Τι θεωρείτε ότι ξεχωρίζει το e-steki από άλλα fora;

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Με ενδιαφέρουν τα θετικά όσον αφορά το κλιμα, τον τρόπο συμπεριφοράς των μελών, τον τρόπο που εξελίσσονται οι συζητήσεις, τέτοια πράγματα. ΟΧΙ την εμφάνιση! Και όχι όλα τα θετικά, αυτά που προσωπικά δεν έχετε συναντήσει σε άλλο φόρουμ.
Και μιας και πιάσαμε το εμφανισιακό θέμα, αν θέλετε πείτε και τι δεν θα θέλατε ποτέ να δείτε στο theme του e-steki.

Για μενα, η αισθηση οτι τα μελη ειναι πολυ πιο "δεμενα" απο αλλα φορα, ακομα και με τους διαχειριστες. Οσον αφορα το αποτελεσμα στις μεταξυ (των μελων) σχεσεις, ειναι προφανως θετικο, ενω οσον αφορα τις σχεσεις μεταξυ mods και χρηστων, το βεβαιο ειναι οτι ειναι πολυ πιο δημοκρατικα τα πραγματα (αν και γενικα εχω τις ενστασεις μου σε καποια θεματα σε αυτον τον τομεα ) :)

Οι συζητησεις εξελισσονται με τον συνηθισμενο ιντερνετικο τροπο, με τις διαφορες ισως να ειναι τα πιο πολλα χιουμοριστικα ή/και off-topic posts, αλλα και τον πιο ειλικρινη-"ανοιχτο" διαλογο μεταξυ των μελων.

Για το theme: Προσωπικα εγω ποτε δεν μπορεσα να συνηθισω το νεο theme που καθιερωθηκε πλεον (rebirth), και εχω παραμεινει "κλασσικος". Αν δεν υπηρχε επιλογη, θα δυσκολευομουν πολυ να προσαρμοστω στην οπτικη εικονα του site. Στο classic, βρισκω ιδιαιτερα ευχαριστα τα χρωματα, και αρκετα λιτο ωστε να μην χτυπαει στο ματι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπα, εγώ το κλασσικό δεν το θέλω... πολύυυ πλατύ ρε παιδί μου!!

Άσε που έτσι είναι τα περισσότερα φόρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι, συμφωνώ κι εγώ σ' αυτό, ειδικά αν έχεις wide screen κινδυνεύεις να πάθεις κανένα ραιβόκρανο από το πέρα δώθε.
Νομίζω έτσι είναι πιο καλλιτεχνικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οι συζητησεις εξελισσονται με τον συνηθισμενο ιντερνετικο τροπο, με τις διαφορες ισως να ειναι τα πιο πολλα χιουμοριστικα ή/και off-topic posts, αλλα και τον πιο ειλικρινη-"ανοιχτο" διαλογο μεταξυ των μελων.

Αυτό για καλό το λες;;;;;; :confused::(:worry::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Χωρίς συμμετέχω σε πολλά άλλα φόρα, είναι το παρεϊστικο κλίμα εδώ που μου άρεσε.
Και δεν το λέω αυτό μετά από αρκετό καιρό ως μέλος, αλλά ήταν κάτι που από την αρχή ένιωσα.

Αυτά + τον rempeske φυσικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αυτό για καλό το λες;;;;;; :confused::(:worry::/:

Κοιτα, στο παραπανω Post μου, οχι δεν το ανεφερα ως καλο. Για αυτο και ειπα: "ε τις διαφορες ισως να ειναι τα πιο πολλα χιουμοριστικα ή/και off-topic posts, αλλα και τον πιο ειλικρινη..." που σημαινει οτι υπαρχει μεν το ενα (κακο) αλλα υπαρχει και το αλλο (καλο)

