέρος της ταυτότητας του site. Η ταυτότητα του site μπορεί να αλλάξει σε σπάνιες περιπτώσεις, όμως δεν μπορεί την ίδια χρονική στιγμή ένα site να έχει πολλές ταυτότητες.
Εμένα μου αρέσει το Theme, διαφέρει αρκετά από το τετριμένο που έχουν άλλα φόρουμ. Μια αλλάγή μπορεί και να μου άρεσε μπορεί και όχι, θα πρέπει να δω για να δώσω σαφή απάντηση.
Μα σε αυτό που ρώτησα μόλις έδωσες σαφή απάντηση. :) Εγώ ρώτησα αν θα ήσασταν κατά μόνο και μόνο επειδή θα είναι αλλαγή ή αν θα την προσεγγίζατε ουδέτερα και θα κρίνατε μόνο αν σας αρέσει ή όχι, χωρίς να είστε προκατειλημμένοι εναντίον της. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Mακριά από εμένα η οποιαδήποτε προκατάληψη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα χρώματα παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο σίγουρα. Αλλά γενικά είναι εύχρηστο, τα κουμπιά είναι εκεί που πρέπει, όλα είναι όπως πρέπει κι έχει και φοβερά εμότικονς! :clapup:



Η εμφάνιση και μένα δεν θα με επηρέαζε και τόσο, απλά λογικά θα μου έπαιρνε κάποιο χρόνο να την συνηθίσω. Πάντως γενικά ενώ είμαι υπέρ των αλλαγών, επειδή βαριέμαι εύκολα, το στέκι μ' αρέσει τόσο που δεν θα με πείραζε να μην αλλάξει ποτέ layout. :)
Ποιά χρώματα δηλαδή θεωρείς οτι δεν υπάρχει περίπτωση να ταιριάξουν στο στέκι; Όσον αφορά τη συνήθεια, θα σε βοηθούσε να συνυπάρχει για λίγο καιρό η παλιά εμφάνιση με τη νέα ή απλά παρατείνεται ο χρόνος προσαρμογής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ το theme.
Έχει πολύ καλά και ευγενικά μέλη όπου μπορώ να περνάω την ώρα μου,
Έχει τους καλύτερους moderators, Smoderators κ.α γιατί δεν σβήνουν τα πόστ άσκοπα όπως και σε κάποια άλλα forum...
Γενικά είναι το αγαπημένο μου web forum:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Απλά με ξεκουράζει από την ανοησία, την χυδαιότητα και την κακογουστιά άλλων δικτυακών τόπων στα οποία δεν συμμετέχω καθόλου, και όπου απλά έχω φτιάξει κάποια προφίλ και καμμιά φορά μπαίνω έτσι απλά ως σιωπηλός παρατηρητής. Πέρα από μια απλή ανταλλαγή απόψεων, δεν έχω πια καθόλου προσδοκίες και ελπίδες ουσιαστικών γνωριμιών από κανένα site. Τουλάχιστον το steki με καλύπτει ως προς το πρώτο ζητούμενο, την ανταλλαγή απόψεων, ενώ άλλα fora δεν αξίζουν ούτε καν για επικοινωνία από μακρυά με τα μέλη τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ποιά χρώματα δηλαδή θεωρείς οτι δεν υπάρχει περίπτωση να ταιριάξουν στο στέκι; Όσον αφορά τη συνήθεια, θα σε βοηθούσε να συνυπάρχει για λίγο καιρό η παλιά εμφάνιση με τη νέα ή απλά παρατείνεται ο χρόνος προσαρμογής;

Όλα τα σκούρα χρώματα είναι πολύ κουραστικά για το μάτι (μαύρο, μπλε, δαμασκηνί κλπ) καθώς και όλα τα πολύ έντονα (κυπαρρισί, κίτρινο φλούο, κόκκινο κλπ) για όλα τα φόρουμ - και ναι, υπάρχουν και φόρουμ με τέτοια χρώματα! :|

Εμένα δεν μου κάνει διαφορά αν θα συνυπάρχει η παλιά με την νέα εμφάνιση. Σκέφτεστε να το αλλάξετε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top