Γενικα, ομως, δεν ξερω κατα ποσο ειναι απαραιτητα μονο κακο. Αν, ας πουμε, δεν υπηρχε αυτο, ισως να χανοταν και μερος της παρεϊστικης παρεας του φορουμ, ή ισως δεν αισθανονταν ανετα καποια μελη του φορουμ που αναμφισβητητα αποτελουν την ψυχη του. ;)

Υ.Γ: Επισης, προσωπικα, εμενα μου αρεσε/αρεσει να διαβαζω τα off topic posts, αφου εχουν μετακινηθει απο το αρχικο θεμα (δηλαδη αυτονομα, και οχι ως μερος του αρχικου θεματος) Τα βρισκω ιδιαιτερα διασκεδαστικα! :P (ασχετως αν για εσας ειναι πολυ δουλεια να τα ξεχωριζετε :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μ'αρεσει:
1. που σφαζομαστε πολιτισμενα
2. οτι ειναι ευχαριστο οπτικα
3. δεν εχει


Δεν μ'αρεσει:
1. που στα οφτοπικ δεν μπορουμε να συνεχισουμε τα ποστς, κι ακομα κι αν δεν εχουν καν θεμα μερικα σηκωνουν κι αλλη συζητηση
2. γραφιστικα δεν μου αρεσει το λογκο και το κοχυλι :p
3. oυτε εδω εχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1. που στα οφτοπικ δεν μπορουμε να συνεχισουμε τα ποστς, κι ακομα κι αν δεν εχουν καν θεμα μερικα σηκωνουν κι αλλη συζητηση
Παλιότερα. :P



Αλλάζει η πολιτική του e-steki απέναντι στα offtopics. Ποίο συγκεκριμένα αν κάποιο μέλος επιθυμεί να συνεχιστεί ένα συγκεκριμένο offtopic θα μπορεί να ενημερώνει κάποιο μέλος της ΟΔ ,μέσω PM, ώστε το offtopic να ξεκλειδωθεί.

Τέλος σε τακτά χρονικά διαστήματα θα γίνεται διαγραφή των offtopics
Αν είσαι ερωτευμένη και δεν το 'δες, συγχωρείσαι. (ο έρωτας τυφλώνει, αχχχχ :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
1) Τα περισσοτερα μελη εχουν ενα υψηλο επιπεδο ως συζητητες. Υπαρχει μια ποιοτητα ρε αδερφε...

2) Ως τωρα κανενας σε αυτο το φορουμ δεν μου εχει κινησει την υποψια οτι εμφανιζει συμπτωματα διπροσωπιας και δι-φυλιας (δυο φυλα)... ;) .

3) Δεν υπαρχουν και τοσοι φανατικοι θρησκιοι οσο σε ενα αλλο φορουμ που εγραφα. Με κατι τετοιους χαλανε οι συζητησεις γιατι... απλα δεν συζητουν. Αυτο που κανουν ειναι να αραδιαζουν δογματα και γραφες.

4) Εχει πολλα μελη, κατι που συμβαλλει στην ποικιλια αποψεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μονο σε ενα φορουμ εμπαινα παλιοτερα....απ οσο μπορω να πω...δεν εχω και την εμπειρια που απαιτειται ισως... εμενα δεν μου φαινεται καμια διαφορα στο φορουμ που εμπαινα παλια απο το στεκι.... αποψη μου βεβαια ετσι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
'Εχει πολύ κίνηση , οργάνωση και καλή παρέα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
υπαρχει καλος κοσμος και δεν υπαρχει ειρωνια!! και ευχαριστο κλιμα και παντα ανθρωποι προθυμοι να βοηθησουν! Keep up the good work!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έχει τους πιό όμορφους..... :hmm:

τον πιό όμορφο moderator :thumbup:
(εμένα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα θέματα. Δεν συμμετέχω σε άλλα forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
απο τοτε που μπηκα εδω δεν συμμετεχω σε αλλα φορουμ....

μαρεσει το επιπεδο των περισσοτερον παιδιον...

μαθενεις καποια πραγματα ρε παιδακι μου(ειδικα αν εισαι τουβλακι σαν εμενα:P )

δεν μαρεσε το χρωμα τωρα το συνηθησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Είναι διασκεδαστικό, είναι χαλαρωτικό, είναι παιχνιδιάρικο, είναι σοβαρό, είναι παρεϊστικο, είναι ΚΟΥΛ!!!! :D

Τα χρώματα μ' αρέσουν πολύ... είναι χαλαρωτικά, το έχω συνηθίσει.
΄Ισως όμως κάποια στιγμή να κάνατε αλλαγή σκιν... χρωμάτων για δοκιμή. Πχ το καλοκαίρι πιο έντονα χρώματα, πιο ζωηρά και τον χειμώνα επιστροφή στα ίδια.

Ίσως θα ήταν ωραίο να φτιάξετε κάποιες επιλογές, να ρυθμίζουμε οι χρήστες το layout (δυνατότητα που έχω σε άλλο φόρουμ, εντελώς διαφορετικής θεματολογίας από το στέκι! Βασικά καμιά σχέση το ένα με το άλλο :redface: ) αλλά ίδιας "κατασκευής".

Επίσης, μ' αρέσει τρομερά το χίντερ σας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είναι διασκεδαστικό, είναι χαλαρωτικό, είναι παιχνιδιάρικο, είναι σοβαρό, είναι παρεϊστικο, είναι ΚΟΥΛ!!!! :D

Τα χρώματα μ' αρέσουν πολύ... είναι χαλαρωτικά, το έχω συνηθίσει.
΄Ισως όμως κάποια στιγμή να κάνατε αλλαγή σκιν... χρωμάτων για δοκιμή. Πχ το καλοκαίρι πιο έντονα χρώματα, πιο ζωηρά και τον χειμώνα επιστροφή στα ίδια.

Ίσως θα ήταν ωραίο να φτιάξετε κάποιες επιλογές, να ρυθμίζουμε οι χρήστες το layout (δυνατότητα που έχω σε άλλο φόρουμ, εντελώς διαφορετικής θεματολογίας από το στέκι! Βασικά καμιά σχέση το ένα με το άλλο :redface: ) αλλά ίδιας "κατασκευής".

Επίσης, μ' αρέσει τρομερά το χίντερ σας! :D

:)
Και εδώ μπορείς να επιλέξεις theme, μεταξύ του παλιού (με το οποίο ξεκινήσαμε) και ενός που είναι ειδικά σχεδιασμένο για φορητές συσκευές ή χρήστες με χαμηλή ταχύτητα. Ωστόσο μόνο το παρόν theme υποστηρίζεται επίσημα.

Χιντερ εννοείς το header?

Ευχαριστούμε πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πρεπει να χω συμμετασχει σε καμια 25αρια φορουμ πριν ερθω εδω. (χωρις να μετραμε φορουμ για downloads :P ). Δεν συμμετειχα πολυ σε ολα φυσικα, εχουμε και δουλιες. Αλλα εχουν περασει και χρονια και τοτε ειχα περισσοτερο χρονο.

Το στεκι εχει καλη τεχνικη οργανωση και καλα και πολλα θεματα. Φυσικα καθως δεν ειναι εξειδικευμενο φορουμ, δεν υπαρχει πολλη εμβαθυμση/κινηση σε ολα, αυτο ειναι αναμενομενο. Επισης ξεχωριζει λιγο λογω χρωματων, δεν ειναι πολυ συχνα αυτα τα χρωματα. Επισης ξεχωριζει λιγο για την αυστηροτητα οσον αφορα κανονες και ερμηνεια τους και γενικα "γραμμη πλευσης". Αυτο μεχρι ενα σημειο ειναι καλο. Μετα οχι.

Επισης εχω την εντυπωση οτι εχει καλυτερη αναλογια γυναικων/ανδρων σε σχεση με αλλα φορουμ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top